آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر جیمی کوتس: چرا تغییر هزینه Uniswap می تواند لحظه ای محوری برای Crypto باشد؟

تحلیلگر جیمی کوتس: چرا تغییر هزینه Uniswap می تواند لحظه ای محوری برای Crypto باشد؟

به گزارش زوم ارز، جمی کوتس، تحلیلگر رمزنگاری، معتقد است که پیشنهاد اخیر Uniswap برای تغییر ساختار هزینه خود می‌تواند لحظه ای محوری برای دارایی‌های دیجیتال باشد. این پیشنهاد به معامله‌گرانی که UNI را به عنوان سهام دریافت کرده و بخشی از درآمد پروتکل را واگذار کرده‌اند، پاداش ارائه می‌دهد.

با درآمد Uniswap که به اندازه برخی از بازارهای سنتی در امور مالی است، کوتس معتقد است که این DEX می‌تواند نمونه‌ای از سودآوری در صنعت دارایی‌های دیجیتال باشد و می‌تواند بازدهی UNI را بهتر از بیت‌کوین به ارمغان آورد.

طرح “سوئیچ کارمزد Uniswap” می‌تواند لحظه‌ای مهم برای دارایی‌های رمزنگاری در این دوره باشد، زیرا نشان می‌دهد که برخی از این پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز چقدر درآمدزایی کننده هستند. از زمان انتشار این خبر، قیمت رمز UNI به طور قابل توجهی افزایش یافته و تا به حال ۵۰٪ رشد کرده است.

این دارایی دارای ارزشی در حدود ۱۰ میلیارد دلار است و در حال حاضر در مسیر به دست آوردن درآمد ۷۶۰ میلیون دلاری از کارمزد در سال جاری قرار دارد، که این معادل درآمد سال ۲۰۲۳ برای بورس‌های بزرگ جهانی سیزدهم و چهاردهم است.

این ضریب ۱۴ برابر P/S  معامله می‌کند، که از نظر استانداردهای سنتی به طور معمول “ارزان” نیست، اما این ضریب با CME برابر است (از بین بسیاری) – Uniswap با حدود ۴۰ توسعه‌دهنده، نیروی کار کارآمدی دارد، به این معنی که درآمد تقریباً ۱۸.۷۵ میلیون دلار برای هر کارمند را جمع‌آوری می‌کند در حالی که CME در ازای هر کارمند تنها ۱.۴۵ میلیون دلار فروش دارد.

در نمودار، انحراف از الگوی پایه مشخص است، اما در نمودار نسبی نسبت به بیت‌کوین، هنوز ثابت نشده است که در کمپ کوچک و منتخب ارزهای دیججمی کوتس، یک تحلیلگر رمزارزی، معتقد است که پیشنهاد اخیر از سوی Uniswap در تغییر ساختار هزینه‌ها می‌تواند لحظه‌ای بحرانی برای دارایی‌های دیجیتال باشد. Uniswap به تازگی یک پیشنهاد ارائه کرده است که به کاربرانی که UNI را به عنوان سهام دریافت کرده و درآمدهای پروتکل را واگذار کرده‌اند، پاداش می‌دهد.

با درآمد Uniswap که با برخی از بازارهای سنتی در امور مالی رقابت می‌کند، کوتس معتقد است که این صرافی غیرمتمرکز (DEX) می‌تواند نمونه‌ای برجسته از سودآوری در صنعت دارایی‌های دیجیتال باشد و می‌تواند عملکرد UNI را بهتر از بیت‌کوین به ارمغان بیاورد.

اقدام “تغییر ساختار هزینه Uniswap” می‌تواند لحظه‌ای مهم برای دارایی‌های رمزارزی در این چرخه باشد، زیرا نشان می‌دهد که بعضی از این پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز چقدر درآمدزایی می‌کنند. از زمان انتشار این پیشنهاد، قیمت رمزارز UNI به طور قابل توجهی افزایش یافته و تا به حال با ۵۰٪ رشد کرده است.

این دارایی به ارزش ۱۰ میلیارد دلار است و در حال حاضر در پی دریافت درآمد ۷۶۰ میلیون دلاری از هزینه‌ها در سال جاری قرار دارد، که برابر با درآمد سال ۲۰۲۳ برای بورس‌های بزرگ جهانی سیزدهم و چهاردهم است (بورس اوراق بهادار استرالیا و بورس سنگاپور).

این ضریب ۱۴ برابر P/S (قیمت به فروش) است، که به طور معمول به عنوان “گران” شناخته نمی‌شود، اما این ضریب با CME برابر است  – Uniswap که حدوداً ۴۰ توسعه‌دهنده برای خود دارد، نسبتاً کارآمد است، به این معنی که درآمد تقریباً ۱۸.۷۵ میلیون دلار برای هر کارمند جمع‌آوری می‌کند در حالی که CME تنها ۱.۴۵ میلیون دلار درآمد برای هر کارمند دارد.

در نمودار، انحراف از الگوی پایه قابل تشخیص است، اما در نمودار نسبت به بیت‌کوین، هنوز ثابت نشده است که در

منبع: Jamie Coutts/X
منبع: Jamie Coutts/X

در زمان نگارش این مقاله، UNI با قیمت ۱۲.۳۹ دلار معامله می شود.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده