آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش ۱۰ درصدی قیمت MATIC در رکود بازار!

کاهش ۱۰ درصدی قیمت MATIC در رکود بازار!

به گزارش زوم ارز، ارزش توکن بومی Polygon، یعنی MATIC، چند روز اخیر کاهش یافته است. این توکن در هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد و در کمتر از ۲۴ ساعت ۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است، زیرا بازار عمومی ارزهای دیجیتال به دلیل احساسات منفی در حال افول می‌باشد.

با این حال، تجزیه و تحلیل اخیر زنجیره ای نشان می دهد که سرمایه گذاران باید به سطوح کلیدی از کاهش قیمت MATIC توجه ویژه داشته باشند.

بیش از ۱۰۹۰۰ آدرس، ۶۰۰ میلیون توکن MATIC را با این قیمت خریداری کردند

طبق اطلاعات ارائه شده توسط علی مارتینز، کارشناس ارزهای دیجیتال در X، قیمت MATIC به یک سطح پشتیبانی کلیدی دست یافته است که با قیمت فعلی توکن همپوشانی دارد. این تحلیل بر اساس داده های زنجیره ای شرکت تحلیلی IntoTheBlock تشکیل شده است که میانگین خرید برای هر آدرس کیف پول را نشان می دهد.

توزیع عرضه توکن Polygon در محدوده های مختلف | منبع: Ali_charts/X
توزیع عرضه توکن Polygon در محدوده های مختلف | منبع: Ali_charts/X

 

در این نمودار، مارتینز نشان داده است که توزیع توکن Polygon در مقاطع مختلف قیمتی چگونه است. اندازه نقاط نمایانگر حجم خریداری شده در هر محدوده قیمتی است.

مطالب مرتبط: فشار پس از نصف شدن: دیجیتال ماراتنز پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین به ۴۳۰۰۰ دلار برسد.

به علاوه، بیش از ۱۰۹۰۰ آدرس کیف پول ۶۰۸ میلیون MATIC را با قیمت های ۱.۰۲ دلار و ۱.۰۵ دلار خریداری کرده اند. به گفته این تحلیلگر کریپتو، این فعالیت خرید گسترده در ایجاد یک پشتیبانی حیاتی در اطراف این محدوده قیمتی تاثیرگذار بوده است.

در حالی که اندازه بزرگ نقطه نقطه منعکس کننده قدرت این سطح خاص است، فشار نزولی پایدار می‌تواند باعث شود که قیمت MATIC شکسته شود و به زیر این حمایت سقوط کند. به عبارت دیگر، اگر این حمایت کاهش یابد، منطقه تقاضای ضروری بعدی نزدیک به ۰.۹۱ دلار خواهد بود که در آن ۳۵۷۰۰ آدرس مجموعاً ۳۹۴.۶ میلیون دلار MATIC را در اختیار دارند.

این وضعیت موجب می‌شود محدوده قیمت ۰.۸۹ دلار تا ۰.۹۲ دلار در سطح دیگری قابل مشاهده باشد، زیرا حوزه پشتیبانی حیاتی بعدی را نشان می‌دهد، جایی که ۳۵۶۸۰ آدرس کیف پول نزدیک به ۴۰۰ میلیون توکن Polygon خریداری کردند.

از نظر قیمت، MATIC هم اکنون در بازار با قیمت ۱.۰۴ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده کاهش ۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. این وضعیت پس از رسیدن آلت‌کوین به بالاترین قیمت ۱.۲۸ دلاری اینترنتی خود در روز پنج‌شنبه، ۱۴ مارس، رخ داد.

از جمله مطالب مرتبط، افزایش ۸۰٪ XRP در حجم معاملات را ثبت کرد و پرسش مطرح شد که آیا قیمت می‌تواند به یک ATH جدید برسد؟ با بازار بزرگی بیش از ۹.۷ میلیارد دلار، توکن MATIC به عنوان هجدهمین ارز دیجیتال بزرگ در این بخش رتبه بندی می شود.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده