آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پنجره فرصتی برای XRP وجود دارد که می‌تواند قیمت را به ۲۷ دلار برساند

پنجره فرصتی برای XRP وجود دارد که می‌تواند قیمت را به ۲۷ دلار برساند

پنجره فرصتی برای XRP وجود دارد که می‌تواند قیمت را به ۲۷ دلار برساند

به گزارش زوم ارز، قیمت XRP باعث بروز ابهام و تردید درباره تجارت پایدار آن در بازه‌های کمتر از یک دلار شده است، اگرچه دریافت مقداری شفافیت قانونی، آن را به عنوان یک اوراق بهادار شناخته نمی‌کند.

با این وجود، این دارایی همچنان تلاش می‌کند تا در بازاری که تمرکزش بر کسب سود قابل توجه است، به طور مداوم رشد کند. با ملاحظه آینده تجارت XRP، یک تحلیلگر ارزهای رمزنگاری به نام Egrag Crypto در یک پست در تاریخ ۱۰ مارس (که در گذشته در توییتر منتشر شده بود) به این نظر رسید که این توکن احتمالاً به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری مطرح خواهد بود و به طور قابل توجهی ارزش خود را افزایش خواهد داد.

او معتقد است که با توجه به چندین شاخص فنی، XRP دارای پتانسیل سود قابل توجهی است. او به وجود “مثلث صعودی سفید” اشاره کرده و خروج از این الگو می‌تواند به قیمت XRP کمک کرده و آن را به سطح ۱۷ دلار برساند.

این پنجره فرصت درک شده برای XRP بین آوریل و جولای 2024 است.
این پنجره فرصت درک شده برای XRP بین آوریل و جولای ۲۰۲۴ است.

این پیش‌بینی به بالاترین رکورد اخیر بیت کوین مرتبط است، زمانی که او حدس زد که قبل از ادامه مسیر صعودی خود، این ارز دیجیتال ممکن است با یک عقب‌نشینی جزئی روبرو شود.

پتانسیل XRP برای رسیدن به ۲۷ دلار

در همان زمان، تحلیلگران “مثلث صعودی زرد” را برجسته کردند و توصیه کردند که خروج از این الگو می‌تواند قیمت XRP را به ۲۷ دلار برساند. این تحقق هدف، باعث ارزش گذاری XRP به بیش از ۱.۴ تریلیون دلار بازار می‌شود که از ارزش فعلی بیت کوین پیشی می‌گیرد.

او به جرات پیش‌بینی کرد که سال ۲۰۲۵، “سال Utility Bull Run” برای XRP خواهد بود. دلیل این ادعا بر مبنای چرخه مورد انتظار بیت کوین است که در حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار ختم می‌شود و نشان دهنده افزایش ده برابر نسبت به چرخه قبلی است.

او اظهار کرد: “حرکت شکست می‌تواند قیمت را به ۲۷ دلار برساند که تقریباً ۱۰۰ برابر از ۰.۲۸ سنت است. من می‌دانم که ۹۹٪ احتمالاً درک نمی‌کنند که سال ۲۰۲۵ سال Utility BULLRUN خواهد بود. (…) بنابراین، پنجره فرصت من برای XRP در فاز چهارم سال ۲۰۲۴ تا اوایل سال ۲۰۲۵ خواهد بود.”

باید توجه کرد که در حالی که شاخص‌های فنی ممکن است به آینده صعودی اشاره کنند، این دارایی نیز با مسائل حقوقی بین ریپل و کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) روبرو است.

مهم است بدانید که در گذشته، این موضوع بر روی توکن تأثیرگذار بوده است. اخیراً، هیچ تحول مهم مرتبط با SEC احتمالاً تأثیری بر ارزش XRP نخواهد داشت.

در آخرین به‌روزرسانی، SEC باید تا ۲۲ مارس پاسخ خود را ارسال کند و ریپل نیز باید خلاصه دفاع خود را تا ۲۲ آوریل ارائه دهد.

تحلیل قیمت XRP

در زمان انتشار، ارزش XRP به ۰.۶۲ دلار رسید که نشان دهنده یک کاهش هفتگی تقریباً ۰.۷۰٪ است. با این حال، در طی ۳۰ روز گذشته، این توکن یک رشد قابل توجه تقریباً ۱۸٪ را تجربه کرده است.

نمودار قیمت XRP
نمودار قیمت XRP

تحلیلگر، در حالی که سودهای قابل توجهی را برای XRP پیش‌بینی کرده است، به چالش بزرگی در عبور از سطح ۱ دلار برخورد کرده است. دستیابی به این نقطه عطف، به طور بالقوه فرصت‌های بیشتری را برای یک روند صعودی پایدار فراهم می‌کند.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید