آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۲.۵ تریلیون دلار، بخش Memecoin درخششی را به خود گرفته است.

با افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۲.۵ تریلیون دلار، بخش Memecoin درخششی را به خود گرفته است.

به گزارش زوم ارز، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۲.۵ تریلیون دلار رسیده است و این موضوع باعث ظهور برندهای قابل توجهی در میان ارزها می‌شود. بخش memecoin در حال رشد است و از ارزش بازار توکن‌های NFT پیشی گرفته است.

این موضوع ممکن است نشانه‌ای از تمایل معامله‌گران خرده‌فروشی به سمت دارایی‌های با ریسک بیشتر باشد. این نشانگر می‌تواند نشان دهد که معامله‌گران خرده‌فروشی به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی با ریسک بالاتر هستند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است، Memecoins تسلط دارند

آخرین داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار فراتر رفته است.

نمودار کل ارزش بازار رمزنگاری 1 ماهه. منبع: CoinGecko
 نمودار کل ارزش بازار رمزنگاری ۱ ماهه. منبع: CoinGecko

در این مرحله عطفی، رایان سلکیس، مدیرعامل مساری، به تأکید کرد که بازار سکه‌های میم به ارزش ۴۰ میلیارد دلار رسیده است و از بسیاری از بخش‌های نوظهور دیگر، از جمله امور مالی غیرمتمرکز، پیشی گرفته است.

وی اظهار داشت: «ممکوین‌ها (که ارزش بازار کلی آنها ۴۰ میلیارد دلار است) بزرگ‌تر از گروه‌های DeFi، DePIN و Exchange هستند».

در طی هفته گذشته، بیشتر توکن‌های رمزنگاری اصلی در بازار افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند که به افزایش ارزش بازار کمک کرده است. سکه‌های میم مانند PEPE در هفت روز گذشته حدود ۳۰۰ درصد به ارزش خود افزوده‌اند.

علاوه بر این، Dogecoin (DOGE) در مدت مشابه ۸۳ درصد افزایش داشته است.
علاوه بر این، Dogecoin (DOGE) در مدت مشابه ۸۳ درصد افزایش داشته است.

 

حتی در میان ارزهای رمزپایه اصلی، افزایش قیمت قابل توجهی مشاهده شده است. اتریوم شاهد جهش دیگری در این هفته بود که ۱۲.۵۱ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد، در حالی که بیت کوین در هفت روز گذشته ۲۴.۴ درصد افزایش یافته است.

رویدادهای سوداگرانه ممکن است منجر به افزایش ارزش بازار شود

در عین حال، به زودی، ارائه دهندگان ETF بیت کوین می‌توانند دریچه‌هایی را برای ورود سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال باز کنند، که ممکن است منجر به افزایش بیشتر ارزش بازار شود.

به گزارش BeInCrypto در تاریخ ۲۹ فوریه، شرکت‌های مریل لینچ، ولز فارگو و بانک آمریکا ETF بیت کوین را به مشتریان خود ارائه داده‌اند.

با توجه به حدس‌ها و گمانه‌زنی‌های فعلی درباره تأیید ممکن ETF بیت کوین در ماه می، جامعه به دقت قیمت اتریوم را مورد توجه قرار می‌دهد.

افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری معمولاً منجر به افزایش متناسب در ارزش بازار آنها می‌شود. این ارزش با ضرب قیمت فعلی ارز و تعداد واحدهای آن در گردش محاسبه می‌شود.


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده