آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد پیش‌بینی‌شده به نقطه عطف ۳.۸۰ دلار در Lido DAO Trends

رشد پیش‌بینی‌شده به نقطه عطف ۳.۸۰ دلار در Lido DAO Trends

به گزارش زوم ارز، آخرین داده ها نشان می دهد که سازمان برجسته غیرمتمرکز مستقل Lido DAO نوساناتی را در ارزش خود تجربه کرده است. گزارش ها حاکی از آن است که این پلتفرم به طور مداوم از نظر ارزش در حال حرکت به جلو و عقب بوده است، اما طبق پیش بینی ها، می تواند از مرز ۳.۸۰ دلار نیز عبور کند. پیش‌بینی گزارش‌شده برای Lido DAO ($LDO) نشان می‌دهد که اگر مقاومت را در ۳.۸۰ دلار بشکند، به طور بالقوه می‌تواند به ۲۲ دلار برسد.

طبق پیش بینی، توکن بومی Lido DAO ممکن است به ۳.۸۰ دلار برسد

قیمت توکن فعلی نزدیک به ۲.۸۳ دلار است. از سوی دیگر آمارها نشان می دهد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۳.۱۳ درصد کاهش را تجربه کرده است. در طول آن بازه زمانی، توکن شاهد کاهش تقریباً -۴.۷۱٪ بود. به خصوص در مقایسه با بیت کوین، نزدیک به -۲.۱۷٪ را ثبت کرد.

با این حال، با توجه به تمایل کلی بازار نسبت به توکن، حرکت قیمت پیش بینی شده خوش بینانه است. پیش‌بینی می‌شود که سکه همچنان به رشد خود ادامه دهد تا سطح حدود ۳.۸۰ دلار را لمس کند. اگر توکن تا ۲۱ مارس سال جاری به رقم مربوطه برسد، به معنای افزایش قابل توجهی خواهد بود. این نشان دهنده افزایش ۲۹.۸۲ درصدی قیمت در پنج روز آینده است.

از نظر عملکرد LDO در ماه گذشته، توکن با کاهش -۱۲.۱۱ درصد مواجه شده است. با این وجود، در میان مدت، سکه روند صعودی از خود نشان داده است. در این راستا، توکن احتمالا به مسیر صعودی خود ادامه خواهد داد.

در یک فاصله زمانی سه ماهه اخیر، میزان افزایش LDO به ۳۴.۰۲ درصد رسیده است. به نظر می‌رسد که بازار LDO دارای یک احساس خوش بینی است. همچنین، به نگاه کلی به طولانی مدت سکه مثبت نگریسته‌اند. در حال حاضر، تغییرات قیمت LDO در طول سال به میزان ۱۲.۹۶ درصد است. در روز امروز از سال ۲۰۲۳، ارزش این توکن به تقریباً ۲.۵۱ دلار رسیده است. در ماه آگوست سال ۲۰۲۱، ارزش LDO به بیشترین ارزش خود یعنی ۷.۲۸ دلار رسید. همچنین، جایگاه این توکن در شاخص ترس و طمع از مقدار ۸۱ واحد برخوردار است، که نشان‌دهنده نگرش مثبت سرمایه‌گذاران نسبت به این توکن است.

منبع: blockchainreporter.net 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده