لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

جهش ۱۰ درصدی توکن MKR MakerDAO، در مقابل رکود بازار کریپتو

جهش ۱۰ درصدی توکن MKR MakerDAO، در مقابل رکود بازار کریپتو

به گزارش زوم ارز، Maker (MKR)، نشانه حاکمیتی وام دهنده مالی غیرمتمرکز (DeFi) MakerDAO، روز پنجشنبه بیش از ۱۰ درصد جهش کرد، زیرا این پلتفرم پس از اصلاح وام دهی دوباره به سوددهی تبدیل شد، با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال مخالفت کرد. نرخ ها.

داده‌های قیمت CoinDesk نشان می‌دهد که این توکن بهترین دارایی دیجیتالی است که بالاتر از ۱۰۰ میلیون دلار ارزش بازار دارد، و عملکرد بسیار بهتری از شاخص بازار پراکسی بازار کریپتوهای گسترده‌تر CoinDesk Market Index (CMI) 3.5 دارد. % کاهش.

در حالی که هیچ پیشرفتی برای شعله ور کردن رالی وجود نداشت، اصول بنیادی MakerDAO اخیراً بهبود یافته است، زیرا این پلتفرم پس از افزایش مختصری در هزینه ها برای کسب سود بازگشته است. کونال گوئل، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی در مساری، در مصاحبه ای توضیح داد که مشوق ها.

MakerDAO یکی از بزرگ‌ترین پروتکل‌های وام‌دهی کریپتو و صادرکننده ۵ میلیارد دلار استیبل کوین DAI است. این پلتفرم از طریق سرمایه گذاری ذخایر استیبل کوین عظیم خود در دارایی های واقعی مانند اوراق قرضه دولتی ایالات متحده و اعطای وام به بانک ها برای بدست آوردن بازدهی بالاتر در امور مالی سنتی به عنوان بخشی از یک بازنگری اساسی به نام “Endgame” درآمد خود را افزایش داده است.

این پلتفرم در اوایل این ماه به طور موقت جوایز دارندگان DAI را تا ۸٪ افزایش داد، اما همانطور که CoinDesk گزارش داد، پرداخت ها انتظارات سود Maker را از بین برد. گوئل گفت: این پلتفرم پاداش ها را کاهش داد و نرخ استقراض را افزایش داد، بنابراین دوباره سودآور بوده است.

دارندگان MKR از سود پلتفرم از طریق طرح بازخرید توکن Maker که در ماه گذشته معرفی شد، سود می برند، که با استفاده از درآمدهای مازاد خزانه پلتفرم، عرضه معوق در بازار را کاهش می دهد.

داده‌های DefiLlama نشان می‌دهند که پلتفرم وام‌دهی همجوار با Maker Spark نیز از رشد برخوردار بوده و به بالاترین رقم ۷۰۰ میلیون دلاری کل ارزش قفل شده (TVL) روی پروتکل نزدیک شده است. بنیانگذار Maker Rune Christensen در اوایل این ماه از پیشنهادی برای عرضه توکن های SPK Spark از طریق airdrop پرده برداری کرد.


منبع: coindesk.com

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده