آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس حقوقی می گوید مبارزه Consensys با SEC با وجود پایان تحقیقات اتریوم ادامه دارد

کارشناس حقوقی می گوید مبارزه Consensys با SEC با وجود پایان تحقیقات اتریوم ادامه دارد

کارشناس حقوقی می گوید مبارزه Consensys با SEC با وجود پایان تحقیقات اتریوم ادامه دارد

به گزارش زوم ارز، وکیل ریسپولی بیان می کند که این موضوع دامنه ی ریسک بالایی دارد، اما بیشتر آنها معتقدند که با مدیریت دقیق ریسک و ارتباط خوب با سازمان های نظارتی می توانند این موضوع را به خوبی کنترل کنند.

واکنش‌های متفاوت نسبت به تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در خصوص بستن تحقیقات مربوط به اتریوم ۲.۰ بدون صدور توصیه برای اقدام اجرایی، مورد توجه قرار گرفته است. فرد ریسپولی، که یک وکیل دادگستری است، واکنش خود را از طریق یک پست در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

به گفته ریسپولی، تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای قطع تحقیقات درباره اتریوم احتمالاً نتایج مثبتی به همراه داشته است، زیرا تهدید فوری اقدامات قضایی و تبعات جرمی را از بین برده است. با این حال، بخش مهمی از این مسئله هنوز حل نشده است.

Consensys به مبارزه با SEC ادامه می‌دهد

توجه داشته باشید که Consensys، توسعه‌دهنده اتریوم، اعلام کرد که نبرد حقوقی آن با کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) هنوز به پایان نرسیده است. در ماه مارس، SEC یک احضاریه به Consensys ارسال کرد و تحقیقات خود را درباره این موضوع که آیا این شرکت از طریق خدمات سهامداری و مبادله ارائه شده در کیف پول کریپتو Metamask، قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است، اعلام کرد.

در آوریل، شرکت ConsenSys اعلام کرد که از سازمان SEC شکایت کرده است و از دادگاه منطقه ای تگزاس درخواست کرده است تا تأیید کند که فعالیت‌های Metamask با قوانین اوراق بهادار در تضاد نیست.

به دلیل عدم اظهار نظر کمیسیون SEC در خصوص وضعیت خدمات سهامداری و مبادله Metamask، Consensys ابراز کرد که تلاش برای مقاومت در برابر تنظیم‌کننده ها همچنان ادامه دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در توییت جدیدترین خود، ConsenSys به اهمیت وضوح در نظارت برای تقویت نوآوری اشاره کرد و تأکید کرد که برای دستیابی به این وضوح، به‌ویژه در خدمات مبادله و سهام ارائه شده در کیف پول، نیازی به دعوی قضایی نیست.

واکنش وکیل ریسپولی

وکیل ریسپولی در نظر خود تاکید کرد که اغتشاش قانونی مربوط به خدمات سهامداری و مبادله Metamask، اصولاً با نگرانی‌های اساسی مرتبط با اقدامات اجرایی بالقوه امور SEC سازگار است.

به گفته او، فقط تغییر مکان دو طرف و بار اثبات اتفاقی است. وکیل اظهار کرد که او انتظار دارد که کمیسیون SEC تلاش کند تا پرونده تگزاس را رد کرده و دوباره یک اقدام اجرایی در حوزه قانونی مد نظر در برابر Consensys انجام دهد. با این حال، اکنون که تحقیقات خود را به پایان رسانده است، این نتیجه به نظر میرسد که احتمال تقاضای دیگری برای Consensys نباشد.

دعوی حقوقی Consensys می‌تواند موقعیت واقعی SEC را در مورد ETH افشا کند

همچنین، او اظهار کرد که تصمیم نهایی در خصوص تشخیص واقعیت SEC درباره اتریوم، در نهایت اهمیت بسیاری خواهد داشت. به تعبیر ریسپولی، اگر ConsenSys این شکایت را رد کند، موضوعات مرتبط با اتریوم ۲.۰ بدون تغییر قبل از شروع تحقیقات SEC باقی خواهد ماند.

در صورت ادامه شکایت از سوی شرکت نرم‌افزاری، وکیل ریسپولی بیان کرد که مسائل اصلی همچنان مورد بررسی قرار خواهند گرفت، اما هیچ تهدیدی مبنی بر تحمیل جریمه نقدی یا حبس احتمالی از طریق اقدام اجرایی SEC، وجود ندارد.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی