آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سرمایه‌گذار با شیبا اینو به عنوان SHIB به سود ۴۷۱۷۵۴۰ دلاری می‌رسد!

سرمایه‌گذار با شیبا اینو به عنوان SHIB به سود ۴۷۱۷۵۴۰ دلاری می‌رسد!

به گزارش زوم ارز، یک فعالیت نهنگ شیبا اینو در زنجیره Lookonchain، که منجر به سود چند میلیون دلاری شد، توجه معروفی را به خود جلب کرد.

در یک پست اخیر در Lookonchain، اعلام شد که یک سرمایه‌گذار با نفوذ ۳۶۵.۳۶ میلیارد توکن شیبا اینو را به Binance، بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال، در طی ۲۴ ساعت واریز کرده است. این توکن ها از پنج کیف پول مختلف به دست آمده بودند.

این نهنگ در ۱۱ ساعت گذشته ۳۶۵.۳۶ میلیارد دلار شیبا اینو (معادل ۵.۷۶ میلیون دلار) را به حساب خود در Binance واریز کرده است تا سودی را بدست آورد.

او از ۱۷ نوامبر تا ۲۷ دسامبر ۲۰۲۳، ۳۶۵.۳۶ میلیارد دلار شیبا اینو (معادل ۳.۲۴ میلیون دلار) را از Binance برداشت کرده است.

در صورت فروش کامل توکن شیبا اینو، او بیش از ۲.۵ میلیون دلار سود خواهد کرد!

سرمایه گذار شیبا اینو ۴.۷۱ میلیون دلار سود کسب می کند

Lookonchain نظر داد که هدف اصلی سپرده‌گذاری به طور بالقوه سرمایه‌گذاری در سود حاصل از آدرس‌ها است. این حدس و گمان بر اساس عملکرد اخیر Shiba Inu بود، به ویژه با توجه به قیمت پایین‌تری که نهنگ با آن توکن‌های SHIB را به دست آورده بود.

به ویژه، ردیاب بازار مشاهده کرد که ارزش توکن‌های SHIB که به تازگی سپرده شده بودند، حدود دو ماه پیش توسط نهنگ شیبا اینو از Binance خروجی داده شده بود. گزارش‌ها حاکی از این است که این خروجی بین ۱۷ نوامبر و ۲۷ دسامبر ۲۰۲۳ رخ داده است.

در آن زمان، ارزش این توکن‌ها ۳.۲۴ میلیون دلار بود. با این حال، همانطور که در افشای اخیر گزارش شده است، توکن‌های Shiba Inu که در زمان معامله سپرده شده بودند، ارزشی بیش از ۵.۷۶ میلیون دلار داشتند. این موضوع باعث شد Lookonchain به سود بالقوه‌ای برای معامله‌گر تخمین بزند که بیش از ۲.۵ میلیون دلار باشد.

با توجه به داده‌های جدیدتر و در نظر گرفتن صعود اخیر Shiba Inu، نمایه سود بسیار بیشتری را برای نهنگ نشان می‌دهد.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap در زمان نوشتن این متن، Shiba Inu با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱۷۸ دلار معامله می‌شود که نشان دهنده افزایش ۳۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. علاوه بر این، SHIB به سطح بالاترین قیمت خود ۰.۰۰۰۰۲۳۱۵ دلار رسیده است.

با توجه به این ارزش بازار، سبد نهنگ شیبا اینو در مقایسه با ارزش اولیه ۳.۲۴ میلیون دلاری در زمان خروج، اکنون ارزشی معادل ۷,۹۵۷,۵۴۰ دلار دارد.

بنابراین، این سرمایه‌گذار Shiba Inu در صورت تصمیم به فروش تمام دارایی‌های خود، به سود ۴,۷۱۷,۵۴۰ دلاری دست خواهد یافت.

نهنگ‌های سودآورتر SHIB

تازه‌ترین افشاگری از طرف The Crypto Basic نشان می‌دهد که یک معامله گر باهوش تنها در دو دوره مدتهای کوتاه بیش از ۷۰۰ هزار دلار سود از Shiba Inu به دست آورده است. این سودهای قابل توجه در زمانی رخ داده‌اند که Shiba Inu در هفت روز گذشته بیش از ۱۳۰ درصد افزایش یافته و رکورد بالاترین سطح ۲۲ ماهه خود را شکسته است.


منبع: thecryptobasic.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده