آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیک استارتر ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری مخفی برای تبدیل شدن به شرکت web3 دریافت کرد

کیک استارتر ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری مخفی برای تبدیل شدن به شرکت web3 دریافت کرد

به گزارش زوم ارز، در اوایل دسامبر ۲۰۲۱، یک استارت آپ سرمایه گذاری جمعی Kickstarter در ازای تبدیل شدن به یک شرکت web3، پیشنهاد سرمایه گذاری دریافت کرد.

طبق گزارش فورچون، این خبر غافلگیرکننده بود، زیرا تیم کیک استارتر سال ها سرمایه خود را در شرکت انباشته کرده بود و بسیاری قبلاً امید خود را برای فروش قطع کرده بودند. آن.

«اما ده‌ها سال پس از راه‌اندازی، Kickstarter مجموعه‌ای از جذابیت‌های خود را از دست داده بود و در میان مدیران عامل شرکت کرده بود. Kickstarter 2021 چیزی برای ارائه به سرمایه گذاران بالقوه جز دردسر نداشت.

طبق گفته یک فرد آشنا با این معامله، اعضای هیئت مدیره Kickstarter در تابستان ۲۰۲۱ با سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر، کریس دیکسون، در مورد سرمایه‌گذاری جدید در Kickstarter، با محور بلاک چین پیشنهادی به عنوان انگیزه‌ای برای معامله، تماس گرفتند. برای دیکسون، چشم انداز آوردن نام آشنا مانند Kickstarter به قلمرو web3 بسیار وسوسه انگیز بود که نمی توانست از آن عبور کند.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: کریپتو A16z از موارد استفاده کلیدی بلاک چین با هوش مصنوعی رونمایی کرد

افرادی که با این معامله آشنا هستند می گویند که راند مخفی کاری ۱۰۰ میلیون دلار بوده و توسط Andreessen Horowitz (a16z) رهبری می شود. در ازای سخاوت a16z، Kickstarter تلاش کرد تا به یک شرکت web3 تبدیل شود. این طرح بزرگ اما بعید، کل پلتفرم را به یک بلاک چین به نام Celo، یکی دیگر از شرکت‌های نمونه کار a16z منتقل می‌کند، جایی که به‌جای تکیه بر مدل کد اختصاصی مورد استفاده اکثر شرکت‌های فناوری، به‌عنوان یک پروتکل منبع باز عمل می‌کند.

بلاکچین تغییر نکرد. پس از اعتراض‌های عمومی، Kickstarter یک هیئت مشاوران اجتماعی تشکیل داد و در نهایت تصمیم گرفت تا تمرکز خود را از بلاکچین منحرف کند.

هفته گذشته، crypto.news گزارش داد که a16z در مراحل نهایی است برای جمع‌آوری ۶٫۹ میلیارد دلار به صورت حداقلی برای ورود به حوزه هوش مصنوعی. این شرکت قرار است تا این مجموعه را در ماه آوریل ۲۰۲۴ تکمیل کند و نیمی از مبلغ جمع‌آوری شده به صندوق اصلی اختصاص یابد. جزئیات مربوط به این قسمت از دارایی‌ها توسط شرکت فاش نشده است.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: Coinbase، a16z، Ripple میلیون‌ها دلار را به گروه لابی کریپتو Fairshake ریخته است


منبع:  crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده