اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

زیرشاخه‌ی مایکرواستراتژی 4197 بیت کوین به دارایی خود افزود

زیرشاخه‌ی مایکرواستراتژی 4197 بیت کوین به دارایی خود افزود

به گزارش زوم ارز، در روز سه شنبه، کمپانی توسعه دهنده‌ی نرم افزار مایکرواستراتژی طی یک ثبت پرونده در کمیسیون صرافی و اوراق بهادار SEC اعلام کرد که بین روزهای 15 فوریه تا دیروز، زیرشاخه‌ی آن، ماکرواستراتژی، 4197 بیت کوین، معادل 190.5 میلیون دلار، خریداری کرده است.

این کوین‌ها با متوسط قیمت 45714 دلار، که اکنون کمی پایینتر از این سطح قیمت قرار دارد، خریداری شدند. بنابراین، حال مایکرواستراتژی و زیرشاخه‌های آن حدود 129218 بیت کوین، با مجموع قیمت خرید 3.97 میلیارد دلار و متوسط قیمت 30700 دلار برای هر کوین، نگهداری می‌کنند.

هفته‌ی پیشین، ماکرواستراتژی وامی 205 میلیون دلاری به شکل بیت کوین، از بانک سیلورگیت، دریافت کرد. این کمپانی گفت که این وام جهت خرید مقدار بیشتر بیت کوین استفاده خواهد شد.

از آگوست 2020، مایکرواستراتژی در حال سرمایه گذاری در بیت کوین بوده است. هر سه ماه، این کمپانی تقریبا به طور مداوم این دارایی دیجیتال را خریداری کرده است.

اما اخیرا، SEC شیوه‌های حسابداری بیت کوین این کمپانی را رد کرد، که این اتفاق باعث افت سهام مایکرواستراتژی در آن روز شد. این کمپانی در برخی شرایط از روش‌هایی برای خنثی سازی تاثیر خطرات بازار رمز ارز استفاده کرده بود. بنیان‌گذار، رییس و مدیرعامل مایکرواستراتژی، مایکل سیلور، نسبت به بیت کوین یک پرمابول بوده است. وی پتانسیل این دارایی دیجیتال را محافظت در برابر تحریم توصیف کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هرچند، جمعه‌ی گذشته، برخلاف دید گاوی وی، سیلور گفت که بازارهای تجاری آماده‌ی اوراق بهادار بیت کوین نیستند و اوراق ال سالوادور از وام بیت کوینی کمپانی وی نیز پرخطرتر بوده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا