آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بررسی و آموزش بروکر اینوستیزو

بررسی و آموزش بروکر Investizo اینوستیزو

بررسی و آموزش بروکر اینوستیزو، برای هر معامله گر انتخاب بروکر یکی از مهم ترین و همچنین اولین گام ها برای فعالیت در بازارهای مالی است. بروکرها نقش حیاتی در اجرای معاملات مالی دارند و انتخاب نادرست آن‌ می‌ تواند منجر به عواقب جدی شود. یک بروکر، پلی بین شما و بازار مالی است که به شما امکان معامله با دارایی‌ های مختلف را می‌ دهد. از طریق بروکرها می ‌توانید در بازارهای مختلف مانند ارزهای فیات، سهام ها، ارزهای دیجیتال و کالاها معامله کنید. همچنین، بروکرها ابزارها و منابعی را رایگان ارائه می ‌دهند تا شما بهترین تصمیمات ممکن را در معاملات خود بگیرید.

در این مقاله، ما به بررسی دقیق بروکر و خدماتی که ارائه می ‌دهد خواهیم پرداخت. همچنین، شما از این مقاله تجربه ‌ای آموزشی در مورد چگونگی استفاده از این بروکر برای معاملات موفق خواهید یافت. با ما همراه باشید تا از جزئیات آگاه شویم تا بتوانید تصمیمات بهتری در مورد معاملات و سرمایه‌ گذاری خود بگیرید.

“دوستان انتخاب یک بروکر و صرافی باید بر اساس نتیجه و تحقیق خود معامله گر باشد، در نتیجه مجموعه زوم ارز هیچ تضمین و مسئولیتی در مقابل کارگزاری معرفی شده نداشته و این مقاله صرفا جنبه ی آموزشی دارد.”


تاریخچه بروکر اینوستیزو

تاریخچه بروکر Investizo اینوستیزو
تاریخچه بروکر اینوستیزو

این بروکر در سال ۲۰۱۹ با شماره ثبت ۲۵۴۳۲ در جزیره سنت وینسنت و گرنادین‌ ها شروع به فعالیت کرده است. این شرکت از متخصصین توانمندی که سابقه ۱۰ سال فعالیت در زمینه بازارهای مالی را دارند، تشکیل شده است. این شرکت با هدف آموزش و توانمندسازی تریدرهای مبتدی و ارائه خدمات مناسب به تریدرهای حرفه ای در تلاش برای ایجاد یک بروکر برای تمامی معامله گران می باشد.brokeree

شما می توانید با استفاده از شماره تماس و ایمیل منتشر شده از این بروکر با آن ها در ارتباط باشید:

+۹۹۶۷۰۰۴۹۵۲۱۲

support@.com

برای بررسی بیشتر نام دامنه وب سایت رسمی این بروکر را جست و جو کردیم. که در تصویر زیر نتیجه این جست و جو مشخص است:

تاریخچه بروکر Investizo اینوستیزو-1
تاریخچه بروکر اینوستیزو-۱
تاریخچه بروکر Investizo اینوستیزو-2
تاریخچه بروکر اینوستیزو-۲

همان طور که در تصویر اول مشخص است، این دامنه در سال ۲۰۱۹ ایجاد شده و تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد. همچنین در تصویر دوم نام مالک این دامنه را Dmitry Nenashev عنوان کرده اند که یک شخص روس تبار است.

همچنین تصویر زیر را این بروکر از مجوز فعالیت خود منتشر کرده است:

تاریخچه بروکر Investizo اینوستیزو-3
تاریخچه بروکر اینوستیزو-۳

انواع حساب بروکر اینوستیزو

انواع حساب بروکر Investizo اینوستیزو
انواع حساب بروکر اینوستیزو

در این بخش انواع حساب های معاملاتی که این بروکر در اختیار کاربران قرار می دهد را بررسی می کنیم:

حساب Read standard:

حداقل واریزی: $۱۰

لوریج: ۱:۱۰۰۰

کمیسیون: ۰

اسپرد: شناور از ۱.۵ پیپ.

استفاده از اکسپرت: مجاز است.

پلتفرم معاملاتی: متاتریدر ۴.

حساب REAL ECN:

حداقل واریزی: $ ۱۰

لوریج: ۱:۱۰۰۰

کمیسیون: شروع از ۵$ به ازای هر لات.

اسپرد: شناور از ۰.۱ پیپ.

استفاده از اکسپرت: مجاز است.

پلتفرم معاملاتی: متاتریدر ۴.

در تصویر زیر اطلاعات کاملی از این دو نوع اکانت خواهید داشت:

انواع حساب بروکر Investizo اینوستیزو-1
انواع حساب بروکر اینوستیزو-۱

در نظر داشته باشید این بروکر حساب های سنتی هم در اختیار کاربرانی که قصد دارند با سرمایه کمی شروع به فعالیت در بازارهای مالی کنند ارائه می دهد و همچنین حساب های بدون سواپ (حساب های اسلامی) نیز به کاربران مسلمان خود پیشنهاد می دهد.

انواع حساب بروکر Investizo اینوستیزو
انواع حساب بروکر اینوستیزو

آیا اینوستیزو معتبر است؟ / آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بروکر هستند؟

آیا Investizo اینوستیزو معتبر است؟ / آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بروکر هستند؟
آیا اینوستیزو معتبر است؟ / آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بروکر هستند؟

دوستان قبل از پاسخ به این پرسش مهم باید اطلاعات خودمان را به عنوان یک کاربر ایرانی از شرایط فعلی که متوجه حال معامله گران ایرانی می باشد، کامل کنیم.

رگوله شدن بروکرها به چه معناست؟ رگوله شدن در معاملات فارکس به معنای تنظیم یا تعیین مقررات توسط موسسات نظارتی و دولتی می‌ باشد. این اقدامات به منظور افزایش شفافیت و اعتماد در بازار معاملات انجام می ‌شود. اصولًا، هدف اصلی این تنظیمات ایجاد محیطی ایمن و قابل اطمینان برای معاملات مالی است. به عبارت دیگر، رگوله شدن به معنای کنترل و نظارت بر بازار فارکس و جلوگیری از سوء استفاده‌ ها و کلاهبرداری ‌ها است.

اما موضوعی که در این میان مطرح است، رگولاتورهای مطرح و معتبر، کاربران ایرانی را به دلیل نپذیرفتن قانون مبارزه با پولشویی و تروریسم (FATF) توسط دولت مستقر در ایران تحریم کرده است. در نتیجه نباید انتظار داشته باشیم که بروکرهای رگوله شده بزرگ و مطرح به کاربران ایرانی سرویس بدهند.

اما برخی بروکرها برای دور زدن تحریم ها یک شعبه فرعی در یک کشور کم نام و نشان تاسیس می کنند و یا بروکرهایی تنها برای سرویس دادن به کاربران جهانی که تحریم می باشند، در این کشورها تاسیس می شود.

بروکر نیز، شرکت خود را در جزیره سنت وینسنت و گرنادین‌ ها ثبت کرده و باید در نظر بگیرید، ثبت شرکت با دریافت مجوز فعالیت به عنوان بروکر فارکس متفاوت است. این موضوع را قانون گذاران این جزیره نیز تایید کرده اند که با ورود به وب سایت رسمی آن ها به صورت یک هشدار به کاربران اعلام می کند:

رگوله شدن بروکرها به چه معناست؟
رگوله شدن بروکرها به چه معناست؟
رگوله شدن بروکرها به چه معناست؟
رگوله شدن بروکرها به چه معناست؟

همان طور که دیدید، گفته شده هیچ بروکر فارکس و باینری آپشنی توسط این نهاد تایید نشده است. اما بار دیگر تکرار می کنیم شما نمی توانید بروکری را پیدا کنید که توسط قانون گذاران و موسسات بزرگ رگوله شده باشد و به کاربران ایرانی سرویس بدهد. پس نه تنها از این بروکر بلکه از تمامی بروکرهای فعال در بازار ایرانی نمی توانید انتظار رگوله شدن توسط نهاد بزرگ و سرشناس جهانی را داشته باشید.

ثبت شدن شرکت در این جزیره به منزله آن است که اگر طرح دعوا بین این شرکت و یک کاربر پیش آید، مطابق قوانین و مقررات این جزیره به آن مشکل رسیدگی می شود. این موضوع نیز به وضوح در اسناد این شرکت بیان شده است.

حال با دانستن تمامی اطلاعات فوق، پاسخ سوال مهم ” آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بروکر هستند؟” را می دهیم:

بله کاربران ایرانی می توانند در این بروکر حساب باز کنند و شروع به فعالیت کنند، همچنین هیچ گزارشی مبنی بر از دست رفتن دارایی و مسدود شدن حساب کاربران در این بروکر منتشر نشده است.

این بروکر برای راحتی حال کاربران ایرانی، زبان پارسی و همچنین پشتیبانی پارسی را به وب سایت خود اضافه کرده است، علاوه بر آن شما می توانید واریز و برداشت را به صورت ریالی نیز انجام بدهید.


اینوستیزو چه پلتفرم ‌های معاملاتی را ارائه می دهد؟

Investizo اینوستیزو چه پلتفرم ‌های معاملاتی را ارائه می دهد؟
اینوستیزو چه پلتفرم ‌های معاملاتی را ارائه می دهد؟

این بروکر تمامی حساب های خود را با استفاده از پلتفرم متاتریدر ۴ ارائه می دهد، که این پلتفرم برای سیستم عامل های زیر در دسترس می باشد:

 • Android
 • ios
 • Windows

اما نکته ای که باید بدانید آن است، بروکر فول لایسنس متاتریدر ۴ را ندارد و وایت لییبل است. در ادامه به تفاوت این دو می پردازیم:

فول لایسنس: این لایسنس به افراد و شرکت ‌هایی که می‌ خواهند یک صرافی یا پلتفرم معاملاتی ایجاد کنند اعطا می‌ شود و برای دریافت آن هزینه حداقلی ۱۰۰ هزار دلاری اولیه برای گرفتن مجوز نیاز است که در ادامه باید مبالغی را در ماه برای هاست و شبکه سازی بپردازید. اما در فول لایسنس  شما مسئولیت و مدیریت تمامی بخش ها از جمله سرور ‌ها، فرانت‌ اند، بک ‌اند، اجرای معاملات، پشتیبانی و امور مالی خود را دارید و می‌ توانید برند سازی کرده و پلتفرم معاملاتی خود را به طور کامل دلخواه شخصی ‌سازی کنید.

وایت لییبل: به بیان ساده اگر یک بروکر توان مالی و یا توان توسعه و اداره پلتفرم‌ های معاملاتی پیچیده زمان بر و پر هزینه را نداشته باشد و یا نخواهد درگیر چنین مسائلی باشد، از زیرساخت های بروکرهایی که لایسنس دارند استفاده می کنند. به این ترتیب با پرداخت هزینه ای کمتر و اجاره زیرساخت دیگر بروکرها، با نام تجاری خود می توانند از این زیرساخت ها استفاده کنند و به کاربران خود سرویس دهند.


اینوستیزو چه نمادهای معاملاتی را ارائه می دهد؟

Investizo اینوستیزو چه نمادهای معاملاتی را ارائه می دهد؟
اینوستیزو چه نمادهای معاملاتی را ارائه می دهد؟

شما با ایجاد حساب در بروکر می توانید روی نمادهای معاملاتی زیر شروع به ترید کنید:

 • ارائه بیش از ۶۰ جفت ارز فیات در بازار فارکس
 • بیش از ۳۰ رمزارز، از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، و…
 • ۲ فلز گرانبها، از جمله طلا و نقره
 • نمادهای انرژی، از جمله نفت و گاز و…
 • بیش از ۳۰ سهام شرکت ‌های معتبر، از eBay، Google، تا Netflix.
 • 9 شاخص معاملاتی، شامل داوجونز و نزدک و….

مزایای بروکر اینوستیزو

مزایای بروکر Investizo اینوستیزو
مزایای بروکر اینوستیزو
 • تنوع در نمادها:  ارائه دهنده بیش از ۶۰ جفت ارز فارکس، ۳۰ رمزارز معتبر، فلزات گران بها، نمادهای انرژی، سهام شرکت ‌های معتبر، و شاخص‌ های معاملاتی است.
 • کپی ترید: این بروکر برای کاربرانی که دانش معامله گری ندارند نیز امکاناتی را فراهم کرده تا با استفاده از دانش سایر تریدرها به درآمدی مناسب دست پیدا کنند.
 • سرعت اجرای معاملات: این بروکر اجرای سریع معاملات، نمودارهای تحلیلی، و ابزارهای متعدد را به کاربران خود پیشنهاد می دهد.
 • حساب ‌های متنوع: این بروکر انواع حساب‌ های معاملاتی را ارائه می‌ دهد، از جمله حساب ‌های استاندارد و حساب ‌های اسلامی برای مشتریانی که به دنبال معاملات مطابق با شریعت اسلامی هستند.
 • آموزش و تحلیل:  به مشتریان خود دسترسی به تحلیل‌ های بازار و آموزش‌ های آنلاین را می ‌دهد تا آن‌ ها را در انجام معاملات بهتر بیاموزد.
 • پشتیبانی از زبان پارسی: این بروکر در وب سایت خود از زبان پارسی پشتیبانی می کند و همچنین پشتیبانی پارسی نیز دارد.
 • واریزی ریالی: کاربران ایرانی می توانند علاوه بر ارزهای دیجیتال از درگاه های بانکی نیز برای واریز ریالی استفاده کنند.
 • اسپرد و کمیسیون: این برورکر با اسپرد بسیار کم و کمیسیون مناسب خود را رقیب بروکرهای بزرگ معرفی کرده است.
 • پشتیبانی مشتریان: این بروکر به پشتیبانی مشتریان متعهد است و از طریق چت زنده و تماس تلفنی در دسترس مشتریان قرار دارد.
 • محیط امنیتی: از تکنولوژی ‌های رمزنگاری پیشرفته برای حفاظت از اطلاعات حساب‌ های مشتریان استفاده می ‌کند، تا امنیت و حریم خصوصی آن‌ ها را تضمین کند.

آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو

در این بخش به صورت تصویری و گام و گام ثبت نام در این بروکر را آموزش می دهیم:

لطفا ابتدا به آدرس زیر که وب سایت رسمی این بروکر می باشد برید:

https://.com/

با ورود به وب سایت این بروکر با صفحه ی زیر رو به رو می شوید، اگر حساب کاربری دارید گزینه لاگین و اگر تنها حساب دمو می خواهید گزینه TRY FREE DEMO و اگر می خواهید دسترسی به تمامی حساب های رییل و دمو را داشته باشید گزینه OPEN ACCOUNT را انتخاب کنید.

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو-1
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو-۱

در بخش بعدی از شما، یک ایمیل/جیمیل و یک پسوورد می خواهد، همچنین کشور محل سکونت شما (ایران هم در این لیست وجود دارد) و در نهایت با قوانین و مقررات موافقت کنید و دکمه ریجستر را فشار دهید.

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو-2
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو-۲

شما با موفقیت یک حساب کاربری ایجاد کردید. اما با ورود به کابین خودتان با تصویر زیر مواجه می شوید:

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو-3
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو-۳

از این بخش می توانید یک حساب رییل و یا دمو بسازید، همچنین اهرم و موجودی حساب خودتان را نیز مشخص کنید.

سپس مانند تصویر زیر اطلاعات حساب برای شما نمایش داده می شود و یک نسخه از آن نیز برای شما ایمیل می شود:

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو-4
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو-۴

دوستان شما می توانید با لمس شناسه کاربری خودتان از بالا سمت راست، به بخش هایی مانند احراز هویت، تغییرات مشخصات کاربری و رمز عبور و ایجاد کد دو مرحله ای دسترسی داشته باشید.

آموزش ایجاد حساب در Investizo اینوستیزو-5
آموزش ایجاد حساب در اینوستیزو-۵

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر اینوستیزو

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر اینوستیزو

قبل از آموزش واریز و برداشت به این پلتفرم، باید بدانید که برای انجام این کار نیاز به احراز هویت دارید. برای این کار مانند تصویر زیر به بخش احراز هویت بروید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-1
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱

با ورود به این بخش با این صفحه رو به رو می شوید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-2
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۲

در بخش Identity یک تصویر از پاسپورت یا شناسنامه و یا کارت ملی آپلود کنید.

در بخش Address آدرس محل سکونت و کد پستی خودتان را بزنید و سپس یک فیش مانند قبض آب، برق و یا گاز آپلود کنید. در نظر داشته باشید، آدرس محل سکونت و قبض آپلود شده باید یکی باشد.

در قسمت Phone number شماره خودتان را وارد کرده و کد ارسال شده را در وب سایت جای گذاری کنید.

در بخش E-mail نیز ایمیل خود را وارد کرده و کد ارسال شده را مجدد در وب سایت جای گذاری کنید.

پس از تایید مدارک هویتی بخش واریزی برای شما فعال خواهد شد.

اگر حساب رییل ندارید از سربرگ  Account و قسمت OPEN A NEW ACCOUNT یک حساب ایجاد کنید. سپس از سمت چپ گزینه واریز را انتخاب کنید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-3
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۳

brokereebrokereebrokereebrokereebrokereebrokeree

از صفحه بعدی که برای شما نمایش داده می شود، می توانید نوع واریز را انتخاب کنید ( توجه داشته باشید، تمامی واریزی ها بدون کمیسیون انجام می شود):

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-4
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۴

شما می توانید ارزهای دیجیتال و یا پرداخت ریالی را امتحان کنید. برای واریز با استفاده از ارز دیجیتال برای مثال، ما تتر را انتخاب کردیم:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-5
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۵

در این بخش شما باید حساب مورد نظر خود را انتخاب و مقدار دلاری را تعیین کنید و سپس گزینه ادامه را فشار دهید. بعد از آن این صفحه مشخص می شود:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-6
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۶

در این صفحه نام ارز دیجیتال و شبکه ای که باید از آن استفاده کنید، مقدار دلاری که باید پرداخت کنید و همچنین آدرس کیف پولی که باید واریزی را به آن انجام دهید مشخص است. بعد از واریز حساب شما به صورت خودکار شارژ خواهد شد.

برای برداشت نیز شما باید مانند تصویر زیر مقدار برداشت، شبکه مورد نظر و آدرس کیف پول خودتان را وارد کنید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-7
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۷

اما در ادامه آموزش واریز و برداشت را به صورت ریالی بررسی می کنیم:

دوستان برای واریز و برداشت ریالی باید یک حساب در تاپ چنج داشته باشید، اگر در این صرافی حساب ندارید وارد سایت زیر شده و یک حساب ایجاد کنید:

https://www.topchange.net/

برای واریز ریالی نوع واریزی را Top Change انتخاب کنید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-10
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱۰

سپس وارد صفحه زیر می شوید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-11
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱۱

در این بخش مقدار واریزی را مشخص کنید و حساب خود را نیز انتخاب کنید. در نهایت گزینه ادامه را بزنید سپس وارد صفحه واریزی می شوید که با وارد کردن “نام کاربری” و “رمز عبور” وارد حساب تاپ چنج خود شده و واریز را انجام دهید.

برای برداشت ریالی نیز مانند تصویر زیر رفتار کنید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-12
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱۲

سپس وارد صفحه زیر می شوید، در این بخش حساب معاملاتی خود را انتخاب کنید، مقدار برداشت و همچنین آدرس کیف پول حساب تاپ چنج خودتان را وارد کنید و سپس گزینه ادامه را بزنید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-13
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱۳

دوستان تمامی مراحل واریز و برداشت برای شما عنوان شد، اگر هنگام برداشت و واریز دچار مشکل شدید می توانید از چت آنلاین و یا ایمیل درخواست پشتیبانی کنید.

خوب است بدانید این بروکر بین کاربرانی که فعال هستند و به صورت روزانه و مستمر معاملاتی را انجام می دهد، قرعه کشی کرده و جوایزی را توزیع می کند. این جوایز بدین ترتیب است:

 • نفر اول: ۵۰۰$
 • نفر دوم: ۲۵۰$
 • نفر سوم: ۱۰۰$
 • نفر چهارم و پنجم: ۵۰$

شما می توانید در پایین بخش واریز و برداشت به این قسمت دسترسی داشته باشید:

نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-14
نحوه واریز و برداشت وجه در بروکر Investizo اینوستیزو-۱۴

معرفی بخش های مختلف بروکر اینوستیزو

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو

حال که توانستیم یک کابین بسازیم، اجازه بدید بخش های مختلف کابین را به شما معرفی کنیم:

Account:

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-1
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۱

OPEN A NEW ACCOUNT: شما با استفاده از این بخش می توانید یک حساب دمو/رییل جدید بسازید.

Trading Platform: با استفاده از این بخش می توانید بدون نیاز به نرم افزار متاتریدر شروع به ترید کنید که تصویر آن در زیر مشخص است:

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-2
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۲

Download MetaTrader 4: با استفاده از این بخش می توانید نرم افزار متاتریدر ۴ را به صورت مستقیم دانلود کنید.

Real accounts و Demo accounts: شما با انتخاب این بخش ها می توانید به حساب های معاملاتی خودتان و اطلاعت آن دسترسی داشته باشید.

Investments:

در این بخش کاربرانی که دانش ترید ندارند می توانند با انتخاب یکی از تریدرهای مستعد از استراتژی معاملاتی آن استفاده کنند و به کسب درآمد برسند. برای این کار مانند تصویر زیر رفتار کنید:

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-3
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۳

اگر می خواهید خودتان یک مدیر حساب شوید گزینه BECOME MANAGER را انتخاب کنید، در غیر این صورت یکی از تریدرهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. بعد از انتخاب، ریز معاملات و آمار و ارقام آن تریدر برای شما نمایش داده می شود. بعد از بررسی اگر مایل به سرمایه گذاری روی آن تریدر بودید گزینه INVEST IN TRADER را بزنید:

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-4
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۴

سپس گزینه COPY TRADING را انتخاب کنید و مقدار سرمایه گذاری خود را مشخص کنید و به این صورت شما روی یک استراتژی سرمایه گذاری کرده اید.

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-5
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۵

Affiliate:

شما با ورود به این بخش می توانید به یک لینک برای دعوت از دوستان خود و همچنین یک بنر برای دریافت عضو جدید با کد دعوت خودتان دسترسی داشته باشید:

معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-6
معرفی بخش های مختلف بروکر Investizo اینوستیزو-۶

همچنین اطلاعاتی از کسانی که شما دعوت کردید و سود حاصل از آن ها برای شما نشان داده می شود.

Payments:

از این بخش می توانید به بخش برداشت ها بروید و تاریخچه برداشت های خود را مشاهده کنید.

Trades:

از این بخش شما می توانید با انتخاب حساب معاملاتی خودتان به جزییات حساب و تریدهایی که انجام دادید دسترسی داشته باشید:


بررسی پرسش های متداول و نگرانی های کاربران ایرانی

بررسی پرسش های متداول و نگرانی های کاربران ایرانی
بررسی پرسش های متداول و نگرانی های کاربران ایرانی

آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بروکر هستند؟

بله. دوستان تمامی کاربران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می توانند از سرویس های این بروکر استفاده کنند.

آیا بدون دانش ترید می توان سود کسب کرد؟

بله. شما می توانید با استفاده از سرویس کپی تریدینگ این بروکر، بدون داشتن دانش معامله گری کسب سود کنید.

آیا  ایمن است؟

بله. تمامی اطلاعات هویتی کاربران و تاریخچه واریزها و برداشت ها و همچنین ادرس های کیف پول ها و حساب های بانکی با استفاده از پروتکل های خاص ایمن شده اند.

آیا رگوله شده است؟

دوستان این بروکر توسط هیچ نهاد و سازمان بین المللی رگوله نشده، زیرا در صورت رگوله شدن نمی توانست به کاربران ایرانی سرویس بدهد. اما هیچ گزارشی مبنی بر از دست رفتن دارایی کاربران و یا مسدود شدن حساب آن ها گزارش نشده است.

آیا بروکر  بخش فارسی زبان دارد؟

بله این بروکر از زمان فارسی در وب سایت خود استفاده می کند، همچنین پشتیبانی فارسی و واریز ریالی نیز دارد.

نحوه واریز و برداشت در این بروکر چگونه است؟

کاربران ایرانی با استفاده از کارت های بانکی و ارزهای دیجیتال قادر به واریز و برداشت در این بروکر هستند.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها