آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل لایت کوین LTC

تحلیل لایت کوین LTC

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از لایت کوین در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت لایت کوین را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زومرزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز لایت کوین در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این شاخص کاملا نزولی بوده و بر همین اساس یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم و در طی رشد تاخیری که رخ داده قیمت مجدد به ناحیه ترند لاین نزولی رسیده و بر اساس یک الگوی نزولی شاهد افت قیمت این ارز هستیم. اگر به یاد داشته باشید گفتیم که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژول مد نظرمان قرار دارد و چندین بار شاهد واکنش قیمت به این ناحیه نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم بین باکس سبز و ترند لاین نزولی شاهد نوسان قیمت باشیم و شکست از هر طرفی رخ دهد احتمال رشد یا کاهش قیمت به صورت قابل توجه وجود دارد.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ارز Flow در تایم هفتگی و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل LTC امروز 14 بهمن 1402
تحلیل LTC امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید و تحلیل ارز لابت کوین LTC در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ، در آخرین ساختار تشکیل شده این ارز همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدن سقف‌هایی پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی دارای یک روند نزولی بوده و به دنبال آن ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم ، در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید ،اخیراً قیمت این ارز ،بعد از رسیدن به ناحیه تقاضا یا ناحیه حمایتی ماژور، که با باکس سبز مشخص کرده‌ایم، شروع به رشد کرده و تا ناحیه ترند لاین نزولی پیش رفته و مجدد از آن ناحیه شروع به افت کرده است.
در حال حاضر انتظار داریم که قیمت بین نواحی باکس سبز و ترند لاین نزولی، نوسان پیدا کند و در زمانی که باکس سبز از دست برود، آن موقع نیز افت قابل توجهی را در قیمت این ارز خواهیم دید.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل LTC امروز 16 دی 1402
تحلیل LTC امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز LTC در تایم فریم روزانه سقف و کفی تشکیل داده است که از کف حمایت و از سقف مقاومت می‌شود؛ یک ناحیه تقاضا تشکیل داده است که که ممکن است قیمت به آن واکنش نشان دهد و قیمت را به سمت بالا حرکت دهد الان بین این سقف و کف قرار دارد و باید صبر کرد به یکی از نواحی برخورد داشته باشد ولی باید توجه داشته باشیم که به سطح حمایتی برخورد داشته و می‌تواند تا سطح مقاومتی رشد داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 11 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز LTC لایت کوین در بازه زمانی روزانه پس از برخورد به ناحیه حمایتی و تقاضا ای که داشت به سمت بالا حرکت کرد و در هفته اخیر رشد خوبی داشته است در بلند مدت به سنت بالا می‌تواند حرکت داشته باشد تا ناحیه مقاومتی و عرضه ای که پیش روی خودش دارد که از قیمت ۸۱.۴۴ دلار تا ۸۵.۵۵ دلار است؛ الان ممکن است از همین قیمت به سمت بالا حرکت کند و یا به پایین برگردد و دوباره به ناحیه تقاضا برخورد کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند؛ اگر می‌خواهید این رمز ارز را معامله کنید باید صبر کنید تا به نواحی مشخص شده برسد و بعد از گرفتن تاییدیه معاملات خودتان را انجام بدهید.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 13 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز LTC روند رنجی مطابق انتظار در پیش گرفته است. این ارز بعد از شکست حمایت کف کانال صعودی، در محدوده ۶۰ الی ۷۰ دلار در حال معامله شدن است. مقاومت ها و اهداف مهم این ارز در محدوده های ۷۲ الی ۷۵ دلار و همچنین محدوده ۸۵ دلار در نظر گرفته شده است. همانطور که مشاهده می کنید، خط روند نزولی رسم شده شکسته شده است، اما همچنان تقاضایی برای رشد قیمت ایجاد نشده است. بنابراین باید در انتظار این تقاضا بمانیم. از طرف دیگر توجه به حجم معاملات می تواند نشانه های خوبی به معامله گران بدهد. حجم معاملات یک ماه اخیر به شدت کاهش پیدا کرده و تمایل چندانی برای انجام معاملات در این ارز وجود ندارد. بنابراین احتمال تست مجدد حمایت در کوتاه مدت وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 15 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز لایت کوین روند نزولی خود را در طی یک ماه گذشته داخل کانال کوتاه مدت ادامه داد و به دلیل همزمان شدن این روند نزولی با افزایش فشار فروش در بازار، کف کانال و همچنین حمایتی که در محدوده ۶۶ دلار در نظر گرفته شده بود، پرقدرت شکسته شد. همچنین اگر مطابق نمودار یک کانال صعودی هم در نظر گرفته شود، کف کانال شکسته شده است. بنابراین یا باید در انتظار بازگشت قوی قیمت داخل کانال باشیم و یا در انتظار ادامه روند نزولی تا حمایت محدوده ۴۰ دلار که پتانسیل واکنش بسیار بالایی دارد و تقاضا در این ناحیه می تواند به حداکثر مقدار خود برسد. برای کوتاه مدت انتظار داریم که قیمت لایت کوین بین مقاومت کف کانال شکسته شده و حمایت محدوده ۵۶ دلار روند رنجی داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 18 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز LTC مطابق تحلیل قبلی و طبق انتظار، تا حمایت محدوده ۰.۸۳ دلار کاهش قیمت داشته است. اما به دلیل شدت بالای برخورد قیمت به این سطح، احتمال شکست کامل این ناحیه و کاهش بیشتر قیمت تا محدوده کف کانال رنج وجود دارد. کف کانال این ارز در محدوده ۶۵ الی ۶۹ دلار در نظر گرفته شده است. برای لایت کوین در محدوده فعلی می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. تا زمانی که شکست پر قدرت در سقف کانال مشاهده نشود، می توانیم انتظار ادامه روند نزولی را در تایم ۴ ساعته داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 21 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز LTC در طی چند هفته گذشته با حمایت خریداران و افزایش تقاضا سقف کانال نزولی بلند مدت خود را شکست و به مقاومت رند ۱۰۰ دلار رسید. در تایم فریم روزانه، قیمت بعد از اینکه آخرین بار به مقاومت سقف کانال نزولی برخورد کرد، در برگشت به حمایت محدوده ۰.۸۳ دلار، واکنش مثبت قوی نشان داد و تمام سقف های قبلی آن شکسته شد. برای کوتاه مدت مجددا می توانیم انتظار اصلاح و بازگشت به سطح حمایت ۰.۸۳ دلار را داشته باشیم. این حمایت توسط محدوده های بسیار زیادی تقویت شده است و هر بار که کندل ها به این محدوده برخورد می کنند با واکنش هایی همراه است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 24 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز لایت کوین LTC بعد از شکست موفق مفاومت محدوده ۸۵ الی ۹۱.۵ دلار، تا سقف قبلی پیشروی داشت. اما به دلیل اینکه این مقاومت مهم در محدوده سقف کانال نزولی اصلی قرار گرفته بود، با واکنش منفی شدیدی همراه شد. این واکنش شدید موجب اصلاح ۲۵ درصدی قیمت این ارز شد و کاهش قیمت تا محدوده ۷۷ دلار ادامه پیدا کرد. در حال حاضر به دلیل شرایط صعودی و تقاضای مجدد ایجاد شد، دو حمایت مهم برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۹۳ دلار و حمایت دوم در محدوده ۷۵ دلار قرار دارد. در صورت واکنش مثبت به این سطوح، می توانیم انتظار تست مجدد مقاومت محدوده ۱۰۰ دلار را داشته باشیم. البته مقاومت اصلی در محدوده ۱۰۵ الی ۱۰۸ دلار قرار دارد، اما در صورت صعودی شدن شرایط بازار، پتانسیل شکست این محدوده هم وجود خواهد داشت. اهداف میان مدت برای لایت کوین در محدوده های ۱۲۵ و ۱۴۴ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 30 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز LTC در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت شدیدی را ثبت کرد. محدوده حمایتی که در قیمت ۸۷ الی ۸۹ دلار در نظر گرفته شده بود، با فشار فروش بالا شکسته شد، و کاهش قیمت تا محدوده ۶۵ دلار ادامه داشت. سطح حمایت ۶۵ دلار به دلیل اینکه در گذشته واکنش‌های زیادی داشت، به عنوان ناحیه حمایت امن در نظر گرفته شده بود، که لایت کوین از این سطح، بیش از ۴۵ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. یک ناحیه مقاومت مهم در محدوده ۹۵ الی ۹۶ دلار در نظر گرفته شده بود، که در یک ماه گذشته شکست مورد تاییدی بالای این محدوده مشاهده نشد. مجدداً در ماه جاری قیمت به این مقاومت برخورد کرده و واکنش منفی نشان داده است. روند رنجی در تایم فریم‌های پایین بین محدوده‌های مشخص شده مشاهده می‌شود، که در صورت شکست هریک از سطوح، می‌توانیم انتظار ادامه حرکت و روند گرفتن این ارز را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 5 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 6 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی لایت کوین LTC در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز LTC در طی هفته های گذشته، روند رنجی داشت. بعد از اینکه حمایت خریداران موجب شکست کامل مقاومت محدوده ۸۵ الی ۹۱.۵ دلار و تبدیل این سطح به حمایت شد، اصلاح و پولبک به این حمایت، واکنش های مثبت به همراه داشت. فشار خرید تا محدوده مقاومت ۱۵۰.۶۰ الی ۱۰۸.۴ دلار ادامه داشت، و با برخورد دقیق به این محدوده، واکنش منفی و سیو سود خریداران کوتاه مدت را مشاهده کردیم. ادامه روند قیمت ارز لایت کوین می تواند بین سطوح مشخص شده در نظر گرفته شود. پیش بینی می شود که روند رنجی که تشکیل شده، تا زمانی که بازار مجددا در شرایط مطلوب قرار بگیرد، به همین صورت ادامه داشته باشد. به طور کلی تا زمانی که حمایت فعلی شکسته نشود، روند قیمت در کوتاه مدت و در تایم ۴ ساعته نزولی نخواهد شد. اما در صورت نزولی شدن روند تایم ۴ ساعته، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۶۹.۹۰ الی ۷۳.۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لایت کوین LTC امروز 6 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طی دو هفته گذشته در محدوده مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، نوسان داشت، و با حمایت خریداران در این هفته مجددا در حال تلاش برای شکست مقاومت می باشد. توجه داشته باشید که قیمت به نواحی عرضه مهمی نزدیک شده است. یکی از این مقاومت ها محدوده سقف کانال نزولی اصلی است، که در صورت برخورد قیمت می تواند واکنش ایجاد کند. مقاومت دوم محدوده رند ۱۰۰ دلار است، و مقاومت سوم در محدوده ۱۰۵.۶ الی ۱۰۸.۴ دلار قرار گرفته است، و یک ناحیه پرایس اکشنی مهم می باشد. همچنین تارگت یکی از اهداف حرکتی موج صعودی قبلی می باشد. پس در تایم فریم روزانه در صورتی که واگرایی منفی روی نمودار تشکیل شود، با احتمال بالایی می توانیم انتظار اصلاح قیمت ها را در بازار و  در این ارز داشته باشیم. همچنین شکست خط روند صعودی آبی رنگ می تواند یکی دیگر از هشدارهای برگشت قیمت باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در هفته گذشته روند قوی صعودی آن ادامه پیدا کرد، و با حمایت خریدارانش به محدوده مقاومت ۸۲.۲ الی ۹۰ دلار برخورد کرد. حتی این مقاومت به صورت موقت شکسته شده، اما قیمت بالای آن تثبیت نداشته است. محدوده مقاومت دقیق تری که برای ارز LTC در نظر گرفته شده است، در قیمت ۹۳.۹ الی ۸۵.۷ دلار می باشد، که قیمت فعلی داخل این ناحیه قرار گرفته است.

به دلیل اینکه سقف کانال نزولی شکسته شده است، احتمال پولبک به سقف کانال شکسته شده وجود دارد. بنابراین اگر کف کانال صعودی کوتاه مدت شکسته شود، احتمال برگشت در تایم فریم ۴ ساعته به وجود خواهد آمد. در تایم ۴ ساعته روی اندیکاتور RSI یک الگوی مثلث تشکیل شده است. شکست الگو از پایین و پولبک به آن می تواند نشانه احتمالی برگشت قیمت و اصلاح به سمت حمایت های مشخص شده باشد. اما به صورت کلی تا زمانی که کف این کانال شکسته نشود، احتمال ادامه حرکت صعودی و شکست مقاومت وجود دارد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت. با حفظ خط روند صعودی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، مقاومت محدوده ۷۰ الی ۷۲ دلار شکست، و افزایش قیمت تا سطح ۷۸ دلار ادامه داشت. می توانیم برای قیمت فعلی یک کانال صعودی در نظر بگیریم. شکست مقاومت محدوده ۷۸ دلار می تواند موج صعودی جدیدی در تایم فریم ۴ ساعته ایجاد کند، و هدف بعدی را در محدوده ۸۲ الی ۹۰ دلار می تواند فعال کند. با توجه به اینکه روند این ارز در بازه زمانی روزانه صعودی می باشد، شکست مقاومت پیش رو در صورتی که با کندل های صعودی قوی در تایم روزانه همراه باشد، می تواند قیمت را  تا هدف بعدی ۱۰۵ الی ۱۰۸ دلار برساند. در نهایت برای شکست سقف کانال نزولی نیاز است که کندل صعودی قوی در تایم فریم هفتکی بالای محدوده مقاومت ۹۰ دلار بسته شود. در غیر اینصورت شکست ها می توانند فیک باشند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طول هفته گذشته در یک ناحیه رنج با مومنتوم مثبت معامله شد. معاملات این ارز زیر محدوده مقاومت ۷۰ الی ۷۲ دلار و محدوده حمایت ۶۲.۱ الی ۶۴.۳ دلار انجام می شود. اما اگر به نمودار توجه داشته باشید، روند قبل از ورود به ناحیه رنج نزولی بوده است. بنابراین می توانیم با رسم یک خط روند نزولی و در صورت شکست این حمایت داینامیک سیگنال کاهش قیمت دریافت کنیم. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته نیز زیر سقف این مقاومت الگوهای سقف دو قلو در حال شکل گیری است، که در صورت شکست خط روند تایید خواهد شد.

حمایت دقیق تر خطی را می توانیم در قیمت ۶۷.۵ دلار در نظر داشته باشیم. می توانیم این محدوده را تقریبا به عنوان میدلاین کانال رنج در نظر بگیریم، که در صورت برخورد احتمال واکنش به این سطح برای نوسانات جزیی وجود دارد. اما در سناریو صعودی اگر مقاومت فعلی با فشار خرید شکسته شود و رشد قیمت تا سطح ۷۳.۶ دلار ادامه داشته باشد، می توانیم مقاومت را شکسته شده در نظر بگیریم، و بعد از پولبک به این سطح انتظار ادامه حرکت صعودی را تا محدوده ۷۷ دلار داشته باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 4 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در هفته گذشته روند رنجی را زیر محدوده مقاومت ۶۶.۷ الی ۷۳.۳ دلار به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از شکست حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت از نظر تکنیکالی می تواند تا محدوده ۵۶.۵ الی ۵۹.۲۰ دلار کاهش داشته باشد. بنابراین در بازه زمانی ۴ ساعته و یک ساعته می توانیم با در نظر گرفتن یک کانال صعودی باریک و در صورت شکست کف کانال در محدوده ۶۵ الی ۶۴ دلار، انتظار ادامه روند نزولی و ریزش بیشتر را تا سطوح حمایتی مشخص شده داشته باشیم. اما اگر محدوده حمایت کف کانال حفظ شود، افزایش قیمت می تواند تا سطح مقاومت ۷۰ دلار ادامه داشته باشد. این مقاومت نیز در آینده و در صورت برخورد می تواند با واکنش منفی همراه باشد. اندیکاتور اسمارت مانی در محدوده های مشخص شده نواحی حمایت مقاومت را تایید می کند. بنابراین می توانیم انتظار واکنش خوبی از این سطوح داشته باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 4 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 27 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طی هفته گذشته فشار فروش بالایی داشت، و قیمت به محض خروج از کانال صعودی کوتاه مدت بدون پولبک ریزش شدیدی پیدا کرد. این واکنش ها به دلیل همزمان شدن با فشار فروش در بازار زاویه بسیار زیادی با خط افق را نشان می دهد. قدرت کندل های نزولی و محل بسته شدن آن ها نسبت به محل بسته شدن کندل قبلی نشانه ادامه حرکت نزولی است. نکته دیگر اینکه محدوده ۶۶.۷ الی ۷۳ دلار به مقاومت تبدیل شده است، و در صورت برخورد قیمت به این سطح انتظار واکنش منفی و ادامه حرکت نزولی را تا محدوده ۵۹ الی ۵۶.۵ دلار را خواهیم داشت. همانطور که مشاهده می کنید به دلیل شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت و نزولی بودن روند اصلی قیمت می تواند از نظر کلاسیک به اندازه عرض کانال ریزش داشته باشد. بنابراین کف کانال با محدوده حمایت مشخص شده همپوشانی دارد و انتظار یک نوسان مثبت را از این ارز در هفته آینده داریم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 27 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طی دو هفته گذشته دقیقا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت، و همزمان با برخورد به مقاومت محدوده ۸۲.۳ الی ۹۰ دلار، واگرایی منفی تشکیل شد، و قیمت اصلاح داشت. همچنین یک ناحیه رنج که انتظار آن را داشتیم روی نمودار تشکیل شده است، و می تواند روند رنج ادامه داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته یک حمایت بسیار قوی در محدوده ۷۰ الی ۶۵ دلار روی نمودار وجود دارد، که در صورت ورود قیمت به موج اصلاحی عمیق تر می توانیم از این سطح انتظار یک واکنش قوی داشته باشیم.

همچنین با رسیدن قیمت به این محدوده احتمال تشکیل واگرایی مخفی روی اندیکاتور RSI افزایش پیدا می کند. در این صورت می تواند یکی از نشانه های دیگر حمایت شدن قیمت در این سطح باشد. به طور کلی تا زمانی که سطح حمایت ۷۰ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار ادامه روند رنج و تست سطوح مقاومتی بالاتر را داشته باشیم. اما در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم و بیت کوین مجددا وارد کانال قیمتی ۱۶۰۰۰ دلار شود، احتمال کاهش بیشتر قیمت ارز LTC و برگشت به سمت حمایت بعدی در محدوده ۵۵ الی ۵۷ دلار بیشتر می شود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز لایت کوین LTC با ادامه حرکت صعودی و حمایت خریدارانش موفق به شکست مقاومتی شد که می تواند نشانه تغییر روند در تایم فریم روزانه باشد. اما برخورد به مقاومت محدوده ۸۲ الی ۹۰ دلار نیز واکنش منفی به همراه داشته است. با توجه به قدرت بالای موج صعودی، احتمال ورود قیمت به یک ناحیه رنج در تایم فریم ۴ ساعته برای تشکیل یک الگو مثلث یا پرچم وجود دارد. مقاومت اصلی در محدوده ۸۵.۷ دلار قرار دارد.

با توجه به اینکه پتانسیل تشکیل واگرایی منفی بعد از برخورد قیمت به این مقاومت وجود دارد، اگر بیت کوین روند صعودی کوتاه مدت خود را حفظ نکند، می توانیم در این محدوده انتظار تشکیل الگوی سقف دو قلو را داشته باشیم. در این صورت قیمت می تواند برای پولبک عمیق و و رود به موج اصلاحی تا محدوده حمایت ۶۴.۵ الی ۶۶ دلار کاهش داشته باشد. با توجه به نوع حرکت صعودی برای هفته جاری انتظار یک روند رنج را برای این ارز بین سطوح مشخص شده داریم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز که روی حمایت مهمی در محدوده ۵۵.۶ الی ۵۷.۴ دلار قرار گرفته بود، به دلیل برگشت قوی و حمایت مجدد خریداران، تا سطح ۶۵ دلار به حرکت صعودی ادامه داد. در این ناحیه واکنش مشاهده شده است. همانطور که مشاهده می کنید، در تایم فریم روزانه روند قیمت هنوز رنج می باشد.

یکی از قوانین نواحی رنج، قرار نگرفتن سقف و کف های قیمت در یک محدوده مشخص می باشد. بنابراین با توجه به واکنشی که مشاهده شده است، احتمال کاهش مجدد قیمت به سمت حمایت قبلی وجود دارد. اگر در بازه زمانی ۴ ساعته شاهد فشار فروش و بسته شدن کندل ۴ ساعته زیر قیمت ۶۱.۶ الی ۶۱.۲ دلار نباشیم، احتمال شکسته شدن مقاومت و ادامه رشد قیمت تا سطوح مقاومتی بالاتر در محدوده های ۷۰ دلار خواهیم بود. اما اگر این حمایت شکسته شود، بعد از پولبک به محدوده ۶۵ دلار انتظار اصلاح مجدد قیمت و برگشت به سمت کانال قیمتی ۵۰ دلار را داریم.

نکته جالبی که در مورد لایت کوین وجود دارد این است که اگر کندل روزانه بالای محدوده ۶۴.۴ الی ۶۶.۲ دلار بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که در آینده جهت خروج قیمت از روند رنج از بالا باشد، و برگشت های رو به پایین صرفا پولبک برای موج صعودی بلند مدت خواهد بود. اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، و از طرفی فشار فروش در مارکت بالا برود، ریزش قیمت این ارز می تواند حتی تا محدوده کانال قیمتی ۴۰ الی ۳۸ دلار ادامه داشته باشد، و کف قبلی را در تایم هفتگی به صورت فیک بشکند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز لایت کوین  LTC در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را در روی محدوده حمایت ۵۰ دلار به ثبت رسانده است. قیمت این ارز واکنش های خوبی به این حمایت نشان داده، اما روند کلی همچنان نزولی است، و می توانیم انتظار داشته باشیم تا زمانی که مقاومت محدوده ۵۵.۶ الی ۵۷.۴ دلار به حمایت تبدیل نشود، در تایم فریم ۴ ساعته انتظار صعودی شدن روند را نخواهیم داشت.

قیمت در تایم فریم های پایین هنوز داخل کانال نزولی و در نیمه دوم کانال است، که نشان از قدرت بالای فروشندگان دارد. در صورت افزایش فشار فروش و شکست حمایت ۵۰ دلار، کاهش بیشتر تا محدوده حمایت ۴۶.۳۰ الی ۴۸ دلار مورد انتظار می باشد. در تایم فریم ۱ ساعته محدوده مقاومت ۵۳ دلار اگر شکسته شود، می توانیم انتظار صعودی شدن روند را برای کوتاه مدت داشته باشیم. هدف اول در محدوده مقاومت ۵۵ الی ۵۷ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت. الگوی مثلثی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، از پایین شکسته شد، و همزمان با شکست حمایت استاتیک محدوده ۵۰ الی ۵۲ دلار، ریزش قیمت تا محدوده ۴۸ دلار ادامه پیدا کرد. همانطور که مشاهده می کنید، یا تشکیل کف جدید، قیمت رسماً وارد کانال نزولی شده است، که کف این کانال اکنون در قیمت ۴۶ الی ۴۸ دلار قرار دارد. احتمال تست مجدد این محدوده حمایت وجود دارد. اما برای خروج از مومنتوم نزولی، نیاز است که خریداران در ابتدا قیمت را بالای محدوده ۵۳ دلار برسانند.

در غیر اینصورت روند نزولی تا حمایت های کف کانال ادامه پیدا خواهد کرد. اندیکاتور RSI در تایم فریم هفتگی نیاز به تشکیل واگرایی مثبت دارد، که هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر برگشت روند بلند مدت مشاهده نشده است. و برای کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته می توانید با رسم یک خط روند نزولی روی RSI یک تایید کوتاه مدت برای حرکت صعودی داشته باشید. بعد از شکست نیاز به پولبک به خط روند برای کاهش ریسک می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC  روند رنج خود را روی محدوده حمایت ۵۰ دلار حفظ کرده است. خریداران این ارز هنوز توانایی شکست مقاومت محدوده ۵۶ الی ۵۵ دلار را نداشته اند. اما تلاش هایی در جهت حرکت های صعودی به ثبت رسیده است. روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته رنج می باشد، و با توجه به واگرایی های مثبت شکل گرفته در این تایم فریم، در صورتی که مقاومت محدوده ۵۵ دلار تبدیل به حمایت شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که هدف اول خریداران در محدوده ۶۳ دلار باشد.

یک الگوی مثلث متقارن هم می توانیم روی نمودار این ارز در نظر بگیریم. قیمت در حال نزدیک شدن به نوک الگو می باشد، و با توجه به واکنش های صورت گرفته، احتمال شکست الگو از هر طرف برابر می باشد. با نگاهی به تایم فریم هفتگی، اگر بیت کوین واکنش خوبی به محدوده های حمایت خود نشان ندهد، و نشانه های حمایت روی شاخص کل بازار مشاهده نشود، ارز لینک می تواند تا محدوده حمایت ۴۵ الی ۴۸ دلار کاهش بیشتری داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز لایت کوین LTC بعد از اینکه داخل کانال صعودی با تلاش خریداران محدوده مقاومت ۶۱ الی ۶۲ دلار به سمت بالا شکسته شد، رشد قیمت تا مقاومت روزانه قیمت ۶۷ دلار ادامه پیدا کرد. با توجه به اینکه مقاومت مربوط به بازه زمانی بزرگتر می باشد، با واکنش شدیدی همراه بود و موجب برگشت ۱۵ درصدی قیمت در هفته های گذشته شد. ریزش قیمت باعث شد تا قیمت از کانال صعودی کوتاه مدت خود خارج شود، و شاهد توقف این ریزش در محدوده حمایت ۵۰ الی ۵۲ دلار بودیم. روی این محدوده حمایت، روند قیمت در بازه زمانی کوچکتر رنج شده است. و با توجه به اینکه کف موج صعودی قبلی شکسته شده است، احتمال شکست حمایت فعلی در صورت ریزش قیمت‌ها در بازار وجود دارد.

بنابراین اگر کندل روزانه زیر قیمت ۵۰ دلار بسته شود، در این صورت کاهش قیمت می تواند محدوده ۴۶ الی ۴۸ دلار و در صورت ریزش شدید در بازار، تا حمایت اصلی در محدوده ۴۲.۶ الی ۳۳.۴ دلار ادامه داشته باشد. همانطور که مشاهده می کنید روند رنج در مقیاس بزرگتر و در بازه زمانی روزانه روی نمودار مشخص می باشد. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را روی نمودار تشخیص داده است، و در صورتی که برگشت قیمت بالای محدوده ۵۶ الی ۵۷ را شاهد باشیم، رشد قیمت می تواند تا اهداف بالاتر در محدوده ۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز لایت کوین LTC در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در شروع هفته گذشته با واکنش به محدوده مقاومت ۶۲.۲۲ الی ۶۱.۴۰ دلار ریزش داشت، اما خریداران در محدوده ۵۴ دلار مجددا حمایت کردند، و همانطور که مشاهده می کنید، شکست مقاومت محدوده ۶۱.۴۰ الی ۶۲.۲۲ دلار در تایم فریم ۴ ساعته تایید شده است، و قیمت در پولبک اول با واکنش خوبی همراه بوده است.

بنابراین در صورتی که بیت کوین مجددا افزایش قیمت داشته باشد، پتانسیل رشد بیشتر لاین کوین تا محدوده مقاومت ۶۹.۱۰ الی ۷۳.۳۰ دلار وجود خواهد داشت. یک کانال صعودی کوتاه مدت برای لایت کوین در نظر گرفته شده است. با توجه به حرکت صعودی چند روز گذشته، اگر تثبیت قیمت بالای محدوده ذکر شده داشته باشیم، سقف کانال صعودی در محدوده ذکر شده قابل دسترسی می تواند باشد. لازم به ذکر است که روند قیمت در تایم ۴ ساعته صعودی و در تایم روزانه هنوزرنج می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز لایت کوین LTC در طی هفته گذشته با روند رنجی همراه بود. در هفته جاری نیز قیمت بعد از اینکه کاملا در محدوده حمایت ۵۰.۳۰ الی ۵۲.۲۰ دلار متوقف شد، شاهد رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۶۲ دلار بودیم. برخورد به این محدوده به این دلیل با واکنش منفی همراه بود که بعد از شکسته شدن خط روند، مجددا تلاش خریداران برای تست سقف قبلی انجام شده است. در تایم فریم روزانه یک روند رنج را می توان روی نمودار مشاهده کرد.

تا زمانی که کندل های روزانه قوی بالای محدوده ۷۰ الی ۷۳.۳۰ دلار بسته نشود، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که لایت کوین مومنتوم صعودی به خود بگیرد. حمایتی که در محدوده ۵۷.۴۰ الی ۵۶.۵ دلار برای لایت کوین در نظر گرفته شده است، اگر با حمایت خریداران همراه باشد، می توانیم انتظار تست مجدد مقاومت پیش رو داشته باشیم. در این صورت احتمال شکست مقاومت افزایش پیدا خواهد کرد. اندیکاتور EMA نیز در تایم روزانه این حمایت را تایید می کند. بنابراین برای هفته جاری می توانیم این محدوده را زیر نظر داشته باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 30 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LTC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LTC را مشاهده کنید.

رمز ارز LTC در هفته گذشته روند کاملا نزولی داشت. قیمت لایت کوین بعد از اینکه به محدوده بالاترین سقف قبلی در روند نزولی برخورد کرد، با واکنش شدیدی همراه شد. فشار فروش بعد از واکنش بیت کوین به محدوده مقاومت خود افزایش پیدا کرد. همچنین خط روند صعودی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود نیز پر قدرت شکسته شده است. اکنون روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته نزولی شده است.

سطوح حمایتی که برای لایت کوین در نظر گرفته شده است، محدوده فعلی ۵۲.۳۰ الی ۵۳.۷ دلار را نشان می دهد. حمایت دوم در صورت از دست رفتن محدوده اول، در قیمت ۴۶.۳۸ الی ۴۸.۲۸ دلار قرار دارد، که می تواند با واکنش همراه باشد. به طور کلی روند این ارز در تایم روزانه رنج می باشد. مقاومت مهمی هم که قیمت به آن واکنش شدیدی نشان داده است، در محدوده ۶۴.۱۰ الی ۶۸.۴۰ دلار قرار دارد. مقاومت دوم نیز در محدوده ۷۳.۳۰ الی ۷۶.۷۰ دلار قرار گرفته است.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 30 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید

رمز ارز لایت کوین LTC در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. بعد از طی یک روند رنج دو هفته ای در محدوده ۶۲ الی ۵۹ دلار،  با حمایتی که در محدوده ۵۸ دلار شاهد بودیم، مجددا خریداران حمایت خوبی از این ارز به عمل آورده اند. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ دقیقا محدوده مورد نظر را تایید کرده است. الگوی کلاسیک پرچم که از گذشته روی نمودار در نظر گرفته شده بود، تایید شده است، و رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت ۷۵ الی ۷۷.۵ دلار ادامه داشته باشد.

یک خط روند صعودی روی نمودار در نظر گرفته شده است، که با سه برخورد و واکنش مثبت، مورد تایید می باشد. تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت لایت کوین را تا محدوده های در نظر گرفته شده داشته باشیم. البته توجه به واگرایی منفی اندیکاتور MACD و کاهش حجم معاملات نیز لازم و ضروری می باشد. چرا که قیمت در تایم فریم روزانه هنوز در روند نزولی قرار دارد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید

رمز ارز LTC با توجه به مقاومت داینامیکی که هفته گذشته برای آن در نظر گرفته شده بود، به همراه محدوده مقاومت استاتیک ۵۹.۲ الی ۶۱.۳ دلار با واکنش شدیدی همراه بود. اما نکته ای که وجود دارد این است که حمایت اصلی ماهانه در محدوده ۴۰ الی ۴۵ دلار به اندازه ای قوی بوده است که با برگشت شدید قیمت از این ناحیه، احتمال شکست مقاومت فعلی وجود دارد.

اما این مقاومت در صورتی که به یک سطح تقاضای قوی تبدیل شود، انتظار می رود که روند کوتاه مدت صعودی تا محدوده هدف ۷۵ دلار ادامه داشته باشد. اگر به نمودار این ارز در تایم فریم ۴ ساعته نگاهی بیندازید، آخرین موج صعودی به همراه محدوده اصلاحی فعلی تشکیل یک الگوی پرچم صعودی داده است. بنابراین در صورت شکست پر قدرت الگو از بالا، انتظار داریم که هدف ۷۵ دلاری برای کوتاه مدت رویت شود. همچنین در اینصورت نیز الگوی سر و شانه معکوس تایید خواهد شد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز لایت کوین LTC در طی دو هفته گذشته از محدوده حمایتی که برای آن در نظر گرفته بودیم، رشد خوبی را شروع کرده است. این حمایت که در ناحیه ۴۴.۹۰ الی ۴۶.۶ دلار روی نمودار رسم شده بود، موجب شد تا روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته تبدیل به حالت صعودی شود، و قیمت آن تا امروز با رشد ۲۰ درصد همراه بوده است. در بازه زمانی روزانه، شاهد یک روند رنج با پولبک های پیچیده هستیم. اما تا زمانی که مقاومت استاتیک ذکر شده پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، احتمال کاهش مجدد قیمت و ادامه روند رنج وجود خواهد داشت. همچنین مقاومت داینامیک رسم شده روی نمودار، به نوعی خط گردن الگوی سر و شانه معکوس را تشکیل می دهد، که در صورت تبدیل شدن آن به حمایت، حرکت صعودی می تواند تا مقاومت های ۷۰، ۸۰ و ۸۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرده است. دو سطح حمایت مینور برای این ارز در نظر گرفته شده است، که احتمال واکنش قیمت به این محدوده ها وجود دارد، اما حمایت اصلی که در محدوده ۳۵.۴۰ الی ۴۲ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، در صورت برخورد، می تواند واکنش مثبتی به همراه داشته باشد.

برای خروج از روند نزولی، خریداران باید محدوده مقاومت ۵۵ دلار را پس بگیرند، تا احتمال خروج قیمت از کانال نزولی افزایش پیدا کند. در غیر اینصورت، جهت حرکت به سمت حمایت ها خواهد بود. همچنین به دلیل واکنش خوب به سطح حمایت ۴۰ الی ۴۵ دلار، احتمال اینکه در محدوده فعلی برای ماه جاری شاهد روند رنجی باشیم نیز وجود دارد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز لایت کوین LTC در طی هفته گذشته از محدوده حمایت ۴۸.۳۰ الی ۵۱.۷۰ دلار حرکت صعودی خود را ادامه داد، و بعد از اینکه وارد کانال نزولی دوم خود شد، بعد از پولبک تا سقف کانال نزولی رشد آن ادامه پیدا کرد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت لایت کوین به عدد ۶۰ دلار واکنش نشان داده است. این قیمت در گذشته نیز واکنش های خوبی داشته است، و در صورتی که خط روند صعودی موج آخر به سمت پایین شکسته شود، موج اصلاحی می تواند تا محدوده حمایت ذکر شده ادامه داشته باشد. تا زمانی که حمایت ۵۰ دلار حفظ شود، حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۶۶ دلار نیر ادامه داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز لایت کوین LTC هفته گذشته را با منفی ۲۴ درصد ریزش قیمت به پایان رساند، و در این هفته نیز با ریزش بیشتر به یک محدوده حمایتی مهم در قیمت ۳۶.۵۰ الی ۴۰.۴۰۲ دلار واکنش مثبت نشان داده است. با توجه به اینکه این سطح حمایت مربوط به شروع آخرین موج صعودی در تایم فریم هفتگی می باشد، سطح واکنشی مناسبی برای برگشت حداقل به عنوان موج اصلاحی در تایم فریم های پایین تر می باشد. نزدیک ترین مقاومت نمودار مربوط به محدوده ۴۸.۳۰ الی ۵۱.۷۰ دلار می باشد.

با توجه به شیب بالای روند نزولی، انتظار داریم که روند قیمت در کوتاه مدت بین سطح حمایت مقاومت فعلی شروع به رنج زدن کند. خطوط اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه سطح مقاومت رسم شده را تایید می کنند. لازم به ذکر است که بیشترین حجم معاملات این ارز در قیمت ۴۲ دلار بوده است. بنابراین تا زمانی که کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه بسته نشود، انتظار رشد قیمت وجود دارد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طی هفته های گذشته بعد از ادامه روند خود مجدداً با افزایش فشار فروش همراه بوده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده حمایت ۵۰ دلار در حال معامله شدن می‌باشد. حمایتی که هم در گذشته بازار با واکنش های خوبی همراه بوده است، و هم در شرایط فعلی در حالی که به کف کانال نزولی برخورد کرده است، می تواند با واکنش خوبی همراه باشد.

در بازه زمانی روزانه، اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، که در تایم فریم های پایین تر در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، می توان انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی در محدوده ۶۰ الی ۶۵ دلار داشت. البته به دلیل شیب بالای برخورد، نیاز به تشکیل یک واگرایی مثبت در تایم فریم ۴ ساعته نیز می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول یک هفته گذشته به دلیل فشار فروش بالایی که داشت، در محدوده مقاومت ۷۱.۵ الی ۷۶ دلار حرکت آن متوقف شد و در این ناحیه مجددا فروشندگان قدرت بیشتری پیدا کردند. برخورد قیمت را در روزهای گذشته به محدوده کف کانال نزولی مشاهده می کنید. قیمت داخل کانال نزولی دوم باقی مانده است، و با توجه به اندیکاتور RSI پتانسیل تشکیل واگرایی و رشد مجدد قیمت تا مقاومت ذکر شده وجود دارد. حمایت اصلی نیز همچنان در محدوده ۵۶ الی ۴۹ دلار قرار دارد، که عدد رند ۵۰ دلار نیز داخل این ناحیه می باشد.

حمایت خطی ۶۰ دلاری نیز می تواند با واکنش کوتاه مدت همراه باشد. خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku به حالت حرف V تبدیل شده است، که می تواند نشانه برگشت قیمت در بازه زمانی کوتاه مدت باشد. همچنین هر دو خط تنکانسن، کیجونسن و همچنین یکی از خطوط ابر کومو اندیکاتور افقی شده است، که همگی نشان دهنده اهمیت محدوده های حمایت فعلی می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز  تا زمانی که قیمت بالای سطح ۶۲ دلار باقی بماند، پتانسیل رشد قیمت برای کوتاه مدت وجود دارد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول هفته گذشته یک کندل نزولی با منفی ۲۶ درصد کاهش قیمت را تاکنون به ثبت رسانده است. این ارز با افزایش فشار فروشندگان و ترس شدید آنها با شکست حمایت محدوده ۸۸ الی ۹۲ دلار، به حمایت مهم بعدی در محدوده ۵۶ الی ۴۹ دلار برخورد کرد، و به این ناحیه مهم واکنش بسیار شدیدی نشان داده است. قیمت لایت کوین در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۶۹.۵ دلار در حال معامله شدن می باشد.

اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۷۳ دلار برسانند و شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه باشیم، انتظار داریم که بعد از درجا زدن قیمت در محدوده ۷۰ دلار، قدرت خریداران برای حرکت بیشتر به سمت مقاومت ۹۰ دلار بیشتر شود. همان طور که مشاهده می کنید، کانال های نزولی با ترس شدیدی که در بازار وجود دارد، پرقدرت شکسته شده است، و در صورتی که قیمت داخل کانال نزولی دوم باقی بماند، شرایط برای رسیدن به سقف این کانال مهیا خواهد شد. باید دید که با شروع هفته، خریداران می توانند قدرت خود را به دست بیاورند یا خیر.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول هفت روز گذشته از محدوده حمایت خود در قیمت ۹۵ دلار رشد قیمت خود را شروع کرد. اما مقاومتی که در محدوده ۱۰۵ الی ۱۰۷ دلار روی نمودار رسم شده بود، مانع از رشد بیشتر قیمت شد. بنابراین شکست سقف کانال نزولی فیک بوده است. مجددا در ادامه هفته شاهد ریزش و برگشت قیمت داخل کانال نزولی بوده ایم. همچنین قیمت به حمایت اصلی در محدوده ۸۹ الی ۹۲ دلار نیز برخورد کرده و واکنش خوبی برای اولین بار نشان داده است. فعال شدن برخی از سفارشات خرید، نشانه همین واکنش مثبت می باشد.

اما برای برگشت، خریداران نیاز به حمایت بیشتری از ارز لایت کوین در محدوده فعلی دارند. به طور کلی به دلیل وجود کندل های نزولی پر قدرت، نهایتا انتظار داریم که روند قیمت مدت کوتاهی در محدوده حمایت فعلی تا مقاومت ۱۰۰ الی ۱۰۵ دلار تبدیل به حالت رنج شود. البته در صورتی که قیمت از کانال نزولی خارج شود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز لایت کوین  LTC در هفته گذشته از محدوده مقاومت ۱۰۳ الی ۱۰۵ دلار حرکت نزولی خود را ادامه داد. این مقاومت که با ناکامی خریداران به حمایت تبدیل نشد، محدوده بسیار حساسی است که می تواند نقطه عطف ادامه روند میان مدت ارز لایت کوین باشد. حمایت اصلی لایت کوین که در میان مدت بسیار با اهمیت می باشد، در محدوده ۹۲.۳ الی ۸۹ دلار می باشد. این محدوده در کف کانال نزولی میان مدت قرار دارد، و در صورتی که بازار باز هم با ریزش های سنگین مواجه شود، فشار فروش می تواند قیمت را تا این محدوده برساند.

نحوه واکنش قیمت به این محدوده حمایت نیز بسیار با اهمیت می باشد. بنابراین در صورتی که این حمایت شکسته شود، روند قیمت در میان مدت نیز نزولی خواهد شد. ابر اندیکاتور ICHIMOKU نیز در حال حاضر ادامه فشار فروش را نشان می دهد تا اینکه قیمت به حمایت کف کانال نزولی برخورد کند. در تایم فریم ۴ ساعته نیز مقاومت ۱۰۰ دلار می تواند مجددا باعث برگشت به سمت حمایت کف کانال نزولی شود. مگر اینکه مقاومت ترند لاین نزولی تبدیل به حمایت شود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در تایم فریم روزانه مجددا به محدوده حمایت ماهانه خود در قیمت ۱۰۰ دلار در حال نزدیک شدن می باشد. فشار فروشی که در چند روز گذشته در بازار وجود داشته است، مانع از این شد که خریداران قیمت لایت کوین را بالای ۱۲۰ دلار برسانند. با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه روند قیمت رنج می باشد، مجددا انتظار می رود که حرکت صعودی بعد از کاهش مومنتوم در تایم فریم های پایین تر شروع شود.

نکته مهم دیگری که وجود دارد، این است که برگشت قیمت احتمالا برای تست مجدد محدوده ۱۰۴ الی ۱۰۵ دلار انجام شده است. پس در این صورت اگر بازار با خبر منفی ریزش نداشته باشد، انتظار می رود که از همین محدوده شاهد برگشت قیمت به سمت مقاومت های ۱۱۵ الی ۱۲۰ دلار و مقاومت بعدی ۱۳۰ دلار در ساعات و روزهای آینده باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در تایم فریم روزانه در یک روند رنج بین محدوده مقاومت ۱۳۰ الی ۱۳۳ دلار و یک حمایت بین محدوده ۱۰۹ الی ۹۴ دلار در حال نوسان می باشد. محدوده حمایت به دلیل اینکه مربوط به تایم فریم ماهانه می باشد، بازه وسیع تری دارد. اما قدرت بالایی برای متوقف کردن قیمت در گذشته نشان داده است.

در طول هفته گذشته لایت کوین از سطح حمایت این محدوده حرکت صعودی خود را شروع کرده است. یک مقاومت در محدوده ۱۱۵ الی ۱۱۹ دلار روی نمودار رسم شده است و چنانچه خریداران بتوانند قیمت را بالای این محدوده برسانند، مقاومت ۱۳۰ دلار اولین هدف قیمت خواد بود. در صورت عبور از محدوده ۱۳۰ و تثبیت بالای ۱۳۳ دلار، هدف بعدی محدوده ۱۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول هفته گذشته با کاهش ۱۳ درصدی قیمت همراه بوده است. فشار فروش روی ارز لایت کوین قیمت را داخل یک کانال نزولی قرار داده است. در حال حاضر یک محدوده حمایت در قیمت ۱۰۹ الی ۱۱۵ دلار قرار دارد و در صورتی که این محدوده شکسته شود، فشار فروش می تواند قیمت را تا حمایت کف کانال نزولی در محدوده ۱۰۰ دلار هدایت کند.

اما از طرف دیگر در صورتی که شاهد تثبیت شرایط در بازار باشیم، و نشانه های برگشت قیمت روی نمودارها ظاهر شود، با توجه به اینکه میدلاین کانال نزولی تبدیل به حمایت شده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران بتوانند قیمت را تا سقف کانال نزولی برسانند. برای برگشت به سمت اهداف بالاتر نیاز به گذشت زمان و کاهش مومنتوم نزولی می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LTC در هفته گذشته دقیقا طبق انتظارات ما پیش رفت. حرکت صعودی با رشدی که در کل بازار شاهد بودیم، تا محدوده ۱۳۴ دلار ادامه پیدا کرد، و دقیقا بعد از برخورد به این مقاومت، با فعال شدن سفارشات فروش و سیو سود خریداران و همزمانی با اصلاح چند روز گذشته بازار، موجب کاهش قیمت تا حمایت محدوده ۱۱۶ الی ۱۲۱ دلار شد.

این محدوده حمایت نیز موجب فعال شدن سفارشات خرید خریداران شده است، و قیمت در حال حرکت مجدد به سمت مقاومت ۱۳۴ دلار می باشد. یک مقاومت دیگر نیز در محدوده ۱۴۴ الی ۱۵۵.۵ دلار وجود دارد، که انتظار می رود این بار قیمت به این محدوده نیز برخورد داشته باشد. به طور کلی مومنتوم روند هنوز مثبت می باشد، و انتظار رشد قیمت بیشتر وجود دارد. حد ضرر معاملات خرید نیز بسته شدن کندل روزانه زیر قیمت ۱۱۰ دلار می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول هفته گذشته نیز روند صعودی خود را ادامه داد، و خریداران آن موفق شدند که قیمت را از کانال نزولی خارج کنند. با توجه به کانال صعودی باریکی که در طول دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۱۰۰ دلار تشکیل شده است، و حمایت سقف کانال نزولی که در محدوده ۱۱۶ الی ۱۲۱ دلار می تواند مانع از برگشت مجدد قیمت به سمت حمایت های پایین تر شود، انتظار می رود که حرکت این ارز به سمت مقاومت محدوده ۱۴۳ الی ۱۵۵ دلار ادامه داشته باشد.

البته یک مقاومت مینور در محدوده ۱۳۴ الی ۱۳۵ دلار وجود دارد، که می تواند مدت کوتاهی قیمت را در این محدوده متوقف کند. نکته دیگری که وجود دارد این است که روند قیمت تا زمانی که بالای محدوده ۱۵۰ دلار برگشت نداشته باشد، در تایم روزانه صعودی نخواهد شد. تا زمانی هم که محدوده حمایت ۱۲۱ الی ۱۱۶ دلار حفظ شود، روند در تایم ۴ ساعته صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC همچنان به روند رنج خود در محدوده حمایت ۱۰۰ دلار ادامه می دهد. این ارز از نظر اصلاح زمانی در محدوده پایان اصلاح می باشد، و باید در این نواحی به دنبال نشانه های استارت یک حرکت صعودی بلند مدت باشیم. هنوز در بازه زمانی کوتاه مدت روند قیمت نزولی می باشد. با توجه به محدوده مقاومتی که در قیمت ۱۱۰ دلار وجود دارد، با شکسته شدن این مقاومت به سمت بالا، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت در تایم ۴ ساعته صعودی شود، و هدف اول آن محدوده ۱۳۰ الی ۱۴۰ دلار می باشد. هدف دوم نیز می تواند محدوده ۲۰۰ دلار باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در تایم هفتگی کاهش قیمت ۱۱ درصدی را تجربه کرد. قیمت ارز لایت کوین در محدوده ۱۰۰ دلار معامله می شود. این حمایت، الگوی کندلی چکشی که هفته گذشته تشکیل شد، با کندل این هفته هنوز تایید نشده است. بنابراین در صورتی که حمایت محدوده ۱۰۰ الی ۹۰ دلار شکسته شود، می توانیم انتظار ریزش شدید تا حمایت ۶۶ الی ۷۰ دلار را داشته باشیم. قیمت در موج اصلاحی دوم وارد پولبک عمیق تر و پیچیده شده است، و فشار فروش در تایم هفتگی نشان می دهد که برگشت قیمت حداقل در کوتاه مدت اتفاق نخواهد افتاد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

خط ترند لاین نزولی تا زمانی که شکسته نشود و خریداران نتوانند قیمت را بالای سطح ۱۱۰ دلار برسانند، قیمت به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. اما در صورتی که شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۱۰ دلار باشیم، می توانیم انتظار رشد تا مقاومت اول در محدوده ۱۲۸ الی ۱۴۰ دلار را داشته باشیم. اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت را شناسایی کرده که برگشت کوتاه مدت را بعد از شکست مقاومت نوید می دهد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LTC در طول این هفته با فشار فروشی که در اثر اخبار منفی داشت، به محدوده حمایت مهمی در قیمت ۸۰ الی ۹۵ دلار برخورد کرد. با توجه به رند بودن عدد ۱۰۰ دلار قبل از این مقاومت، موجب شد این دو محدوده با واکنش شدیدی همراه باشد. و قیمت مستقیما با افزایش تقاضا به سطح ۱۱۰ دلار برگشت. یک مقاومت نیز در محدوده ۱۲۸ الی ۱۴۰ دلار نیز وجود دارد که پیش بینی می شود روند قیمت در این هفته و هفته بعد بین این حمایت مقاومت ادامه پیدا کند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی یک الگوی W در کف قیمت تشکیل شده است که در صورت شکست خط روند نزولی روی قیمت و پولبک به آن، تایید خواهد شد. در این صورت افزایش قیمت می تواند تا محدوده ۱۲۸ الی ۱۴۰ دلار ادامه داشته باشد. فشار خرید نیز اگر منجر به شکست مقاومت مینور در قیمت ۱۱۰ دلار و تثبیت بالای این ناحیه گردد، این سناریو تقویت خواهد شد. در غیر اینصورت کاهش بیشتر قیمت می تواند برای تست مجدد حمایت اتفاق بیوفتد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل لایت کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

این ارز در این هفته کاهش بیش از ۱۲ درصدی قیمت داشت، و کندل هفتگی در پایان روز یکشنبه بسته خواهد شد. محل بسته شدن کندل بسیار اهمیت دارد. با توجه به اینکه مقاومت محدوده ۱۲۸ الی ۱۳۸ دلار با واکنش همراه بوده است، کاهش قیمت می تواند تا حمایت محدوده ۱۰۰ الی ۹۸ دلار ادامه داشته باشد، و انتظار ما این است که این محدوده با واکنش همراه باشد.

حتی در صورت ریزش شدید در بازار، امکان کاهش بیشتر قیمت تا محدوده ۷۸ الی ۸۷ دلار وجود دارد. این محدوده ها می تواند مناطق برگشت قیمت باشند، و برای اهداف میان مدت و بلند مدت بسیار مناطق جذابی هستند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه ما در کانال نزولی هستیم، و قیمت بعد از واکنشی که به میدلاین کانال نزولی داشته، به سمت حمایت های مهم خود در کف کانال نزولی حرکت کرده است. نکته ای که وجود دارد، واگرایی مثبتی است که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، بنابراین احتمال بالایی برای برگشت قیمت از حمایت های ۹۸ الی ۱۰۰ و حمایت دوم ۷۸ الی ۸۷ دلار وجود دارد. البته افزایش و برگشت قیمت می تواند کمی نیاز به زمان داشته باشد. بنابراین در تایم فریم ۴ ساعته باید به دنبال نشانه های ورود باشید.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل لایت کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز لایت کوین LTC در طول این هفته با کاهش قیمت همراه بود. رشد قیمت در ابتدای هفته تا مقاومت ۱۴۰ دلار ادامه پیدا کرد، اما در ادامه با فشار فروش شاهد کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۱۲۰ الی ۱۰۶ دلار هستیم. روند قیمت در تایم هفتگی هنوز رنج بوده و عبور از این روند رنج برای بلند مدت، نیازمند شکست مقاومت محدوده ۲۰۰ الی ۲۵۰ دلار می باشد. بنابراین کندل ماهانه باید بالای این ناحیه بسته شود. در غیر اینصورت ادامه روند رنج را برای میان مدت شاهد خواهیم بود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

همان طور که ملاحظه می‌فرمایید قیمت از کانال نزولی خود خارج شده است، اما وارد روند صعودی در تایم روزانه نشده است. به دلیل این مقاومت محدوده ۱۵۰ دلار هنوز مانع بزرگی برای شروع یک حرکت صعودی می باشد. قیمت در حال حاضر نیز به سقف کانال شکسته شده پولبک زده است، و مومنتوم روند روی اندیکاتور RSI مثبت می باشد. پس در صورتی که شرایط بازار ریزشی نباشد، ادامه رشد قیمت را این بازه زمانی شاهد خواهیم بود.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل لایت کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز LTC در طول این هفته باز هم کاهش قیمت داشت. اما برخورد و تست مجدد به حمایت محدوده ۱۰۰ دلار، با واکنش مثبت خریداران همراه بود. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت لایت کوین در محدوده ۱۱۱ دلار قرار دارد. اما در این بازه زمانی بعد از برخورد و واکنش به کف کانال نزولی، افزایش قیمتی را شاهد نبوده ایم.

به این دلیل که هنوز حجم معاملات در این ارز به حدی نرسیده است که خریداران بتوانند قیمت را به سقف کانال نزولی برسانند. اما با توجه به واگرایی مثبتی که اندیکاتور RSI تشخیص داده است، اما در صورتی که حجم معاملات افزایش پیدا کند، قیمت می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده ۱۲۰ الی ۱۳۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 10 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی می تواند به عنوان مقاومت خوبی عمل کند، و واکنش قیمت را می توانیم در محدوده فعلی قیمت انتظار داشته باشیم. در این صورت باز هم می توانیم شاهد کاهش قیمت تا حمایت محدوده ۱۰۰ دلار باشیم. در این صورت اگر این اتفاق رخ دهد، پتانسیل الگوی کف دو قلو بیشتر خواهد شد، و این بار می توانیم شاهد افزایش قیمت و خروج کامل از کانال نزولی باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 10 بهمن 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز لایت کوین LTC در طول این هفته با ریزش شدیدی که در کل بازار به وجود آمد، دچار کاهش قیمت شدید شد، و با ۲۶ درصد کاهش طبق تحلیل هفته قبل که گفته شده بود کاهش قیمت می تواند تا قیمت ۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد، به قیمت ۹۶ دلار رسید. اما محدوده رند ۱۰۰ دلار حمایتی است که از نظر روانی عدد مهمی می باشد، و ممکن است در صورت تثبیت شرایط بازار، منجر به برگشت قیمت از همین محدوده شود.

اما یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۷۷ تا ۹۲ دلار وجود دارد، و این حمایت آخرین سنگر لایت کوین برای جلوگیری از برخورد شدید تر قیمت با حمایت کف کانال صعودی می باشد. با توجه به اینکه لایت کوین به محدوده حمایت شش ماهه خود رسیده است، و این محدوده حمایت بسیار خوبی می باشد، می توان انتظار داشت که این سطح بتواند مدتی ریزش بیشتر قیمت را متوقف کند، و حتی توانایی برگشت کامل به سمت بالا را دارد، البته اگر شرایط کل بازار مساعد شود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

با توجه به اینکه میدلاین کانال بلند مدت صعودی شکسته شده است، برگشت قیمت بالای محدوده ۱۵۰ دلار با شرایط فعلی بازار امکان پذیر نمی باشد. همچنان انتظار داریم که در صورت افزایش موقت تقاضا برای این ارز، رشد قیمت حداکثر تا محدوده ۱۲۵ دلار اتفاق بیوفتد، و در این محدوده باز هم می ‌تواند با فشار فروش همراه باشد. و یا اینکه در سناریو دوم، قیمت مجددا به حمایت ۱۰۰ دلار برخورد کند، و مدتی در همین محدوده رنج باشد. اگر ریزش بیشتری نیز در بازار شاهد باشیم، حمایت مهمی که در بالا ذکر شد، می تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت شود.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمزارز لایت کوین در طول یک هفته گذشته با ۱۳ درصد کاهش قیمت همراه بوده است. بعد از پایان سال میلادی ۲۰۲۱ و شروع کاهش بیشتر قیمت، سطح ۱۴۲ تا ۱۴۶ دلار به مقاومت تبدیل شده است. اما از طرفی چند محدوده حمایت بسیار مهم برای لایت کوین وجود دارد. اولین محدوده در قیمت ۱۴۰ دلار و محدوده دوم در قیمت ۱۳۰ تا ۱۲۱ دلار می باشد. این دو محدوده به دلیل اینکه در گذشته با واکنش های زیادی همراه بوده انتظار داریم که قیمت در این سطح حمایت شود. همچنین خط میدلاین کانال صعودی در این محدوده قرار دارد. اما اگر به هر دلیلی این حمایت شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا قیمت ۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد، و روند در تایم هفتگی می تواند وارد اصلاح عمیق تر شود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 19 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

با توجه به اینکه اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را تشخیص داده، در صورت شکست خط روند نزولی و تثبیت بالای محدوده ۱۴۷ دلار انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲۰۰ دلار وجود دارد. بنابراین این شرایط نیاز به ثابت بودن شرایط بازار و تثبیت قیمت ها برای رشد آلت کوین ها دارد. نوسانات در چند کندل آخر‌ به گونه ای بوده که نشانه‌های توقف قیمت و عدم تمایل بیشتر فروشندگان برای قیمت های پایین تر می باشد. اگر به همین صورت ادامه پیدا کند، می‌توانیم شاهد رشد قیمت در ارز LTC باشیم.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 19 دی 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LTC در طول هفته گذشته نوسانات مثبت و منفی را به همراه داشت. حمایتی که منجر به رشد قیمت شد، در محدوده ۱۴۲ دلار می باشد. در واقع به دلیل شیب بالای ریزش قیمت، بعد از شکست شدن کف کانال بلند مدت صعودی، قیمت به کف کانال پولبک زده است. و باز هم در حال کاهش می باشد.

مقاومت اندیکاتور EMA به خوبی در محدوده ۱۷۰ دلار واکنش را نشان می دهد. البته اندیکاتور RSI در شرایط مومنتوم صعودی قرار دارد. اما نیاز به واگرایی برای تایید برگشت کامل قیمت دارد. خط روند نزولی روی موج آخر نیز تا زمانی که شکسته نشود، قیمت همچنان می تواند کاهش داشته باشد. به طور کلی روند در این تایم فریم زمانی صعودی خواهد شد که قیمت بالای ۲۰۰ دلار تثبیت داشته باشد. اما در ابتدا باید دید که مقاومت ۱۷۰ دلار شکسته خواهد شد یا خیر.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

با اینکه کانال نزولی از بالا شکسته شده است، اما محدوده رنج قیمت بیت ۱۷۰ تا ۱۴۰ دلار می باشد. اندیکاتور EMA در این بازه زمانی مقاومت را نشان می دهد. قیمت این اندیکاتور را به سمت پایین کراس کرده است. پس می تواند به سمت حمایت های ۱۵۰ تا ۱۴۰ دلار کاهش داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 5 دی 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز لایت کوین LTC، در روزهای یکشنبه هر هفته آپدیت می شود. پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید. این ارز که در رتبه ۱۸ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، در طول هفته گذشته، در محدوده حمایت ۱۴۰ دلار در نوسان بود. روز قبل با حمایتی که در این محدوده داشت، خریداران توانستند ۸ درصد از ارزش از دست رفته را جبران کرده و در زمان نگارش این مقاله در قیمت ۱۵۸ دلار در حال معامله می باشد.

این محدوده حمایت که روی نمودار مشاهده می کنید، مربوط به تایم هفتگی بوده و اعتبار بسیار بالایی دارد. در گذشته قیمت نیز بارها و بارها به آن واکنش داشته و این بار نیز با واکنش به آن به سمت بالا در حال حرکت می‌باشد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

نمودار قیمت در این بازه زمانی مانند اکثر ارزهای دیجیتال در یک کانال نزولی قرار دارد. و به خوبی در محدوده کف کانال رنج شده است. از واگرایی قیمت این طور که مشخص می باشد، احتمال حرکت قیمت به سمت بالا وجود دارد. در صورتی که قیمت کانال نزولی را به سمت بالا بشکند و بالای محدوده ۱۶۵ دلار برگردد، به دلیل اینکه این محدوده یک محدوده عرضه و تقاضای بسیار مهم می باشد، شکست مقاومت می تواند ادامه حرکت و شروع رشد قیمت به سمت هدف اول ۲۰۰ دلار باشد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 آذر 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

 رمز ارز LTC در هفته ای که در حال پایان است، روند بسیار رنجی داشته است. کندل هفتگی، کاملا در رنج کندل قبل از خود می باشد. و نشان می دهد که حجم معاملات این ارز پایین بوده است. کف کانال صعودی در محدوده ۱۴۲ الی ۱۳۰ دلار، تاکنون پناهگاه امنی برای لایت کوین بوده است. در صورتی که این محدوده همچنان حفظ شود، و قیمت بتواند بالای این حمایت بماند، روند همچنان صعودی خواهد بود.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 21 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه یک محدوده روی نمودار مشخص شده، که قیمت می تواند در این ناحیه حمایت شده و به سمت بالا برگردد. البته در صورتی که نشانه های حمایت خریداران وجود دارد باشد. یکی از این نشانه ها می تواند حجم معاملات باشد. و نشانه دیگر، الگوهای برگشتی کندلی می تواند باشد. اندیکاتور MACD هنوز مومنتوم منفی را نشان می دهد. بنابراین احتمال رنج بودن و یا برگشت به حمایت ها وجود دارد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 21 آذر 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته الگوی حرکت نزولی، پایان فروش را نشان می دهد، و تا زمانی که حمایت ۱۴۲ دلار حفظ شود، قیمت می تواند به همین صورت از کانال نزولی خارج شده و رشد خود را شروع کند. بنابراین رشد قیمت می تواند حداقل تا سقف کانال در محدوده ۱۸۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 21 آذر 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز LTC یکی از پژوه های خوبی است که در آینده می تواند رشد های خوبی در شرایط مناسب بازار داشته باشد. بالاترین قیمتی که در هفته گذشته به خود دید، مقاومتی بود که یکی از مهم ترین مناطق عرضه و تقاضا برای این ارز می باشد. ریزش روزهای گذشته بازار باعث ریزش قیمت این ارز شد. به طوری که حمایت کف کانال صعودی به صورت موقت شکسته شد، و برخورد قیمت به یک محدوده مهم عرضه و تقاضای دیگر در قیمت ۱۴۲ الی ۱۲۸ دلار اتفاق افتاد.
خرید در این محدوده بسیار جذاب بود. بنابراین خریداران در این محدوده اقدام به خرید کرده و قیمت را مجددا داخل کانال صعودی برگرداندند.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

روند در تایم ۴ ساعته نزولی بوده و همچنان در کانال نزولی در حال نوسان به سمت پایین می باشد. در حال حاضر محدوده ای که قیمت در آن ناحیه قرار دارد، تقاطع حمایت کف کانال صعودی بلند مدت و کف کانال نزولی تایم ۴ ساعته می باشد. بنابراین حمایت خوبی می باشد که در صورت ادامه حرکت بیت کوین به سمت بالا، این محدوده نیز می‌تواند به عنوان یکی از نقاط خوب برای خرید پله ای می باشد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 آذر 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز LTC در هفته ای که گذشت، قیمت آن زیر محدوده مقاومت ۲۲۰ الی ۲۳۱ دلار رسیده بود. قدرت خریداران به اندازه کافی برای شکست مقاومت بالا نبود. بنابراین آنها تسلیم خرس های بازار شدند، در نتیجه قیمت کاهش داشت. در زمان نگارش این مقاله قیمت این ارز ۱۸۹ دلار می باشد. اگر ریزش بازار ادامه داشته باشد، کاهش ارزش لایت کوین ادامه پیدا می‌کند، تا اینکه به محدوده حمایت ۱۶۴ الی ۱۷۶ دلار برسد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته کانال نزولی را ملاحظه می کنید که قیمت داخل این محدوده نوسان داشته است. اکنون که در نزدیکی حمایت استاتیک و نزدیک کف کانال قرار دارد، می توان منتظر پایان اصلاح و شروع یک روند صعودی بود. البته به شرطی که شرایط بازار ثابت مانده و بتوانیم با احتمال بیشتری در مورد صعودی بودن صحبت کنیم. تا این لحظه تمامی اندیکاتور ها، مومنتوم نزولی را نشان می دهند. اما برای خرید های پله ای، لایت کوین که ارز با بنیادی است می تواند شرایط خوبی داشته باشد.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 آذر 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین LTC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز LTC در تایم هفتگی یک کانال صعودی دارد. که در این هفته با واکنش به سقف کانال کاهش قیمت داشته است. اما در این هفته روی حمایت ۲۰۰ دلار به سمت بالا با یک برگشت کوچک همراه بوده است. به طور کی روند LCT صعودی است، و تا زمانی که حمایت ۲۰۰ دلار را حفظ کند، می تواند به سقف قبلی و سقف کانال دوم خود دست یابد.

تحلیل لایت کوین LTC امروز 30 آبان 1400
تحلیل لایت کوین LTC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه به دلیل اینکه شیب روند اصلاحی بالا می باشد، احتمال برگشت قیمت به محدوده ۲۰۰ دلار وجود دارد. بنابراین این محدوده که در کف کانال صعودی قرار گرفته، از نظر قیمتی منطقه جذابی برای سرمایه گذاری است.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز 30 آبان 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته با توجه به اینکه اندیکاتور MACD یک واگرایی مخفی را شناسایی کرده است، و اندیکاتور EMA نیز بالای قیمت فعلی قرار گرفته، انتظار می‌رود قیمت یک برگشت دیگر به سمت پایین داشته باشد. در ضمن قیمت اکنون در نیمه پایین کانال نزولی قرار گرفته است. پس هنوز مومنتوم منفی دارد، و برای صعود باید بالای محدوده ۲۳۰ دلار کندل ۴ ساعته بسته شود.

تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آبان 1400
تحلیل لایت کوین LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز LCT در کانال صعودی خود، به سقف برخورد کرده است، و در محدوده ۲۹۶ دلار واکنش شدیدی داشته است. اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد. بنابراین قیمت در حال حاضر وارد فاز اصلاح شده است.

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی مهم ترین محدوده های حمایت مقاومت روی نمودار رسم شده است. قیمت با شیب منطقی در حال اصلاح می باشد. اما در موج اصلاحی به وضوح مشخص است که خریداران کم کم در حال وارد شدن به این ارز می باشند. اولین حمایت که می تواند قیمت را به سمت بالا هدایت کند، محدوده ۲۴۸ تا ۲۵۰ دلار است.

اما در صورتی که این حمایت شکسته شود، حمایت پایین تر که انتظار یک برگشت قوی به سمت بالا را داریم، محدوده ۲۳۹ تا ۲۲۶ دلار می باشد. اعداد دقیق تر روی نمودار مشخص شده است. در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، اولین هدف لایت کوین محدوده ۲۹۶ و هدف بعدی آن محدوده ۳۳۳ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لایت کوین LTC امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

همانطور که ملاحظه می فرمایید، یک خط روند نزولی کوتاه مدت روی نمودار وجود دارد. این خط روند به سمت بالا شکسته شده است، و به این خط پولبک زده است. محدوده حمایت ۱۹۴ تا ۱۹۰ دلار حمایت خوبی است، که می تواند برای ادامه روند صعودی از آن استفاده کند.

در حال حاضر قیمت LTC روی عدد ۱۹۹ دلار در حال معامله شدن می باشد. اگر قیمت بالای ۲۰۱ دلار تثبیت داشته باشد، اهداف پیش روی ارز LTC محدوده های ۲۱۷ و ۲۴۴ دلار خواهد بود. با توجه به اینکه اندیکاتور MACD واگرایی منفی شناسایی کرده است، مهم ترین حمایت لایت کوین نیز محدوده ۱۷۵ دلار می باشد، که در صورت ریزشی شدن شرایط بازار می تواند تا این محدوده به سمت پایین اصلاح قیمت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز لایت کوین در کانال صعودی بزرگی قرار دارد. سقف این کانال صعودی تقریبا در اوایل سال ۱۴۰۰ به دلیل دوران آلت سیزن شکسته شده بود. اما در ادامه، با ریزش شدید بازار رمزارزها مجددا به کانال اول خود برگشت. یک محدوده حمایت مهم و دو محدوده مقاومت به عنوان هدف برای LTC در نظر گرفته شده است، که جزییات آن در بازه زمانی پایین تر بررسی شده است.

تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز 9 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز LTC امروز ۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی نیز یک کانال صعودی کوچکتر در نظر گرفته ایم. قیمت اکنون در نیمه اول این کانال قرار دارد. حمایت ۱۷۵ دلار در حال حاضر حمایت مهمی است، که خریداران می توانند از آن برای ادامه حرکت صعودی کمک بگیرند.

اندیکاتور های EMA و SMA با دوره زمانی ۱۲۵ نیز در همین نواحی این حمایت مهم را تایید می کنند. چنانچه این اتفاق رخ دهد، اولین هدف لایت کوین محدوده ۲۱۷ دلار و هدف بعدی آن محدوده ۲۴۴ دلار می باشد. مقاومت های بنفش رنگ (۲۸۹ و ۳۱۸ دلار) نیز اهداف میان مدت لایت کوین هستند.

تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی روزانه امروز 9 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی روزانه امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین LTC

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین LTC
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین LTC

رمز ارز لایت کوین با نماد LTC در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. رمز ارز لایت کوین از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. لایت کوین را می توان یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاکچین معرفی نمود.

همچنین این شبکه کاملا غیرمتمرکز است و امنیت ان با استفاده از الگوریتم اثبات کار تامین می شود. تراکنش ها در شبکه لایت کوین بسیار سریع تر از بیت کوین است و یا به عبارتی تقریبا چهار برابر بیت کوین است.

رمز ارز لایت کوین در سال ۲۰۱۱ با تغییراتی در پروتکل بیت کوین ایجاد شد. بنیانگذار این شبکه چارلی لی نام دارد. این فرد از مهندسان نرم افزار سابق شرکت گوگل نیز بوده است. علاوه بر چارلی لی افراد دیگر نیز در بنیانگذاری لایت کوین نقش داشته اند.

از دیگر مواردی که در ارتباط با رمز ارز لایت کوین می توان گفت این است که انتقال سریع تراکنش ها را فراهم می نماید. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات بیشتری در مورد ارز دیجیتال بیت کوین را دارید، می توانید به مقاله “لایت کوین چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید. در مقاله رمز ارز لایت کوین، شما می توانید با عملکرد این ارز دیجیتال به طور کامل آشنا شوید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز لایت کوین پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و سنتیمنتال نیز آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز لایت کوین

تحلیل تکنیکال یکی از پرکاربردترین تحلیل ها در بازار مالی است. در واقع این نوع از تحلیل، کار با ابزارها و نمودار است. تحلیل تکنیکال تنها بر روی قیمت تمرکز داشته و برای پیش بینی آینده قیمتی رمز ارز مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که مشاهده می نمایید، ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین پرداخته ایم.

نوعی از تحلیل است که رفتار اینده بازار را با توجه به قیمت های قبلی و حجم بالای معاملات پیش بینی می کند. در واقع یکی از روش های تحلیل و قیمت بازارهای مالی است. این نوع تحلیل در بازارهای بورس و سهام و ارز و طلا به کار می رود.

در ادامه می خواهیم شما را با یکی از ابزارهای مورد استفاده در تحلیل به نام اندیکاتور و یکی از روش های تحلیل با نام پرایس اکشن، آشنا کنیم.

اندیکاتور چیست؟

تحلیلگران با استفاده از اندیکاتورها به تحلیل بازار می پردازند. و این اندیکاتور به دو دسته اقتصادی و تکنیکال تعریف می شود. درواقع اندیکاتور اقتصادی به گونه است که به عنوان شاخص اقتصادی استفاده  می شود و اندیکاتور تکنیکال به صورت محاسبات ریاضی عمل می کند.

در ادامه به تعریف چندی از اندیکاتورهای مختلف می پردازیم.

اندیکاتور Rsi

اندیکاتورهای بسیار زیادی برای تحلیل تکنیکال وجود دارد اما مهمترین و معتبرترین آن این اندیکاتور است.

این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ توسط جرالد ولز والد به وجود و وارد بازار شد. این اندیکاتور جزو اندیکاتورهای پیشرو وسریع است و از سرعت عمل بالایی برخوردار است. بهتر است بدانید که این اندیکاتور بین اعداد ۰ یا ۱۰۰ نوسان دارد و مهم ترین نوسان و اعداد ان ۳۰ و ۷۰ است.

اندیکاتور Adx

این اندیکاتور با شاخص قدرت روند بالایی کاربردی بوده و در تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این اندیکاتور به تحلیلگران تکنیکال کمک می‌کند تا قوی‌ترین و سود دهنده ترین روندها را برای معاملات خود در  بازار ارز شناسایی کنند.

پرایس اکشن

پرایس اکشن یک روند معاملاتی است که با کمک و استفاده از ابزارهای مختلفی مثل سطح حمایت مقاومتی و خط روند و … بسیار ساده می تواند بازار را تحلیل کند. در واقع پرایس اکشن در بازار های مختلفی از جمله بورس و ارز و طلا کاربرد دارد و الگوهای بسیاری دارد که با استفاده از کندل ها و میله ها مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه به توضیحی در مورد مواردی که در تحلیل پرایس اکشن مورد استفاده قرار می گیرد می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

فیبوناچی

فیبوناچی در واقع یک ابزار مهم در بازار است که تحلیلگران با استفاده از ان می توانند به پایان رسیدن یک حرکت اصلاحی را پیش بینی کنند و شروع بهترین زمان ممکن برای ورود به بازار را  تعیین کنند. درست است که این  ابزار بسیار پیچیده و سخت است اما اگر معامله گران روش استفاده از ان را یاد بگیرند قطعا می توانند به سودهای زیادی دست پیدا کنند. البته ناگفته نماند که با استفاده از سطح فیبوناچی می توان نقاط حمایت و مقاومت را مورد شناسایی قرار داد.

حمایت و مقاومت

مقاومت به این معناست که هر چقدر روند به این سطح نزدیک باشد باعث می شود عرضه بر تقاضا پیشی بگیرد و میل به فروش بیشتر می شود البته بهتر است بدانید که خط مقاومت مانند خط حمایت امکان دارد شکسته شود که این نشان دهنده این است که بازار مثبت است و حرکت صعودی دارد.

تحلیل فاندامنتال برای ارز لایت کوین

در تحلیل فندامنتال یا بنیادین، تحلیلگران به بررسی پروژه از جنبه های گوناگون می پردازند. علاوه بر این اخبارها و رویدادهای تاثیرگذار نیز بررسی خواهد شد.

در سایت زوم ارز پروژه بسیاری از ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار گرفه است که می توانید از آنها به راحتی استفاده کنید. به علاوه اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در اخیتار کاربران قرار دارد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز لایت کوین

روش های تحلیل انواع مختلفی دارد که تحلیل سنتیمنتال یکی از انها می باشد. به عبارتی می توان گفت تحلیل سنتیمنتال یکی از روش های جدید تحلیل در بازار است. تحلیل سنتیمنتال مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار است. در این نوع از تحلیل رفتار معامله گران مورد بررسی قرار خواهد گرفت همچنین حرکت قیمت نیز باید در نظر گرفته شود.

نکته: در این صفحه تیم زوم ارز تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته است و هیچگونه دید سیگنال دهی ندارد. در صورتی که قصد خرید و یا فروش رمز ارز خود را دارید، تمامی عوامل را به طور کامل بررسی نمایید و سپس اقدام کنید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین LTC” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده