آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا امنیت ریپل تضمین شده است؟ SEC و تمایلات موافقان ریپل

پشتیبانی حیاتی ریپل با از بین رفتن فشار فروش تشکیل می دهد

آیا امنیت ریپل تضمین شده است؟ SEC و تمایلات موافقان ریپل

به گزارش زوم ارز، در یک توسعه حقوقی اخیر، شرکت ریپل توانست با رد اکثر ادعاها در یک دعوی حقوقی دسته جمعی مربوط به XRP، به پیروزی قابل توجهی دست یابد. تصمیم قاضی در دادگاه ناحیه شمالی کالیفرنیا، پرونده را به یک ادعای جزئی قانون ایالتی مرتبط با اظهارات گمراه کننده منتسب کرد.

بحث جاری درباره این است که آیا باید XRP به عنوان امنیت طبقه‌بندی شود یا خیر. اگرچه رای قضائی در کالیفرنیا یک پیروزی برای ریپل به حساب می‌آید، اما تحت شرایط ویژه، XRP به عنوان یک امنیت در نظر گرفته می‌تواند. این دیدگاه با قضیه پیشین قاضی تورس در نیویورک در تناقض است، که بیان می‌کند هنگام فروش به سرمایه‌گذاران نهادی، XRP به عنوان اوراق بهادار شناخته نمی‌شود.

کارشناسان حقوقی فرد ریسپولی و مارک فاگل به آنالیز پیامدهای این تحولات پرداخته‌اند. ریسپولی، یکی از پشتیبانان قاطع XRP، تأثیر قانون کالیفرنیا بر تعریف اوراق بهادار را با استفاده از تفسیر دادگاه معتبر به وضوح مورد بررسی قرار داده است.

در همین حال، فاگل، با استناد به تجربه SEC خود، به جوانب حساس فدرال و ایالتی در ارزیابی اینکه آیا معاملات XRP تابع قوانین اوراق بهادار می‌باشند یا خیر، اشاره کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

ریسپولی در پاسخ به این حکم خاطرنشان کرد:

تصمیم شورای دادگاه بازنگری، این امکان را می دهد که براساس قوانین کالیفرنیا یا حتی قوانین فدرال، XRP ممکن است به عنوان یک امنیت محسوب شود.

فاگل مخالفت کرد و تأکید کرد که در حالی که رعایت استانداردهای فدرال در کالیفرنیا مانند آزمون هاوی بر تفسیرهای محلی تأثیر دارد، اما تبعات گسترده تری برای دادگاه‌های فدرال که به دنبال راهنمایی می‌گردند، وجود ندارد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده