آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ILV چیست؟ | آینده ارز ILV

ارز ایلوویوم ILV چیست؟

ارز ایلوویوم ILV چیست؟، امروزه بازی های بلاکچین با سرعت زیادی تکامل یافته اند و از بازی های ساده NFT مانند Cryptokitties به بازی هایی برای کسب درآمد تبدیل شده اند. جایی که کاربران می توانند در این بازی ها NFTهایی را تولید کنند و آنها را در بازار معامله نمایند. تیم زوم ارز در این مقاله قصد دارد تا در ارتباط با یکی از پلتفرم های گیمینگ با نام ایلوویوم Illuvium و توکن بومی ارز دیجیتال ILV با شما عزیزان گفتگو نماید.

ایلوویوم Illuvium یکی از جدیدترین بازی های بلاکچین است که در دنیای رمز ارزها تحولی ایجاد کرده است. در واقع یک بازی علمی تخیلی است که بر روی شبکه اتریوم پیاده سازی شده است. پلتفرم ایلوویوم در کنار پروژه های برجسته دیگری مانند اکسی اینفینیتی Axie Infinity و سندباکس The Sandbox پیشرفته است. این پروژه را در یک عبارت کوتاه می توان یک بازی مبتنی بر بلاکچین معرفی نمود که بر اساس اتریوم ساخته شده است و همچنین از یک زیرساخت حفظ حریم خصوصی و بسیار مقیاس پذیر استفاده می کند. توکن بومی این پلتفرم ILV است که در ادامه به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت. در ادامه شما می توانید با این ارز دیجیتال، عملکرد پلتفرم ایلوویم، نحوه خرید و فروش رمز ارز ILV به طور کامل آشنا شوید.

ارز دیجیتال ILV چیست؟

ارز دیجیتال ایلوویم ILV چیست؟
ارز دیجیتال ایلوویم ILV چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله گفته شد ILV توکن پلتفرم ایلوویم Illuvium می باشد و یک توکن ERC-20 است که منطبق با شبکه اتریوم می باشد. این توکن در پلتفرم ایلوویم دارای کاربردهای مختلفی می باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

  1. بازیکنان می توانند برای موفقیت ها و دستاوردهای خود در هنگام بازی با کوین های ILV پاداش کسب نمایند.
  2. دارندگان توکن ILV قادر خواهند بود در حاکمیت اکوسیستم شرکت کنند. در واقع می توانند در ایجاد پیشنهادهای بهبود بازی و سایر تغییرات در مدل حاکمیتی رای دهند.
  3. دارندگان ILV می توانند توکن های خود را استیک نمایند و در مقابل سود بیشتری کسب کنند.

لازم به ذکر است که ایلوویوم یک توکن دیگری با نام SILV دارد که به عنوان ارز درون بازی استفاده می شود. هر کسی می تواند با قراردادن ILV در پروتکل، SILV کسب کند و ارزش آن به مقدار ILV مرتبط است.


نیم نگاهی به توکن ایلوویوم Illuvium

نام اختصاری ILV
نوع ارز Token
عرضه کل ۷،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۶۴۲،۸۹۲
وب سایت رسمی illuvium.io
پیج های ارتباطی رسمی medium

twitter

بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ethplorer.io

solscan.io

آدرس قرارداد اتریوم ۰x767fe9edc9e0df98e07454847909b5e959d7ca0e

معرفی پلتفرم ایلوویوم Illuvium

معرفی پلتفرم ایلوویوم Illuvium
معرفی پلتفرم ایلوویوم Illuvium

پلتفرم ایلوویوم Illuvium که در مقدمه این مقاله نیز به تعریف آن پرداختیم، یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. همچنین از فناوری بلاکچین Immutable X و لایه ۲ استفاده می کند. این بازی به کاربران این امکان را می دهد که در پلتفرم شخصیت های برجسته بسازند و از دنیای بازی لذت ببرند.

ایلوویوم Illuvium همچنین از یک زیرساخت مقیاس پذیر و حفظ حریم خصوصی Zero-Knowledge Rollup استفاده می کند. این بازی ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد. از یک ساختار حکومتی غیرمتمرکز برای به حداکثر رساندن توکن ایلوویوم ILV اکوسیستم و همچنین سازمان مستقل غیرمتمرکز ایلوویوم DAO استفاده می کند.

این پلتفرم از سال ۲۰۲۰ در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از ۴۰ نفر ساخته شده است. همانطور که در قسمت قبلی مقاله گفته شد، توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم دارای کاربردهای زیادی می باشد. این توکن اصلی اکوسیستم است که به بازیکنان برای دستاوردهایشان در بازی پاداش می دهد. همچنین به آنها حق دریافت سهم خود در خزانه ایلوویوم Illuvium را می دهد.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم 
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم

پلتفرم ایلوویوم از سال ۲۰۲۰ در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از ۴۰ نفر، در حال ساخت است. کایران وارویک و آرون وارویک که برادر می باشند از جمله بنیانگذاران این پلتفرم هستند. کایران وایریک در حوزه رمز ارزها دارای تجربیات فراوانی می باشد. وی قبلا مسبب ایجاد اولین OTC بوده است. از دیگر سولبق وی می توان به کار در برگر کالکتیو و بلوشیفت اشاره نمود. آرون که بردار کایران است یک طراح بازی می باشد و از جمله سوابق آن مدیریت دو مجموعه بزرگ ورزشی در استرالیا است.

الکساندر بلباری Alexandre Belbari در سمت انیماتور ارشد پروژه فعالیت می نماید. علاوه بر ایلوویوم وی در چندین پروژه دیگر نیز فعالیت نموده است. تهیه کننده ارشد بازی مجموعه نیت ولز Nate Wells نام دارد. وی در زمینه بازیسازی دارای تجربیات گسترده ای می باشد.


عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟

عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟
عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟

در بازی های PRG سنتی، گیمرها در دنیایی قرار می گیرند که در آن گروهی از شخصیت ها را کنترل می کنند و مسئول انتخاب هایی هستند که می تواند روی رویدادهای آینده تاثیر بگذارد. هر چه از یک شخصیت بیشتر استفاده شود، سریعتر می توانند پیشرفت کنند و مهارت ها و مزایای جدید را به دست آورند. یکی از شخصیت های درون بازی ایلوویوم، Illuvials هستند که می توانند در Shards ذخیره شوند. Illuvials توسط NFTهای ذخیره شده در کیف پول نشان داده می شوند. ایلوویال ها به کلاس های مختلفی با انواع توانایی های مختلف تقسیم می شوند. اگر کاربر چندین مورد از یک نوع ایلوویال Illuvial را ضبط کند، می توان آنها را با هم ترکیب کرد تا از طریق مکانیزم سوزاندن قدرتمندتر شوند که NFT موجود را از بین می برد تا نسخه قوی تری تولید کند.

این بازی مبتنی بر بلاکچین همچنین از ساختار بازی برای کسب درآمد استفاده می کند که در آن کاربران می توانند از طریق شرکت در مسابقات، جوایز درون بازی را در قالب توکن های ILV کسب کنند. کاربران همچنین می توانند Illuvials را ضبط کنند و منابعی را برای خرید و فروش در بازار درون بازی یعنی Illuvidex جمع آوری کنند. ایلوویوم حتی حالت میدان نبرد چند نفره را ارائه می دهد که در آن کاربران برای کسب جوایز ILV و کسب رتبه بالاتر مبارزه می کنند.


معرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuvium

معرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuvium
معرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuvium

در این قسمت از مقاله به معرفی ویژگی های پلتفرم ایلوویوم Illuvium خواهیم پرداخت. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

  1. پلتفرم ایلوویوم به کاربران این امکان را می دهد تا توکن های غیر قابل تعویض یا NFT را از طریق وب سایت ایلوویوم بررسی نمایند و آنها را در بازار OpenSea خریداری کنند. این آیتم های بازی بلاکچین در قالب های مختلفی از جمله Cosplay و Genesis Promo عرضه می شوند که هر دو توسط Illuvium DAO ساخته شده اند.
  2. ایلوویوم از قابلیت های مقیاس بندی پیشرفته لایه ۲ ارائه شده توسط ایمیوتبل ایکس Immutable X برای پشتیبانی از تراکنش های سریع و کارمزد گس صفر استفاده می کند. ایمیوتبل ایکس پروژه ای است که به طور خاص برای افزایش توان تراکنش برای استفاده در سیستم های بازی بلاکچین و NFTها در اتریوم طراحی شده است. علاوه بر این، برای کمک به اطمینان از امنیت قوی پلتفرم ایلوویوم، این سسیستم از رمزنگاری اثبات دانش صفر استفاده می کند تا مانع دسترسی عوامل مخرب به کلیدهای خصوصی کاربران شود.
  3. استیکینگ در ایلوویوم از طریق قراردادهای هوشمند که به کاربران پاداش می دهد برای بازیکنان امکان پذیر شده است. دو نوع استخر وجود دارد که به کاربران امکان می دهد ILV خود را استیک کنند.
  4. ادغام و توسعه صرافی غیرمتمرکز از دیگر ویژگی های ایلوویوم است. ایلوویوم با چندین صرافی غیرمتمرکز از جمله سوشی سواپ و وان اینچ همکاری کرده است و به زودی موارد بیشتری نیز ارائه خواهد شد. IlluviDEX به کاربران اجازه می دهد تا NFTهای درون بازی را مبادله کنند و در نهایت قابلیت های بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۶۸.۳۱ دلار آمریکا به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد و تا تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ روند قیمتی ثابتی را تجربه کرده است و از این تاریخ تبدیل به روند صعودی شده است. ارز ایلوویوم در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۱,۰۳۸.۵ دلار امریکا خرید و فروش شده و وارد سال ۲۰۲۲ شده است.

ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در آغاز سال ۲۰۲۲ روند نزولی را تجربه کرده است و از تاریخ ۵ فوریه ی ۲۰۲۲ روند صعودی با شیب ملایمی را آغاز نموده است. رمز ارز ایلوویوم ILV در تاریخ ۲۹ می سال ۲۰۲۱ سطح قیمت ۲,۸۶۸.۹۵ دلار امریکا ATH خود را تجربه کرده است و در تاریخ ۲۲ جولای ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۲۹.۷۷ دلار به ATL خود رسیده است. حجم معاملاتی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در ۲۴ ساعت اخیر ۳۴,۰۸۵,۱۸۶ دلار امریکا است.

شما می‌توانید روند قیمتی کامل ارز دیجیتال ایلوویوم ILV را در تصویر زیر مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

خرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

خرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
خرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

برای خرید و فروش ارز ایلوویوم ILV باید در صرافی های داخلی که از رمز ارز ILV پشتیبانی می‌کنند اقدام به خرید و فروش این ارز کنید. اما اگر صرافی های داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کنند، شما می‌توانید در صرافی های خارجی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند استفاده و اقدام به انجام معاملات خود کنید.

در صورت عدم پشتیبانی صرافی های داخلی از این رمز ارز اصلا نگران نباشید، ما راه حل این مشکل را به شما آموزش می دهیم. شما می‌توانید از صرافی های داخلی اقدام به خرید یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر کرده و در یکی از صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی این رمز ارز اقدام به خرید رمز ارز ایلوویوم ILV با استیبل کوین کرده و به معامله ی این رمز ارز بپردازید. شما می‌توانید با استفاده از روشی که به شما آموزش دادیم اقدام به فروش این ارز کنید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

ما در قسمت قبل به خرید و فروش رمز ارز ایلوویوم ILV پرداختیم و به شما آموختیم چگونه در صرافی های مختلف اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید، اما در این قسمت ما به معرفی صرافی هایی که از ارز ایلوویوم ILV پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم با ما همراه باشید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV عبارتند از:

همراهان عزیز این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی های بیشتری از ارز دیجیتال ILV پشتیبانی می‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید برای مطالعه ی لیست کامل صرافی های پشتیبان کننده ی ارز ایلوویوم ILV به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و ارزILV را سرچ کنید. برای مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز روی گزینه ی MARKET کلیک کنید، در این قسمت تمامی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV برای شما عزیزان نمایش داده می‌شود.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

بعد از خرید ارز دیجیتال ایلوویوم ILV نوبت به ذخیره و نگهداری از رمز ارز می‌رسد. شما برای نگهداری از ارز های خود باید اقدام به تهیه ی کیف پول ارز های دیجیتال کنید. امروزه با زیاد شدن تنوع کیف پول های ارز دیجیتال دانستن اینکه چه کیف پول هایی اعم از نرم افزاری یا سخت افزاری از ارز مورد نظر ما پشتیبانی می کند یا خیر کار دشواری شده است. اما اصلا نگران نباشید ما در انتخاب کیف پول مناسب به شما کمک می‌کنیم پس با ما همراه باشید.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet: کیف پول نرم افزاری تراست یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری دنیای ارز های دیجیتال است که متاسفانه فقط از سیستم عامل های موبایلی یعنی اندروید و ios پشتیبانی می‌کند.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز دیجیتال است کیف پول سیف پل رابط کاربری آسان و مناسبی دارد و در انواع سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios برای کاربران قابل دسترس است و علاوه بر رمز ارز ایلوویوم ILV از توکن ها و کوین های گوناگونی پشتیبانی می‌کند.


بررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

بررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
بررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

در این قسمت از مقاله قصد داریم بررسی نماییم که آیا ایلوویوم ILV یک رمز ارز آینده دار است؟ اکثر بازی های NFT بسیار ساده هستند و معمولا فقط به کاربران اجازه می دهند دنیای مجازی را کشف کنند، زمین هایی بخرند و حیوانات خانگی دیجیتال یا سایر موارد NFT را جمع آوری کنند. بر خلاف پروژه های ساده، ایلوویوم یک بازی شگفت انگیزی می باشد که بازیکنان می توانند برای دریافت جوایز ارزشمند با دیگر بازیکنان مبارزه کنند، که این باعث می شود ایلوویوم بسیار هیجان انگیزتر شود و ILV می تواند یک سرمایه گذاری خوبی به نظر برسد. زیرا فضای زیادی برای رشد بازی وجود دارد.

دلیل دیگری که باعث می شود ایلوویوم یک سرمایه گذاری مناسب به شمار رود این است که بازی اصلی توسط یک اکوسیستم کامل دیفای DeFi احاطه شده است که برای افزایش سودآوری توکن ILV طراحی شده است. به عبارت دیگر، بازیکنان ایلوویوم با دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز مختلف توانمند هستند که به آنها اجازه می دهد به راحتی پاداش هایی را در دنیای مجازی به دست بیاورند.

همچنین ایلوویوم دارای قابلیت های دیگر دیفای نیز می باشد مانند ییلد فارمینگ. تعداد معینی از توکن های ILV در یک استخر ویژه نگهداری می شوند و به تدریج بین کاربرانی که نقدینگی را به IlluviDEX ارائه می کنند، توزیع می شوند. توانایی منحصر به فرد برای به دست آوردن درآمد غیرفعال از طریق فارم ILV به این واقعیت کمک می کند که پیش بینی قیمت ILV بسیار صعودی به نظر می رسد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

اینفوگرافیک ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
اینفوگرافیک ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

کلام پایانی درباره ی ارز ILV چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با پلتفرم ایلوویوم Illuvium و توکن آن یعنی ILV به طور کامل آشنا شوید. ILV یک توکن با استاندارد ERC-20 است که در پلتفرم ایلوویوم دارای کاربردهای مختلفی می باشد. ایلوویوم در واقع، یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. کاربران می توانند این رمز ارز را از صرافی هایی که در این مقاله نام بردیم خریداری نمایند و پس از خرید ارز دیجیتال ایلوویوم ILV آن را در یکی از کیف پول های پشتیبانی کننده ذخیره کنند.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز ILV چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز ilv را انجام دهید.

عباس
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال ilv بهتر است؟

نیما
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ilv معتبر است؟

غزل
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال ilv پشتیبانی می کنند؟

نسرین
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

یاسین
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال ilv پشتیبانی می کند؟

ماریا
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز ilv معتبرتر است؟

ولی
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز ilv معتبرتر است؟

مهدیه
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال ilv چند است؟

ندا
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ilv را بخرم؟

سامان
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

فهیمه
2 سال قبل

لطفا تحلیل این ارز هم بزاربد لطفا

آخرین مقالات منتشر شده