آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا روند نزولی قبل از هاوینگ بیت کوین به پایان رسیده است؟ 

آیا روند نزولی قبل از هاوینگ بیت کوین به پایان رسیده است؟

آیا روند نزولی قبل از هاوینگ بیت کوین به پایان رسیده است؟ 

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، برای سومین روز متوالی در یک هفته به افزایش سود خود ادامه می‌دهد! در لحظه انتشار این مقاله، قیمت بیت کوین با ۳.۲۶ درصد افزایش به ۴۷,۴۰۰ دلار رسیده و ارزش بازار آن به ۹۳۰ میلیارد دلار می‌رسد.

قیمت پیش از هاوینگ بیت کوین

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در حدود ۴۳,۰۰۰ دلار استوار شده است و این وضعیت تقریباً سه هفته پس از تایید ETF بیت کوین است. قبل از این رویداد، برخی از تحلیلگران کاهش قیمت تا ۳۸,۰۰۰ دلار را پیش بینی کرده بودند. اما با ورود سرمایه به بازار از طریق ETF، یک رالی قبل از هاوینگ شروع شده است و به نظر می رسد که نزول قیمت به محدودیت خود رسیده است.

همچنین، مرحله نزولی قبل از هاوینگ بیت کوین به پایان رسیده است و زمان برای مرحله رالی قبل از نصف فرا رسیده است. بر اساس تحلیلگری به نام Rekt Capital، الگوهای تاریخی نشان می دهد که مرحله رالی قبل از هاوینگ بیت کوین معمولاً حدود دو ماه قبل از وقوع رویداد هاوینگ واقعی آغاز می شود. با توجه به این الگوها، این تحلیلگر پیش بینی می کند که مرحله رالی پیش از نصف باید تا هفته آینده آغاز شود.

با این حال، Rekt Capital اشاره می کند که از نظر قیمت، به نظر می رسد همه چیز کمی سریعتر از برنامه پیش می رود، که نشان دهنده احتمال حرکت صعودی زودتر از انتظار است.

انحلال‌های اخیر

در اوایل امروز، بیت کوین به مدت کوتاهی به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رسید و در حال حاضر در حدود ۴۷۱۲۲ دلار در حال نوسان است که نشان دهنده افزایش ۳.۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. بر اساس داده های Coinglass، پوزیشن های انحلال شده در مجموع ۱۵۸ میلیون دلار در روز گذشته بوده و موقعیت های فروش کوتاه ۱۱۴ میلیون دلار بوده است.

علی مارتینز، یک تحلیلگر کریپتو، درباره این وضعیت نظر خود را اعلام کرد و یک استراتژی بالقوه در بازار بیت کوین پیشنهاد داد. مارتینز به نقشه حرارتی انحلال بیت کوین اشاره کرد که یک سناریو را نشان می دهد که در آن شکارچیان نقدینگی ممکن است هدفشان کاهش قیمت بیت کوین به ۴۵۸۱۰ دلار باشد. پیش بینی می شود که این حرکت باعث افزایش انحلال به مبلغ ۵۴.۷۳ میلیون دلار اضافی شود.

گزارش Santiment نشان می دهد که افزایش ۱۳ درصدی قیمت بیت کوین در هفته گذشته، معامله گران را تحت تأثیر قرار داده است و آنها درباره سطوح جدید حمایت و مقاومت احتمالی تامل کرده اند و بسیاری از آنها به دنبال رسیدن به مرز ۵۰۰۰۰ دلار هستند. جالب اینجاست که به دلیل اینکه قیمت بیت کوین از این نقاط قیمتی پیشی گرفته است، آلت کوین ها در ساعات اولیه آخر هفته مورد توجه قرار گرفته و نشان می دهند که تمرکز معامله گران از بیت کوین به سمت آلت کوین ها تغییر کرده است.

با نزدیک شدن به هاوینگ بیت کوین در دو ماه آینده، احتمال وجود دارد که بیت کوین به صورت جداگانه به این صعود ادامه دهد. در طول فصل پس از هاوینگ، آلت کوین ها ممکن است به بیت کوین بپیوندند.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده