آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه زمانی قیمت Dogecoin ممکن است در روند بازیابی به بیش از ۰.۲ دلار بازگردد؟

چه زمانی قیمت Dogecoin ممکن است در روند بازیابی به بیش از ۰.۲ دلار بازگردد؟

به گزارش زوم ارز، در جریان فروش آخر هفته در بازار کریپتو، memecoin محبوب DOGE تجربه یک اصلاح ۲۱ درصدی را تا رسیدن به قیمت ۰.۱۵ دلار از ۰.۱۹۲ دلار داشت. با این حال، این اصلاح در چارچوب ابزار فیبوناچی قرار دارد و یک الگوی ادامه صعودی را تعیین می کند تا نشان دهد که دارایی آماده به رشد بیشتر است.

آیا قیمت ۰.۱۵ دلار پشتیبان اصلاح بازار است؟

قیمت Dogecoin| Tradingview
قیمت Dogecoin| Tradingview

دوج کوین، بزرگترین ارزش بازار در میان ممکوین ها، تابلوی افزایش و کاهش را در دوره های گذشته تجربه کرده است، با اشاره به شمع رشد فتیله بلند در نمودار روزانه. تثبیت در خطوط روند همگرا نشان می دهد که الگوی ادامه صعودی به نام پنانت در حال شکل گیری است.

طبیعت این الگو نشان دهنده اتمام فاز رالی اخیر که قیمت را از ۰.۰۸۴ دلار به ۰.۲۰۶ دلار افزایش داده و نیاز به بازگشت موقتی برای تقویت خود دارد، است.

با ۶.۹ درصد زیان در یک روز، قیمت Dogecoin اظهار آمادگی برای شکستن خط پایین الگوی روند را دارد. در صورتی که اصلاحات در بازار فروشندگان را به شکستن این حمایت وادار کند، فشار فروش خواهد شد و باعث لغزش قیمت خواهد شد.

ممکن است پس از یک حمایت شکسته، ارزش memecoin به ۰.۱۲۴ دلار کاهش یابد.

پیش‌بینی استراتژی رشد Dogecoin برای دو هفته آینده

ممکن است قیمت سکه از خط روند پایین تر بازگردد تا تثبیت فعلی ادامه یابد. برای بازگشت این قیمت Dogecoin به روند بهبود، خریدار باید خط روند بالایی الگو را بشکند. الگوی ایجاد شده در نمودار ۴ ساعته به ۱-۲ هفته دیگر تثبیت قبل از یک شکست قاطع اشاره می کند.

شکست احتمالی ممکن است از ۰.۲ دلار فراتر رود و به هدف نظری ۰.۲۶ دلار برسد.

شاخص فنی:

  • میانگین متحرک نمایی: یک متحرک متحرک ۲۰ روزه ناشتا، پشتیبانی فوری برای خریداران برای جلوگیری از اصلاح بیشتر ارائه می دهد.
  • شاخص قدرت نسبی: کاهش شیب روزانه RSI در ۵۴% نشان دهنده یک حرکت صعودی رو به کاهش در بازار است.

منبع: coingape.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید