آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا تون کوین پس از افزایش ۷۰% در هفته گذشته به مرحله ای از بیش خرید رسیده است؟

1710392466-86420939c8ab4c36673a8c4234083f0a9810dd0e.jpg

آیا تون کوین پس از افزایش ۷۰% در هفته گذشته به مرحله ای از بیش خرید رسیده است؟

به گزارش زوم ارز، قیمت تون کوین: هنگامی که ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، بالاترین سطح خود را به سطوح جدیدی رساند، تون کوین نیز یک بازیابی تهاجمی شتاب زده بود. این دارایی با شتاب قابل توجهی، توسط ۳ پلاکن برجسته شمع های بزرگ در نمودار روزانه که ارزش سکه را از ۲.۷ دلار به ۴.۳۸ دلار ارتقا داد و یک رشد ۶۸ درصدی را به ثبت رساند. برای خرید و فرش تون کوین  می توانید از صرافی ها اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

بازگشت صعودی قیمت تون کوین، توجه سرمایه گذاران را جلب کرده است

قیمت تون کوین| Tradingview
قیمت تون کوین| Tradingview

برای بیش از یک سال، TON یعنی ارز دیجیتال بومی بر بستر بلاک چین لایه ۱، Toncoin، در حال معامله بود که تلاش می کرد تا بالاتر از مرز ۲.۸ دلار حفظ شود. اما، تجزیه و تحلیل نمودار زمانی روزانه این تثبیت را به عنوان یک الگوی برگشت صعودی با نام الگوی سر و شانه معکوس نشان داد،

در ۱ مارس، قیمت Toncoin از خط مقاومت الگوی ۲.۷ دلار فرار کرد که اشاره به یک تغییر قابل توجه در پویایی بازار بود. افزایش پس از شکست نقطه مقاومت، باعث ۷۰ درصد افزایش قیمت سکه شد و آن را به قیمت فعلی معامله ۴.۵۳ دلار رساند. این حرکت صعودی همراه با گمانه زنی ها در مورد انطباق عمومی اولیه (IPO) توسط تلگرام بود که با پروژه TON ارتباط ویژه داشت.

براساس گزارش Spot On Chain، یک نهنگ ارز دیجیتال قابل توجه – که به عنوان ۰x1ee آدرس اتریوم شناخته شده است – سرمایه گذاری زیادی در Toncoin داشته است.

تاریخچه معاملات خرید نهنگ از ۲۰۹۲۳۷ تن با ارزش تقریبی ۸۵۲ هزار دلار اتریوم  با میانگین قیمت تقریبی ۴.۰۷ دلار در هر تن در روز گذشته نشان داده شده است.
قیمت توکن $TON در طول عرضه اولیه احتمالی تلگرام، در ۲۴ ساعت گذشته، با ۲۶ درصد افزایش به ۲۱۴ دلار ETH (852 هزار دلار) رسیده است برای خرید تعداد ۲۰۹۲۳۷ دلار TON با قیمت ۴.۰۷ دلار.
باید توجه داشت که نهنگ در حال حاضر سود کل تخمینی حدود ۲.۴۸ میلیون دلار از معامله ۶ توکن از ۹ توکن معامله شده را کسب کرده است (نرخ برد: ۶۶.۶%).
این اطلاعات نشان می دهد که معامله‌گران پول هوشمند انتظار افزایش فوری قیمت TON و بهبود طولانی‌مدت را ندارند.
با توجه به سطح محوری سنتی، جهش اخیر قیمت باعث شکست فریبنده از سطح مقاومت-۴ در ۴.۴ دلار شده و به خریداران پله جدیدی برای رفتن به سمت بالاتر ارائه می دهد. با حرکت پایدار، قیمت TON ممکن است حدود ۷.۵% افزایش یابد تا به سطح مقاومت فوری بعدی در ۷.۸۵ دلار برسد.
همچنین، با بیش از ۱۰۰۰ سود نقدی بیت‌کوین، انتظار می‌رود که نهنگ‌های بیت‌کوین اصلاحی در آینده داشته باشند.
در مورد شاخص فنی، شیب روزانه RSI تا ۹۰% نشانگر پیشروی خرید‌ها در یک رالی طولانی مدت است و احتمالا بازگشتی جزئی می تواند اجازه دهد که قدرت آنها بازیابی یابد.
همچنین، اگر قیمت TON وارد اصلاح جدیدی از ۴.۴ دلار شود، سطوح محوری ۳.۹ دلار و ۳.۴ دلار به عنوان پشتیبانی ممکن است مؤثر باشند.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده