آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش بازار Memecoins با شروع فروش خرده FOMO به ۶۷ میلیارد دلار افزایش یافت.

ارزش بازار Memecoins با شروع فروش خرده FOMO به ۶۷ میلیارد دلار افزایش یافت.

به گزارش زوم ارز، ارزش بازار تمام memecoin ها در روز گذشته بیش از ۴۶ درصد افزایش یافت و به سطح زمانی ۶۶.۹۷ میلیارد دلار رسید. با توجه به افزایش مشارکت علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، این روند احتمالاً در جلسات آینده ادامه خواهد داشت.

شرکت نوآور QCP Capital اشاره کرد که ترس از دست دادن خرده فروشی باعث بهبود قابل توجه ارزهای رمزنگاری شده با موضوع شده است.

خرده‌فروشی‌ها باعث احیای مجدد بازار memecoin می‌شوند

کوین‌های دیجیتال میم اخیراً احیا شده‌اند، که نشان‌دهنده تغییر قابل‌توجه در کنجکاوی سرمایه‌گذاران در این توکن‌های سوداگرانه است. QCP Capital در مورد این روند اظهار نظر کرد و اظهار داشت که خرید سوداگرانه باعث افزایش قیمت در توکن‌های میم می‌شود.

تحلیلگران توضیح دادند که این پدیده نشان دهنده تغییر اساسی در مشارکت در بازار است، با ترس از دست ندادن توکن های میم به سمت بالاترین رکورد.

«آلت‌کوین‌ها، به‌ویژه memecoin‌ها، در حال حاضر به‌شدت در حال افزایش هستند زیرا FOMO خرده‌فروشی در حال حاضر شروع به کار کرده است.»

علاوه بر این، تحلیلگران به افزایش خرید اهرمی اشاره کردند، که نشان می‌دهد یک حرکت عظیم تا زمانی که به قله‌های همیشگی نرسیم، «که می‌تواند هر زمانی باشد»، غالب خواهد بود.

در همین حال، توکن‌های میم برتر، از جمله Dogecoin، PepeCoin، و Shiba Inu به ترتیب ۳۰%، ۳۵% و ۹۰% افزایش در روز گذشته داشته‌اند.

افزایش عظیم نشان‌دهنده توجه فزاینده سرمایه‌گذاران به سکه‌های دیجیتالی مضمون است، در حالی که منعکس‌کننده روند گسترده‌تر مشارکت خرده‌فروشی است که بازار ارزهای دیجیتال را پیش می‌برد.

Dogecoin و SHIB موقعیت خود را در ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تثبیت کرده‌اند و در رتبه‌های هشتم و دهم قرار گرفته‌اند و چسبندگی تقویت‌شده به گروه را تأیید می‌کنند.

در همین حال، تحلیلگران معتقدند که روند مشارکت خرده‌فروشی در طول سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت، و بر دستاوردهای بالقوه قوی برای توکن‌های میم و بازار ارزهای دیجیتال در جلسات آتی تاکید می‌کند.

بازگشت مشارکت خرده‌فروشی در مقیاس بزرگ در بازارهای میم کوین توسط تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال به‌عنوان بازاری صعودی برای سال آینده برجسته شده است، با پمپ‌های اخیر برای میم کوین‌های قدیمی مانند Dogecoin، Shiba. Inu و Pepecoin موارد دلخواه را برای موارد جدید برجسته می کنند…

بیت کوین به ATH ها خیره شده است

در همین حال، با نزدیک شدن بیت کوین به بالاترین رکورد خود پس از افزایش قابل توجه قیمت، بازیابی memecoins انجام می شود. کریپتو bellwether در زمان انتشار ۶۸,۵۴۲.۹۹ دلار معامله شد که طی هفت روز گذشته ۲۵ درصد افزایش داشت.

نمودار BTC 7D در Coinmarketcap
نمودار BTC 7D در Coinmarketcap

ارزش بازار بیت کوین که در حال حاضر بالاتر از ۱.۳۴۶ تریلیون دلار است، حرکت قوی پشت رالی بازار ارزهای دیجیتال را نشان می دهد.

این پست که ارزش بازار Memecoins به ۶۷ میلیارد دلار رسید با شروع “واقعی” خرده فروشی FOMO اولین بار در Invezz ظاهر شد


منبع: invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید