آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیتر برانت از چشم انداز صعودی قیمت بیت کوین رونمایی می کند!

پیتر برانت از چشم انداز صعودی قیمت بیت کوین رونمایی می کند!

پیتر برانت از چشم انداز صعودی قیمت بیت کوین رونمایی می کند!

به گزارش زوم ارز، پیتر برانت، تاجر معروف و متخصص در زمینه تجارت، اخیراً درباره قیمت بیت کوین و تغییرات چشمگیری که در بازار کریپتو برای آن دیده شده است، صحبت کرده است. با رشد قابل توجهی که بیت کوین در مدت زمان کوتاهی داشته و به قیمت ۶۴۰۰۰ دلار رسیده است، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

برانت، با تجزیه و تحلیل عملکرد اخیر بیت کوین، دیدگاه خود را درباره آینده این ارز دیجیتال به اشتراک گذاشته است. او به عنوان یک تاجر با تجربه، توجه به ماهیت متمایز رشد فعلی بیت کوین در مقایسه با چرخه‌های قبلی را مورد تأکید قرار می‌دهد.

برانت توضیح می‌دهد که معمولاً میله‌های ماهانه بزرگ شامل شمع‌های “شروع”، “برخاستن”، “پایان” یا “دمیدن” هستند و او اعتقاد دارد که ما در حال حاضر با یک شمع “شروع” روبرو هستیم. او به میله‌های انتهای سال ۲۰۲۰ اشاره می‌کند و همچنین به ماه اکتبر ۲۰۲۱ که شمعی “پایان” را نشان می‌دهد.

تحلیل برانت همراه با نمایش تصویری میله‌های ماهانه بیت کوین، نشان می‌دهد که ارز دیجیتال به یک تسریع رشد قابل‌توجه دست یافته است. برانت بر اهمیت افزایش اخیر تأکید می‌کند و آن را با دوره انباشتگی بیت کوین از می ۲۰۲۲ تا سپتامبر ۲۰۲۳ مقایسه می‌کند.

این احساسات صعودی کاملاً متفاوت با روندی است که در اکتبر ۲۰۲۱ مشاهده شده بود و اعتقاد برانت را به رشد فعلی بیت کوین تقویت می‌کند.

بینش برانت درباره آینده بیت کوین به یک چشم‌انداز صعودی بیشتر اشاره می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که با توجه به مدل‌های قبلی و با توجه به بالارفتن قیمت بیت کوین به ۲۰۰۰۰۰ دلار، اوج این چرخه رشد صعودی در حدود آگوست یا سپتامبر ۲۰۲۵ رخ خواهد داد. این پیشبینش پیتر برانت نشان می‌دهد که او به شدت به آینده ارز دیجیتال اعتقاد دارد و این پیش‌بینی‌ها زمانی انجام شده‌اند که بیت کوین تقریباً با قیمت ۵۵۰۰۰ دلار معامله می‌شده است. این نشان می‌دهد که برانت به چشم‌انداز روشنی درباره ارز دیجیتال بیت کوین اعتماد دارد.

منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده