کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ماتیک MATIC

معرفی بهترین کیف پول های ماتیک MATIC

بهترین کیف پول ماتیک MATIC، همان‌طور که می دانید، برای ذخیره هر ارز دیجیتال باید از یک کیف پول استفاده کنید. امروزه به دلیل گسترش در حوزه ارز های دیجیتال، کیف پول های مختلفی پا به این عرصه گذاشته اند. توجه داشته باشید که هر کیف پول تنها از چند ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. شما می توانید با توجه به این که ارز دیجیتال مورد نظر شما در چه کیف پول های ذخیره می شود، کیف پول مورد استفاده خود را انتخاب کنید.

شاید با خود فکر کنید که در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از کیف پول های ارز دیجیتال بپردازیم اما خیر! در این مقاله ما قصد داریم تا به معرفی تمام کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک بپردازیم. اگر با کیف پول های این ارز آشنا نیستید، حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، لازم است ابتدا کمی شما را با ارز دیجیتال ماتیک بیشتر آشنا کنیم. اگر قصد دارید تا درباره این ارز دیجیتال اطلاعات کاملی به دست بیاورید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی این ارز در سایت زوم ارز مراجعه کنید. برای مشاهده این مقاله، کافی است نام این ارز دیجیتال را در سایت ما جستجو کنید.

شایان ذکر است که به شما دوست عزیز اعلام کنم که تیم زوم ارز تحلیل ماتیک را به صورت هفتگی برای شما آماده می کند.در صورتی که اهل ترید هستید می تونید تحلیل های تیم زوم ارز را مطالعه نمایید.همچنین در ادامه همراه ما باشید تا شما را بهترین کیف پول های ماتیک matic  آشنا کنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ماتیک MATIC

کیف پول ماتیک MATIC
کیف پول ماتیک MATIC

در حال حاضر، کیف پول های مختلفی از ارز دیجیتال ماتیک پشتیبانی می کند. شما می توانید هر کدام از کیف پول های معرفی شده را انتخاب کنید و رمز ارز ماتیک را در آن ذخیره سازی کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا ارز دیجیتال ماتیک را می توان در کیف پول های سخت افزاری ذخیره نمود؟ بله. در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری مختلفی از ارز دیجیتال ماتیک پشتیبانی می کنند. در آینده نیز ممکن است با آپدیت های مختلف به تعداد این کیف پول ها افزوده شود. اگر در حال حاضر کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک را نمی شناسید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.


انواع کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک matic

انواع کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک
انواع کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک

همان‌طور که گفتیم کیف پول های سخت افزاری مختلفی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. شما می توانید در ادامه با کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری ارز دیجیتال ماتیک آشنا شوید.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال ماتیک MATIC

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یکی از معروف ترین کیف پول های سخت افزاری می باشد. اگر بخواهیم کیف پول های سخت افزاری را رتبه بندی کنیم، این کیف پول بین 10 کیف پول برتر سخت افزاری قرار دارد. تقریباً می توان گفت که کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S معایب خاصی ندارد و تنها مشکل آن قدیمی بودن است. این کیف پول به دلیل اینکه قدیمی است این امکان را دارد که در آینده آپدیت های مختلف کمپانی لجر را دریافت نکند. این موضوع سبب می شود تا برخی ها از خرید این کیف پول امتناع کنند.

خوشبختانه کیف پول Ledger Nano S خوش قیمت است. تقریباً رنج قیمت این کیف پول در زمان نگارش این مقاله حدوداً چیزی بین 1 تا 3 میلیون تومان می باشد. اگر قصد خرید این کیف پول را دارید، حتماً سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید خود را تکمیل کنید. در صورتی که کیف پول خریداری شده اصلی نباشد، امکان از دست رفتن سرمایه شما وجود دارد.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا کیف پول Ledger Nano S امنیت دارد؟ بله، خوشبختانه کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S امنیت مناسبی دارد. البته لازم به ذکر است که نه تنها این کیف پول بلکه بیشتر کیف پول های سخت افزاری امنیت مناسبی دارند. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • قیمت مناسب

معایب:

 • کیف پول Ledger Nano S کمی قدیمی است.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول از خانواده کمپانی لجر است. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X جدید ترین محصول شرکت لجر می باشد. شما می توانید برای ذخیره سازی رمز ارز های خود از آن استفاده کنید. نرم افزار این کیف پول رابط کاربری مناسبی دارد. شما می توانید به راحتی و بدون ایجاد هرگونه مشکل با آن کار های خود را انجام دهید.

این کیف پول نیز همانند کیف پول Ledger Nano S از امنیت مناسبی برخوردار است. تقریباً می توان گفت که ویژگی های هر دو کیف پول یکی است. تنها تفاوت آن در ظاهر دستگاه است. پس از ظاهر نیز کمی از لحاظ نرم افزاری نیز این کیف پول تغییر داشته است. برای مثال نسبت به کیف پول Ledger Nano S آپدیت های بیشتر کیف پول Ledger Nano X دریافت می کند.

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X نیز از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید بدون نیاز به هر صرافی در داخل کیف پول اقدام به خرید و فروش رمز ارز های مختلف کنید.

متأسفانه قیمت کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X کمی بالا است. این موضوع باعث شده است تا هر فردی نتواند این کیف پول را تهیه کند. تقریباً می توان گفت در زمان نگارش این مقاله قیمت کیف پول Ledger Nano X چیزی بین 5 تا 7 میلیون تومان می باشد.

شما می توانید پس از خرید این کیف پول از آن در سیستم عامل های مختلف استفاده کنید. این سیستم عامل ها می تواند شامل سیستم عامل های کامپیوتری و یا موبایلی باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • این کیف پول امنیت مناسب و پایداری دارد.
 • Ledger Nano X از تمام سیستم عامل های کامیپوتری و موبایلی پشتیبانی می کند.
 • شما می توانید در کیف پول Ledger Nano X انواع رمز ارز ها را ذخیره سازی کنید.
 • این کیف پول نیز همانند برخی از کیف پول ها، از صرافی داخلی پشتیبانی می کند.
 • شما می توانید در کیف پول Ledger Nano X تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید چراکه این کیف پول از آن پشتیبانی می کند.

معایب:

 • قیمت این کیف پول متأسفانه کمی بالا است.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول Ledger کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

این کیف پول جدید ترین محصول کمپانی Trezor می باشد. یکی از پایه گذاران این کمپانی ساتوشی لبز است. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره سازی رمز ارز های مختلفی استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول جدید هستید، این کیف پول می توانید در بین گزینه های شما باشد.

خوشبختانه این کیف پول از امنیت مناسب و پایداری برخوردار است. شما می توانید با خیال راحت رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. تقریباً می توان گفت اکثر کیف پول های سخت افزاری از امنیت مناسبی برخوردار هستند. این موضوع سبب شده است تا افراد مختلفی به سمت کیف پول های سخت افزاری بروند.

این کیف پول از سیستم عامل های مختلف نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید از کیف پول Trezor T در سیستم عامل های ویندوز و اندروید و ای او اس و همچنین مک استفاده کنید. در صورتی که علاقه به استفاده در کامپیوتر نداشتید، می توانید از نسخه موبایلی این کیف پول استفاده کنید. توجه داشته باشید که حتماً از سایت رسمی Trezor اقدام به دانلود نرم افزار کیف پول کنید. در صورتی که نرم افزار دانلودی شما فیک باشد امکان اینکه سرمایه تا از دست برود وجود دارد.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که قیمت این کیف پول در حال حاضر چقدر است؟ آیا می توانیم این کیف پول را از سایت زوم ارز تهیه کنیم؟

خیر، ما فروشنده این کیف پول نیستیم. پیشنهاد ما این است که برای خرید این کیف پول حتماً از فروشگاه های معتبر اقدام کنید. در صورتی که کیف پول شما فیک باشد، می تواند مشکلات متعددی برای شما ایجاد کند. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت این کیف پول کمی بالا است.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال ماتیک

 1. کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust
کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

در حال حاضر، تراست ولت یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری به حساب می آید. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره نمودن ارز دیجیتال ماتیک استفاده کنید. خوشبختانه کیف پول تراست، جز 5 کیف پول نرم افزاری با امنیت می باشد.

کیف پول تراست رابط کاربری مناسبی دارد. اگر به تازگی وارد دنیای ارز های دیجیتال شده اید، نگران نباشید چراکه به راحتی می توانید با این کیف پول کار کنید و همچنین رمز ارز های خود را در آن ذخیره سازی کنید. در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل مواجه شدید، می توانید از تیم پشتیبانی زوم ارز درخواست کمک کنید.

احتمالاً شنیده و یا دیده اید که برخی از کیف پول ها از صرافی داخلی پشتیبانی کنند. کیف پول تراست نیز دقیقاً از همین نوع کیف پول ها می باشد. شما می توانید با کمک صرافی داخلی تراست اقدام به معامله رمز ارز ها بدون نیاز به وجود هیچ صرافی کنید. این موضوع گاها می تواند برای برخی از افراد مناسب باشد. توجه داشته باشید که کارمزد معمولاً در صرافی داخلی کیف پول های نرم افزاری کمی بالا است.

کیف پول تراست، دو مشکل نسبتاً بزرگ دارد. یکی از مشکلات این کیف پول عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف می باشد. شما تنها می توانید در سیستم عامل اندروید و ای او اس از این کیف پول استفاده کنید. اگر قصد دارید تا کیف پول نرم افزاری خود را در کامپیوتر نصب کنید، این کیف پول مناسب شما نمی باشد.

مشکل بعدی کیف پول تراست، عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی می باشد. متأسفانه شما پس از ثبت نام در این کیف پول قابلیتی با نام تأیید دو مرحله ای مشاهده نمی کنید. لازم به ذکر است که این موضوع به این معنی نیست که این کیف پول امنیت مناسبی ندارد چراکه اگر به صورت صحیح و همچنین درست از این کیف پول استفاده کنید، مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید، حتماً ادامه مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت قابل قبول و مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تأیید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری مث ولت یا MathWallet

کیف پول نرم افزاری مث ولت یا MathWallet
کیف پول نرم افزاری مث ولت یا MathWallet

 

این کیف پول از دیگر کیف پول های نرم افزاری معروف می باشد. احتمالاً نام این کیف پول را زیاد شنیده اید. شما می توانید جز ارز دیجیتال ماتیک، رمز ارز های دیگری را نیز در این کیف پول ذخیره سازی کنید. اگر به دنبال آموزش این کیف پول هستید، می توانید سری به مقاله اختصاصی این ارز در سایت زوم ارز بزنید.

خوشبختانه رابط کاربری کیف پول MathWallet آسان است و شما می توانید به راحتی در آن رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. فرقی نمی کند که مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه به راحتی می توانید با این کیف پول کار های خود را انجام دهید.

خوشبختانه این کیف پول از سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی می کند. اگر شما قصد استفاده کیف پول در کامپیوتر را دارید، کیف پول نرم افزاری MathWallet مناسب شما است. جز کامپیوتر شما می توانید در موبایل نیز از این کیف پول استفاده کنید.

این کیف پول تقریباً بیش از 70 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. شما می توانید رمز ارز هایی مانند بیت کوین، اتریوم، فایل کوین، سولانا، پولکادات و… را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب کیف پول نرم افزاری MathWallet آشنا شوید.

مزایا:

 • استفاده رایگان
 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از Cloud Wallet
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پال یا Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پال یا Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پال یا Safepal

این کیف پول نیز از دیگر کیف پول های معروف نرم افزاری می باشد. شما می توانید از این کیف پول به راحتی برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. احتمالاً نام صرافی داخلی این کیف پول را این روزها زیاد شنیده اید. در روزهایی که صرافی بایننس کاربران ایرانی را تحریم کرده است، افراد مختلفی از صرافی داخلی این کیف پول معاملات خود را انجام می دهند.

صرافی داخلی این کیف پول همان صرافی بایننس است. در صرافی داخلی این کیف پول، دیگر تحریم های بایننس اثر بخش نیست و شما می توانید با استفاده از یک نرم افزار تغییر ای پی به راحتی از صرافی داخلی این کیف پول استفاده کنید.

خوشبختانه کیف پول سیف پال امنیت مناسب و پایداری دارد. لازم به ذکر است که کیف پول سیف پال جز نسخه نرم افزاری یک نسخه سخت افزاری دارد. اتفاقاً باید بگوییم که نسخه سخت افزاری این کیف پول نیز از ارز دیجیتال ماتیک پشتیبانی می کند و شما می توانید از آن کیف پول نیز استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

نگاه اجمالی به جدول کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک

نگاه اجمالی به جدول کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک
نگاه اجمالی به جدول کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع کیف پول
1 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
3 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Trust نرم افزاری موبایل
5 MathWallet نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
6 Safepal نرم افزاری موبایل و کامپیوتر

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ماتیک MATIC

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ماتیک MATIC
نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ماتیک MATIC

کلام آخر درباره ی کیف پول ماتیک MATIC

همان‌طور که مطالعه کردید، کیف پول های مختلفی از ارز دیجیتال ماتیک پشتیبانی می کنند. شما می توانید با انتخاب یکی از کیف پول های فوق، ارز دیجیتال ماتیک و دیگر رمز ارز ها را در آن ذخیره کنید. توجه داشته باشید که برای ذخیره ارز دیجیتال ماتیک در کیف پول های سخت افزاری ابتدا باید اقدام به خرید آن ها کنید. شما می توانید از بخش کیف پول های سخت افزاری انتخاب کنید که کدام مناسب است.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بهترین کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال ماتیک کدام است؟ نمی توان به صورت دقیق گفت که کدام کیف پول بهترین است.

تمامی کیف پول های سخت افزاری مناسب می باشد. اگر به دنبال یک کیف پول هستید تا قیمت کمی داشته باشید می توانید Ledger Nano S و Trezot One را تهیه کنید. تقریباً این دو کیف پول در یک رنج قیمتی هستند. اما اگر قیمت کیف پول برای شما مهم نیست می توانید از کیف پول های مدل جدید استفاده کنید.

در صورتی که در هنگام کار با هر کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید با جستجوی نام آن کیف پول در سایت زوم ارز، مقاله اختصاصی آموزشی کیف پول مورد نظرتان را مطالعه کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ”بهترین کیف پول ماتیک MATIC” همراه ما بودید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا