آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هیبرید بلاکچین آلت کوین با همکاری جدید پروژه و استودیو ونچر، با یک افزایش بیش از ۲۰ درصدی روبروست!😶

هیبرید بلاکچین آلت کوین با همکاری جدید پروژه و استودیو ونچر، با یک افزایش بیش از ۲۰ درصدی روبروست!😶

هیبرید بلاکچین آلت کوین با همکاری جدید پروژه و استودیو ونچر، با یک افزایش بیش از ۲۰ درصدی روبروست!

به گزارش زوم ارز، قیمت آلت کوین بومی برای پروژه بلاکچین عمومی تحت رادار با افزایش بیش از ۲۰ درصد، به طور یکجا بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر گذاشته است.

Conflux  یک زنجیره ترکیبی اثبات کار و اثبات سهام است که خود را به عنوان “تنها مطابق مقررات، عمومی و بدون مجوز” معرفی می‌کند. این پروژه بلاکچین در چین فعالیت می‌کند.

پروژه Web3 که برای امور DeFi و بازی مناسب است، قصد دارد شکاف بین بازارهای غربی و آسیایی را در راستای همسویی با آن پر کند. ماموریت این پروژه ایجاد کاتالیزوری برای اقتصاد بدون مرز است.

در حال حاضر، CFX با قیمتی نزدیک به ۰.۲۲۷ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با ۰.۱۸۵ دلار در روز پنجشنبه، افزایش یافته است. این دارایی رمزنگاری شده به رتبه ۸۸ براساس ارزش بازار دست یافته است و تقریباً ۳۳ درصد از سطح پایین‌ترین قیمت هفته گذشته خود (۰.۱۷ دلار) را بهبود بخشیده است.

دستاوردهای CFX در روز جمعه با اعلام همکاری استراتژیک بین Conflux و استودیوی سرمایه‌گذاری BlockBooster در آسیا محقق شد.

این همکاری به منظور شناسایی فرصت‌های مخفی وب ۳ در اکوسیستم Conflux و تسهیل رویدادهای مهم برای توسعه‌دهندگان Conflux صورت می‌گیرد.

BlockBooster در هنگ کنگ مستقر است و هدف آن کمک به توسعه پروتکل‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزاری برای وب ۳ است.

با توجه به گزارش CoinGecko، با وجود افزایش اخیر، CFX حدود ۸۷٪ از بالاترین قیمت خود (۱.۷۰ دلار در مارس ۲۰۲۱) را از دست داده است.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده