آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تراکنش‌های نهنگ‌های Memecoin: سود ۱۲۹ میلیون دلاری یکی از آنها!

تراکنش‌های نهنگ‌های Memecoin: سود ۱۲۹ میلیون دلاری یکی از آنها!

به گزارش زوم ارز، یک نهنگ با نام Whale 0xd6c تاکنون مقدار زیادی از token SHIB با ارزش حدود ۶.۴۹ میلیون دلار را به صرافی های Gemini و Crypto.com واریز کرده است، معادل ۲۰۰ میلیارد SHIB با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۳۲۴۵ دلار.

این نهنگ به دلیل سرمایه گذاری اولیه خود در SHIB شناخته شده است و در اوت ۲۰۲۰، ۱۵.۲ تریلیون SHIB با تنها ۱۰ ETH تهیه کرده است. حین افزایش قیمت SHIB، اقدامات موفقی داشته و در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱، ۲۵۰ میلیارد SHIB را به KuCoin واگذار کرد، با قیمت ۰.۰۰۰۰۸۱۹ دلار (۲۰.۵ میلیون دلار). همچنین، در دوره پمپ بزرگ بعدی، مقدار قابل توجه دیگری از token را به دو کیف پول Gemini و Crypto.com انتقال داد با قیمت میانگینی ۰.۰۰۰۰۲۹۵۲ دلار (۱۱.۸ میلیون دلار).

در حال حاضر، این نهنگ بزرگ تخمینی سود بالغ بر ۱۲۹ میلیون دلار دارد (که نرخ سود آن حدود +۴۴۵ درصد است) و ۲.۶ تریلیون SHIB (85.15 میلیون دلار) هنوز در اختیار اوست.

نهنگ PEPE نیز در فعالیت های سرمایه گذاری سودده بود

این نهنگ در تاریخ های ۳، ۵ و ۱۰ مارس ۲۰۲۴، مقداری بالغ بر ۱.۹۰۱ تریلیون token PEPE با قیمت میانگینی ۰.۰۰۰۰۰۵۷۲۷ دلار (حدود ۱۰.۹ میلیون دلار) از صرافی OKX برداشت کرد.

علاوه بر این، او در تاریخ های ۳، ۵ و ۱۰ مارس ۲۰۲۴، همان مقدار PEPE را با میانگین ۰.۰۰۰۰۰۵۷۲۷ دلار (هزینه تخمینی: ۱۰.۹ میلیون دلار) به سرعت به صرافی OKX بازگرداند. با عملیات مکرر خرید و فروش، او توانست سود کلی تخمینی حدود ۳.۳۶ میلیون دلار (+۳۰.۹ درصد) را کسب کند.

قبل از این، این نهنگ بین ۱۶ فوریه و ۱ مارس ۲۰۲۴، در ۸۰۵۶۹۱ معامله مبادله ۵۱۹ هزار دلار (+۹.۴۹٪) بدست آورد.

با دستیابی به شماره ۲.۰۳ میلیون در میان ۱۲ تا ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳، BIGTIME با ۲۷۰ هزار دلار (-۱۸.۱٪) ضرر کرد. همچنین، گزارش شده است که او در ۲۰۲۷۰۸ معامله RNDR بین ۱ تا ۵ فوریه ۲۰۲۴، ۵۲.۲ هزار دلار (-۵.۵٪) را از دست داده است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید