آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل KCS | تحلیل کوکوین شیرز

تحلیل کوکوین شیرز KCS

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کی سی اس KCS در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲

 

رمز ارز KCS بعد از واکنش خوبی که به حمایت خود در محدوده ۶ دلار نشان داده بود، بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت داشت و قیمت آن تا محدوده شروع آخرین موج نزولی رشد کرد. این رشد قیمت به دلیل فشار فروش قبلی موقتی بود و همانطور که مشاهده می کنید، قیمت این ارز برای تست دوباره حمایت به محدوده ۶ دلار برگشته است. برای کوتاه مدت در صورتی که حمایت این ارز در محدوده ۶ الی ۶.۲۰ دلار واکنش مثبت داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که سقف قبلی در قیمت ۷.۴۰ دلار شکسته شده و خریداران قیمت را به هدف ۸ دلار برسانند. اگر کندل روزانه قوی زیر این حمایت بسته شود، ریزش بیشتر می تواند تا میدلاین کانال در محدوده ۵ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

 

تحلیل کی سی اس KCS امروز 26 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز KCS در یک ماه گذشته فشار فروش بالایی داشت و قیمت این ارز را به محدوده کف قبلی در پایان سال ۲۰۲۲ یعنی ناحیه ۶ دلار رساند. به دلیل بازگشت خوبی که بیت کوین از محدوده ۲۵۰۰۰ دلار داشت، تقاضا در بازار بالا رفت و ارز صرافی کوکوین هم ۲۵ درصد افزایش قیمت داشت. اما این بازگشت قوی در قیمت می تواند روند آن را وارد کانال رنج کند. اولین مقاومت مهم در محدوده ۸ دلار یعنی ناحیه ای که سقف کانال نزولی در آن قرار گرفته، خواهد بود. در صورتی که قیمت ارز KCS تا محدوده ۸ دلار رشد داشته باشد، می تواند به تغییر روند در تایم هفتگی کمک بزرگی کند. در غیر اینصورت پتانسیل شکست کف قبلی وجود دارد. حمایت بعدی در محدوده رند ۵ دلار در نظر گرفته شده است و می تواند قدرت واکنشی بالاتری داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کی سی اس KCS امروز 29 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز KCS در طی یک ماه گذشته روند کاملا نزولی آن ادامه پیدا کرد. با شکسته شدن حمایت این ارز در محدوده های ۷.۹۳ و ۷.۶۵ دلار، این ارز در حال کاهش به سمت حمایت محدوده ۶.۹۰ الی ۶.۶۰ دلار می باشد. قیمت همانطور که مشاهده می کنید، داخل کانال نزولی اصلی قرار دارد. روند این ارز در تایم فریم های زیادی نزولی می باشد. یک حمایت مینور در مسیر رسیدن به حمایت اصلی روی نمودار رسم شده است و اگر واکنش مثبت از این محدوده مشاهده شود، می توانیم انتظار یک موج اصلاحی را در روند نزولی داشته باشیم. این موج اصلاح می تواند تا محدوده مقاومت ۷.۴۰ دلار رشد داشته باشد. اما در نهایت کاهش بیشتر و رسیدن به حمایت رند ۷ دلار مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کی سی اس KCS امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کی سی اس KCS در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز KCS در طی یک ماه گذشته روند رنج آن بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده ادامه پیدا کرد. در تحلیل قبلی، پیش بینی ادامه روند، حرکت به سمت حمایت محدوده رند ۸ دلار بود، که دقیقا قیمت تا این محدوده کاهش پیدا کرد و مجددا به دلیل رنج بودن روند، با واکنش مثبت همراه شد. از طرف دیگر مقاومتی که در محدوده ۹ دلار در نظر گرفته شده بود، به محض برخورد قیمت به این سطح، با واکنش منفی همراه شد. این روند رنج به دلیل قدرت بالای هر دو محدوده حمایت مقاومت ایجاد شده است. تا زمانی که حمایت دقیق ۷.۶۵ دلار پر قدرت شکسته نشود، می توانیم همچنان به حفظ این کانال رنج امیدوار باشیم. اما در صورت افزایش فشار فروش در بازار و شکست این ناحیه، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۶.۹۰ الی ۶.۶۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کی سی اس KCS امروز 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کی سی اس KCS در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز KCS در طی یک ماه گذشته روند کوتاه مدت صعودی خود را حفظ کرد، که با توجه به انتظاری که از این ارز داشتیم، تقریباً تا سقف کانال نزولی اصلی رشد قیمت داشت. کندل ماهانه ارز KCS مانند بیت کوین یک کندل دوجی می‌باشد، که در محدوده مقاومت فعلی بی تصمیمی خریداران و فروشندگان برای میان مدت را نشان می‌دهد. اما در تایم فریم روزانه، به دلیل اینکه همچنان سقف و کف بالاتر مشاهده می‌شود، تا زمانی که کف آخرین موج صعودی در محدوده ۷.۷۳ دلار حفظ شود، می‌توانیم به حفظ موقعیت فعلی امیدوار باشیم.

در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت نزولی است، و انتظار اصلاح قیمت عمیق‌تر تا محدوده ۸ دلار را داریم. در این محدوده مجدداً در صورت مشاهده الگوها و ساختارهای بازگشتی و در شرایطی که وضعیت بازار مساعد باشد، می‌توانیم انتظار رشد دوباره قیمت را تا سقف کانال نزولی داشته باشیم. در تایم فریم هفتگی هنوز پتانسیل و شرایط تغییر روند این ارز فراهم نشده است. حتی در صورتی که در بازار فشار فروش شدید ایجاد شود، این ارز می‌تواند به حمایت قوی و مهم خود در محدوده ۷ الی ۶.۷۵ دلار برگردد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کی سی اس KCS امروز 7 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی کی سی اس KCS در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز KCS در طی هفته گذشته بعد از تست مقاومت محدوده ۹ الی ۹.۱۷ دلار، یک واکنش منفی قوی ایجاد کرد، و با شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت، سیگنال برگشت و اصلاح قیمت آن صادر شد. همچنین حمایتی که در محدوده ۸.۵۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در برخورد اول با واکنش مثبت قوی همراه بوده است، اما محدوده حمایت دقیق‌تر در قیمت ۸.۱۹ الی ۸.۵۰ دلار در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که شکسته نشود، روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی نخواهد شد.

در صورت شکست این سطح، می‌توانیم انتظار روند رنجی را برای چند هفته داشته باشیم. حمایت بعدی در محدوده ۸ الی ۷.۶۵ دلار و عدد دقیق‌تر در محدوده ۷.۹۳ الی ۷.۸۲ دلار است، که می‌تواند ناحیه واکنشی برای تایم فریم‌های پایین باشد. اما همین حمایت دقیقاً کف آخرین موج صعودی تایم روزانه است، که شکست آن می‌تواند مجدداً روند روزانه را نزولی کند. به طور کلی انتظار صعودی بیشتر از انتظار نزولی است. پس دو حمایت مشخص شده با احتمال بیشتر می‌تواند ناحیه تقاضا برای هدف سقف کانال اصلی در محدوده ۹.۸ الی ۱۰.۱۰ دلار باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کی سی اس KCS امروز 8 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در هفته های گذشته روند صعودی پر قدرت آن ادامه پیدا کرد، و بعد از اینکه خریداران توانستند از سد یک مقاومت مهم در محدوده ۷.۶۵ الی ۸ دلار عبور کنند، با پولبک به همین محدوده، شدت تقاضا افزایش پیدا کرد. پتانسیل افزایش بیشتر قیمت تا مقاومت سقف کانال نزولی اصلی وجود دارد، که بالاتر از مقاومت محدوده ۱۰ دلار و در ناحیه ۱۰.۲۰ الی ۱۰.۷۵ دلار در نظر گرفته شده است. این سطح توسط اندیکاتور Smart Money مورد تایید می باشد. همچنین مقاومت داینامیک هم در این محدوده قرار گرفته است.

پس در صورت رسیدن قیمت به این محدوده، انتظار واکنش منفی را داریم. با توجه به تشکیل واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI، و در صورت شکست خط روند صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، مجددا قیمت می تواند تا حمایت مشخص شده یعنی محدوده ۸.۵۳ الی ۸.۵۸ دلار اصلاح داشته باشد. اگر الگوی بازگشتی مانند سقف دوگانه در محدوده ۹ دلار تشکیل شود، با شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، پتانسیل ورود قیمت به روند رنج افزایش پیدا می کند.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 30 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. اما مومنتوم حرکت این ارز مثبت بود. قیمت بعد از رسیدن به یک حمایت در محدوده ۶.۲۰ الی ۶.۴۵ دلار، واکنش مثبت نشان داد. این ناحیه که تقریبا محل شروع آخرین موج بزرگ صعودی بوده است، یکی از حمایت های قوی می باشد. از طرف دیگر به دلیل نزولی بودن روند در تایم روزانه احتمال تشکیل یک ناحیه رنج بزرگ روی این حمایت وجود دارد. برای کوتاه مدت نیز یک مقاومت مینور در محدوده ۶.۷۰ الی ۶.۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. برخورد کندل های آخر در تایم روزانه به این سطح باعث توقف حرکت قیمت شده است. اما اگر این مقاومت شکسته شود، هدف بعدی در محدوده ۷ و ۷.۲۰ دلار خواهد بود. توجه داشته باشید که روی RSI با اینکه واگرایی مثبت تشکیل شده است، اما پتانسیل تشکیل واگرایی مخفی برای برگشت به سمت سطوح حمایت وجود دارد. پس احتمال رنج شدن روند بیشتر است.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. کاهش شدید حجم معاملات در بازار به دلیل اینکه به پایان سال ۲۰۲۲ میلادی نزدیک می شویم، موجب رنج شدن روند بسیاری از آلت کوین ها حتی ارز صرافی ها مانند KCS شده است. هفته گذشته یک حمایت در محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، که با ایجاد فشار فروش شکسته شده است، و احتمال تبدیل شدن آن به مقاومت وجود دارد. اگر واکنش منفی و واگرایی منفی در تایم فریم ۱ ساعته زیر این مقاومت مشاهده شود، احتمال ریزش مجدد قیمت و ادامه روند نزولی وجود دارد.

البته احتمال شکست فیک این مقاومت نیز وجود دارد. در تایم روزانه وضعیت کمی بهتر است. تشکیل شدن واگرایی مثبت روی RSI می تواند نشانه ای از ورود قیمت به موج اصلاحی باشد. پس در یک صورت می توانیم احتمال رشد قیمت را بیشتر در نظر بگیریم. اگر مقاومت مشخص شده پر قدرت شکسته شود، می توانیم بگوییم شکست فیک بوده و با حفظ این محدوده افزایش قیمت می تواند تا سطح مقاومت ۷ الی ۷.۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در هفته گذشته ریزش قیمت داشت. بعد از اینکه تقاضایی برای بالاتر بردن قیمت از محدوده مقاومت ۶.۷۸ الی ۷ دلار به وجود نیامد و قیمت از این سطح بالاتر نرفت، در این ناحیه تصمیم به فروش گرفته و همزمان با ریزش بازار، قیمت این ارز به کف حمایتی که در محدوده ۶.۴۲ الی ۶.۵ دلار در نظر گرفته شده بود برخورد کرد. موج فشار فروش ها هنوز در بازار وجود دارد، و در صورت شکست این حمایت، کاهش بیشتر می تواند تا محدوده کف کانال نزولی ادامه داشته باشد.

حمایتی که در قیمت ۶.۱۱ الی ۵.۸۷ دلار در نظر گرفته شده است، هدف بعدی فروشندگان خواهد بود. روی اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت مشاهده می شود. اما به تنهایی نمی تواند نشانه برگشت خوبی در نظر گرفته شود. نیاز است که قیمت ها در بازار روی سطوح حمایت تثبیت داشته باشند. نکته دیگری که وجود دارد این است به دلیل اینکه KCS ارز صرافی کوکوین می باشد، در صورت افزایش ناگهانی حجم معاملات در بازار احتمال افزایش تقاضای شدید برای آن وجود دارد. بنابراین باید سطوح مشخص شده به دقت زیر نظر گرفته شود.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز همچنان زیر محدوده مقاومت ۶.۷۸ الی ۷ دلار در حال معامله شدن می باشد، و تقاضایی که بتواند قیمت را در کوتاه مدت صعودی کند هنوز ایجاد نشده است. تنها در بازه زمانی ۱ ساعته روند این ارز صعودی است، و اگر زیر محدوده ۶.۵۲ الی ۶.۵۵ دلار برگشت نداشته باشد، مقاومت های مشخص شده روی نمودار می توانند اهداف خریداران کوتاه مدت باشند. اما اگر کندل های ۱ ساعته قوی زیر این سطح بسته شود، ریزش قیمت می تواند تا محدوده حمایت های ۶.۱۱ و ۵.۸۷ دلار ادامه داشته باشد.

این سطوح با کف کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و محدوده های واکنشی قوی برای برگشت محسوب می شود. در تایم ۴ ساعته قیمت داخل ابر اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، و در تایم روزانه نیز بین دو خط تنکانسن و کیجونسن است، که می تواند نشانه ادامه روند رنج این ارز باشد. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را نشان می دهد که یکی از نشانه های برگشت احتمالی روند می باشد. بنابراین حداقل قیمت می تواند در کوتاه مدت تا محدوده مقاومت مشخص شده افزایش داشته باشد، و اگر قدرت خریداران بیشتر شود، با شکست مقاومت ۷ دلار، هدف بعدی را در محدوده ۷.۶۵ الی ۸ دلار در نظر می گیریم.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته گذشته هم کاهش قیمت و هم افزایش قیمت داشت. حمایتی که برای این ارز در محدوده ۶.۷۸ الی ۷ دلار در نظر گرفته شده بود به صورت فیک شکسته شد، و کاهش قیمت تا سطح ۶.۵ دلار ادامه داشت. اما با افزایش تقاضا در بازار، توکن صرافی کوکوین نیز رشد قیمت داشت، و مجددا به سطح مقاومت ۷ دلار برگشته است. هنوز تقاضا برای شکست این مقاومت کافی نبوده است. اما در صورت شکست این سطح، افزایش قیمت می تواند تا محدوده ۷.۶۵ الی ۸ دلار ادامه داشته باشد.

این مقاومت با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی زیادی دارد، و ممکن است با واکنش منفی همراه باشد. درحالت کلی به دلیل شیب بالای موج نزولی در تایم روزانه، احتمال تست مجدد سطوح حمایتی پایین تر در کف کانال هنوز وجود دارد. بنابراین در محدوده ۸ دلار احتمال واکنش منفی و کاهش مجدد قیمت وجود دارد. ابر اندیکاتور ایچیموکو دقیقا در محدوده ۸ دلار تایید کننده این محدوده مقاومت استاتیک می باشد. همچنین در صورت عبور کامل قیمت از مقاومت ۷ دلار، مووینگ های این اندیکاتور نیز به عنوان حمایت های داینامیک در نظر گرفته می شوند.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته گذشته مطابق انتظاراتی که داشتیم، روند نزولی خود را ادامه داد. قیمت این ارز با ادامه فشار فروش، دقیقا به محدوده کف کانال و قیمت ۶ دلار برخورد کرد. فشار بالای فروش برای دقایقی قیمت را زیر سطح ۶ دلار رساند. اما با فعال شدن سفارشات خریداران در این محدوده، شاهد واکنش مثبت قوی بودیم. با توجه به انتظار واکنش مثبت از این ناحیه و برگشت ۴۰ درصدی از این محدوده، در صورت تست مجدد احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو و تشکیل واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI وجود دارد.

همچنین واگرایی حجم معاملات نیز می تواند یکی از نشانه های برگشت کامل روند باشد. برای کوتاه مدت و هفته آینده انتظار ورود قیمت به یک روند رنج را در تایم فریم های پایین تر داریم. این روند می تواند بین مقاومت محدوده ۷.۶ الی ۸.۲ و حمایت محدوده ۶.۸۰ الی ۷ دلار تشکیل شود. اگر فشار فروش بیشتری در بازار نداشته باشیم، احتمال واکنش مثبت از این ناحیه و شروع حرکت صعودی برای تغییر روند وجود دارد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت و قیمت این ارز بعد از اینکه نتوانست بالای مقاومت ۱۰ دلار تثبیت داشته باشد، به سرعت با فشار فروش زیر این محدوده برگشت و در طی یک هفته ریزش سنگین ۳۰ درصدی را روی این ارز شاهد بودیم. فشار فروش همچنان ادامه دارد و کف حمایتی که در محدوده ۷.۶۰ الی ۸.۲۰ دلار در گذشته واکنشهای خوبی داشت، پر قدرت شکسته شده است. آخرین کندل روزانه در صورتی که به همین صورت بسته شود، می تواند نشانه ادامه روند نزولی تا محدوده حمایت ۶ دلار باشد.

همچنین محدوده حمایتی دیگر با قدرت واکنشی بالا در قیمت ۴.۸۶ الی ۵.۲۵ دلار در نظر گرفته شده است که در صورت افزایش هیجانات فروشندگان، قیمت می‌تواند تا این محدوده نیز کاهش داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که روند این ارز در بازه زمانی هفتگی در صورتی که حمایت ۵ دلار شکسته شود، نزولی خواهد شد. بنابراین اهمیت حفظ این محدوده حمایت برای ادامه روند این حرکت بسیار مهم می باشد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته های گذشته روند رنجی را بین محدوده حمایت ۹.۳۳ الی ۹.۵۲ دلار و مقاومت محدوده رند ۱۰ دلار داشته است. قیمت این ارز در آخرین کندل روزانه در حال شکست مقاومت ۱۰ دلار می باشد. بنابراین اگر این کندل به همین صورت پر قدرت بسته شود، و شاهد تشکیل سایه بالایی نباشیم، اهداف بالاتری که در محدوده مقاومت ۱۰.۶ الی ۱۱.۱ دلار در نظر گرفته شده است، می توند هدف خریداران باشد. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت همزمان در حال خروج کامل از ابر اندیکاتور ایچیموکو می باشد، و خطوط این اندیکاتور اکنون زیر قیمت قرار گرفته است، که می تواند نشانه خوبی برای روند میان مدت باشد.

از طرف دیگر و از دید پرایس اکشن، با توجه به تشکیل سقف و کف های بالاتر نسبت آخرین موج های نزولی، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند در تایم ۴ ساعته صعودی شده باشد. بنابراین حداقل تارگت خریداران محدوده سقف کانال نزولی بلند مدت در قیمت ۱۱ دلار خواهد بود. هدف دوم می تواند بعد از شکست فیک سقف کانال در محدوده ۱۳ دلار باشد، که این مقاومت می تواند با واکنش منفی همراه باشد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طی هفته های گذشته با واکنش مثبت به محدوده های حمایتی که روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده بود، رشد بسیار خوبی را به ثبت رساند. محدوده های حمایتی که با واکنش همراه بود، در قیمتهای ۸.۶۵ الی ۸.۸۵ دلار مشخص شده بود. واکنش به این محدوده موجب تشکیل الگوی کف دو قلو شد. شکست سقف قبلی در محدوده ۹.۳۰ دلار باعث تایید این الگو شد و حرکت قیمت با عبور از مقاومت مید لاین کانال نزولی بلند مدت، به سمت مقاومت رند ۱۰ دلار را شاهد بودیم. این محدوده در گذشته نیز با واکنش های بسیار شدیدی همراه بوده که این بار هم این محدوده واکنش شدیدی نشان داده است.

افزایش تقاضا موجب برخورد شدید قیمت به این محدوده شد و کندلی که امروز مشاهده می کنید یک کندل نزولی قوی است که قیمت را وارد موج اصلاحی کرده است. در بازه زمانی چهار ساعته یک حمایت مینور می توانیم در محدوده ۹.۴۶ الی ۹.۵۷ دلار در نظر بگیریم از این محدوده مجددا انتظار افزایش تقاضا را برای حرکت به سمت مقاومت ۱۰ دلار داریم. در صورت حفظ این حمایت با توجه به قدرت بالای کندل های صعودی می توانیم این بار انتظار شکست مقاومت ۱۰ دلار را داشته باشیم، که در این صورت افزایش قیمت می تواند تا محدوده مقاومت بعدی در قیمت ۱۰.۵ الی ۱۱ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS در طول هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. بعد از برخورد قیمت این ارز به محدوده های حمایت ۸.۸۵ الی ۸.۶۵ دلار و مشاهده واکنش مثبت، مجددا شاهد رشد قیمت بودیم. محدوده مقاومت ۹ الی ۹.۱۰ دلار باز هم به حمایت تبدیل شده است. کندل هفته گذشته این ارز یک کندل دوجی با بدنه بسیار کوچک که نشانه خوبی روی محدوده حمایت می باشد. در هفته جاری کندل جدید بالاتر از رنج کندل قبلی قرار گرفته است، که می تواند باز هم نشانه خوبی برای رشد احتمالی قیمت باشد.

روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شده است، و پتانسیل رشد بیشتر قیمت تا مقاومت محدوده ۱۰ دلار وجود دارد. همچنین در صورتی که ریزشی برای هفته جاری در بازار نداشته باشیم، رشد قیمت این ارز می تواند تا محدوده مقاومت ۱۰.۶ الی ۱۱.۲۰ دلار هم ادامه داشته باشد. اما در صورتی که روند نزولی در کل بازار از سر گرفته شود، با شکسته شدن حمایت ۸ دلار، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۷.۶ الی ۷ دلار ادامه داشته باشد. در صورت شکست حمایت خط روند صعودی روی RSI می توانیم انتظار برگشت روند را داشته باشیم.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز 2 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کی سی اس KCS امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS توکن صرافی کوکوین می باشد. این ارز در طی دو هفته گذشته حرکت صعودی آن بعد از اینکه دقیقا به محدوده مقاومت رسم شده روی نمودار رسید، با واکنش منفی و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد. مقاومتی که در محدوده ۹.۹۰ الی ۱۰ دلار رسم شده بود، به حدی قدرت داشت، که موجب اصلاح ۱۲ درصدی قیمت این ارز شد. همانطور که انتظار می رفت، قیمت هنوز داخل کانال نزولی است، و برگشت به سمت سطوح حمایتی پایین تر در محدوده های ۸.۲۰ الی ۷.۶۰ دلار در صورت شکسته شدن حمایت بیت کوین مورد انتظار می باشد.

حمایتی که قیمت فعلی به آن واکنش مثبت نشان داده است، در محدوده ۸.۶۵ الی ۸.۸۵ دلار قرار گرفته است، و در صورت شکست این محدوده، کف حمایت قبلی حمایت واکنشی قوی تری خواهد بود. در حالت کلی روند رنجی که در تایم فریم روزانه بین محدوده حمایت ۸ الی ۷.۶ و مقاومت محدوده ۱۰.۶ الی ۱۱.۲۰ دلار وجود دارد می تواند ادامه داشته باشد. اما قیمت این ارز در تایم فریم ۴ ساعته بین یک محدوده حمایت مقاومت مینور نوسان دارد. مقاومتی که در محدوده ۹ الی ۹.۱۰ دلار رسم شده است، اگر با حمایت خریداران شکسته شود، انتظار داریم که روند در تایم فریم ۴ ساعته مجددا صعودی شود. در نتیجه اهداف قیمت در محدوده های ۹.۴ الی ۹.۵ دلار و ۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 2 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی ماهانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال KCS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت KCS را مشاهده کنید.

رمز ارز KCS توکن صرافی کوکوین می باشد. این ارز در بازه زمانی ماهانه روند صعودی دارد، که در موج اصلاحی از این روند صعودی می باشد. آخرین تلاشی که خریداران این ارز در تایم ماهانه انجام دادند، برای شکست مقاومت محدوده ۲۰ دلار انجام شد، و این تلاش موفقیت آمیز نبود. چهار ماه گذشته با شکست حمایت محدوده ۱۰ دلار، بیشتری ریزش در طول یک ماه به ثبت رسید. قیمت این ارز در بزرگترین کندل نزولی خود، با منفی ۴۴.۷ درصد همراه بود. بعد از آن ریزش قیمت تا محدوده حمایت ۷.۶۰ الی ۸.۲۰ دلار ادامه پیدا کرد.

تحلیل کی سی اس KCS امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی ماهانه
تحلیل کی سی اس KCS امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی ماهانه

تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی هفتگی:

در بازه زمانی هفتگی روند قیمت هنوز صعودی است، اما بعد از آخرین ریزش سنگین، قیمت وارد اصلاح عمیقی شده است. در این بازه زمانی شاهد یک روند رنج هستیم. مومنتوم نزولی توسط اندیکاتور MACD به وضوح مشخص می باشد. و برای صعودی شدن روند کوتاه مدت نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۱۱ دلار تثبیت دهند. در این صورت الگوی کف دو قلو تایید خواهد شد، و اهداف قیمت در محدوده ۱۵ دلار می باشد. این مقاومت با محدوده پایین ابر اندیکاتور ایچیموکو همپوشانی دارد، و مقاومت مهمی می باشد. بنابراین یکی از نواحی واکنشی روی نمودار می باشد.

تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی هفتگی
تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی هفتگی

تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی روزانه:

اما در بازه زمانی روزانه روند قیمت نزولی است، با تشکیل سقف و کف های پایین تر، یک کانال نزولی روی نمودار می توان در نظر گرفت. خط میدلاین کانال نزولی در برخورد اول، با مقاومت استاتیک ۱۰.۸ دلار همپوشانی داشته است، و این مقاومت داینامیک می تواند در محدوده دقیق ۱۰ دلار موجب واکنش کوتاه مدت باشد. به طور کلی قیمت به مدت سه ماه است که در روند رنج قرار گرفته، و حتی در صورت شکست مقاومت میدلاین کانال، مقاومت مهم تری در محدوده ۱۱ دلار قرار دارد که احتمالا با واکنش قوی تری همراه خواهد بود.

در بازه زمانی ۴ ساعته می توان نحوه واکنش قیمت به محدوده ۱۰ دلار را مورد بررسی قرار داد. اندیکاتور MACD پتانسیل واگرایی مثبت را در محدوده ۱۰ دلار دارد. در نهایت یک مقاومت داینامیک محدوده مقاومت ۱۰ دلار را تقویت کرده است، که انتظار واکنش قوی از این محدوده بیشتر می شود. بنابراین برای هفته جاری می توانید محدوده مشخص شده روی نمودار را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی روزانه
تحلیل کی سی اس KCS بازه زمانی روزانه

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل KCS” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

از اخبار روز اطلاع داری؟

از اخبار روز اطلاع داری؟


آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده