آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نقد و بررسی Guild of Guardians: بازی عالی اتریوم برای بازی در حین مدفوع

1716623155-015e1086c4f82c9467d2f31a207ad393fce3475b.jpeg

نقد و بررسی Guild of Guardians: بازی عالی اتریوم برای بازی در حین مدفوع

به گزارش زوم ارز، بازی‌ها باید در زمان مناسب شما را پیدا کنند. به عبارت دیگر، این بازی اتریوم مرا در حمام پیدا کرد.

تجربه‌های مورد علاقه من در بازی‌ها زمانی به یاد می‌آورم که یک عنوان بازی واقعاً مهیج بوده و توانسته است به طور کامل در زندگی من جا بیفتد. به عنوان مثال، بازی Bloodborne یکی از آن بازی‌هایی بود که در حین انتشار کروناویروس، من را مشغول و سرگرم نگاه داشت و به من احساس ارتباط با جهان خیالی آن دنیا را القا کرد. هم‌چنین، هنگامی که جواهرات تعاونی را با شریک زندگی‌ام تجربه می‌کردم، این بازی نه تنها برای ما یک فرصت برای تفریح بود بلکه روابط ما را تقویت کرد.

Guild of Guardians شما را در آن مواقعی ملاقات می‌کند که در آسایش طبیعی روزمره به آرامی در حال استراحت هستید، در حالی که در محل کار مشغول استراحت و انتظار رفتن با اتوبوس هستید یا شاید در حال پختن شام هستید. این بازی فانتزی موبایل دارای پیچیدگی‌هایی است که می‌تواند توجه شما را به خود جلب کند، اما خوشبختانه دارای یک حلقه گیم‌پلی سریع و کارآمد است که به راحتی می‌توانید آن را شروع کرده و لذت بردارید.

عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.
عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.

جنگیدن با چاله‌های تاریک و خطرناک

Guild of Guardians یک بازی کارتی تجاری برای دستگاه‌های iOS و Android می‌باشد که از دو سبک rogue-lite و auto-battler برای ایجاد یک تجربه گیم‌پلی جذاب و ساده استفاده می‌کند.

در جریان ماموریت‌های خود در سیاه چال‌ها، شما باید با دقت و استراتژی به مبارزه با دشمنان بپردازید. هر یک از این چال‌ها دارای چندین اتاق پر از تهدیدهای مختلف است که شما برای جمع‌آوری حداکثر امتیاز تجربه و غارت باید با آنها مبارزه کنید. اتاق‌های مختلف همراه با دشمنان متنوع، جعبه‌های غارت و منابع گوناگون برای ارتقاء تجهیزات شما وجود دارند که باید با دقت با آن‌ها برخورد کنید تا به بهترین نتیجه دست یابید.

می‌توانید سه نگهبان را به میدان ببرید، و با افزایش سطح، تعداد بیشتری را اضافه کنید. این افراد از تانک‌ها گرفته تا جادوگران و نگهبانان حمایت می‌کنند، لذا حائز اهمیت است که تیم شما دارای ترکیبی متعادل از ویژگی‌ها باشد. پس از انتخاب گروه نگهبان، به دقت تشکیلات خود را مشخص کرده و تانک‌ها را در جلو قرار داده و سپس روی مبارزه کلیک کنید.

با الهام از بازیکنان خودکار مانند Teamfight Tactics (TFT) از شرکت Riot، نگهبانان شما در Guild of Guardians به صورت خودکار برای شما جنگ می‌جنگند. با این حال، در این بازی شما می‌توانید انتخاب کنید که هر کدام از نگهبانان خود را در زمانی خاصی از بازی مورد استفاده قرار دهید. این تعادل مناسب بین فعال بودن در لحظات مهم و همچنین استراحت و آرامش در زمان‌های دیگر، باعث ایجاد تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز می‌شود و نیازی به تمرکز بیش از حد ندارد.

عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.
عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.

وقتی از اتاق‌های هر سیاه‌چال عبور می‌کنید، شما باید یکی از رون‌ها را انتخاب کنید که به شما ادامه می‌دهد، این رون‌ها می‌توانند تجربه‌ای خوشایند برای شما فراهم کنند. گاهی اوقات شما ممکن است با گزینه “نفرین سرنوشت” روبرو شوید که شما را آزار می‌دهد و دشمنان شما را قدرتمندتر می‌کند. این تنوع و انتخاب‌ها برای هر دویدن یک سیاهچال اهمیت دارد، زیرا من با توجه به تیم و استراتژی خود، رون‌هایی را انتخاب کرده و تنظیم می‌کنم که به درستی بازی کنید.

این حلقه تنها چند دقیقه طول می‌کشد و با فرصت‌های زیادی برای کنار گذاشتن تلفن، تجربه زندگی واقعی را دوباره تجربه کرده و سپس به آن بازمی‌گردید. به همین دلیل، توقف‌های طبیعی در طول روز شما بسیار مهم است.

تنها انتقاد من از بازی اصلی این است که “احساس هم افزایی دامنه” و روابط بین آنها پنهان است. حتی پس از جستجو، نمی‌توان به وضوح یا شخصیتی منحصر به فرد آن را دید. به نظر می‌رسد داشتن تعداد معینی از کاراکترها از یک “دامنه” باعث تشویق تیم شما می‌شود، اما علاقه به هر دامنه تقریباً یکسان است… بنابراین کمی اضافی به نظر می‌رسد.

در جمع سایر قهرمانان خودکار، قطعاً قسمت جذابیت اصلی بازی حساب می‌شود. بنابراین، من بسیار مشتاقم که ببینم که گیلد از نگهبانان چه تغییرات و افزوده‌های جالبی را در این زمینه ارائه می‌دهد؛ به عنوان مثال، امکان همبستگی بیشتر که بهبود می‌بخشد، توانایی بیهوش کردن و یا امکانات منحصر به فرد دیگری.

بعد از تکمیل چند دسته کار، احتمالاً به مقدار کافی منابع را جمع‌آوری کرده‌اید تا بتوانید یک تیم قوی و موثر بسازید که به خوبی برای شما کار می‌کند.

Guild of Guardians یک سیستم تسطیح کاراکتر و سیستم دنده بسیار گسترده دارد که به همان اندازه، معادل یا از جهان آب و هوا بیشتر، توجه را به خود جلب می کند. هر نگهبان، سطح منحصر به فرد خود را دارد که تا سطح ۳۰ ارتقا می‌یابد. این سطح بر تأثیر سلامت، حمله، دفاع و مهارت های مربوطه برای باز کردن قفل تاثیرگذار است.

به علاوه، امکان دارد هر شخصیت را با تجهیزاتی مانند زره، کلاه جادوگر یا تبر مجهز کنید تا استعدادهای خاصی را بهبود بخشید. این امور به طور کاملاً ذهنی طراحی شده‌اند و زمانی که این واقعیت نباشد، بازی هنوز هیجان انگیز خواهد بود.

عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.
عکس از Guild of Guardians. تصویر: انجمن نگهبانان.

تا به حال، من با هیچ عنصر رمزنگاری یا NFT ارتباط برقرار نکرده‌ام. به مدت تقریبی یک هفته، هر روز این بازی را بازی می‌کردم و بدون حضور هیچ مؤلفه Web3 در آن، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشتم. با این حال، زمانی که به کیف پول خود Immutable Passport وارد می‌شوم، با استفاده از گزینه ساده ورود به سیستم Gmail، به مزایای جدیدی دست پیدا می‌کنم.

اهمیت بالاترین در کار شما این است که می‌توانید نگهبانان خود را “ارتقا” دهید که باعث افزایش ۳۰ درصدی در کل سوددهی آن‌ها می‌شود. با انجام این فرایند، نگهبان را به یک توکن غیرقابل تغییر NFT در شبکه zkEVM اتریوم تبدیل می‌کنید و اجازه می‌دهید تا آن‌ها را در بازار ثانویه به فروش برسانید.

در حال حاضر، می‌توانید به قیم ۶.۹۹ دلار برای خرید ۴۰ Ascension Seals، منابع مورد نیاز برای صعود به قیم، دسترسی داشته باشید. اما، می‌توانید نیز آنها را با کسب برتری در تابلوهای امتیاز تهیه نمایید. تعداد مهر و موم مورد نیاز برای این اقلام بسته به میزان محبوبیت نگهبان متفاوت است. با این حال، بر اساس مشاهدات من، بیشتر نگهبانان کمیاب با رنگ بنفش با ۳۱ Ascension Seals به دستاوری خوبی دست پیدا می‌کنند.

قبل از شروع فعالیت خود، کریس کلی، کارگردان بازی Guild of Guardians، از طریق یک تماس Zoom، مرا تشویق کرد تا برای بهبود نگهبانانم تلاش کنم. صعود نگهبانان به عنوان مرحله‌ای اساسی باید آخرین مرحله‌ی استوار ساختن نگهبان شما باشد و راهی برای قفل کردن ارزشی که برای بازی تعیین کرده‌اید.

به عنوان فردی که زمان فراوانی، و همچنین مقدار زیادی پول را برای بازی‌هایی که هیچ گونه مزایای مالی به همراه ندارند، صرف کرده‌ام، تصمیم دارم دارایی‌هایم را نگهداری کنم و آنها را فقط در صورت نیاز به فروش برسانم. از این به بعد، به جای بازی کردن، از تکنولوژی Web3 برای ایجاد این امکان استفاده می‌کنم تا دارایی‌هایم را حفظ کنم.

Guild of Guardians یک بازی جذاب و فوق‌العاده اعتیادآور است که شما را به دنیای سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز سیاه چال‌ها می‌برد. در این حلقه گیم پلی، شما به چال‌های تاریک و پر از مخاطرات وحشیانه وارد می‌شوید، جایی که باید با هوش و استراتژی، به دست آوردن غنایم را هدف خود قرار دهید.

اگر هم به یک موانع برخورد کنید و به اهداف خود دسترسی نیابید، نگران نباشید. با بهره‌گیری از هر منبع و غنیمتی که بتوانید پیدا کنید، می‌توانید تیم خود را تقویت کرده، تجهیزات و ابزارهای بهتری را برای خود تهیه کنید و حتی قفل‌های نگهبانان جدید را باز کنید تا به سطح بعدی ارتقا پیدا کنید و به موفقیت‌های بزرگ‌تری دست پیدا کنید.

وقتی به تخت سلطنت نشسته‌ام، در توییتر غمگین نیستم. نگهبانانم را برای شجاعت بالا می‌برم و با اسکلت‌ها در سیاه‌چال‌ها می‌جنگم. برای رسیدن به هدفم و فرا رسیدن به مهمانی‌های Guild of Guardians تلاش می‌کنم.

منبع: decrypt.co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها