آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Bitget: شرکت‌کنندگان رمزارز باور دارند بیت‌کوین پس از هاوینگ ATH را شکست خواهد داد! 😮

1707293158-59d0e18a49d115ba14a88b6dc2bad385e3738418.jpg

Bitget: شرکت‌کنندگان رمزارز باور دارند بیت‌کوین پس از هاوینگ ATH را شکست خواهد داد!

به گزارش زوم ارز، براساس یک مطالعه جدید، اکثر شرکت‌کنندگان در بازار رمزارز به این باور دست پیدا کرده‌اند که بیت‌کوین  پس از رویداد هاوینگ، قادر خواهد بود به فراتر رفتن از بیشینه تاریخی قیمت خود (ATH).

این تحقیق که توسط پلتفرم تجارت کریپتویی Bitget منتشر شده است، ۹۷۴۸ سرمایه‌گذار رمزارز را در مناطق مختلف جهان از جمله اروپای غربی، اروپای شرقی، آسیای جنوب شرقی، آسیای شرقی، خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) و آمریکای لاتین مورد بررسی قرار داده است.

Bitget به این نتیجه رسیده که اکثریت از هزاران نفر مشارکت کننده در نظرسنجی، به طور خوشبینانه به آینده بیت‌کوین نگاه می‌کنند.

تقریباً ۸۴ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند که بیت‌کوین پس از رویداد نصف‌سازی آینده در ماه آوریل، که منجر به کاهش نصفی پاداش استخراج بیت‌کوین می‌شود، قادر خواهد بود به فراتر رفتن از ATH قبلی که برابر با ۶۹,۰۰۰ دلار بوده است.

این گزارش همچنین اظهار می‌کند که ۵۵ درصد شرکت‌کنندگان انتظار دارند بیت‌کوین وارد محدوده معاملاتی پایداری بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار شود. گروه کوچکتری از پاسخ‌دهندگان انتظار دارند بیت‌کوین از ۱۵۰,۰۰۰ دلار فراتر بروید.

بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی پیش‌بینی می‌کنند که بیت‌کوین در زمان هاوینگ آوریل دامنه معاملاتی بین ۳۰,۰۰۰ تا ۶۰,۰۰۰ دلار را خواهد داشت. تقریباً ۳۰ درصد معتقدند که بیت‌کوین در ماه آوریل به بیش از ۶۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

همچنین، این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۷۰ درصد از شرکت‌کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال قصد دارند سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال خود را افزبیشینه کنند.

گریسی چن، مدیرعامل Bitget، دربارهٔ این یافته‌ها اظهار داشت: «این نتایج یک طیف گسترده از انتظارات و برنامه‌های سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهند و نشان می‌دهد که سال ۲۰۲۴ سال مهمی برای بازار بیت‌کوین خواهد بود. ما خوشحالیم که با بهبود شرایط بازار، این احساسات مثبت را مشاهده می‌کنیم.»

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت ۴۲,۸۹۰ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته کمی افزایش یافته است.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده