آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اگر XRP به ۳، ۵، ۱۰، ۵۰ یا ۱۰۰ دلار برسد، به چه مقدار XRP نیاز دارید تا میلیونر شوید.

xrp-cover

اگر XRP به ۳، ۵، ۱۰، ۵۰ یا ۱۰۰ دلار برسد، به چه مقدار XRP نیاز دارید تا میلیونر شوید.

به گزارش زوم ارز، XRP با مقاومت در برابر افزایش قیمت که در پی رشد مطلوب طراحی کرده بود، مواجه شده است. حکم پرونده ریپل با این حال، علیرغم چرخش نزولی رویدادها، ناظران بازار از پتانسیل آن برای ثبت سودهای کلان مطمئن هستند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

این پیش‌بینی‌ها گمانه‌زنی‌هایی در مورد بازده‌های احتمالی ایجاد کرده است، و سرمایه‌گذاران به طور مداوم در مورد مقدار مورد نیاز برای جمع‌آوری ۱ میلیون دلار از یک سرمایه‌گذاری XRP در صورت رسیدن دارایی فکر می‌کنند. اهداف قیمتی خاص.

XRP با ۳.۷ دلار و ۵ دلار

یکی از این پیش‌بینی‌های قیمت XRP، افزایش تا ۳.۷ دلار را پیش‌بینی می‌کند. قابل توجه، تحلیلگر برجسته CoinsKid ماه گذشته این پیش بینی را با استناد به داده های الگوهای تاریخی انجام داد.

اگر XRP ادعای قیمت ۳.۷ دلار را داشته باشد، ۲۷۰۲۷۰ توکن XRP 1 میلیون دلار ارزش خواهند داشت.

با قیمت فعلی ۰.۶۳۰۰ دلار، سرمایه گذاران می توانند این ۲۷۰۲۷۰ توکن را با قیمت ۱۷۰۲۷۰ دلار جمع آوری کنند. در اصل، اگر XRP به ۳.۷ دلار برسد، ۱۷۰۲۷۰ دلار یک میلیون دلار سود خواهد داشت.

پس از پیروزی XRP در دعوای حقوقی Ripple، رسانه Finbold چندین رهبر صنعت را در مورد پتانسیل XRP برای رسیدن به ۵ دلار مورد بررسی قرار داد. در حالی که آنها به احتمال چنین تجمعی اذعان داشتند، این کارشناسان تاکید کردند که هدف می تواند برای XRP چالش برانگیز باشد.

اگر XRP ادعای قیمت ۵ دلاری داشته باشد، سرمایه گذار باید ۲۰۰۰۰۰ توکن XRP داشته باشد تا بتواند روی یک سرمایه گذاری ۱ میلیون دلاری بنشیند. قابل ذکر است، این ۲۰۰,۰۰۰ توکن را می توان با قیمت ۱۲۶,۰۰۰ دلار با قیمت های فعلی خریداری کرد.

XRP در ۱۰ دلار، ۵۰ دلار و ۱۰۰ دلار

یکی از ناظران بازار با چشم انداز صعودی در مورد XRP، Crypto Caesar است که طرفدار بیت کوین (BTC) است. در اواسط جولای، سزار هدف قیمت XRP را ۱۰ دلار تعیین کرد در صورتی که حکم پرونده Ripple شفافیت نظارتی دارایی را ارائه دهد.

افزایش تا ۱۰ دلار به افزایش ۱۴۷۸ درصدی XRP نیاز دارد. اگر این هدف قیمت محقق شود، ۱۰۰۰۰۰ توکن XRP یک میلیون دلار ارزش گذاری می شود. با قیمت فعلی XRP، ۱۰۰۰۰ توکن را می توان با ۶۳۰۰۰ دلار تهیه کرد.

علاوه بر این، دو ماه پیش، چارتیست مشهور Egrag تاکید کرد که XRP در حال انباشت است.

تحلیلگر افزایش چشمگیر را برای دارایی تا ۵۰ دلار پیش بینی کرد. با قیمت ۵۰ دلار، ۲۰۰۰۰ توکن XRP یک میلیون دلار ارزش دارد. با قیمت های فعلی، یک سرمایه گذار می تواند این توکن ها را با قیمت ۱۲۶۰۰ دلار خریداری کند.

در ۳۰ ژوئیه، شانون تورپ، چهره انجمن XRP، افزایش احتمالی XRP را تا ۱۰۰ دلار پیش‌بینی کرد، با استناد به ابزار استفاده نشده XRP. قیمت ۱۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ XRP به ارزش ۱ میلیون دلار می شود. با ارزش فعلی XRP، سرمایه گذاران می توانند این توکن ها را با ۶۳۰۰ دلار تهیه کنند.

در حالی که این پیش‌بینی‌ها چشم‌انداز صعودی را ارائه می‌دهند، فعالان بازار باید آن‌ها را با معیاری از شک و تردید در نظر بگیرند. قابل ذکر است، هیچ تضمینی وجود ندارد که XRP علیرغم کاربردهای دست نخورده و حرکت های صعودی بازار به این اهداف ضربه بزند.


منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده