آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دادگاه کره جلسه مقدماتی را برای یکی از بنیانگذاران Terra برگزار می کند

دادگاه کره جلسه مقدماتی را برای یکی از بنیانگذاران Terra برگزار می کند

دادگاه کره جلسه مقدماتی را برای یکی از بنیانگذاران Terra برگزار می کند

دادگاه ناحیه جنوبی سئول یک جلسه مقدماتی را برای دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform و چندین کارمند سابق پروژه برگزار کرده است.

شین، یکی از بنیانگذاران Terraform Labs و مدیر عامل سابق شرکت Chai، قرار است در ۱۰ ژوئیه محاکمه اولیه خود را انجام دهد. محاکمه او، با محوریت اتهامات مربوط به معاملات متقلبانه تحت قانون بازار سرمایه، در شعبه چهاردهم دادگاه منطقه جنوبی سئول برگزار خواهد شد.

دادستان ادعا می کند که گروهی از افراد مرتبط با Terraform Labs به طور استراتژیک موفقیت پروژه را به سرمایه گذاران نادرست معرفی کردند و در نتیجه اعتماد و سرمایه گذاری آنها را افزایش دادند. متهم سپس دارایی‌های کوین لونا خود را قبل از سقوط قابل توجه بازار در ماه می ۲۰۲۲ فروخت و سودی ۴۶۲.۹ میلیارد وون (۳۵۷ میلیون دلار) به دست آورد و ظاهراً ۳۷۶.۹ میلیارد وون (۲۹۱ میلیون دلار) از سرمایه‌گذاران کلاهبرداری کرد.

ادعا می‌شود که شین پس از راه‌اندازی پروتکل anchor در مارس ۲۰۲۱ شروع به فروش کوین‌های لونا کرد. گمان می‌رود این اقدام باعث افزایش قیمت لونا کوین شده و او را قادر می‌سازد تا حداقل ۱۵۴.۱ میلیارد وون سود جمع کند که (۱۱۹.۱ میلیون دلار) قبل از سقوط بازار است. دادستان ها به شین مشکوک هستند که این روند وقایع را سازماندهی کرده است.

علاوه بر این، ادعاها حاکی از آن است که شین سرمایه گذاران را در مورد سودآوری بالقوه تجارت Chai Pay در طول سال ۲۰۲۰ و سال بعد گمراه کرده است. با به تصویر کشیدن آن به عنوان یک سرمایه گذاری که می تواند وجوه تخفیف به دست آورد و از طریق بلاکچین هزینه ها را کاهش دهد، شین متهم به جمع آوری ناعادلانه ۱۲۲.۱ میلیارد وون (۹۴.۴ میلیون دلار) شده است.

منبع: Crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده