آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دارندگان اتریوم (ETH) می‌توانند قیمت را به افزایش ۱۲ درصدی برسانند

دارندگان اتریوم (ETH) می‌توانند قیمت را به افزایش ۱۲ درصدی برسانند

دارندگان اتریوم (ETH) می‌توانند قیمت را به افزایش ۱۲ درصدی برسانند

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم (ETH) موفق شده است به عنوان حمایتی نزدیک به هفته‌ای پیش از بهبود، بالای سقف ۳۰۰۰ دلار باقی بماند.

اکنون، با حمایت انعطاف پذیر سرمایه‌گذاران، بزرگترین ارز دیجیتال در جهان احتمالاً بهبود بخشیده و روند رشد خود را ادامه دهد.

سرمایه گذاران اتریوم نمی فروشند

هنگام نوشتن این مقاله، قیمت اتریوم بیش از ۳۰۰۰ دلار است که نشانه‌های بیشتری از بهبود نشان می‌دهد. یکی از اصلی‌ترین مشارکت کنندگان در این رشد پیش‌بینی شده، سرمایه‌گذارانی هستند که به جای فروش، تصمیم گرفته‌اند که اتریوم خود را نگه دارند.

کاهش ناگهانی سپرده‌های فعال در شبکه، نشان‌دهنده کاهش قصد سرمایه‌گذاران برای فروش دارایی‌های خود جهت کسب سود یا جبران زیان، است.

سپرده‌های فعال اتریوم. منبع: Santiment
سپرده‌های فعال اتریوم. منبع: Santiment

در حال حاضر، سپرده‌های اتریوم در سطح پایین ترین هفت ماهه خود قرار دارند که نشانه‌ای خوب برای آینده آلت کوین است. به این معناست که اتریوم مقاوم در برابر اثرات منفی ناشی از فروش زیاد است و احتمال بازیابی از ضررهای اخیر وجود دارد.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

این احساس در تغییر عرضه از سرمایه گذاران کوتاه مدت به سرمایه گذاران میان مدت نیز قابل مشاهده است. تصاویر نشان داده‌اند که کسانی که دارایی‌های خود را برای یک تا سه ماه نگهداری می‌کنند، شاهد افزایش ۶۳۸۰۰۰ ETH به ارزش بیش از ۲ میلیارد دلار بوده‌اند.

افزایش عرضه نشان دهنده این است که سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت، که دارایی‌های خود را کمتر از یک ماه نگه می‌دارند و تمایل به فروش دارند، ممکن است پتانسیل سود را در دارایی‌ها مشاهده کرده و بنابراین از فروش خود خودداری می‌کنند.

توزیع تامین اتریوم. منبع: Glassnode
توزیع تامین اتریوم. منبع: Glassnode

پیش بینی قیمت ETH: فیبوناچی مهم

“در حال حاضر، قیمت اتریوم حدود ۳۲۰۲ دلار است که نزدیک به ۳۳۷۶ دلار می‌شود. این مقدار به تقریباً ۵۰ درصد از سطح فیبوناچی ۴۵۷۵ تا ۲۷۴۳ دلار می‌رسد. با حمایت سرمایه گذاران، اگر اتریوم توانایی نقض مقاومت ۵۰٪ فیبوناچی را داشته باشد، احتمال افزایش بیشتر وجود دارد.”

در نهایت، ارزش اتریوم به قیمت ۳۵۸۲ دلار از مقاومتی همچون ۳۵۰۰ دلار عبور کرده و این قیمت به عنوان سطح حمایت و مقاومت روانی برای اتریوم تایید شده است.

نمودار 1 روزه ETH/USDT. منبع: TradingView
نمودار ۱ روزه ETH/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر سطح حمایت ۵۰% فیبوناچی نقض نشود و اتریوم دوباره افت کند و نتواند آن را شکست دهد، احتمالاً به ۳۰۹۳ دلار کاهش می‌یابد. از دست دادن این سطح حمایت، چشم‌انداز صعودی را باطل می‌کند و قیمت اتریوم را زیر ۳۰۰۰ دلار می‌برد.


منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده