آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Iskra روی Transition to Base، فصل بعدی Web3 Gaming تنظیم شد

Iskra روی Transition to Base، فصل بعدی Web3 Gaming تنظیم شد

Iskra روی Transition to Base، فصل بعدی Web3 Gaming تنظیم شد

به گزارش زوم ارز، در این بازی Iskra, به عنوان رهبر بازار Web3 با تمرکز بر تأمین خدمات به مصرف کنندگان و توسعه دهندگان، در حال آغاز یک روند تحولی بزرگ است. این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد به پلتفرمی جدید منتقل شود. این پروژه جدید با نام اتریوم L2 توسط Coinbase حمایت می‌شود و بر اساس منبع باز OP Stack توسعه یافته است. ظهور Iskra 2.0 با وعده ارائه امکانات و مزایای جدید برای هواداران خود می باشد.

ایسکرا $ISK را به عنوان دارایی جهانی در انتقال پلتفرم معرفی می‌کند

به همراه این موارد، Iskra با بهبود ساختار L3 خود، به دنبال ارائه روشی سریع‌تر برای ایجاد بازی‌های مقیاس‌پذیر است. شرکت ایسکرا معتقد است که با استفاده از یک بعد جدید برای قرار دادن داده‌های پلاس در یک زنجیره‌ای متفاوت، می‌توان امنیت، بازارپذیری دقیق و قابلیت اعتماد را به حفظ کرد.

ایسکرا رویداد Airdrop را برای مشتریان در انتظار تغییر پایه اعلام می کند

بنابراین، کاربران می‌توانند به طور کامل بر روی تعامل تمرکز کنند. در نتیجه، با نزدیک شدن به اعمال تغییرات برنامه‌ریزی شده تا پایان آوریل، مشتریان Iskra می‌توانند انتظار داشته باشند که تغییرات هیجان‌انگیزی را مشاهده کنند. Airdrop، رویداد آینده‌ای که در آن Iskra به مشتریان مقادیر قابل توجهی از پول تعلق می‌گیرد، قبلاً توسط Iskra تصویب شده است.

Iskra به کاربران، بازیکنان و رهبران پروژه انگیزه می‌دهد تا در زمان حال خود را آگاه کنند. این شرکت به عنوان یک نوآوری آینده، که در آینده برای دنیای بازی های بلاک چین پیش بینی می‌شود، تصمیم و تعهد Iskra را به ارائه جدیدترین راهکارها و حلقه‌های ممکن برای مشتریان نشان می‌دهد.

منبع: blockchainreporter.net

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها