آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز گِیت توکن GT چیست؟

ارز گِیت توکن GT چیست؟

ارز دیجیتال گِیت توکن GT چیست؟ رمز ارزی که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، توکن ارائه شده پلتفرم گِیت چِین GateChain است. GateChain یک بلاکچین عمومی می باشد که تمرکز آن بر روی ایمنی دارایی های زنجیره ای و تجارت غیرمتمرکز است. در ادامه مطالب شما می توانید با این پلتفرم و توکن آن به صورت کامل آشنا شوید. همچنین با خواندن این مقاله می توانید اطلاعاتی را در اتباط با نحوه خرید، فروش و ذخیره سازی این رمز ارز دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات کافی تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

شما می توانید در صفحه قیمت لحظه ای گیت توکن در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت گیت توکن | قیمت GT) را مشاهده نمایید.


ارز دیجیتال گِیت توکن GT چیست؟

ارز دیجیتال گِیت توکن GT چیست؟
ارز دیجیتال گِیت توکن GT چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز گفتیم، گِیت توکن GT، توکن بومی اکوسیستم گِیت چِین GateChain است. از این توکن برای پرداخت کارمزد تراکنش در شبکه گِیت چِین GateChain استفاده می شود و همچنین به عنوان پاداش سهام PoS عمل می کند.

گِیت چِین GateChain همانطور که گفته شد یک نسل جدید بلاکچین عمومی است که ایمنی دارایی های درون زنجیره ای و تجارت غیرمتمرکز را فراهم می نماید. GateChain با داشتن یک حساب Vault و عملکردهای منحصر به فرد یک مکانیزم جدیدی را ارائه می دهد و مشکلات چالش برانگیز سرقت دارایی و از دست دادن کلید خصوصی را بر طرف می کند. همچنین تجارت غیرمتمرکز و نقل و انتقالات بین زنجیره ای نیز در کنار سایر ویژگی های اصلی پشتیبانی خواهد شد. به طور کلی گِیت چِین GateChain روی ایمنی دارایی های زنجیره ای تمرکز کرده و مفاهیم جدیدی را ارائه می دهد. در ادامه مطالب شما می توانید با ویژگی های اصلی اکوسیستم GateChain آشنا شوید.


معرفی ویژگی های اکوسیستم گِیت چِین GateChain

معرفی ویژگی های اکوسیستم گِیت چِین GateChain
معرفی ویژگی های اکوسیستم گِیت چِین GateChain

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از ویژگی های این اکوسیستم آشنا شوید. ویژگی های اصلی اکوسیستم گِیت چِین GateChain به شرح زیر می باشد:

  1. انتقال و پرداخت: با استفاده از کیف پول کاربران می توانند گِیت توکن GT و همچنین دارایی های معروف درون زنجیره ای را ارسال و دریافت کنند.
  2. انتشار دارایی: امکان صدور توکن های شخصی توسط کاربران برای دیجیتال سازی و مدیریت دارایی وجود دارد.
  3. ذخیره امن دارایی: با استفاده از یک حساب Vault منحصر به فرد و یک مکانیزم مخصوص، یک حساب می تواند امن باشد.
  4. سازوکار اجماع PoS: گِیت توکن GT به عنوان انگیزه ای پایدار برای کاربران شرکت کننده در استیکینگ Staking و ثبات اساسی اکوسیستم در نظر گرفته می شود.
  5. چند امضایی: با استفاده از این ویژگی، کاربران قادر خواهند بود مالکیت یک حساب را به اشتراک بگذارند و امکان تنظیم مدیریت حساب متناسب با خواسته ها وجود دارد.

کیف پول های گِیت چِین GateChain

کیف پول های گِیت چِین GateChain
کیف پول های گِیت چِین GateChain

ارائه برنامه های مختلف کیف پول توسط گیت چین Gatechain صورت گرفته است. که در این قسمت از مقاله به شرح ان خواهیم پرداخت.

  1. در مرحله testnet گِیت چِین کیف پول های دسکتاپ را برای سیستم عامل های ویندوز و مک ارائه می دهد.
  2. در مرحله mainnet، گِیت چِین تنوع گسترده تری را برای تامین هر نوع نیاز فراهم خواهد کرد. برای مثال کیف پول موبایل برای اندروید و ios، کیف پول سخت افزاری و …

مفاهیم اساسی گِیت چِین GateChain

گِیت چِین  GateChain که پلتفرم ارائه دهنده گِیت توکن می باشد یک زنجیره عمومی جدید است. این پلتفرم بسیاری از مفاهیم جدید را ارائه داده است که امنیت دارایی ها را تشکیل می دهد.

حساب عادی Normal Account: این نوع از حساب به ذخیره سازی دارایی ها می پردازد و مناسب برای استفاده روزانه است. دارایی های این نوع حساب می توانند بلافاصله ارسال شوند و معاملات پس از تایید در زنجیره برگشت پذیر نیستند و کلید خصوصی گمشده قابل بازیابی نیست.

حساب vault: نوع جدیدی از حساب که دارای معاملات قابل لغو است. دارایی های این نوع حساب پس از تاخیر از پیش تعیین شده منتقل می شوند. مناسب برای ذخیره سازی و نگهداری وجوه و استفاده فوری نیست.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال گِیت توکن GT برابر با ۲.۸۸ دلار می باشد و حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت برابر با ۱۶،۸۵۴،۲۹۲ دلار است. این رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵.۱۲% کاهش قیمت داشته است و اکنون در سایت CoinMarketCap رتبه ۱۲۸ را به خود اختصاص داده است.

در ادامه مطالب شما روند قیمت این ارز دیجیتال را از تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۱۹ تا اکنون یعنی ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ مشاهده نمایید. همانطور که در نمودار مشاهده می شود این ارز دیجیتال در تاریخ ۱۲ مِی ۲۰۲۱ به ATH خود رسیده است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken

خرید و فروش ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال GT می توانید از صرافی های داخلی و خارجی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند، استفاده نمایید. لازم است تا در ابتدا در یکی از صرافی ها ثبت نام نمایید و پس از انجام مراحل احراز هویت و ثبت نام رمز ارز خود را خریداری کنید.

به دلیل تحریمات موجود کاربران ایرانی قادر به خرید مستقیم این ارز دیجیتال نمی باشند به همین دلیل باید یکی از استیبل کوین ها همانند تتر را خریداری نموده و سپس در صرافی آن را به ارز دیجیتال GT تبدیل کنند. لازم به ذکر است فروش این رمز ارز همانند خرید آن در صرافی ها انجام پذیر است. در ادامه مطالب صرافی های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال را به شما معرفی خواهیم نمود.


چه صرافی هایی ارز گِیت توکن را پشتیبانی میکنند؟

چه صرافی هایی ارز گِیت توکن را پشتیبانی میکنند؟
چه صرافی هایی ارز گِیت توکن را پشتیبانی میکنند؟

در حال حاضر بهترین صرافی های آنلاین خارجی برای مبادله ارز دیجیتال گِیت توکن GT صرافی های Gate.io ،Huobi Global ،Bitfinex و Hoo می باشند. در این صرافی ها امکان مبادله ارز دیجیتال GT با جفت ارزهای USDT ،BTC ،UST و USD وجود دارد. ما به پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام عملیات خرید از قبل در ارتباط با صرافی مورد نظر به جستجو بپردازید تا یک صرافی معتبر و مطمئن را انتخاب نمایید.

انتخاب یک صرافی معتبر می تواند در روند سرمایه گذاری به شما کمک بزرگی نماید. همچنین قبل از خرید آموزش های لازم در ارتباط با نحوه ثبت نام در صرافی مطالعه نمایید.


چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال گِیت توکن پشتیبانی میکنند؟

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال گِیت توکن پشتیبانی میکنند؟
چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال گِیت توکن پشتیبانی میکنند؟

برای ذخیره سازی ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken می توانید از کیف پول هایی که در این قسمت از مقاله به شما معرفی می نماییم، استفاده نمایید.

۱.کیف پول تراست Trust:

یکی از کیف پول هایی که می توانید برای ذخیره سازی ارز دیجیتال GT استفاده کنید، کیف پول تراست می باشد. تراست ولت یک کیف پول موبایلی می باشد که در دو نسخه اندروید و IOS موجود است. کلیدهای خصوصی این کیف پول در سرور ذخیره نشده و در تلفن همراه شما ذخیره می شود. این امر امنیت کیف پول را افزایش می دهد.

۲.کیف پول سیف پل SafePal:

کیف پول سیف پل در دو مدل سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد. کاربران می توانند کیف پول نرم افزاری سیف پل را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند. این کیف پول در دو نسخه اندروید و ios موجود می باشد. لازم به ذکر است که در این کیف پول می توانید علاوه بر ذخیره سازی ارزهای دیجیتال، ترید کنید.


کلام پایانی در مورد ارز دیجیتال گِیت توکن GT

با خواندن این مقاله شما می توانید با ارز دیجیتال گِیت توکن GT آشنا شوید. رمز ارزی که معرفی نمودیم، توکن ارائه شده پلتفرم گِیت چِین GateChain می باشد. این پلتفرم یک بلاکچین نسل جدید است و ویژگی هایی را دارا می باشد. شما می توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال گِیت توکن GT از صرافی هایی که در این مقاله نام بردیم، استفاده کنید. همچنین پس از خریداری این رمز ارز می توانید آن را در یکی از کیف پول های تراست و یا سیف پل ذخیره کنید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز دیجیتال گِیت توکن GT” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پرویز
پرویز
2 سال قبل

ارز gt را میشه استخراج کرد؟

عرفان
عرفان
2 سال قبل

بهترین قیمت ورود جهت سرمایه گذاری بلند مدت ارز GT چه قسمتی است؟

یاسر
یاسر
2 سال قبل

ارز GT از گروه کوین هاست یا توکن ها؟

منیره
منیره
2 سال قبل

چگونه میتونم ارز GT را از صرافی بایننس به کیف پول انتقال دهم؟

مهسا
مهسا
2 سال قبل

آیا خرید ارز GT با توجه به اصلاح قیمتی بیت کوین جهت سرمایه گذاری بلند مدت را پیشنهاد می کنید؟

فرشاد
فرشاد
2 سال قبل

آیا توشیت های ایلان ماسک در قیمت همه ارزها تاثیر گذار هست؟

آخرین مقالات منتشر شده