آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش ۲۰ % قیمت لایت کوین، به برخورد با روند دو ساله خاتمه می‌دهد و بازار را به هیجان می‌اندازد!

با افزایش ۲۰ % قیمت لایت کوین، به برخورد با روند دو ساله خاتمه می‌دهد و بازار را به هیجان می‌اندازد!

با افزایش ۲۰ درصدی قیمت، لایت کوین راه فرار از روند دو ساله خود را نشان می‌دهد. به گزارش زوم ارز، قیمت لایت کوین از ۱۰۰ دلار فراتر رفت و خط روند مقاومتی ۲ ساله را به چالش کشید. این روند صعودی نشان دهنده بهبود بازار ارزهای دیجیتال است که با رسیدن قیمت بیت کوین به مرز ۷۲۰۰۰ دلار تقویت شده است.

همچنین، دونالد ترامپ از بیت کوین حمایت کرده و از پتانسیل ارز سنتی بیت کوین حمایت می‌کند. افزایش قیمت لایت کوین به مقدار بیشتر از مثلث متقارن، نشان از بازیابی بازار دارد.

لایت کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که توسط چارلی لی در سال ۲۰۱۱ بوجود آمد و به عنوان فورک بیت کوین شناخته می‌شود. این ارز هدف ارائه زمان‌های تایید تراکنش سریع‌تر و فرآیند استخراج کارآمدتر را دارد. بر اساس نقش آن به عنوان وسیله‌ای برای تراکنش‌های روزمره، لایت کوین اغلب به عنوان نقره‌ای برای طلا بیت کوین معرفی می‌شود.

روند بهبودی در قیمت لایت کوین زمانی آغاز شد که قیمت از حمایت ترکیبی ۶۳ دلار بیشتر شد و خط روند پایینی الگوی مثلث متقارن را برگرداند. این الگو باعث ایجاد دو خط روند همگرا شده و تا زمانی که یکی از آنها شکسته نشود، حرکت جهت بعدی را نشان خواهد داد.مقاله انتخابی:

در طول هفت هفته گذشته، قیمت لایت کوین با افزایش ۶۶ درصدی به ۱۰۵ دلار رسید. این افزایش نشان‌دهنده یک روند صعودی قوی است که در حال حاضر الگوی مثلث را به چالش می‌کشد و این امکان را فراهم می‌کند که یک روند بهبودی جدید رقم بزند.

همچنین، شاهد انحلال تقویت شده ۲.۱۷ میلیون دلاری لایت کوین بودیم که نشان دهنده پشتیبانی مناسبی برای بازیابی پایدار است. با یک رالی ممکن است به ۲۰۰ دلار برسد. با این حال، بازگشت احتمالی از خط روند مقاومت ممکن است روند فعلی را طولانی تر کند.

در حال حاضر، متوسط متحرک نمایی و میانگین شاخص جهت دار نشان‌دهنده افزایش قدرت خریداران به منظور بهبود روند فعلی هستند.

منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده