آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز کوکوین شیرز چیست؟ | آینده کوکوین شیرز

ارز کوکوین شیرز KCS چیست؟

ارز دیجیتال کوکوین شیرز چیست؟ امروزه دنیای ارزهای دیجیتال روز به روز در حال گسترش می باشد و شما شاهد رمز ارزهای بسیاری در این بازار می باشید. در این مقاله می خواهیم یکی از رمز ارزهای موجود در بازار را با نام کوکوین شیرز KuCoin Shares به شما معرفی نماییم.

این رمز ارز توکن ارائه شده صرافی کوکوین می باشد که یکی از محبوب ترین صرافی ها در حوزه ی ارزهای دیجیتال می باشد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در رتبه ۸۷ بازار رمز ارزها قرار دارد. در صورتی که با نحوه خرید و فروش و ذخیره سازی ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS آشنا نیستید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شما می توانید مقالات کیف پول های ارز کوکوین شیرز KCS و آموزش صرافی کوکوین را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای کوکوین شیرز KCS در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت کوکوین شیرز | قیمت KCS) را مشاهده نمایید.

ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چیست؟

ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چیست؟
ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم، KSC توکن بومی صرافی کوکوین KuCoin می باشد. این توکن یکی از توکن های با استاندارد ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم اجرا شده است. با توجه به اینکه این توکن بر روی شبکه اتریوم اجرا شده است، اکثر کیف پول های اتریوم از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند.

ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS می تواند منحصرا در صرافی کوکوین استفاده شود. در مجموع ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ KCS از طریق فروش جمعی صادر شد که تقریبا ۹۰،۰۰۰،۰۰۰ آن در گردش است. هر سه ماه، کوکوین ۱۰% از سود خود برای بازخرید و سوزاندن توکن های KCS استفاده می کند تا زمانی که فقط ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ از انها باقی مانده باشد.

دارندگان توکن KCS می توانند در صرافی کوکوین از تخفیف کارمزد معاملات برخوردار شوند. همچنین در صراغی کوکوین به دارندگان توکن کوکوین شیرز KCS امتیازات و پیشنهادات اختصاصی ارائه می شود. با توجه به اینکه این توکن توسط صرافی کوکوین ارائه شده است.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال KCS

نام اختصاری

KCS

نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱۷۰,۱۱۸,۶۳۸
مقدار در گردش ۸۰,۱۱۸,۶۳۸
وب سایت رسمی kucoin.com
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

ethplorer.io

blockchair.com

وایت پیپر https://assets.kucoin.com/kucoin_whitepaper_en.pdf
پیج های ارتباط رسمی kucoin.com

twitter.com

reddit.com

آدرس قرارداد ۰xf34960d9d60be18cc1d5afc1a6f012a723a28811

معرفی صرافی کوکوین KuCoin

معرفی صرافی کوکوین KuCoin
معرفی صرافی کوکوین KuCoin

کوکوین KuCoin یک صرافی رمز ارز جهانی است که در سنگاپور مستقر می باشد. این صرافی در آگوست ۲۰۱۷ راه اندازی شد و در جنوب شرقی آسیا و چین دفتر دارد. از زمان راه اندازی، کوکوین رشد قابل توجهی را تجربه کرد و به سرعت به یکی از محبوب ترین صرافی های جهان تبدیل شد.

این صرافی رقیب صرافی بایننس Binance شناخته شده است. صرافی کوکوین در حال حاضر از معاملات مارجین، اسپات، فیوچرز، استیکینگ پشتیبانی می کند و آن را به کاربران خود در ۲۰۷ کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. هسته اصلی اکوکوسیستم کوکوین، توکن KCS است و این توکن به نفع دارندگان و سازندگان اکوسیستم است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد صرافی کو کوین کلیک کنید


تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

رمز ارز کوکوین در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و تاریخچه ان مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد. با توجه به اینکه این توکن توسط صرافی کوکوین ارائه شده است، می توان راه اندازی این توکن را توسط تیم اکوسیستم کوکوین دانست. اگرچه این صرافی فعالیت خود را در اواسط سال ۲۰۱۷ آغاز کرده است، اما بنیانگذاران آن از سال ۲۰۱۱ فناوری بلاکچین را آزمایش کرده اند. گفته می شود که پلتفرم کوکوین در سال ۲۰۱۳ پایه گذاری شده است، اما آزمایش و راه اندازی آن چهار سال دیگر به طول انجامید.

تیم مدیریت کوکوین متشکل از دوازده عضو اصلی است که بنیانگذاران اصلی آن دو نفر با نام های Michael Gan و Eric Don می باشند.


عملکرد ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چگونه است؟

عملکرد ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چگونه است؟
عملکرد ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares چگونه است؟

با توجه به مطالبی که در قسمت های قبلی مقاله ارائه شد، گفیتم که توکن KCS یک ارز رمزنگاری شده است که توسط صرافی کوکوین منتشر شده است. اما در ادامه ببینیم که این توکن در صرافی کوکوین چه عملکردی دارد؟

صرافی کوکوین سودهایی را برای کاربرانی که موجودی توکن KCS خود را در کیف پول صرافی نگه می دارند، توزیع می کند. به عبارت دیگر، KCS سهمی است که به کاربران امکان می دهد در صرافی کوکوین شریک شوند. هدف پروژه توکن KCS جذب سرمایه گذاران در صرافی کوکوین است. به عبارت دیگر این پروژه قصد دارد تا اطمینان حاصل نماید که افراد در بازار توکن KCS سرمایه گذاری می کنند. برای این منظور صرافی کوکوین سودهایی را به افرادی که حداقل ۶ توکن KCS در کیف پول خود نگه می دارند، تقسیم می کند. این محدودیت که که برای ارائه سود سهام تعیین شده است، در تامین نقدینگی در بازار سهام نقش دارد.


ویژگی های ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

ویژگی های ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
ویژگی های ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

در این قسمت از مقاله به چند نمونه از ویژگی های ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS خواهیم پرداخت.

 1. یکی از ویژگی های مهم و برجسته ازز دیجیتال کوکوین شیرز این است که توسط یک صرافی معتبر پشتیبانی می شود. صرافی کوکوین از اعتبار خاصی برخوردار است و این امر می تواند بر روی ارز دیجیتال کوکوین شیرز نیز تاثیرگذار باشد.
 2. این ارز دیجیتال در شبکه اتریوم پیاده سازی شده است و می توان در بسیاری از کیف پول ها آن را ذخیره کرد. نگهداری و ذخیره آسان این رمز ارز از دیگر ویژگی های ان به شمار می رود.
 3. ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS از اعتبار جهانی خاصی برخوردار است زیرا افراد بسیاری در جهان این توکن را دارا می باشند. به علاوه حجم معاملات این رمز ارز بالاست.
 4. از دیگر مزایایی که توکن کوکوین شیرز داراست این است که، دارندگان ان می توانند در کارمزد معاملات خود در صرافی کوکوین تخفیف دریافت نمایند.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

پس از شناخت ارز دیجیتال کوکوین شیرز و پلتفرم ارائه دهنده آن، در این قسمت از مقاله به بررسی روند قیمت این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت. در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS برابر با ۱۴.۱۹ دلار آمریکا می باشد. لازم به ذکر است که حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت برابر با ۴۷،۴۴۹،۷۵۳ دلار آمریکا است. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۱۶% افزایش قیمت داشته است. همچنین در حال حاضر در رتبه ۸۷ سایت CoinMarketCap قرار دارد.

رمز ارز کوکوین شیرز KCS در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۱۸ یعنی ۴ سال پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در نمودار زیر شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

خرید و فروش ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال همانطور که می دانید باید از صرافی ها استفاده نمایید. به علاوه توجه نمایید که صرافی را انتخاب کنید که از اعتبار کافی برای انجام معاملات برخوردار باشد. میزان معتبر بودن صرافی می تواند به حجم معاملاتی که روزانه در ان صورت می گیرد، بستگی داشته باشد. یعنی هرچه میزان حجم معاملات بیشتر باشد، صرافی از اعتبار کافی برخوردار است.

برای خرید و فروش این ارز دیجیتال کافیست تا از یک صرافی که از رمز ارز KCS پشتیبانی می کند، استفاده نمایید. سپس در صرافی ثبت نام نموده و اقدام به خرید و فروش کنید. لازم به ذکر است که کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود قادر به خرید ارز دیجیتال به صورت مستقیم نمی باشند. به همین دلیل در ابتدا باید یکی از استیبل کوین ها همانند تتر را خریداری نموده، سپس در صرافی ها آن را به ارز KCS تبدیل کنند.

در ادامه مطالب به معرفی چند نمونه از صرافی های آنلاین خارجی که از ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS پشتیبانی می کنند، خواهیم پرداخت.


معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

در بحث قبلی مقاله گفته شد که برای خرید و فروش ارز دیجیتال KCS باید از صرافی ها استفاده نمایید. صرافی های آنلاین خارجی همچون کوکوین KuCoin ،MEXC ،ProBit و Bitmax برای خرید و فروش ارز دیجیتال کوکوین شیرز در دسترس می باشند.

در این صرافی ها ارز دیجیتال KCS با جفت ارزهایی مانند USDT، BTC و ETH در دسترس است. یکی از بهترین صرافی ها برای مبادله ارز دیجیتال کوکوین شیرز، صرافی کوکوین KuCoin است. در صورتی که اطلاعاتی در ارتباط با نحوه کار با صرافی کوکوین ندارید، می توانید با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم از مقاله آموزش کار با صرافی کوکوین استفاده کنید.


معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

شما می توانید پس از خریداری ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS، آن را در یکی از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری پشتیبان کننده این رمز ارز ذخیره کنید. کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار می باشند، اما به دلیل قیمت بالایی که دارند کاربران ترجیح می دهند از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنند. در ادامه به معرفی کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری پشتیبان کننده ارز دیجیتال KCS خواهیم پرداخت.

۱.کیف پول های سخت افزاری:

 • کیف پول لجر Ledger: کیف پول سخت افزاری لجر در دو مدل لجر نانو اس و لجر نانو ایکس موجود است.
 • کیف پول ترزور Trezor: کیف پول ترزور در دو مدل ترزور تی Trezor T و ترزور وان Trezor one در بازار موجود می باشد.

۲.کیف پول های نرم افزاری:

 • کیف پول متامسک Metamask: این کیف پول یکی از کیف پول های تحت وب می باشد.
 • کیف پول جکس JAXX: کیف پول جکس در دو پلتفرم دستکتاپ و موبایل در دسترس است.
 • کیف پول مای اتر MyEtherWallet: کیف پول مای اتر ولت علاوه بر تلفن همراه بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک یا لینوکس قابل اجراست.
 • کیف پول تراست Trust: کاربران می توانند کیف پول تراست را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.
 • کیف پول سیف پل SafePal: اپلیکیشن کیف پول سیف پل نیز برای نسخه های اندروید و ios تلفن همراه قابل نصب و بارگیری می باشد.

آینده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS چگونه است؟

با توجه به اینکه ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS توکن ارائه شده صرافی کوکوین است، آینده و رشد قیمت ان می تواند به پلتفرم کوکوین وابسته باشد. اگر پلتفرم معاملاتی کوکوین از حجم معاملاتی بالایی برخوردار باشد، می تواند رشد خوبی داشته باشد. رشد این پلتفرم سبب می شود تا کاربران توکن های کوکوین شیرز KCS خود را نگه داشته و این امر باعث افزایش قیمت ان شود.

به طور کلی رشد پلتفرم معاملاتی کوکوین می تواند رابطه مستقیمی با رشد قیمت ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS داشته باشد و آینده خوبی را برای ان به همراه داشته باشد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

اینفوگرافیک ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS
اینفوگرافیک ارز دیجیتال کوکوین شیرز KCS

کلام پایانی ارز دیجیتال کوکوین شیرز چیست؟

ارز دیجیتال کوکوین شیرز KuCoin Shares توکن ارائه شده صرافی کوکوین می باشد. این توکن از جمله توکن های ERC-20 است که در شبکه اتریوم راه اندازی شده است. با توجه به اینکه این توکن در شبکه اتریوم راه اندازی شده، توسط بسیاری از کیف پول ها پشتیبانی می شود. برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال کاربران می توانند از کیف پول هایی همچون متامسک، جکس، تراست، سیف پل، لجر و ترزور استفاده نمایند.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز دیجیتال کوکوین شیرز چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده