آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا اتریوم در این آخر هفته وارد منطقه نزولی می شود؟

آیا اتریوم در این آخر هفته وارد منطقه نزولی می شود؟

آیا اتریوم در این آخر هفته وارد منطقه نزولی می شود؟

به گزارش زوم ارز،

  • قیمت اتریوم بیش از ۱۵ درصد به زیر محدوده حیاتی ۳۰۰۰ دلار سقوط کرده است که نشان دهنده روند نزولی است.
  • یک نهنگ بزرگ ۲۶۶۰۰ ETH به ارزش بیش از ۸۲.۵ میلیون دلار رها کرد.

در اواخر تحرکات نوسانی بازار اخیر، اتریوم پس از تنزل قابل توجه ۱۵ درصدی به زیر سطوح پشتیبانی اصلی، تصمیم گرفته است تا جایگاه خود را مجددا برگرداند. افت گسترده ترین بازار کریپتوکارنسی که توسط بیت کوین ایجاد شده بود، منجر به فروپاشی قیمت های آن به زیر مرز مهم ۳۰۰۰ دلار شد. علاوه بر این، ورشکستگی Mt. Gox واردات اضافی از پرداخت های بیت کوین را به بازار منجر به افزایش فشار نزولی در قیمت های مختلف آلت کوین ها نموده است.

یک حباب معاملاتی ۲۶,۶۰۰ اتریوم (ETH) را تخلیه کرد که تقریباً به معادل ۸۲.۵ میلیون دلار ارزش داشت و ۳,۱۰۲ دلار را پرداخت کرد. این عمل، با هدف تسویه بدهی Aave صورت گرفت و در ابتدا منجر به کاهش شدید ۳ درصدی در ارزش ETH شد. با این حال، همان حباب معاملاتی به صورت استراتژیک مجدداً با قیمت کمتری وارد بازار شد و جذب سرمایه‌گذاری قابل توجهی در این فرصت ناشی از افت وام‌ها شد.

فقط در ۲۴ ساعت گذشته، مبلغ ۶۳۹.۲۷ میلیون دلار نشان دهنده افزایش نوسانات و خطراتی که بازار ارزهای دیجیتال رو به رو است، به شکل نقدینگی جابه‌جا شد. از این مبلغ، حدود ۱۶۱ میلیون دلار به تنهایی با واحد Ethereum (ETH) منحل گردید.

آیا قیمت اتریوم به ۳۰۰۰ دلار باز خواهد گشت؟

قیمت اتریوم در روز دوشنبه در یک خط نزولی حرکت کرد و منجر به کاهش ۱۹ درصدی طی سه روز شد. تا پنجشنبه، ارزش اتریوم به زیر ۳۲۴۰ دلار رسید و امروز ETH به کمترین مقدار خود در ۱ ماه، یعنی ۲۸۱۷ دلار نزدیک شد.

در حال حاضر، اتریوم نشانه‌هایی از پایداری از خود نشان داده و قیمت‌ها سعی دارند تا آستانه ۲۹۰۰ دلار را ببینند. در زمان نگارش این نوشتار، اتریوم با ارزش بازار ۳۵۰ میلیارد دلار، با قیمت ۲۹۳۳ دلار معامله شده است. حجم معاملات روزانه به بیش از ۴۹ درصد افزایش یافته است که این احتمالا به دلیل افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران بوده است.

آیا اتریوم در این آخر هفته وارد منطقه نزولی می شود؟

اگر قیمت اتریوم به زیر ۲۸۱۵ دلار در تاریخ ۱ می رود، ممکن است تا حدود ۲۶۵۰ دلار (کاهش ۶.۵ درصدی) کاهش یابد. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار روزانه، حرکت نزولی را نشان می‌دهد که می‌تواند به کاهش پایدار منتهی شود. با توجه به محدودیت در بسته شدن کندل روزانه بالای ۳۵۰۰ دلار، نشان داده شده است که با قدرت صعودی مواجه هستیم که به طور حتم می‌تواند ارز دیجیتال اتریوم را به ۶ درصد افزایش دهد تا به ارزش بیشترین سقف خود یعنی ۳۷۵۰ دلار برساند. با این حال، احتمالا اتریوم در بازه قیمتی ۲۹۰۰ تا ۳۳۰۰ دلار تثبیت خواهد شد.


 بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده