آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل متیک MATIC

تحلیل ماتیک MATIC

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از متیک در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت متیک را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز متیک matic در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز از ناحیه باکس سبز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده است و سپس به رشد خود ادامه داده است. اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین دو خط آبی رنگ که برایتان رسم کرده‌ایم، شاهد حرکت رنج قیمت این ارز نیز هستیم و ساختار یک تردینگ رنج نیز شکل گرفته است. در ادامه گفتیم شکست از هر طرفی رخ بدهد انتظار رشد به اندازه عرض آن تریدبگ رنج را داریم.
دوستان در حال حاضر ناحیه سقف تردینگ رنج به طرف بالا شکسته شده و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز ، می‌توانید تحلیل ارز آوه AAVE را هم در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل MATIC امروز 13 اسفند 1402
تحلیل MATIC امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز متیک matic در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. توجه داشته باشید که مقداری چارت را آپدیت کردیم، تا دید بهتری نسبت به تحلیلمان داشته باشید. همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت این ارز اخیراً از ناحیه باکس سبز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده است و سپس به رشد خود ادامه داده است. اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین دو خط آبی رنگ که برایتان رسم کرده‌ایم، شاهد حرکت رنج قیمت این ارز نیز هستیم و به منظور دید بهتر یک تایم فریم پایین‌تر رفته و به تایم روزانه می‌رویم.
دوستان عزیز در حال حاضر آخرین لگی که تشکیل شده لگ نزولی بوده و بعد از آنکه قیمت به ناحیه کف تردینگ رنج رسیده یک الگوی صعودی را تشکیل داده و انتظار داریم قیمت مجدد تا ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی خط آبی بالا به رشد خود ادامه دهد. نکته مهمی که می بایست آن را بدانید این است که شکست از هر طرفی رخ دهد، انتظار داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج شاهد رشد یا کاهش قیمت نیز باشیم.
دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز ، می‌توانید تحلیل ارز آوه AAVE را هم در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل MATIC امروز 15 بهمن 1402
تحلیل MATIC امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل ارز متیک matic در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم با رشد قیمت این ارز از ناحیه باکس سبز به طوری که ترند لاین نزولی و آخرین سقف ترند نزولی نیز بریک و شکسته شده اند ،این ارز دارای یک روند صعودی نیز می‌باشد و در ادامه طبق انتظاری که داشتیم پس از رسیدن به ناحیه باکس قرمز که به عنوان اولین ناحیه مقاومتی و عرضه مد نظر ما قرار دارد ،رشد شارپ قیمت این ارز ،متوقف گردیده و کندل‌های اصلاحی تشکیل شده‌اند.
دوستان برای بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه رفته و در آنجا روند صعودی را بهتر متوجه می‌شویم و به همین منظور یک کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم، که به آرامی قیمت این ارز ،در آن کانال در حال رشد است و پس از تثبیت در بالای آن ناحیه باکس قرمز ،البته در تایم هفتگی، مقاومت‌های بعدی نیز در دسترس هستند.
نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که، اگر قیمت کف کانال و محدوده باکس قرمز را بشکند به سمت پایین، قیمت این ارز می‌تواند افت قابل توجهی را تجربه کند.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل MATIC امروز 17 دی 1402
تحلیل MATIC امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز ارز متیک در تایم فریم هفتگی را مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم یک روند نزولی تشکیل داده در طی چند هفته گذشته قیمت سعی کرده که به برگردد اما همچنان در ترند نزولی به سر می‌برد و زمانی می‌توانیم بگیم که تغییر روند رو داشتیم که سقف قبلی کاملاً شکسته شده و فشار خرید رو نظااره‌گر باشیم در حال حاضر چون ترند نزولی شامل فشار خرید بالایی بوده احتمال این وجود دارد که تشکیل تریدینگ رنج بدهد و بین محدوده باکس سبز رنگ و باکس قرمز رنگ نوسان قیمت را ببینیم
تحلیل متیک امروز 19 آذر 1402
تحلیل متیک امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز matic پس از رشد خوبی که در هفته های اخیر داشت به یک ناحیه عرضه و سطح مقاومتی در تایم فریم روزانه خودش رسیده است که می‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد و همانطور که در تصویر می‌بینید خط روند خودش را شکسته است و به سمت بالا حرکت کرده ولی ناحیه های عرضه مهمی پیش روی خود دارد که یکی از آن ها همین ناحیه است که قیمت را نگه داشته است؛ اگر به سمت پایین حرکت کند یک ناحیه تقاضا و کف حمایتی پیش روی خودش دارد که حدود قیمت ۰.۵۲۵۰ دلار است. برای معاملات حتما تاییدیه های کافی را بگیرید و بعد وارد شوید.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 14 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز MATIC در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و حمایتی که در محدوده ۰.۵۴ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، به صورت موقت شکسته شد. برخورد قیمت به عدد رند ۰.۵۰ دلار موجب واکنش مثبت خوبی در ارز متیک شده است، که پتانسیل خروج از کانال نزولی اصلی را به دلیل این واکنش مثبت ایجاد کرده است. پس در کوتاه مدت، با حفظ حمایت محدوده ۰.۵۰ الی ۰.۵۴ دلار، می توانیم انتظار رشد قیمت متیک و شکست سقف کانال نزولی را داشته باشیم. حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۰.۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 16 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز MATIC در یک ماه گذشته روند نزولی داشت و قیمت آن با توجه به نبود تقاضا و قدرت گرفتن فروشندگان به محدوده کف قبلی برگشت. همانطور که در تحلیل قبلی گفته شده بود، حمایت اول در محدوده ۰.۵۴ دلار هدف اول فروشندگان بوده و این حمایت هم امروز با یک کندل نزولی شکسته شده است. قیمت می تواند کاملا به میدلاین کانال نزولی برخورد کند. پس محدوده رند ۵۰ دلار می تواند هدف بعدی فروشندگان و در صورتی که فشار فروش در بازار ادامه پیدا کند، هدف سوم فروشندگان در محدوده حمایت ۰.۴۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 19 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز MATIC بعد از رشد خیره کننده ای که با حمایت خریداران داشت، سقف کانال نزولی و همچنین مقاومت محدوده ۰.۷۸ دلار را به صورت فیک شکست. بعد از آخرین حرکت صعودی قوی، حمایتی از متیک صورت نگرفت و قیمت آن مجددا وارد روند نزولی شد. با توجه به اندیکاتور EMA که در حال حاضر در بالای کندل ها قرار گرفته است و جهت نزولی را نشان می دهد، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت برای متیک وجود دارد. بنابراین دو حمایت بسیار مهم در محدوده های ۰.۵۴ الی ۰.۵۵ دلار و محدوده ۰.۳۷ الی ۰.۴۱ دلار در نظر گرفته شده است. حمایت دوم متیک برای مواردی در نظر گرفته شده است که قیمت بیت کوین کف کانال رنج خود را شکسته و وارد اصلاح عمیق تری شود. در تایم فریم ۴ ساعته و پایین تر حمایتی را می توانیم در نظر بگیریم که برای معاملات کوتاه مدت مناسب است و این حمایت در محدوده ۰.۶۶ الی ۰.۶۷ دلار رسم شده است. در صورت شکست این محدوده، حمایت اصلی اول هدف فروشندگان خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 22 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز متیک در یک ماه گذشته به دلیل فشار بالای فروشی که در مارکت ایجاد شد، روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز با برخورد به حمایت کف کانال نزولی در محدوده ۰.۵۱ دلار با افزایش تقاضا مواجه شد و ۲۵ از ارزش از دست رفته متیک جبران شد. همچنین از تحلیل قبلی، یک حمایت در محدوده ۰.۶۰ دلار در نظر گرفته شده بود، که کندلی در تایم روزانه زیر آن بسته نشده است. بنابراین به صورت موقت یک حمایت در این ناحیه وجود دارد که مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. از طرفی دیگر هنوز تقاضا برای رشد بیشتر وجود ندارد. بنابراین احتمال تشکیل یک کانال رنج در قیمت ۰.۶۰ دلار وجود دارد. شرایط تغییر روند حتی در تایم فریم ۱ ساعته روی نمودار مشاهده نمی شود.

اما با حفظ کف کانال رنج در محدوده ۰.۶۰ دلار، می توانیم انتظار یک نوسان مثبت حداقل تا محدوده مقاومت ۰.۷۶ الی ۰.۸۰ دلار را داشته باشیم. تا زمان نگارش این تحلیل، واگرایی مثبت روی مشاهده نمی شود. بنابراین در صورتی که تقاضا به همراه حجم معاملات خرید بالا نباشد، حتی احتمال شکست حمایت ۰.۶۰ دلار وجود دارد. البته به صورت موقت و تا محدوده حمایت رند ۰.۵۰ دلار می توانیم انتظار کاهش قیمت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 28 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز MATIC در طی یک ماه گذشته به دلیل کاهش تقاضا، حمایت خود را در محدوده رند ۱ دلار و همچنین محدوده ۰.۹۵ دلار از دست داد و با تبدیل شدن این سطح به مقاومت، مجددا در مسیر رسیدن به محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۷۴ دلار می باشد. از این ناحیه، یک موج صعودی بسیار قوی شکل گرفته است. بنابراین تست مجدد این حمایت می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. ضمن اینکه اصلاح قیمت از نظر زمانی می تواند در این منطقه به پایان برسد. در تایم روزانه، قیمت داخل یک کانال نزولی قرار گرفته و اگر در برخورد به محدوده حمایت اول، واکنش مثبت مشاهده شود، می توانیم یک نوسان مثبت را تا سقف کانال انتظار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز متیک MATIC در یک ماه گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. فشار فروش ایجاد شده، در ابتدا منجر به شکسته شدن کف کانال صعودی کوتاه مدت و در ادامه منجر به شکست حمایت ۱.۱۰ دلار شد. اما حمایت دوم در محدوده ۰.۹۳ الی ۰.۹۷ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت قوی همراه بوده است. این ناحیه در گذشته سقف یک کانال رنج را تشکیل داده بود، که برگشت‌ها به این محدوده‌ها معمولاً واکنشی می‌باشد. همچنین برای کوتاه مدت همچنان محدوده رند ۱ دلار می‌تواند حمایت خوبی در نظر گرفته شود.

اما در صورت شکسته شدن این حمایت، کاهش بیشتر می‌تواند تا محدوده ۰.۷۱ الی ۰.۷۹ دلار ادامه داشته باشد. همچنین می‌توانیم یک مقاومت داینامیک برای این ارز در نظر بگیریم. شکست این سطح می‌تواند موج صعودی جدیدی را تشکیل دهد، که در اینصورت اهداف بعدی برای خریداران در محدوده سقف قبلی یعنی قیمت ۱.۵۰ دلار می‌باشد.


تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 7 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل متیک MATIC در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی متیک MATIC در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز MATIC در طی هفته‌های گذشته نوسانات قیمت شدیدی داشت. این ارز که در یک کانال صعودی به سمت مقاومت هفتگی در حرکت بود، در آخرین لگ صعودی، با چهار کندل و فشار خرید بالا به محدوده مقاومت ۱.۵۰ الی ۱.۶۱ دلار برخورد کرد. به دلیل اینکه این سطح در گذشته محدوده تغییر روندهای زیادی بوده است، مجدداً با واکنش منفی همراه شد، و دلیل دیگر حضور عدد رند ۱.۵ دلار، یک مقاومت روانی ایجاد کرد.

تفکر خریداران کوتاه مدت، در رسیدن قیمت به این سطح این بود که احتمال کاهش شدید قیمت وجود دارد. بنابراین سیو سود آنها و از طرف دیگر کاهش تقاضا برای خرید موجب اصلاح قیمت ارز متیک شد. همچنین این فشار فروش با اصلاح قیمت بیت کوین همزمان شد، و موجب خروج قیمت از کانال صعودی کوتاه مدت شده است. در تایم فریم روزانه، تا زمانی که کف آخرین موج صعودی در محدوده ۰.۷۵ دلار شکسته نشود، روند نزولی نخواهد شد. پس اصلاح‌های قیمت بیت کوین حتی اگر تا محدوده ۱۸۵۰۰ دلار ادامه داشته باشد، احتمال بسیار پایینی دارد، که روند میان مدت متیک را نزولی کند.

اما با این برگشت قوی از محدوده ۱.۵۰ دلار، روند کوتاه مدت می‌تواند رنج شود. در کوتاه مدت، یک حمایت مینور در محدوده ۱.۰۹۶ الی ۱.۱۷۰ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت واکنش مثبت به این محدوده، روند کوتاه مدت نزولی نخواهد شد. اما در صورت شکست این حمایت، هدف بعدی در محدوده ۰.۹۴۰ الی ۱ دلار می‌باشد. این حمایت مجدداً قدرت بالایی برای واکنش و نوسان مثبت در آینده دارد، که می‌تواند به عنوان سطح تقاضای قوی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 7 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. فشار خریدی که زیر مقاومت محدوده ۱.۰۳۲ الی ۱.۰۶۶ دلار به وجود آمد، موجب شد تا این سطح مقاومت شکسته شود. بنابراین هدف بعدی خریداران می تواند در محدوده ۱.۲۵ الی ۱.۲۹ دلار یعنی سقف قبلی در نظر گرفته شود. همچنین شکست این مقاومت موجب خروج قیمت از کانال رنج شده است، که هدف بالاتری را به عنوان هدف دوم می توانیم برای متیک در نظر داشته باشیم. این مقاومت در محدوده ۱.۶۱ الی ۱.۷۱ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین تا زمانی که حمایت فعلی در محدوده آبی رنگ مشخص شده حفظ شود، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت تا محدوده هدف ۱.۶۰ الی ۱.۷۵ دلار وجود دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طی هفته گذشته روند صعودی آن ادامه پیدا کرد. قدرت خریداران و فشار خرید موجب شکست کامل مقاومت محدوده ۰.۹۰ دلار و برخورد قیمت به سطح رند ۱ دلار شد. قیمت به محض برخورد به این سطح مقاومت واکنش شدید نشان داد، و خریداران کوتاه مدت زیادی در این محدوده سیو سود انجام دادند. این برگشت شدید می تواند روند ارز متیک را در هفته آینده رنج کند. موج صعودی قوی که در تایم فریم روزانه تشکیل شده است، به اتمام رسیده و قیمت وارد اصلاح شده است.

همانطور که مشاهده می کنید، قیمت در تایم روزانه داخل یک کانال رنج بزرگ و بین مقاومت محدوده ۱ دلار و حمایت ۰.۷۰ دلار می باشد. کندل هفتگی متیک سایه بالایی بلندی دارد، و اگر به همین صورت بسته شود، اصلاح قیمت می تواند عمیق باشد. بنابراین سطح حمایتی که برای متیک در نظر گرفته شده است در قیمت ۰.۸۶ الی ۰.۸۹ دلار می باشد، که عدد ۰.۵۰ فیبوناچی اصلاحی هم در این محدوده قرار گرفته است. پس در صورت مشاهده نشانه های حمایت، مجددا انتظار رشد قیمت را داریم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. بعد از اینکه قیمت به محدوده ۰.۷۵ دلار رسید، واکنش های مثبت قوی ایجاد شد، و شاهد برگشت ۸ درصدی قیمت متیک بودیم. سطح مقاومت قبلی در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۸۲ دلار با واکنش منفی همراه بوده است. اما کندل های صعودی زیر این مقاومت در حل فشرده شدن است، که نشان از شکست احتمالی این مقاومت در روزهای آینده دارد. سطوح حمایت مقاومت جدید متیک با دقت بالایی در نظر گرفته شده است، و روند رنج در صورت شکست هر یک از سطوح می تواند به پایان برسد. حرکت قیمت نیز می تواند به اندازه عرض کانال رنج تا سطوح بعدی ادامه داشته باشد. اگر شرایط کوتاه مدت بازار مساعد باقی بماند، احتمال شکست مقاومت و رسیدن به هدف ۰.۸۸ الی ۰.۹۰ دلار هم وجود دارد. اندیکاتور Smart Money محدوده های حمایت مقاومت فعلی را تایید می کند.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طی هفته ای که گذشت روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. شکست یک حمایت در محدوده کف قبلی یعنی قیمت ۰.۷۶ دلار موجب شد تا موج نزولی جدیدی در تایم روزانه شکل بگیرد. اما به دلیل اینکه حمایت های دیگری در سطوح پایین تر قرار دارند، هنوز شکست این ناحیه تایید نشده است. بنابراین در هفته جاری می توانیم انتظار یک روند رنج را از ارز متیک داشته باشیم. این مورد را می توانیم به طور دقیق تری در تایم ۴ ساعته بررسی کنیم. در تایم ۴ ساعته یک الگوی کف دو گانه در محدوده ۰.۷۵ دلار شکل گرفته است، که در صورت تایید الگو، قیمت می تواند تا مقاومت ۰.۷۸ الی ۰.۷۹ دلار رشد داشته باشد. از طرف دیگر به دلیل تشکیل کف پایین تر در تایم روزانه این مقاومت می تواند عمل کند، و مجددا قیمت را کاهش دهد. بنابراین احتمال تشکیل روند رنج بیشتر می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 4 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طی هفته گذشته روند رنجی را روی محدوده حمایت ۰.۷۵ الی ۰.۷۸ دلار به ثبت رسانده است. حجم معاملات پایین و نبود تمایلات از سمت خریداران قیمت را روی این سطح نگه داشته است. بعد از شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت و کاهش قیمت با شیب زیاد، از نظر تکنیکالی متیک می تواند کاهش قیمت بیشتری تا محدوده حمایت ۰.۶۰ الی ۰.۶۷ دلار داشته باشد. بنابراین در صورت شکست حمایت فعلی، هدف بعدی فروشندگان در محدوده آبی رنگ مشخص شده می باشد.

اما اگر بیت کوین حمایت های مهم خود را حفظ کند، و ناحیه رنج آن از بالا شکسته شود، می توانیم انتظار تشکیل الگوهای بازگشتی را در سطح حمایت فعلی برای ارز متیک داشته باشیم. در تایم فریم ۴ ساعته هنوز سقف و کف های بالاتر مشاهده نمی شود، و شاهد تثبیت قیمت بالای ۰.۸۰ دلار نبوده ایم. اما مقاومتی که شکست آن می تواند نشانه تغییر روند از نزولی به صعودی در تایم ۱ ساعته باشد، در محدوده ۰.۸۲۵ الی ۰.۸۳۰ دلار می باشد. پس این دو محدوده را می توانیم برای هفته جاری زیر نظر داشته باشیم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 4 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز متیک MATIC در طی دو هفته گذشته یک حرکت شارپ صعودی داشت، و سپس وارد یک ناحیه به شدت رنج در تایم فریم های پایین شده است. سطح مقاومتی که در محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۹۱ دلار در نظر گرفته شده بود، به طور موقت شکسته شده و به حمایت تبدیل شده است. بنابراین تا زمانی که خریداران بتوانند محدوده ۰.۸۸ دلار را حفظ کنند، انتظار ادامه رشد قیمت متیک را تا اهداف مشخص شده در محدوده ۱ الی ۱.۰۷ دلار داریم.

این مقاومت به دلیل اینکه عدد رند ۱ دلار در این ناحیه وجود دارد، باز هم می تواند با واکنش همراه باشد. برای کوتاه مدت به دلیل تشکیل سقف و کف های بالاتر در تایم ۴ ساعته و تا زمانی که خط روند صعودی رسم شده روی نمودار حفظ شود، افزایش قیمت بیشتر مورد انتظار است. اما اگر خط روند صعودی و حمایت استاتیک هر دو با هم شکسته شود، کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۷۵۰ الی ۰.۷۹۰ دلار مورد انتظار خواهد بود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز متیک MATIC در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بین سطوح حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود نوسان داشت. بعد از اینکه فشار فروش قیمت متیک را به حمایت محدوده ۰.۷۵۰ الی ۰.۷۹۰ دلار رساند، یک واکنش مثبت و افزایش تقاضا در روند متیک مشاهده شد. همچنین از بالا مقاومتی که در محدوده ۰.۸۹۰ الی ۰.۹۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه بوده است. بنابراین ناحیه رنج کاملا مشخص می باشد.

تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای مقاومت فعلی برگردانند، ادامه روند نزولی در تایم بالاتر مورد انتظار می باشد. یکی از مقاومت های اصلی و مهم متیک در قیمت رند ۱ دلار و همچنین محدوده ۱ الی ۱.۰۷ دلار می باشد، که در صورت برخورد قیمت به این ناحیه انتظار واکنش منفی داریم. همچنین یکی از مهم ترین سطوح حمایتی متیک در قیمت ۰.۶۲ الی ۰.۶۶ دلار در نظر گرفته شده است، که هنوز قیمت به این سطح پولبکی نداشته است. بنابراین می تواند با واکنش خوبی همراه باشد. قیمت به سختی بالای ابرا ایچیموکو قرار گرفته است. بنابراین اگر حمایت

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته مومنتوم نزولی خود را حفظ کرد و بعد از واکنشی که به مقاومت ۰.۹۰ دلار نشان داد، مجددا به محدوده حمایت ۰.۸۵ دلار برگشته است. حمایتی که تاکنون چندین بار با واکنش مثبت همراه بوده و مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما توجه داشته باشید که فشار فروش در بازار بالاست و احتمال شکسته شدن این سطح حمایت بسیار زیاد می باشد. بنابراین ناحیه حمایت ۰.۰۸۰ دلار در صورتی که شکسته شود، ریزش قیمت می تواند حداقل تا محدوده ۰.۶۶ الی ۰.۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

این محدوده کف آخرین موج صعودی و همچنین سقف آخرین موج نزولی در گذشته قیمت و مربوط به تایم فریم روزانه می باشد. بنابراین ناحیه عرضه و تقاضای مهمی محسوب می شود. به همین دلیل می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. اما توجه داشته باشید که اگر فشار فروش بیشتر شود و این حمایت نیز شکسته شود، با پولبک به این ناحیه می توانیم انتظار یک ریزش سنگین تر برای متیک تا محدوده ۰.۵۳ دلار داشته باشیم. اگر به نمودار متیک در تایم هفتگی نگاه کنید، می بینید که در صورت شکست محدوده عرضه و تقاضای روزانه، پتانسیل تشکیل الگوی سقف دو قلو و تایید این الگو بسیار محتمل می باشد. در این صورت کاهش قیمت حتی می‌تواند تا نزدیک محدوده ۰.۵۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین حفظ ناحیه حمایت ۰.۷۰ دلار برای سرمایه گذاران متیک اهمیت بسیار بالایی دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. قیمت این ارز همچنان که داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته بود، با حمایت بیشتر خریداران و افزایش شدید حجم معاملات، با شکست مقاومت محدوده ۱ دلار، به اهداف بالاتری رسید. که بالاترین قیمت ثبت شده برای متیک در طی ۵ ماه گذشته بوده است. قیمتی که در عدد ۱.۱۵ دلار بوده و واکنش شدیدی در این ناحیه مشاهده شده است. قیمت می تواند وارد موج اصلاحی شده و حمایتی که در محدوده ۱ الی ۱.۰۷ دلار برای متیک در نظر گرفته شده است، می تواند ناحیه واکنشی خوبی حداقل برای اولین برخورد باشد.

با توجه به اینکه در تایم فریم هفتگی مقاومت مهمی شکسته شده است، در صورت بسته شدن کندل هفتگی بالای محدوده ۱.۰۷۵ دلار، و در صورت ادامه روند صعودی کوتاه مدت بیت کوین، می توانیم بعد از اصلاح قیمت، انتظار ادامه رشد قیمت متیک را برای هفته های آینده داشته باشیم. به همین منظور مقاومت بعدی در محدوده ۱.۴۰ الی ۱.۷۰ دلار در نظر گرفته شده است که برخورد قیمت به این ناحیه می تواند واکنش سنگینی داشته باشد. این ناحیه مقاومتی مربوط به بازه هفتگی بوده و تایید واکنش آن در این بازه بررسی می شود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 15 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز متیک MATIC در طول هفته گذشته روند صعودی داشت، و حجم معاملات آن نسبت به چند هفته قبل افزایش پیدا کرده است. سقف کانال نزولی بلند مدت شکسته شده، اما واکنش منفی به محدوده مقاومت ۰.۸۵ الی ۰.۸۸ دلار مانع رشد بیشتر قیمت شده است. هنوز حمایتی که در محدوده ۰.۷۰ دلار قرار گرفته است، شکسته نشده است. پس روند قیمت در تایم روزانه صعودی باقی مانده است. حتی در تایم ۴ ساعته، می توانیم با رسم یک کانال صعودی کوتاه مدت، نوسانات قیمت متیک را دقیق تر زیر نظر داشته باشیم.

تا زمانی که کف کانال حفظ شود، احتمال شکست مقاومت های بالاتر وجود دارد. در تایم فریم ۱ ساعته هم روند قیمت صعودی است، و حمایت محدوده ۰.۸۲ الی ۰.۸۳ دلار مانع از رشد قیمت این ارز شده است. حفظ این محدوده می تواند قیمت را به سقف کانال صعودی کوتاه مدت برساند، که هدف اول کوتاه مدت خواهد بود. اما اگر این حمایت شکسته شود، قیمت باز هم تا کف کانال در محدوده ۰.۷۰ دلار ریزش خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته روند رنج اما نوسانات بسیار شدیدی داشت. بعد از اینکه بازار با فشار فروش به سمت حمایت های پایین حرکت کرد، رمز ارز متیک هم با کاهش شدید به محدوده حمایت کف های قبلی برخورد کرد، که این ریزش تا عدد ۰.۷۲ دلار ادامه داشت. با برگشت سریع که در بازار شاهد بودیم، متیک با رشد ۱۱ درصدی به محدوده ۰.۸۰ دلار رسید. در اینجا به دلیل وجود مقاومت های بسیار شاهد روند رنجی هستیم و همچنین این روند رنج در حال پایان یافتن است.

به این دلیل که رمز ارز متیک در محدوده فعلی و در تایم فریم روزانه در حال تشکیل یک الگوی مثلث صعودی و حتی یک الگوی پرچم می باشد، که در صورت مساعد بودن شرایط بازار می توانیم انتظار داشته باشیم قیمت از کانال نزولی بلند مدت خارج شود. مقاومت های متیک که از گذشته برای نمودار در نظر گرفته شده بودند و اهداف خریداران می باشند، در محدوده‌های ۰.۸۳ الی ۰.۸۵ دلار و هدف ۱ دلار قرار دارد. در صورت تشکیل الگوی مثلث و شکست مقاومت اول می توانیم اهداف بلند مدت خوبی را برای ارز متیک در نظر بگیریم. همچنین این رمز ارز در صورت خروج از کانال نزولی پتانسیل رشد قیمت تا بالاترین سقف قبلی یعنی ATH خود را برای میان مدت خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. قیمت این ارز تا محدوده مقاومت ۰.۸۳ الی ۰.۸۵ دلار به رشد خود ادامه داد، اما با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه محدوده مقاومت فعلی، ناحیه عرضه و تقاضای بسیار مهمی می باشد، و همچنین مقاومت فعلی با مقاومت سقف کانال نزولی بلند مدت همپوشانی پیدا کرده است. بنابراین شکست این مقاومت می تواند اهداف کانال ۱ دلاری را برای متیک فعال کند. خط روند صعودی کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته در صورت شکسته شدن، می تواند سیگنال نزولی صادر کند، و قیمت را می تواند تا محدوده ۰.۷۴ دلار کاهش دهد.

چرا که واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI تشکیل شده است که یکی از نشانه های کاهش احتمالی قیمت می باشد. بنابراین بررسی دقیق قیمت در محدوده ۰.۸۵ دلار به همراه حجم معاملات الزامی می باشد. در تایم فریم روزانه ابر اندیکاتور ایچیموکو هنوز بالای قیمت به عنوان مقاومت عمل می کند، و محدوده در نظر گرفته شده را تایید می کند. بنابراین عبور قیمت از ابر می تواند نشانه صعودی شدن روند کوتاه مدت باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در هفته های گذشته روند رنج خود را بین محدوده مقاومت هفتگی ۰.۹۳ الی ۱ دلار و حمایت مهم محدوده ۰.۷۰ الی ۰.۷۶ دلار ادامه داد. در برخوردی که به سقف این مقاومت و سقف کانال نزولی بلند مدت شاهد بودیم، واکنش شدید مشاهده شد، و قیمتش با کاهش شدیدی همراه شد. در طی دو هفته گذشته متیک ۱۵ درصد کاهش قیمت داشت، که با برخورد به حمایت مهم روزانه متوقف شد. حمایتی که در محدوده ۰.۸۱ الی ۰.۸۳ دلار قرار گرفته بود، با واکنش همراه بود، اما نتوانست مانع از ریزش قیمت شود.

به طور کلی تا زمانی که کندل روزانه زیر محدوده ۰.۷۰ دلار بسته نشود، این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. چرا که در بازه زمانی روزانه واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است. اما باید توجه داشت که بازار به طور کلی در روند نزولی قرار دارد، و اگر ریزش شدید در بازار داشته باشیم، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۵۰ دلار ادامه داشته باشد. روی محدوده حمایت می توانیم برای ارز متیک کانال صعودی همگرا در نظر بگیریم. تا زمانی که کف کانال صعودی شکسته نشود، احتمال تست مجدد محدوده مقاومت سقف کانال نزولی در قیمت ۰.۸۱ الی ۰.۸۳ دلار وجود دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته نوسانات رنج خود را بین دو محدوده حمایت مقاومت ادامه داد. ارز متیک که یک حرکت صعودی بسیار قوی را از محدوده کف کانال نزولی خود شروع کرده بود، با حمایت خریدارانش تا سقف کانال نزولی پیش روی داشت، و به دلیل سیو سود برخی از خریداران روند رنجی به خود گرفته است.

مجددا حرکت صعودی این ارز می تواند موجب برخورد به مقاومت محدوده ۰.۹۴ الی ۱ دلار شود. فقط یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۹۱۶ دلار روی نمودار در نظر گرفته بود که قیمت متیک چند روزی است که زیر این ناحیه در تایم فریم های پایین رنج شده است. اما در صورتی که بیت کوین از سد این مقاومت عبور کند، برخورد به مقاومت اصلی را شاهد خواهیم بود. قیمت متیک در تایم فریم روزانه در حال ورود به ابر ایچیموکو می باشد. بنابراین روند متیک می تواند به صورت رنج تا اوایل هفته جاری ادامه داشته باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC در طی هفته جاری با رشد قیمت همراه بوده است. بعد از اینکه قیمت متیک در محدوده حمایت ۰.۷۰ الی ۰.۷۶ دلار متوقف شد، مجدداً شاهد تلاش خریداران برای برگرداندن قیمت به سقف قبلی بودیم. یک مقاومت مینور نیز در محدوده ۰.۸۲ الی ۰.۸۴ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، اکنون با تلاش خریداران تبدیل به حمایت شده است. این حمایت مربوط به بازه زمانی یک ساعته بوده و تا زمانیکه حفظ شود، روند یک ساعته صعودی باقی می ماند.

مقاومتی که دو روز گذشته قیمت واکنش منفی نشان داده، در محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۹۱ دلار بوده و این محدوده نیز مربوط به بازه زمانی ۱ ساعته می باشد. در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی متیک در قیمت رند ۱ دلار خواهد بود. این مقاومت یک بار با واکنش شدیدی همراه بوده است. در صورتی که بیت کوین ریزش شدیدی نداشته باشد، احتمال تبدیل شدن این سطح به حمایت توسط خریداران افزایش پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است که در بازه زمانی ۱ ساعته پتانسیل تشکیل واگرایی منفی در صورت برخورد قیمت به مقاومت وجود دارد. بنابراین اگر خریداران قصد سیو سود داشته باشند، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های قبلی نیز وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 30 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MATIC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MATIC را مشاهده کنید.

رمز ارز MATIC با برخوردی که به مقاومت خود در محدوده رند ۱ دلار داشت، واکنش بسیار شدیدی نشان داد، و قیمت متیک تا محدوده حمایت ۰.۷۶ دلار کاهش داشت. قیمت از کانال صعودی کوتاه مدت خارج شده است، و با قدرت گرفتن فروشندگان حتی شاهد کاهش بیشتر قیمت و برگشت داخل کانال نزولی هستیم. همانطور که مشاهده می کنید، مقاومت داینامیک آبی رنگ نیز دقیقا محل واکنش قیمت را تایید کرده است. با این فشار فروش، انتظار می رود که روند متیک مدتی رنج شود. محدوده رنج قیمت می تواند بین حمایت فعلی و مقاومت ۱ دلار باشد. محدوده حمایت فعلی در قیمت ۰.۷۱۸۰ الی ۰.۷۶۶۰ دلار می باشد، که این حمایت در بلند مدت نیز محل واکنش مثبت قیمت بوده است.

بنابراین پتانسیل بالایی برای حفظ قیمت متیک از ریزش ها دارد. لازم به ذکر است که در صورت حفظ این حمایت، روند متیک در تایم فریم روزانه صعودی باقی خواهد ماند. یک مقاومت مینور نیز در محدوده ۰.۸۰۶۸ الی ۰.۸۲۲۴ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این ناحیه برگردانند، انتظار داریم هدف قبلی در سقف قیمت ۱ دلار مجددا رویت شود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 30 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته های گذشته زیر محدوده مقاومت ۱ دلار در نوسان بوده است. کندل روز گذشته باعث شکست این مقاومت شده است، اما حجم معاملات و نوع کندل روزانه برای امروز نیز نیاز به تایید شکست دارد. واگرایی منفی روی نمودار توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است، که در صورت از دست رفتن حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت، وهمچنین در صورت شکست حمایت اندیکاتور مووینگ EMA، احتمال کاهش قیمت تا محدوده ۰.۷۷ الی ۰.۸۱ دلار وجود دارد. مقاومت محدوده ۱ دلار اهمیت بسیار ویژه ای برای ادامه روند قیمت دارد.

انتظار می رود که برای هفته جاری، نوسانات قیمت در محدوده ۱.۰۴ الی ۱.۲۴ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی هفتگی نیز با استفاده از فیبوناچی اصلاحی، محدوده ۱.۲۱ دلار سطح مقاومت ۰.۷۸۶ این فیبوناچی را نشان می دهد. پس مقاومت خطوط استاتیک آبی رنگ در صورتی که در تایم فریم هفتگی شکسته شود، روند متیک برای میان مدت مجددا صعودی خواهد شد. البته برای این اتفاق نیاز به حمایت کامل خریداران در بازار می باشد. در کوتاه مدت نیز قیمت زیر این ناحیه مقاومت قرار خواهد گرفت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته روند رنجی داشته است. رشد خیره کننده ۲۰۰ درصدی متیک در طی یک ماه موجب برخورد قیمت به یک ناحیه عرضه مهم شده است. با توجه به این حرکت صعودی، برخی از خریدارانی که در قیمت های پایین خرید انجام داده بودند، سیو سود کرده اند، و برخی دیگر در انتظار اهداف بالاتر می باشند، که با توجه به فعالیت های این ارز در یک ماه گذشته انتظار به جایی می باشد.

در هر صورت از نظر تکنیکالی، یک محدوده حمایت در قیمت ۰.۷۷ الی ۰.۸۱ دلار قرار دارد، و تا زمانی که این ناحیه حفظ شود، رمز ارز متیک می توان بین این حمایت و مقاومت محدوده ۰.۹۸ الی ۱۰.۰۵ دلار روند رنجی داشته باشد. قیمت بالای ابر کومو اندیکاتور Ichimoku می باشد و با توجه به اینکه تمامی مقاومت ها در تایم روزانه تبدیل به حمایت شده است، شرایط میان مدت و بلند مدت متیک بسیار بهتر از سایر آلت کوین های بازار می باشد. در صورت برگشت و تست مجدد محدوده های حمایت توسط خریداران، رشد قیمت خوبی در میان مدت و بلند مدت در انتظار متیک می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طی دو هفته گذشته رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از دو بار برخورد به مقاومت محدوده ۰.۶۰ الی ۰.۶۵ دلار و واکنشی که به این محدوده نشان داده است، با حمایت خریداران این مقاومت نیز شکسته شده و برخورد به مقاومت بعدی در محدوده ۰.۸۰ دلار را در ساعات گذشته شاهد بوده ایم. مهمترین مقاومت متیک در محدوده ۱ دلار قرار گرفته است، و در صورت برخورد قیمت با این سطح، پتانسیل یک واکنش قوی در این محدوده وجود دارد. قیمت داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است، و تا زمانی که کف کانال شکسته نشود، رشد قیمت تا اهداف مشخص شده ادامه خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته بعد از واکنشی که به مقاومت محدوده ۰.۶۰ الی ۰.۶۴ دلار نشان داده است، مجددا ریزش قیمت داشت. متیک که رشد بسیار خوبی از محدوده ۰.۳۲ دلار شروع کرده بود، این حرکت پر شتاب صعودی آن، حمایت قدرتمند خریداران را نشان می دهد. بنابراین می توان این طور برداشت کرد که با توجه به کندل های موج آخر، و همچنین واکنشی که چهار روز گذشته به محدوده ۰.۴۰ الی ۰.۴۳۵ دلار به ثبت رسیده است، قیمت به خط روند نزولی پولبک زده است. اما هنوز پولبک به طور کامل شکل نگرفته است.

بنابراین انتظار می رود که یک برخورد دیگر به سطح حمایت ۰.۴۰ دلار را شاهد باشیم. پس در صورت حفظ حمایت فعلی، حرکت قیمت و تلاش خریداران می تواند یک بار دیگر تا محدوده ۰.۶۰ دلار از سر گرفته شود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طی هفته گذشته روند پر قدرت صعودی خوبی را از محدوده حمایت هفتگی خود در قیمت ۰.۳۵ دلار شروع کرده است، و تا امروز نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد قیمت داشته است. خط روند نزولی داخل کانال، پر قدرت به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت در سطح مقاومت مهمی در محدوده ۰.۶۱ الی ۰.۶۴ دلار متوقف شده است. در صورتی که شرایط در بازار مساعد باقی بماند، رشد بیشتر و شکست مقاومت پیش رو می تواند تمایل خریداران را افزایش داده و موجب افزایش تقاضای بیشتری شود. اما رمز ارز متیک حمایت های مهمی در حال حاضر روی سطوح پایین تر دارد، که در صورت حفظ این محدوده ها، روند قیمت در بازه زمانی ۴ ساعته می تواند صعودی باقی بماند.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در یازدهمین هفته متوالی با کندل های نزولی روند خود را به سمت حمایت های تایم فریم ماهانه ادامه داده است. حمایت مهمی که در محدوده ۰.۲۵ ای ۰.۳۴ دلار قرار دارد، تاکنون با واکنش مثبت همراه بوده است. اما به دلیل فشار بالای روند نزولی، باید تا زمان کاهش مومنتوم و توقف کامل قیمت روی این سطح حمایت منتظر ماند.

قیمت این ارز که در کانال نزولی قرار گرفته بود، با ریزش بیشتر به کف کانال برخورد کرده و این سطح حمایت با محدوده استاتیک همپوشانی دارد. در صورتی که ریزش بیشتری در بازار مشاهده نشود، انتظار داریم که روند قیمت در تایم فریم های پایین تر وارد یک روند رنج شود. مقاومتی که می تواند سقف کانال رنج را در تایم فریم های پایین تر تشکیل دهد، در محدوده ۰.۴۰ دلار خواهد بود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در تایم فریم هفتگی یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۴۰ دلار در اختیار دارد، که از این محدوده انتظار توقف قیمت و یک اصلاح به سمت مقاومت های بالاتر را داریم. با مشاهده نمودار این ارز در تایم فریم هفتگی، شاهد واکنش بسیار خوب به این سطح بوده ایم. در این هفته نیز شاهد برخورد دقیق به عدد ۰.۵۰ دلار و واکنش بسیار خوبی در این قیمت بوده ایم.

چنانچه بازار در محدوده های حمایت تثبیت داشته باشد، رمز ارز MATIC پتانسیل رشد قیمت از این محدوده و حرکت به سمت مقاومت های ۰.۶۰ و ۰.۶۵ و ۰.۷۰ دلار را دارا می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته، در صورتی شکسته شدن مقاومت خط روند نزولی و پولبک به آن امکان رشد قیمت تا محدوده مقاومت های ذکر شده وجود دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در بازه زمانی روزانه هنوز روند نزولی خود را حفظ کرده و قدرت کاملا در دستان فروشندگان می باشد. مقاومتی که در تحلیل قبلی برای متیک در نظر گرفته شده بود، به دلیل سیو سود خریداران کوتاه مدت، با واکنش منفی همراه بود. همچنان حمایت اصلی در ناحیه ۰.۵۳ الی ۰.۴۰ دلار می باشد، که انتظار داریم از این ناحیه شاهد برگشت قیمت باشیم. اما برای کوتاه مدت روند قیمت می تواند بین این حمایت اصلی و مقاومت ذکر شده مدتی به حالت رنج تبدیل شود.

برای هفته جاری نیز انتظار می رود در صورت شکست مقاومت ترند لاین نزولی و پولبک به آن با تشکیل واگرایی، شاهد برگشت کوتاه مدت قیمت به سمت مقاومت ۰.۷۰ الی ۰.۷۹ دلار باشیم. بیشترین حجم معاملات متیک در طی یک ماه گذشته در قیمت ۰.۸۵ الی ۰.۸۰ دلار بوده است. بنابراین قیمت برای حفظ تعادل، تمایل به برگشت به این ناحیه را دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته با افزایش شیب روند نزولی و فشار فروش، قیمت آن به محدوده حمایت ماهانه خود در عدد ۰.۴۰ الی ۰.۵۳ دلار برخورد کرد و به این ناحیه واکنش خوبی نشان داده است. با توجه به روند قیمت در تایم ماهانه، کندل نزولی آخر نشان می دهد که امکان توقف کامل قیمت در سطح حمایت فعلی وجود دارد. اما برگشت قیمت و حرکت صعودی جدید نیاز به گذشت زمان زیادی برای خروج از روند رنج احتمالی در محدوده فعلی می باشد.

در صورتی که شاهد ترس بیشتری در بازار نباشیم، روند ماتیک می تواند از حالت کاملا نزولی در تایم های پایین تر تبدیل به حالت رنج شود. ام برای برگشت قیمت داخل کانال نزولی اول، نیاز است که کندل روزانه بالای سطح مقاومت ۰.۷۱۹ الی ۰.۷۹ دلار بسته شود، در این صورت احتمال رشد بیشتر قیمت تا سقف کانال اول در محدوده ۱ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته نوسانات آن داخل کانال نزولی ادامه پیدا کرد. این ارز که با فشار فروش خود یک حمایت را در محدوده ۱.۱۶۶ الی ۱.۲۲۶ دلار به مقاومت تبدیل کرده بود، با برخورد مجدد به این سطح مقاومتی، واکنش شدیدی نشان داد و فروشندگان آن قیمت را به سطح ۱ دلار رسانده اند. این عدد رند به دلیل اینکه یک حمایت روانی می باشد برای سرمایه گذاران متیک بسیار با اهمیت می باشد، و برای اینکه شاهد کاهش بیشتر قیمت نباشیم، خریداران باید قیمت را بالای سطح مقاومت ۱ الی ۱.۰۱۰ دلار برگردانند.

در این صورت انتظار می رود که حرکت صعودی در تایم فریم های پایین تر تا محدوده ۱.۰۳۰ الی ۱.۰۴۰ دلار ادامه داشته باشد، و سپس در صورتی که مقاومت بعدی نیز شکسته شود، پتانسیل حرکت به سمت محدوده ۱.۱۰ دلار فراهم خواهد شد. در حالت کلی در صورت حفظ حمایت فعلی، پتانسیل برگشت تا میدلاین کانال در محدوده ۱.۱۶ الی ۱.۲۲ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

 کندل ماهانه رمز ارز ماتیک MATIC با منفی ۳۶ درصد در قیمت ۱.۰۳۲ دلار بسته شد. این حرکت نزولی که در نتیجه هیجانات و ترس شدید معامله گران کوتاه مدت می  باشد، موجب شکست حمایت محدوده ۱.۳۵ دلار و حرکت شارپ نزولی تا حمایت محدوده ۱.۰۲۶ الی ۰.۰۹۸ دلار شده است.

حمایت رند ۱ دلار در این ناحیه قرار دارد، و قبل از برخورد به این عدد تمایلات سرمایه گذاران برای خرید های بلند مدت موجب فعال شدن سفارشات خرید آن ها نزدیک حمایت ۱ دلار شده است. یک حمایت خطی نیز در قیمت ۰.۸۸۸ دلار رسم شده است، که در صورت ادامه دار بودن ریزش ها در بازار، می توانیم انتظار برخورد لحظه ای کوتاه مدت با این قیمت را داشته باشیم. در حال حاضر یک کانال نزولی برای ماتیک در نظر گرفته شده است. نکاتی که در مورد این کانال وجود دارد به شرح ذیل می باشد.

کف کانال نزولی در حال حاضر با حمایت رند ۱ دلار با واکنش مثبتی همراه بوده است. بنابراین پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۱.۱۶ الی ۱.۲۲ دلار وجد دارد. این مقاومت با ترند لاین نزولی بنفش رنگ و میدلاین کانال نزولی تقویت شده است. بنابراین در صورت برخورد به این محدوده ، مجددا انتظار داریم که حمایت کف کانال نزولی توسط فروشندگان تست شود.

البته در صورتی که شرایط بازار در همین وضعیت تثبیت شود، قبل از حرکت به سمت مقاومت، می تواند یک بار دیگر با برگشت به سمت حمایت تست شود، و در صورت مشاهده نشانه های حمایت در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند. اما با فشار فروش در محدوده مقاومت رند ۱.۵۰ دلار همراه شد. این فشار فروش به حدی بود که موجب قدرت گرفتن شدید فروشندگان شد. کاهش قیمت موجب شکست حمایت مینور در محدوده ۱.۳۷ الی ۱.۴۰ دلار نیز شده است. اما قبل از اینکه قیمت به حمایت اصلی ماهانه برخورد داشته باشد، محدوده ۱.۳۲ الی ۱.۳۵ دلار می تواند باز هم واکنش داشته باشد، و در صورت مشاهده نشانه های حمایت، انتظار می رود که قدرت خریداران در این محدوده حمایت افزایش یابد.

یک الگوی کنج  نزولی نیز روی نمودار تایم ۴ ساعته رسم شده است. که نشان دهنده پتانسیل رشد در کوتاه مدت می باشد، اما نکته ای که وجود دارد این است که کندل های صعودی نمودار نشانه های ضعف بسیار شدیدی دارند. پس احتمال این وجود دارد که قبل از حرکت رو به بالا، شاهد ادامه نوسانات رنج در محدوده فعلی باشیم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته روند رنجی را پشت سر گذاشته است. این ارز که در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی دارد، در برخورد به مقاومت محدوده ۱.۳۷ الی ۱.۴۰ دلار واکنش نشان داده است، و در حال کاهش به سمت حمایت هفتگی ۱.۳۰ الی ۱.۲۰ دلار می باشد. برای شروع حرکت صعودی، یا این مقاومت باید به حمایت تبدیل شود و یا حمایت هفتگی در صورت برخورد قیمت به این ناحیه بتواند با واکنش و افزایش تقاضا همراه باشد.

برای قیمت در تایم ۴ ساعته می توان یک کانال نزولی در نظر گرفت، و تا زمانی که سقف کانال شکسته نشود، نمی توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. حجم معاملات ماتیک هم در چند هفته اخیر به شدت کاهش پیدا کرده است. بنابراین برای معامله روی این ارز باید منتظر ثبات قیمت ها در بازار و نشانه های برگشت باشیم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته با کاهش ۱۴ درصدی قیمت همراه بوده است. این ارز که در یک روند رنج قرار دارد، در حال برگشت به سمت حمایت هفتگی خود در محدوده ۱.۱۹ الی ۱.۳۲ دلار می باشد. ناکامی خریداران در شکست مقاومت ۱.۷۰ دلار، و سیو سود برخی خریداران ناشی از ترس از دست رفتن سود معاملات، موجب کاهش مجدد قیمت شده است. بعد از شکسته شدن حمایت ۱.۵ دلار، دو روز گذشته شاهد پولبک به این محدوده بودیم. سپس کاهش بیشتر قیمت تا حمایت مینور ۱.۴۲ دلار ادامه پیدا کرده است.

در صورت شکست این محدوده حمایت بعدی که مربوط به تایم فریم هفتگی می باشد، قابل رویت خواهد بود. اما به طور کلی روند حرکتی متیک از حالت کاملا نزولی خارج شده است، و در صورتی که چند روز با کندل های پرقدرت بالای مقاومت ۱.۵۰ دلار باقی بماند، این بار احتمال شکست کامل مقاومت ۲ دلار و صعودی شدن روند وجود دارد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته روند رنجی داشته است. این ارز که وارد یک محدوده رنج بین مقاومت ۱.۶۴ الی ۱.۷۱ دلار و حمایت محدوده ۱.۵۴ الی ۱.۵۹ دلار شده است، به دلیل اینکه روند کوتاه مدت صعودی شده است، تمایلات بیشتر برای رشد قیمت در نمودار دیده می شود. تعداد برخورد ها به محدوده مقاومت بیشتر از برخورد به حمایت ها می باشد، بنابراین در صورتی که مقاومت مذکور شکسته شود، و تبدیل به حمایت گردد، این حمایت به دلیل اینکه سقف محدوده تریدینگ می باشد،

یکی از حمایت های قوی برای ادامه روند قیمت و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۲ الی ۲.۲۴ دلار می باشد. ضمنا در صورت تبدیل شدن مقاومت پیش رو به حمایت، روند تایم فریم روزانه تبدیل به صعودی خواهد شد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در طول دو هفته گذشته حرکت صعودی خود را از محدوده حمایت ۱.۳۲ دلار شروع کرده است. با حمایت خریداران، قیمت از کانال نزولی خارج شده است، اما برای صعودی شدن نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱.۶۴ الی ۱.۷۱ دلار و تثبیت بالای این سطح دارد. همچنین خریداران موفق به رساندن قیمت بالای محدوده ۱.۵۹ الی ۱.۵۴ دلار شده اند. بنابراین این سطح در حال حاضر به حمایت تبدیل شده است. حجم معاملات هنوز به اندازه کافی برای شکست این مقاومت بالا نبوده است.و امکان رنج شدن روند بین این دو سطح استاتیک وجود دارد.

اندیکاتورهای EMA با دوره زمانی ۲۰ و ۱۰ زیر قیمت در محدوده های استاتیک ذکر شده حمایت خوبی را نشان می دهند، و یک خط روند صعودی که تا زمانی که شکسته نشود، می توان انتظار داشت مقاومت مورد نظر شکسته شود. اهداف MATIC محدوده ۲ و هدف دوم محدوده ۲.۱۶ الی ۲.۲۴ دلار می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC در هفته گذشته در محدوده ۱.۳۶ الی ۱.۵۰ دلار نوسان داشت. فشار خریدی هنوز روی محدوده حمایت مشاهده نمی شود. بنابراین احتمال شکست حمایت محدوده ۱.۴۰ الی ۱.۳۰ دلار وجود دارد. در این صورت محدوده حمایت بعدی در قیمت ۱.۱۶ الی ۱ دلار خواهد بود. اندیکاتور MACD واگرایی مثبت را نشان نمی دهد.

بنابراین با توجه به نبودن قدرت خریدار در این هفته، می توانیم تا مشخص شدن وضعیت حرکت قیمت، حداقل انتظار رنج بودن روند را در این محدوده داشته باشیم. قیمت همچنان در کانال نزولی بوده و برای خروج از کانال باید بالای محدوده ۱.۶۵ دلار برگشت داشته باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال متیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC شرایط مشابهی مانند سایر آلت کوین های بنیادی بازار دارد. این ارز که طبق بررسی های صورت گرفته در طول ۷ روز گذشته با قدرت گرفتن خریداران، دقیقا به محدوده مقاومت سقف کانال نزولی در قیمت ۱.۶۹۹ دلار رسیده بود، در این محدوده با واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد. رنج بودن روند قیمت در این تایم فریم به خوبی مشخص می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه:

قدرت گرفتن خریداران همزمان با قدرت فروشندگان بازار موجب نوسانات قیمت بین محدوده ۱.۷۰ الی ۱.۴۰ دلار شده است. از طرف دیگر واگرایی مثبت اندیکاتور RSI می تواند نشانه برگشت قیمت و رشد حداقل تا محدوده ۲ دلار باشد، اما این مورد در صورتی خواهد بود که بازار در محدوده های فعلی متوقف شود، و شاهد ریزش های سنگین نباشیم. در این صورت انتظار شکست سقف کانال نزولی در هفته آینده برای دستیابی به قیمت ۲ دلار وجود دارد.

در زمان نگارش این تحلیل، قیمت در تایم ۴ ساعته روند نزولی متمایل به رنج دارد، و برای صعودی شدن نیاز است که حداقل بالای سطح ۱.۶۵ دلار برگشت داشته باشد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ماتیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MATIC برای سومین هفته در محدوده حمایت ۱.۵۰ الی ۱.۳۰ دلار متوقف شد، و خریداران اجازه کاهش بیشتر قیمت را تا این لحظه نداده اند. در دو روز گذشته رشد قابل توجهی داشت. فشار خرید و حجم معامات بیش از ۳ برابر ۳۰ روز گذشته در کندل دوجی روی محدوده حمایت، نشانه خوبی برای برگشت احتمالی روند می باشد.

این محدوده که حمایت میدلاین کانال نزولی نیز می باشد، با واکنش خوبی همراه بوده است. اما باز هم احتمال برخورد قیمت به سطح حمایت مورد نظر به دلیل اینکه قدرت فروشندگان در کندل  موج های قبل بیشتر بوده، وجود دارد. حتی اندیکاتور EMA نیز بالای قیمت فعلی مقاومت مهمی را نشان می دهد، و احتمال واکنش نیز وجود دارد.

از طرف دیگر یک واگرایی مثبت نیز روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و رشد قیمت اگر ادامه داشته باشد، به صورت موقت می تواند تا محدوده ۱.۷۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین احتمال رنج بودن روند در این بازه زمانی برای هفته بعد وجود خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 7 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل MATIC رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

این ارز در تایم هفتگی کاهش قیمت شدیدی مانند بسیاری از آلت کوین ها نداشت. تنها در صورتی ریزش شدیدی در ارز ماتیک مشاهد خواهد شد که تمام بازار در ترس شدیدی قرار بگیرد، و شاهد ریزش های شدیدی در کل بازار باشیم. دو حمایت هفتگی در محدوده های ۱.۳۰ الی ۱.۵۰ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱ الی ۱.۱۸ دلار قرار دارد، که می توانیم شاهد برگشت قیمت از این محدوده ها باشیم.

دو کندل آخر هفتگی نشان دهنده تلاش خریداران برای برگرداندن قیمت به سطوح بالاتر می باشد، هر چند که ناموفق بوده اند، اما می توانند در محدوده های حمایت مجددا قدرت گرفته و قیمت را حمایت کنند.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد که برای بار دوم به محدوده حمایت مهمی رسیده است، و در صورتی که نشانه های برگشت قیمت روی نمودار دیده شود، می توانیم انتظار برگشت قیمت به سمت مقاومت سقف کانال نزولی را داشته باشیم. حتی حمایت میدلاین کانال نزولی می تواند در قیمت رند ۱.۵۰ دلار با واکنش همراه باشد. باید در تایم ۴ ساعته به دنبال نشانه های برگشت قیمت باشید. از واگرایی اندیکاتور RSI نیز می توانید کمک بگیرید.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل MATIC رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یک شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز MATIC در طول هفته گذشته مانند اکثر آلت کوین ها کاهش ۱۷ درصدی قیمت داشت. در زمان نگارش این تحلیل قیمت متیک در محدوده ۱.۷۱ دلار معامله می شود. متیک در تایم فریم هفتگی شرایط خوبی ندارد. به این دلیل که آخرین کندل هفتگی از تایید شدن حمایت ۱.۳۰ دلار خودداری می‌کند. بنابراین چنانچه کندل در همین موقعیت بسته شود، می توان احتمال برگشت قیمت سمت. حمایت ۱.۳۰ دلار را برای تست شکست محتمل دانست. اما به طور کلی تا زمانی که این حمایت حفظ شود، رشد قیمت می‌تواند تا سقف قبلی مجدد ادامه داشته باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی روی موج آخر به عنوان مقاومت و خط روند صعودی داخلی، به عنوان حمایت قیمت را احاطه کرده است. شکست هر کدام از این خطوط می تواند سیگنالی مبنی بر ادامه روند متیک باشد. مومنتوم روند نیز در حال حاضر در این بازه زمانی منفی بوده و به دلیل شکسته شدن کف آخرین موج صعودی، روند روزانه هنوز نزولی می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

تقاطع دو حمایت مهم را در این بازه زمانی مشاهده می‌کنید، که یک حمایت مینور استاتیک در محدوده ۱.۶۹ الی ۱.۶۶ دلار وجود دارد، که در صورت شکست، روند تایم ۴ ساعته نیز نزولی خواهد شد. اما هنوز نشانه های شکست روی نمودار دیده نشده و اندیکاتور RSI نشانه های از برگشت قیمت به سمت بالا دارد، ولی هنوز تایید نهایی صادر نشده است.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 بهمن 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل MATIC رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز MATIC  در طول این هفته شدت نوسانات زیادی داشت. قیمت این ارز در ابتدا با کاهش به سمت حمایت محدوده ۱.۳۰ دلار همراه بود، اما در این ناحیه با فعال شدن سفارشات خرید بسیاری که قرار گرفته بود، به سرعت افزایش قیمت را شاهد بودیم. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت متیک در محدوده ۱.۶۷ دلار در حال معامله شدن می باشد.

به طور کلی به دلیل اینکه مقاومت های بسیاری سر راه خریداران وجود دارد، چنانچه مقاومت فعلی قیمت در محدوده ۱.۷۰ دلار با واکنش همراه باشد، برگشت قیمت را از همین محدوده می توانیم شاهد باشیم. اما اگر آخرین تلاش خریداران با حجم معاملات بالا برای رساندن قیمت به سطح ۲ دلار اتفاق بیوفتد، باز هم در محدوده ۲ دلار می توانیم انتظار واکنش داشته باشیم.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 10 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی به دلیل واگرایی مخفی اگر خط روند صعودی شکسته شود، کاهش قیمت را می توان تا سطح حمایت مورد نظر انتظار داشت. اما تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، انتظار افزایش بیشتر قیمت تا سطح مقاومت ۲ دلار را داریم. حمایتی هم که می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت در کوتاه مدت شود، محدوده ۱.۶۰ دلار می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 بهمن 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز متیک MATIC در کانال صعودی در بازه زمانی هفتگی، یک واگرایی در سقف قیمت تشکیل داده است. این واگرایی هم توسط اندیکاتور RSI و هم اندیکاتور حجم تشخیص داده شده است. کاهش قیمتی که متیک داشت، همزمان با ریزش شدیدی که در بازار اتفاق افتاد موجب شد که قیمت در این هفته، ۳۲ درصد ریزش را تجربه کند.

خط روند صعودی روی موج آخر نیز به سمت پایین شکسته شده است، و قیمت می تواند تا حمایت کف موج قبلی نیز ریزش داشته باشد. به طور کلی حمایت هایی که می ‌توان برای متیک در نظر گرفت، در محدوده های ۱.۳۳، ۱.۱۰ و ۰.۸۶ دلار می ‌باشد، که با ابزار فیبوناچی اصلاحی در تایم هفتگی بدست آمده است. اما با روش پرایس اکشن مهم ترین حمایت متیک در محدوده ۱.۲۳ تا ۱.۱۰ دلار می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه:

با توجه به اینکه روند در تایم روزانه نزولی شده است، روند قیمت می تواند در کوتاه مدت نزولی بماند. در این صورت انتظار داریم که با توجه به جو منفی بازار، کاهش قیمت حداقل تا اولین سطح حمایت پایین تر ادامه پیدا کند. در حال حاضر هر برگشتی به سمت بالا می تواند با واکنش و فشار فروش همراه باشد. باید تا بسته شدن کندل هفتگی و ماهانه منتظر ماند. تا آن زمانی نوسانات قیمت در محدوده های فعلی می‌ تواند ادامه پیدا کند.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MATIC در طول یک هفته گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. با اینکه رشد قیمت این ارز تا پایان سال میلادی ۲۰۲۱ ادامه پیدا کرد، اما در هفته پایانی کاهش قیمت آن شروع شد، و زیر محدوده حمایت ۲.۵ دلار برگشت. این محدوده از آن جهت اهمیت دارد که کلوز سالانه در این قیمت می باشد. همچنین با برگشت قیمت زیر این حمایت، روند در تایم ۴ ساعته نزولی شده است. و این نکته در هفته قبل بررسی شده بود. قیمت به حمایت بسیار مهم و رند ۲ دلار برخورد کرده است. این حمایت در کف کانال صعودی قرار دارد.

البته حمایت مورد نظر یک محدوده می باشد و بین ۲ تا ۱.۸۵ دلار قرار گرفته است. انتظار داریم که واکنش به این سطح داشته باشیم. در غیر اینصورت با شکست این حمایت کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱.۵ دلار ادامه داشته باشد، و قیمت از کانال صعودی خارج خواهد شد. البته این کانال صعودی فقط یکی از موج های صعودی در تایم فریم بالاتر می باشد. ولی به هر صورت شکست این محدوده روند کوتاه مدت را نزولی خواهد کرد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 19 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه قیمت به محدوده حمایت واکنش داده، اندیکاتور RSI از محدوده بیش فروش خارج شده است. در صورتی که خط روند RSI به سمت پایین شکسته نشود رشد قیمت ماتیک می تواند تا محدوده ۲.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. بعد از آن باز هم انتظار کاهش قیمت وجود دارد. به دلیل اینکه  RSIدر محدوده بیش‌ خرید خواهد رفت. امکان شکست خط روند صعودی RSI فراهم می‌شود. با شکست این خط روند باز هم امکان برخورد قیمت به کف حمایت وجود دارد. اما با توجه به اینکه مومنتوم روند در تایم ۱ ساعته در حال کاهش می باشد، بعد از برخورد مجدد به سطح حمایت و تشکیل واگرایی مثبت در صورت شکست خط روند کوچکتر می توان انتظار رشد قیمت را تا محدوده هدف اول ۲.۲۰ و در صورت شکست این محدوده تا ۲.۵۰ پیش بینی کرد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 19 دی 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 12 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  MATIC پروژه بسیار قدرتمندی که به دلیل سرعت بالا و کارمزد پایین تراکنش های شبکه، در طول هفته ها و ماه های گذشته، توانسته سرمایه های زیادی را به خود جذب کند، در این هفته یک بررسی جامع و دقیق تر برای سرمایه گذاری های میان مدت و بلند مدت در نظر گرفته ایم. ارز ماتیک در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. قیمت بعد از ثبت ATH جدید وارد اصلاح شده است. حمایت های اصلی و مهم مایتک روی نمودار مشخص شده است، که به شرح ذیل می باشد. محدوده حمایت اول در قیمت ۲.۴۶ تا ۲.۵۴ دلار. حمایت دوم در قیمت ۲.۱۵ دلار، حمایت سوم در محدوده ۲ دلار و اصلی ترین حمایت، در محدوده ۱.۷۴ تا ۱.۸۰ دلار می باشد. در مورد جزییات این حمایت ها در تایم پایین تر توضیحات لازم ارائه خواهد شد. اهداف MATIC هم در محدوده های ۴ دلار، هدف دوم که میان مدت می باشد، در محدوده ۴.۶۸ تا ۵.۱۰ دلار و هدف سوم میان مدت نیز در محدوده ۶.۴۳ تا ۶.۷۰ دلار و هدف چهارم که بلند مدت می باشد، در محدوده ۱۱.۴۵ تا ۱۲ دلار می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 12 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

نکته ای که در این تایم فریم وجود دارد، حمایت محدوده ۲.۴۶ تا ۲.۵۴ دلار می باشد، اگر شکسته شود، روند در تایم ۴ ساعته نزولی خواهد شد، و قیمت می تواند تا حمایت های دوم و سوم کاهش داشته باشد. اما روند تایم بالاتر همچنان تا وقتی که محدوده ۱.۷۴ تا ۱.۸۰ شکسته نشود، صعودی خواهد ماند. حمایت دوم دقیقا در کف کانال صعودی قرار دارد، که یکی از پله های خرید جذاب برای سرمایه گذاری می باشد. و پله خرید بعدی در محدوده ۲ دلار می باشد. حد ضرر تمام خرید های میان مدت و بلند مدت نیز شکست حمایت محدوده ۱.۸۰ تا ۱.۷۴ دلار خواهد بود.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 12 دی 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MATIC هفته بسیار خوبی را تا به اینجا پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز با حمایت خوب خریداران سقف جدیدی را به ثبت رسانده است. مقاومتی که شکست آن می توانست منجر به رشد بیشتر قیمت شود، در محدوده ۲.۲۰ تا ۲.۲۷ دلار بود. اکنون این محدوده به حمایت تبدیل شده است، و در صورت برگشت قیمت می تواند از ریزش بیشتر جلوگیری کند. سقف کانال صعودی که قیمت در آن قرار دارد، در محدوده ۳ دلار می باشد. که انتظار می رود قیمت به این محدوده واکنش داشته باشد، یا حداقل برای مدت کوتاهی متوقف شود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

روی موج صعودی آخر یک خط روند صعودی رسم شده است. با توجه به واگرایی که روی سقف کانال صعودی تشکیل شده است، می توان انتظار یک برگشت قیمت را برای این ارز داشت. البته در صورت شکست خط روند صعودی این اتفاق رخ خواهد داد. اما اگر در محدوده ۳ دلار، حجم بالایی معامله انجام گیرد، باز هم احتمال ادامه روند صعودی و شکست مقاومت سقف کانال صعودی وجود دارد. همچنان اندیکاتور EMA حمایت خوبی را در موج های اصلاحی نشان می دهد. اما کراس قیمت با این اندیکاتور نیز می تواند اخطار برگشت روند باشد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 5 دی 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 21 آذر 1400 بازه زمانی روزانه:
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه:

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MATIC با رتبه ۱۴ و ارزش بازار بیش از ۱۵ میلیارد دلار، یکی از بهترین ارزهای بازار می باشد. بیش از ۶۰ درصد از این ارز دیجیتال به عنوان سرمایه گذاری، قفل شده است. در طول یک هفته اخیر نیز قیمت آن به محدوده مقاومت سقف قبلی رسیده است. مقاومتی که در قیمت ۲۰.۲۰ الی ۲.۲۷ دلار قرار دارد. اگر این مقاومت شکسته شود، قیمت می تواند سقف جدیدی را ثبت کند و رشد آن حداقل تا قیمت ۳ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  MATIC مانند بیشتر ارزهای دیجیتال به دلیل مبهم بودن روند بازار، بعد از رشد قیمت تا محدوده ۲.۵۸ دلار، با کاهش قیمت و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد. قیمت اکنون در محدوده ۲.۰۳ دلار قرار دارد. حمایت رند ۲ دلار اگر حفظ نشود، و قیمت زیر این محدوده کلوز روزانه داشته باشد، اصلاح می تواند ادامه داشته باشد، و حداقل تا کف قبلی در محدوده ۱.۸۰ دلار کاهش قیمت خواهد داشت.

البته در صورتی که شرایط بازار در آخر هفته، ریزشی باشد. تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، جای نگرانی وجود ندارد. اما اگر خط روند شکسته شود، ریزش قیمت می تواند حداقل تا محدوده ۱.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. مقاومتی هم که تاکنون جلوی ادامه روند ماتیک را گرفته است، محدوده ۲.۲۰ الی ۲.۲۷ دلار می باشد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 21 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم  ۴ ساعته نیز تا زمانی که بالای محدوده ۱.۶۰ دلار قرار داریم، روند صعودی بوده و قیمت می تواند مجددا سقف قبلی را ببیند. ابر ادیکاتور Ichimoku در محدوده ۲ دلار حمایت خوبی نشان می دهد، که انتظار داریم جلوی ریزش قیمت را حداقل به مدت چند ساعت بگیرد. خطوط اندیکاتور نیز بالای قیمت هستند، و به این معنی است که قیمت می تواند کاهش داشته باشد.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 21 آذر 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز MATIC در طی هفته گذشته که از محدوده ۱.۵ دلار حرکت صعودی خود را دوباره شروع کرد، به مقاومت ۲.۱۹ الی ۲.۲۷ دلار رسیده است. این محدوده تقریبا پایان فشردگی قیمت می باشد. بنابراین بعد از تقریبا ۲۰۰ روز، انتظار داریم اگر بازار شرایط مساعد و ثابتی داشته باشد، از الگوی مثلث بزرگی که تشکلیل داده خارج شده و بتواند به ادامه حرکت صعودی بپردازد. خط روند صعودی نیز حمایت خوبی بوده و می تواند به شکست مقاومت کمک کند.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 14 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه:

تایم روزانه را اگر ملاحظه کنید، می بینید که حمایت خط روند، زمانی که قیمت به آن برخورد کرد، از محدوده ۱.۵۴ دلار تا زمان نگارش این مقاله بیش از ۳۸ درصد رشد داشته است. اگر مقاومت ۲.۲۰ الی ۲.۲۷ شکسته شود، شرایط برای ماتیک می تواند بسیار جذاب باشد. اندیکاتور Ichimoku نشان می‌دهد که قیمت ۲ دلار حمایت بسیار خوبی برای ادامه حرکت می باشد. اگر برگشت قیمت به این محدوده داشته باشیم، نقاط جذابی برای خرید می باشد. اما باید توجه داشته باشید که بازار ممکن است برگشت مجدد به سمت حمایت های پایین تر هم داشته باشد. بنابراین خریدها  باید به صورت پله ای باشند.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه تاریخ 14 آذر 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی روزانه تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

کندل هفتگی رمز ارز MATIC تاکنون یک روند رنج را در تایم پایین تر نشان می دهد. این محدوده رنج، زیر یکی از مهم ترین مقاومت های این ارز می باشد که مقاومت آن در محدوده ۱.۷۰ الی ۱.۹۰ دلار قرار دارد. از طرفی حمایت خط روند صعودی را در محدوده فعلی دارا می‌باشد، که در صورت مساعد شدن شرایط بازار می تواند از این ناحیه برای حرکت صعودی و شکست مقاومت کمک بگیرد.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته مشاهده می کنید که قیمت بعد از شکست کانال نزولی، و پولبک به آن دقیقا در ناحیه ای که هفته گذشته رسم شده بود، حمایت صورت گرفت، و به سمت سقف قبلی حرکت کرد. اکنون بعد از صعود، دوباره به ناحیه حمایت برگشته است. تا زمانی که حمایت خط روند صعودی شکسته نشده باشد، می توان به رشد مجدد MATIC امیدوار بود. باید دید که شرایط بازار به کدام جهت پیش خواهد رفت.

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 آذر 1400
تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ماتیک MATIC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز MATIC به دلیل رشد بسیار خوبی که داشته در کانال دوم بلند مدت خود قرار دارد. این ارز در هفته های گذشته بعد از واکنش به سقف کانال وارد یک اصلاح کم عمق شده است.
در بازه روزانه یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است. بنابراین تا زمانی که این خط شکسته نشود، متیک می تواند سقف قبلی خود را در محدوده ۱.۸۳ الی ۲.۲۷ دلار بشکند. برای شکست کانال این محدوده، لازم است که یک کندل هفتگی بالای ۲.۲۷ دلار بسته شود.

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ 30 آبان 1400
تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MATIC از نطر نموداری چارت بسیار ساده و مشخصی دارد. موج دومی که در کانال صعودی شکل گرفته، وارد یک فاز اصلاحی شده، و قیمت به محدوده حمایت ۱.۵۹ تا ۱.۶۳ دلار واکنش خوبی نشان داده است. اما در ادامه دوباره می تواند این سطح حمایتی را لمس کند.

اگر حمایت مورد نظر حفظ شود، و خریداران بتوانند قیمت را بالای ۱.۷۴ دلار تثبیت بدهند، هدف اول متیک می تواند محدوده ۲.۱۰ و هدف دوم آن محدوده ۲.۳۰ تا ۲.۳۱ دلار می باشد. هدف میان مدتی متیک هم محدوده ۳.۵ دلار است. این محدوده سقف کانال صعودی هم می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ماتیک MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که ملاحظه می کنید، قیمت در این بازه زمانی یک روند نزولی دارد. این روند همان موج اصلاحی در تایم بالاتر می باشد. اندیکاتور RSI در حال حاضر بین دو مووینگ خود محصور شده است. اگر می خواهید برای خرید اقدام کنید، شرایط باید برای صعود مهیا شود. یعنی خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، قیمت بالای محدوده ۱.۷۴ تثبیت بدهد، و مومنتوم روند در این بازه زمانی مثبت باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

حمایت محدوده ۱.۶۰ تا ۱.۸۰ دلار تاکنون محدوده مناسبی برای استراحت موقت متیک بوده است. روند صعودی هنوز به قوت خود باقی است. بعد از اینکه خریداران تلاش خود را برای شکست مقاومت محدوده ۱.۸۰ دلار انجام دادند، و موفق هم بوده اند، این محدوده با حمایت خوبی مواجه شده است. خریداران متیک می تواند برای ادامه روند صعودی از این محدوده استفاده کنند. هدف اصلی متیک رسیدن به سقف قبلی خود در محدوده ۲.۵ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز 7 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ماتیک MATIC در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

متیک در کانال صعودی خود با شیب بسیار زیاد همچنان به صعود خود ادامه می دهد. در حال حاضر در کانال دوم بلند مدت خود و نزدیک سقف قبلی قرار دارد. بعد از اصلاح های کوتاه و کم عمق خود، مجددا در هفته های گذشته موج صعودی جدیدی را شروع کرده که جزییات آن در بازه های زمانی کوچکتر قابل بررسی میباشد.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ 7 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز MATIC بازه زمانی روزانه:

در بازه زمانی روزانه نیز روند متیک صعودی است، و حرکت قیمت در یک کانال قرار دارد. به تازگی مقاومت محدوده ۱.۷۲ تا ۱.۹۳ دلار را شکسته، و می تواند از آن به عنوان حمایت استفاده کند. سقف مقاومتی که متیک در حال رسیدن به آن می باشد، یکی از اهداف کوتاه مدت این ارز است، که در بررسی های گذشته به آن اشاره شده بود، و محدوده ۲.۳۷ تا ۲.۷۰ دلار می باشد. با توجه به رشد خوب این ارز، انتظار میرود که قبل از یک اصلاح قیمت، بتواند به راحتی تا سقف قبلی خود به حرکت ادامه بدهد.

تحلیل ارز MATIC بازه زمانی روزانه تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل ارز MATIC بازه زمانی روزانه تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز MATIC بازه زمانی ۴ ساعته:

شرایط متیک در بازه های کوچکتر نیز همچنان صعودی است. و اندیکاتور RSI شرایط اشباع خرید را نشان می دهد. بنابراین می توان انتظار یک اصلاح کوچک یه سمت محدوده ۲ تا ۱۹.۳۰ دلار را داشت. در صورت حفظ خط روند صعودی، متیک به سقف قبلی دست خواهد یافت.

تحلیل ارز MATIC بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل ارز MATIC بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

ارز ماتیک با توجه به روند بازار، در یک کانال نزولی در تایم روزانه قرار گرفته است. که به تازگی حمایت خود را در قیمت ۱.۴۰ شکسته و هم اکنون به حمایت ۱.۱۱ واکنش نشان داده است. حمایت های پایینتر متیک به ترتیب: ۰.۹۲ و۰.۷۵ می باشد. انتظار می رود حمایت محدوده ۱ تا ۱.۱۱ بتواند matic را از اصلاح بیشتر حفظ کند. زیرا اندیکاتور SMA 200 دوره ای در این منطقه حمایت خوبی از این ارز به عمل آورده است. در حال حاضر ممکن است یک برگشت از حمایت ۱.۱۱ به سمت محدوده ۱.۲۵ انجام  شود. اما با توجه به روند کلی روزانه در صورت ریزش بیشتر بازار می تواند به حمایت ۰.۹۰ هم واکنش دهد. در صورتی که قیمت متیک وارد محدوده قرمز رنگ شود، حمایت های نامبرده شده به عنوان اهداف حرکتی فعال می شوند. و اگر بتواند خود را به محدوده سبز رنگ برساند، یعنی توانسته خود را بالای خط ترند لاین صعودی نگه دارد و احتمال ادامه موج صعودی بعدی بیشتر می شود. به طور کلی روند هر ارزی با توجه به روند کلی بازار باید بررسی شود.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ 30 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC

رمز ارز ماتیک MATIC توکن ارائه شده پلتفرم پالی گان است و یکی از توکن های ERC-20 است. از رمز ارز ماتیک در شبکه پالی گان به عنوان یک واحد پرداخت استفاده می شود. همچنین استیک کردن توکن ماتیک می تواند به امنیت پلتفرم کمک کند.

پلتفرم پالی گان که پلتفرم ارائه دهنده رمز ارز ماتیک است، قبلا Matic Network نام داشت. این پلتفرم یکی از پلتفرم های کاربردی برای مقیاس پذیری و توسعه زیرساخت های اتریوم است.

پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال مایتک یعنی پالی گان، در اکتبر ۲۰۱۷ راه اندازی شد. از جمله بنیانگذاران این پلتفرم می توان به Jaynti Kanani و Sandeep Nailwal اشاره کرد. Kanani توسعه دهنده و مهندس بلاکچین می باشد و به عنوان مدیرعامل پالی گان فعالیت می نماید. Sandeep Nailwal مدیر ارشد است و یک برنامه نویس و کارآفرین می باشد. در صورتی که می خواهید با ارز دیجیتال ماتیک بیشتر آشنا شوید، به مقاله “ارز ماتیک Matic چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز ماتیک پرداخته ایم. شما می توانید در ادامه با انواع تحلیل ها در بازار ارز دیجیتال که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد، آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز ماتیک

در اینجا می خواهیم به تعریف درستی از این تحلیل بپردازیم. این تحلیل یکی از پرکاربردترین نوع تحلیل در بازار مالی است و بر اساس روند نوع عرضه و تقاضا بر روی نمودار تاثیر می گذارد. تحلیل تکنیکال دانش ثبت تاریخچه معاملات و سپس پیش بینی روندهای محتمل در آینده می باشد. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودار استفاده می شود. به عبارت دیگر تحلیل تکنیکال روشی برای تحلیل قیمت با استفاده از نمودار است. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک پرداخته ایم. در ادامه شما با ابزارهایی که می توانید با استفاده از آن بازار را تحلیل نمایید، آشنا خواهید شد.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتورها ابزارهایی هستند که شما با استفاده از آن می توانید در ارتباط با روند بازار تصمیم بگیرید. البته اندیکاتورها خطاهای زیادی دارند و نمی توانند به صورت صد درصد روند بازار را تعیین نمایند. اما قادر خواهند بود هشدارهایی را برای خرید و فروش به شما بدهند. به طور کلی اندیکاتورها بر اساس کاربرد به ۴ دسته تقسیم می شوند:

  1. اندیکاتورهایی که شتاب حرکتی را نشان می دهند.
  2. اندیکاتورهایی که نوسانات قیمت را نشان می دهند.
  3. اندیکاتورهایی که روند معاملاتی را انجام می دهند.
  4. و در پایان اندیکاتورهایی که روند حرکتی را نشان می دهند‌ که این نوع اندیکاتور در بازار بورس بسیار کاربرد دارند.

در ادامه به معرفی دو نمونه از اندیکاتورهای موجود خواهیم پرداخت، البته لازم به ذکر است که اندیکاتورهای مختلفی موجود می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این دو اندیکاتور به مقاله آموزش هر کدام مراجعه نمایید.

اندیکاتور MACD 

اندیکاتور MACD توسط فردی به نام جرالد اپل معرفی شد که این فرد یکی از فیزیکدانان آمریکایی می باشد. از این اندیکاتور بسیار زیاد استفاده می شود و همچنین برای به دست آوردن جهت و شتاب یک روند مورد استفاده قرار می گیرد. اندیکاتور مک دی به صورت همزمان قدرت روند و قدرت بازگشت را بررسی می نماید. همچنین لازم به ذکر است که در تشخیص ضعف روند بسیار خوب عمل می کند.

اندیکاتور CCI

این اندیکاتور توسط دانلد لمبرت در حدود ۴۰ سال پیش به وجود امد در واقع لمبرت یک معامله گر کالا بود و از این اندیکاتور برای تحلیل کالا استفاده می کرد. در واقع هدف اصلی این اندیکاتور این است که چه زمانی قیمت یک دارایی سرمایه بیشتر از اندازه واقعی اش پیش خرید می شود و بعدها با قیمت بالا تری مورد معامله قرار می گیرد.

پرایس اکشن

پرایس اکشن را می توان به عنوان یکی از روش های تحلیل بازار معرفی نمود. در این روش می توان با استفاده از حرکات قیمت تصمیم به انجام معامله گرفت. پرایس اکشن تلاش می نماید تا با تحلیل الگوهای قیمت، نظر حاکم بر بازار را به تریدرها ارائه دهد. در واقع تریدرها در روش پرایس اکشن، بر روی نمودار قیمتی ساده تحلیل خود را انجام می دهند. همچنین آنها باید به وضعیت کندل ها در نقاط بحرانی آشنا باشند. در ادامه به مواردی که در این نوع از روش تحلیل به کار می روند می پردازیم.

حمایت و مقاومت

زمانی که سهمی به سطح حمایتی نزدیک می شود یعنی از طرف خریداران مورد حمایت قرار گرفته است و مقاومت را اینگونه می توان تعریف کرد که زمانی قدرت فروشنده ها بالا می رود و در واقع انتظار می رود که قیمت از این سطح بالاتر نرود و اگر هرچه بیشتر روند سطح این سطح مقاومتی افزایش یابد قطعا عرضه از تقاضا پیشی می گیرد.

فیبوناچی

سطوح فیبوناچی از پرکاربردترین ابزارها در تحلیل تکنیکال است. در این روش از نسبت ها و روابط بین اعداد استفاده می شود. استفاده از سطوح فیبوناچی اصلاحی در بین تحلیلگران متداول است. ابزار اصلاحی سطوح حمایتی و مقاومتی را نشان می دهد. شما می توانید تقریبا در تمامی پلتفرم های تحلیل ابزار فیبوناچی را مشاهده کنید و نیازی به محاسبه درصدها نیست.

تحلیل فاندامنتال برای ارز ماتیک

از دیگر روش های تحلیل، می توان به تحلیل فاندامنتال یا بنیادین اشاره کرد. در این نوع از تحلیل، شرایط یک پروژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین اخبار و رویدادهای مهم آن توسط تحلیلگران دنبال خواهد شد.

در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از رمز ارزها مورد بررسی قرار گرفته است که می توانید در صورت نیاز از آن استفاده نمایید. همچنین اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه خواهد شد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز ماتیک

در تحلیل سنتیمنتال، حرکات سایر سرمایه گذاران و معامله گران بزرگ بررسی خواهد شد. در این روش علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی دخیل است و حرکت قیمت نیز باید در نظر گرفته شود.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز ماتیک پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید، قبل از انجام فرآیند به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی جوانب را به طور کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده