آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شاخص فنی کلیدی نشان می‌دهد که قیمت اتریوم می‌تواند امسال به ۵۴۰۰ دلار برسد.

شاخص فنی کلیدی نشان می‌دهد که قیمت اتریوم می‌تواند امسال به 5400 دلار برسد.

شاخص فنی کلیدی نشان می‌دهد که قیمت اتریوم می‌تواند امسال به ۵۴۰۰ دلار برسد.

به گزارش زوم ارز، براساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط یک تحلیل‌گر ارز دیجیتال، شاخص‌های فنی حاکی از آن است که اتریوم ($ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، ممکن است شاهد افزایش قیمت آن به بالای ۵۴۰۰ دلار در سال جاری باشد.

تحلیل بر اساس نوسانگر چندگانه مایر، که “به عنوان نسبت بین قیمت و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه” محاسبه می‌شود، به احتمال همانطور که گزارش شده است، اتر به باند بالایی نشانگر می‌رسد.

اتریوم پس از از دست دادن بیش از ۱۰ درصد از ارزش خود در هفته گذشته در بحبوحه رکود گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال که شاهد سقوط بیت‌کوین بوده است، در زمان نوشتن ۳۳۰۰ دلار معامله می‌شود. از بالاترین رکورد جدید، بالای ۷۳,۴۰۰ دلار به حدود ۶۲,۸۰۰ دلار در زمان نگارش مقاله.

قیمت اتریوم اخیراً تا حدی کاهش یافته است زیرا طبق گزارش‌ها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شروع به تحقیق در مورد طبقه‌بندی آن به عنوان یک اوراق بهادار کرده است، زیرا چندین شرکت احضاریه‌های مربوط به این تحقیقات را دریافت کرده‌اند.

این اقدام SEC تأیید بالقوه صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم در سال جاری را مورد تردید قرار می‌دهد، که پس از آن صورت می‌گیرد که رگولاتور، معاملات صندوق‌های نقدی معامله شده در بورس بیت‌کوین را که به رشد بازار ارزهای دیجیتال کمک کرد، روشن کند.

تحقیقات SEC شامل درخواست اسناد و سوابق مالی از شرکت‌ها در رابطه با معاملات آنها با بنیاد اتریوم مستقر در سوئیس است، غیرانتفاعی که بر حاکمیت و…

توسعه بلاک‌چین تا آنجا که گزارش‌ها اعلام می‌کنند، نظارت می‌کند. منابع آشنا با احضاریه‌ها اعلام کرده‌اند که تحقیقات پس از تغییر اتریوم به شبکه اثبات سهام در سپتامبر ۲۰۲۲ آغاز شده است. پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، در یک پاسخ قوی تحقیقات SEC را رد کرده است و این مفهوم را که وضعیت اتریوم زیر سوال است، تکذیب کرده است. وی بیان کرده است که میلیون‌ها آمریکایی دارای ETH هستند که از اهمیت آن در فضای کریپتو از سال ۲۰۱۵ یاد شده است.

به گفته گروال، اظهارات SEC با خود تناقض دارد، زیرا مقامات ارشد SEC همچون ویلیام هینمن، مدیر امور مالی شرکت، قبلاً تصریح کرده‌اند که ETH یک امنیت نیست. پل گروال به شهادت خود در کنگره، گری جنسلر، رئیس SEC (در ژوئیه ۲۰۱۸، پیش از اینکه او رئیس SEC شود) اشاره کرده و ETH را به عنوان یک کالا تعریف کرده است.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده