آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Kaiko: این هشت آلت کوین، آخرین رالی را رهبری کردند!

Kaiko: این هشت آلت کوین، آخرین رالی را رهبری کردند!

به گزارش زوم ارز،

Kaiko، یک شرکت برجسته در حوزه داده و تحقیقات ارزهای دیجیتال، بهترین آلتکوین هایی را که در رالی کوچکی که در پایان سال ۲۰۲۳ آغاز شد و در سال ۲۰۲۴ ادامه یافت، معرفی کرد. این رالی کوچک شاهد تغییرات قابل توجهی در عملکرد این آلتکوین ها بود.

به گفته Kaiko، هشت آلتکوین در نوامبر ۲۰۲۳ حجم خالص معاملاتی به ارزش ۸ میلیارد دلار داشتند، در حالی که بیتکوین به قیمت ۵۳،۰۰۰ دلار رسید.

این شرکت برجسته اعلام کرد که در این رالی کوچک، هشت آلتکوین زیر راهبری خود قرار داده و رتبه برتر را به دست آورده اند. برخی از این آلتکوین ها در سال ۲۰۲۳ یا قبل از آن عرضه شده بودند:

  • Bittensor
  • Dymension
  • Pyth Network
  • Sui
  • Aptos
  • Jupiter
  • Sei
  • Celestia

Kaiko اظهار کرد: “بعضی از بهترین عملکردها در این رالی مینی گاو در سال ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ عرضه شده است. تقریباً هر هفته، ۸ میلیارد دلار توکن جدید ثبت می‌شود.”

از میان این آلتکوین ها، Jupiter (JUP) به تازگی در ۳۱ ژانویه توسط Jupiter راه‌اندازی شده است، که یک اکسچنج دکس بر پایه Solana است و ارزش نقدینگی مورد نیاز برای اکوسیستم Solana را فراهم می‌کند.

Aptos، یک بلاکچین لایه ۱ مستقل که بر امنیت و مقیاس پذیری تمرکز دارد و به رشد یک شبکه غیرمتمرکز و اکوسیستم توسعه‌دهندگان کمک می‌کند، در سال گذشته راه‌اندازی شد و قیمت APT رشد قابل توجهی داشت.

شبکه Pyth، بزرگترین و سریع‌ترین شبکه اوراکل شخص اول که داده‌های بازار به‌روز را به dAppهای مالی در بلاکچین ارائه می‌دهد، در ۱۴ فوریه به ATH (ارزش بیشترین تاریخی) خود رسید.

Bittensor یک پروتکل منبع باز است که یک شبکه یادگیری ماشین غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین را نیرو می دهد و توسعه و اجرای مدل های هوش مصنوعی را امکان پذیر می کند. همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، TAO را به عنوان مثال در مقاله ای ذکر کرد که باعث افزایش بسیار زیادی در قیمت شد.

Dymension که قابلیت همکاری و ارتباط بین اکوسیستم‌های مختلف بلاک چین را امکان‌پذیر می‌کند، در هفته‌های اخیر توسط Binance فهرست شده است. قیمت DYM در ​​۱۴ فوریه به ATH رسیده بود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده