آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

IOHK نقطه عطف کاردانو در ششمین سالگرد را برجسته می کند

IOHK نقطه عطف کاردانو در ششمین سالگرد را برجسته می کند

IOHK نقطه عطف کاردانو در ششمین سالگرد را برجسته می کند

به گزارش زوم ارز، InputOutputHK (IOHK)، شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات و مهندسی زیرساخت بلاک چین در پشت پروژه Cardano، برای جشن گرفتن ششمین سالگرد این پروژه به X (توئیتر سابق) رفته است. IOHK به انجمن کاردانو به خاطر رشدی که در طول سال ها تجربه کرده و نقاط عطف به دست آمده تبریک گفت و از همه کسانی که در این پروژه مشارکت داشتند به خاطر تعهدشان تشکر کرد.

IOHK جشن کاردانو در سال ۲۰۱۸ را به مناسبت اولین سالگرد آن برجسته کرد. این شرکت یک اینفوگرافیک ایجاد کرد که دستاوردهای کلیدی کاردانو را در اولین سال فعالیت خود نشان می دهد. برخی از نکات برجسته شامل توسعه Cardano به یک شبکه مقیاس پذیر و قابل همکاری است. این شرکت همچنین Cardano را به عنوان یک پروتکل چند لایه با اطمینان بالا از انعطاف پذیری و امنیت نشان داد.

در سال اول کاردانو، جامعه آن در چندین شبکه اجتماعی رشد کرد. IOHK فاش کرد که کانال رسمی تلگرام Cardano از ۰ به ۱۵۲۸۹ افزایش یافته است، فالوورهای فیس بوک آن از ۱۶۴۱ به ۲۷۶۰۴ افزایش یافته است، و انجمن وب آن که از صفر شروع به کار کرد، در اولین سالگردش ۸۵۴۸ عضو داشت.

تیم کاردانو در سال اول به ۱۸۲ نفر در رشته‌های مختلف افزایش یافت. این پروژه ۹۴ ویدیو را در یوتیوب آپلود کرد و ده مقاله تحقیقاتی را که توسط ۴۱ محقق جمع آوری شده بود منتشر کرد.

پنج سال بعد، کاردانو به نسبت های مختلف رشد کرد و IOHK معتقد است که فضای بیشتری برای گسترش وجود دارد. در زمان نگارش این مقاله، بیش از ۲۶۹۰۰۰ نفر IOHK را در X دنبال می کردند. جامعه تلگرام کاردانو بسیار بزرگ شده است و در بیش از ۳۰ کشور و منطقه گسترش یافته است. این پروژه همچنین دارای چندین حساب در فیس بوک، ردیت، گیت هاب، لینکدین، یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی تحت انواع هویت های Cardano، IOHK و EMURGO است.

در حین جشن گرفتن این پروژه معروف، یکی از اعضای جامعه، گری هالووی، به IOHK توصیه کرد که مشارکت های مالی را در نظر بگیرد. به گفته هالووی، توسعه همه چیز خوب و خوب است، اما پذیرش تنها زمانی رخ می دهد که شرکت ها از محصول استفاده کنند. در غیر این صورت، یک اسباب بازی برای سرهم بندی باقی می ماند.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده