لایت فارکس

هدرا (HBAR) 16% رشد می‌کند، علت چیست؟

هدرا (HBAR) 16% پرش می‌کند، این دلیل کلیدی پشت افزایش است

هدرا (HBAR) ۱۶% رشد می‌کند، علت چیست؟

به گزارش زوم ارز، HBAR، دارایی رمزنگاری بومی بلاک چین Hedera، همچنان یک برنده شگفت‌انگیز باقی می‌ماند در حالی که کل بازار کریپتو در نزدیکی پایان هفته، فروش را تجربه کرد.

در روز جمعه، بازار کریپتو با رکود مواجه شد که جرقه نزولی گسترده در سراسر جهان را به همراه داشت و منجر به انحلال بیش از یک میلیارد دلار شد. بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو، طی چند ساعت بیش از ۸ درصد سقوط کرد و به ۲۵۶۱۰ دلار به پایین ترین حد دو ماه اخیر رسید و این دارایی رمزنگاری را در بدترین هفته خود از نوامبر و سقوط صرافی FTX قرار داد.

در کمال تعجب، HBAR از ابتدای رکود بازار در سبز بوده است و همچنان پرت است. در حالی که اکثر رمزارزها روز را با رنگ قرمز به پایان می‌رسانند، همانطور که در نمودار روزانه آن دیده می‌شود، Hedera روز را با رنگ سبز بسته است.

هدرا (HBAR) 16% پرش می‌کند، این دلیل کلیدی پشت افزایش است

این روند صعودی تا زمان چاپ ادامه داشت، زمانی که هدرا یک چوب شمع سبز غول پیکر را در ۱۹ اوت چاپ کرد. در این فرآیند، هدرا از سد مهم در MA 200 0.059 دلار عبور کرد و به بالاترین حد روزانه ۰.۰۶۷ دلار رسید.

در زمان نگارش مقاله، HBAR 17.44% در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و به ۰.۰۶۵ دلار رسیده است. در هفت روز گذشته، ارز دیجیتال ۱۶ درصد افزایش یافته است. این بسیار مهم است زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده ضرر هفتگی را متحمل می شوند که با فروش اخیر بازار تشدید شده است.

در حال حاضر، توکن HBAR Hedera به عنوان بزرگترین سودآور روزانه در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر پیشتاز است.

هدرا شاهد افزایش پذیرش سازمانی است

دلیل اصلی افزایش قیمت اخیر HBAR ممکن است احساسات مثبت پیرامون شبکه Hedera باشد، با توجه به افزایش اخیر در پذیرش سازمانی.

در ۱۴ آگوست، زمانی که FedNow فدرال رزرو در حال افزودن Dropp، یک پلت فرم پرداخت خرد مبتنی بر Hedera، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات منتشر شد، HBAR افزایش قابل توجهی را تجربه کرد.

هیوندای و کیا، دو خودروساز بزرگ، شبکه هدرا را پذیرفته اند و نقطه عطف دیگری برای پذیرش این پلت فرم است.

به‌خصوص، خوش‌بینی با این خبر تقویت شد که خودروسازان هیوندای و کیا یک سیستم ردیابی انتشار کربن زنجیره تامین با قابلیت هوش مصنوعی را در شبکه هدرا ایجاد کرده‌اند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده