آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل گراف GRT

تحلیل گراف GRT

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از GRT در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت گراف را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

تحلیل گراف GRT امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، برای سرمایه‌گذاران، حمایت در ناحیه ۰.۲۲۹۱ دلار یک سطح کلیدی است که باید تحت نظر داشته باشند. شکست این سطح می‌تواند به کاهش بیشتر قیمت منجر شود. از سوی دیگر، مقاومت در ناحیه ۰.۲۵۸۴ دلار نیز باید مورد توجه قرار گیرد. عبور از این سطح می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند و صعود قیمت به سمت نواحی بالاتر باشد. در حال حاضر، GRT در یک حالت نوسانی قرار دارد و شکست هر یک از این سطوح کلیدی می‌تواند نشانه‌ای برای تصمیم‌گیری در مورد معاملات بعدی باشد.

تحلیل GRT در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل GRT در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل گراف GRT امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، قیمت GRTUSDT در محدوده حمایتی ۰.۲۲۷۰ تا ۰.۲۳۳۰ حمایت شده و احتمال برگشت قیمت از این ناحیه وجود دارد. اگر قیمت بتواند مقاومت ۰.۲۶۷۰ را بشکند، احتمال حرکت به سمت سطح‌های مقاومتی بالاتر وجود دارد. در صورت شکست سطح حمایتی ۰.۲۲۷۰، احتمال افت بیشتر قیمت تا حدود ۰.۲۲۰۰ وجود دارد.

تحلیل GRT در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل GRT در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل گراف GRT امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه. با تحلیل ارز GRT در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده، چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و آن روند صعودی، درون یک ساختار کانال صعودی در حال حرکت است، که ما نیز آن کانال را رسم کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال شکل گرفته ،این انتظار را داریم که قیمت به طرف سقف کانال حرکت کرده و به آن نیز برسد، که دقیقاً این اتفاق طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، رخ داد و در ادامه شاهد بریک باکس قرمز و سقف کانال نیز بودیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید ،قیمت نتوانسته بالاتر از باکس قرمز و سقف کانال تثبیت دهد و شروع به اصلاح کرده و هم اکنون وارد محدوده کانال صعودی نیز شده است و به این نکته توجه داشته باشید که با مشاهده الگوهای نزولی ، قیمت می‌تواند به طرف کف کانال حرکت کند و شاهد تشکیل شدن یک موج اصلاحی تا آن ناحیه نیز باشیم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز UNI هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل GRT امروز 4 اردیبهشت 1403
تحلیل GRT امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل گراف GRT امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز GRT در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. لطفاً متن را با دقت مطالعه کنید و به نکات گفته شده توجه فرمایید. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده، چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و آن روند صعودی، درون یک ساختار کانال صعودی در حال حرکت است، که ما نیز آن کانال را رسم کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال شکل گرفته ،این انتظار را داریم که قیمت به طرف سقف کانال حرکت کرده و به آن نیز برسد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً قیمت این ارز طبق تحلیلی که داشتیم رشد پیدا کرده و اهداف مد نظرمان یعنی سقف کانال و باکس قرمز رنگ نیز دست یافته است و در ادامه آن دو ناحیه به طرف بالا پرک شده و نکاتی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر بالاتر از سقف کانال تثبیت را داشته باشیم و شاهد شکل‌گیری کندل‌های صعودی قوی باشیم ،میتوانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه داده و محدوده باکس قرمز بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد و نکته مهم دیگر اینکه فعلاً کندل‌های قرمز فعلی را می‌توانیم با عنوان پولبک بدانیم اما اگر این آفت قیمتی دامه‌دار شود و باکس قرمز به طرف پایین شکسته شود در آن زمان توقع داریم که شاهد افت بیشتری در قیمت این ارز باشیم و می‌تواند به طرف کف کانال حرکت کند. دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز UNI هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل GRT امروز 7 فروردین 1403
تحلیل GRT امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل گراف GRT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز GRT در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده، چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و آن روند صعودی، درون یک ساختار کانال صعودی در حال حرکت است، که ما نیز آن کانال را رسم کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال شکل گرفته ،این انتظار را داریم که قیمت به طرف سقف کانال حرکت کرده و به آن نیز برسد.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً قیمت این ارز طبق تحلیلی که داشتیم رشد پیدا کرده و در طی این مسیر مقداری اصلاح انجام داده و مجدد با تشکیل الگوی بازگشتی شروع به رشد کرده و هم اکنون به ناحیه سقف کانال نیز رسیده است. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر در این نواحی الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند، توقع داریم قیمت شروع به افت کرده و آغاز یک موج نزولی تا ناحیه کف کانال را شاهد باشیم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز UNI هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل GRT امروز 8 اسفند 1402
تحلیل GRT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل گراف GRT امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز GRT در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته ،اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که ساختار یک کانال صعودی شکل گرفته و ما آن کانال را نیز برایتان رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت این ارز در موج صعودیِ کانال صعودی قرار دارد و انتظار داریم آن رشد، تا ناحیه سقف کانال و باکس قرمز رنگ که به عنوان یک مقاومت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد نیز ادامه داشته باشد. در ادامه به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته‌ایم و در آنجا با شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی شاهد یک روند نزولی هستیم و بر همین اساس یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم. قیمت این ارز در طی افتی که داشته ،خود را به ناحیه باکس سبز رسانده که به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارد.به این نکته توجه داشته باشید که اگر در این ناحیه، الگوهای صعودی قوی شکل بگیرد و قیمت رشد کند ،به نحوی که از کانال نزولی خارج شود، مجدد انتظار داریم که روند اصلی این ارز از سر گرفته شود ولی در صورت از دست رفتن آن حمایت، افت بیشتری را قیمت این ارز به همراه خواهد داشت.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل GRT امروز 10 بهمن 1402
تحلیل GRT امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل گراف GRT امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه ، با تحلیل ارز GRT در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم دوستان عزیز این ارز از آنجایی که شروع به رشد کرده و آخرین سقف ترند نزولی خود را پس گرفته ، اولین نشانه را به ما داده که ، روند نزولی به پایان رسیده ،سپس همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کفی بالاتر از کف قبلی و سقفی بالاتر از سقف قبلی، یک روند صعودی را تشکیل داده و ما به همین منظور یک کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر انتظار داریم قیمت این ارز بین کف و سقف این کانال نوسان پیدا کند هم اکنون، قیمت به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد که میتواند ، تا سقف کانال و محدوده مقاومتی باکس قرمز ادامه داشته باشد. دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل GRT امروز 12 دی 1402
تحلیل GRT امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل گراف GRT امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز GRT در تایم فریم روزانه به یک ناحیه عرضه قوی که قبلا هم برخورد داشته است رسیده و قیمت به سمت پایین حرکت کرده است و اولین ناحیه حمایتی و تقاضا ای که پیش روی خودش دارد قیمت ۰.۱۱۳۰ دلار است که می‌تواند جلوی ریزش بیشتر این رمز ارز را بگیرد و در بلند مدت به صورت کلی بخواهیم نگاهی کنیم روند این رمز ارز کاملا صعودی می‌باشد و ریزشی که دارد می‌تواند در کوتاه مدت باشد و اصلاح قیمتی باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل گراف GRT امروز 7 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۷ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز گراف GRTUSDT پس از رشده خوبی که در روز ها و هفته های اخیر داشت به یک ناحیه عرضه روزانه برخورد کرد که تا الان باعث جلوگیری از رشد این رمز ارز شده است و همچنان به یک خط روند نزولی هم برخورد کرده است که این ناحیه عرضه و خط روند نزولی باهم ترکیب شده اند و قدرت بیشتری دارد ممکن است این رمز ارز دوباره نزولی بشود و تا کف حمایتی قبلی خودش برگردد البته توجه داشته باشیم که در تایم فریم روزانه یک ناحیه تقاضا دیگر به جز ناحیه پایین تر پیش رو دارد که قیمت ۰.۰۹۸۶۵ دلار هست با از دست دادن این کفه حمایتی تا ناحیه تقاضا و کف قبلی خودش قیمت برمی‌گردد.
موفق و پر سود باشید

تحلیل گراف GRT امروز 9 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۹ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز GRT بعد از واکنش مثبتی که به حمایت محدوده ۰.۱۰ دلار نشان داد، مقاومت خط روند نزولی را با حمایت خریداران شکست و بعد از پولبک به سطح ۰.۱۰۵ دلار، تا قیمت ۰.۱۱ دلار رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد. اما همانطور که در این محدوده اندیکاتور حجم نشان می دهد، به دلیل اینکه تقاضای کافی با حجم معاملات خرید بالایی در این محدوده شکل نگرفت، شاهد ریزش قیمت و شکست حمایت محدوده ۰.۱۰ دلار بودیم. روند نزولی GRT در تایم فریم ۴ ساعته تا محدوده ۰.۰۸۵ دلار ادامه پیدا کرده است و روی این حمایت شاهد تشکیل یک کانال رنج هستیم. این سطح حمایت به دلیل فشار فروش بالا پتانسیل شکسته شدن دارد. بنابراین با شکست این سطح، کاهش قیمت می تواند حداقل تا محدوده ۰.۰۸۲ دلار ادامه داشته باشد. حمایت پایین تر GRT در محدوده ۰.۰۷۱ الی ۰.۰۷۴ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل گراف GRT امروز 14 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز GRT در تمام مدت یک ماه گذشته روند رنجی داشت و با یک مومنتوم منفی در حال بازگشت به محدوده حمایت رند ۰.۱۰ دلار و حتی پایین تر است. خط حمایت داینامیک هم شکسته شده است و نشانه منفی برای این ارز محسوب می شود. اولین حمایتی که می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم در محدوده ۰.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است. یک واکنش مثبت به این محدوده مشاهده می شود. روی نمودار این ارز در تایم روزانه، الگوی کنج نزولی مشاهده می شود. بنابراین در صورت شکست الگو از بالا، می توانیم انتظار رشد مجدد و حرکت به سمت سقف کانال نزولی اصلی را داشته باشیم. حمایت های بعدی GRT در صورت ادامه اصلاح، در محدوده های ۰.۰۹۵ و ۰.۰۸۷ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل گراف GRT امروز 17 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز GRT در طی چند هفته گذشته به تمام سطوح حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود واکنش نشان داد. بعد از حمایت شدن این ارز در محدوده ۰.۱۱ الی ۰.۱۲ دلار، افزایش قیمت دقیقا تا مقاومت ۰.۱۴ دلار ادامه داشت و از این مقاومت در تحلیل قبلی به عنوان یک سطح بسیار قوی یاد شده بود. به دلیل همپوشانی داشتن با یک خط روند نزولی، این سطح نیاز به حجم معاملات خرید بسیار بالایی دارد. همچنین در اثر فشار فروشی که هفته های گذشته در بازار وجود داشت، ادامه روند نزولی ارز GRT دقیقا تا محدوده ۰.۰۹۵ الی ۰.۰۹۰ دلار را شاهد بودیم. این ارز همچنان روند رنجی دارد و حتی به دلیل اینکه آخرین موج صعودی در تایم فریم روزانه به مقاومت ۰.۱۴ دلار واکنش منفی نشان داده است، احتمال شکست خط روند صعودی کوتاه مدت و ریزش قیمت تا محدوده ۰.۰۸۷ دلار را دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل گراف GRT امروز 20 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

ارز GRT همچنان در موج اصلاحی قرار دارد و در طی یک ماه گذشته واکنش های خوبی به محدوده حمایت ۰.۱۱ دلار نشان داده است. قیمت این ارز در تایم فریم روزانه در حال تغیر روند به حالت صعودی است و پتانسیل رشد قیمت را پیدا کرده است. همچنین خط مووینگ EMA با دوره زمانی ۲۰ به سمت بالا شکسته شده است، که می تواند یکی از نشانه های تغییر روند و پایان موج اصلاحی باشد. اما همانطور که می دانیم، مقاومت محدوده ۰.۱۳ الی ۰.۱۴ دلار هم محدوده بسیار قوی محسوب می شود که حتی با خط روند نزولی اصلی همپوشانی دارد. بنابراین برای ادامه رشد قیمت و پایان موج اصلاحی، این سطوح باید پرقدرت شکسته شود، که توسط افراد عادی نمی تواند این اتفاق رخ دهد. بنابراین باید توسط نهنگ های بازار و در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار شکسته شود. همچنین الگوی کف دوقلو نیز در نمودار مشاهده می شود، که شکست مقاومت می تواند الگو را تایید کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل گراف GRT امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز GRT در طی چند هفته گذشته واکنش های خوبی به سطوح حمایتی مشخص شده خود نشان داد. در ابتدا یک واکنش مثبت به محدوده حمایت ۰.۱۳۳ الی ۱۴۲ دلار مشاهده شد، اما فشار فروش قیمت این ارز را وارد اصلاح عمیق تری کرد، طوری که تا محدوده ۵۰ درصد موج صعودی اصلی، اصلاح قیمت ادامه پیدا کرد. در قیمت ۰.۱۱ دلار، مجددا موجی از تقاضا ایجاد شد، و حجم معاملات افزایش پیدا کرد. اما به دلیل رنج شدن روند قیمت در تایم فریم روزانه، دو حمایت برای GRT در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۰.۱۳۳ الی ۰.۱۴۲ دلار قرار دارد، که از قبل روی نمودار رسم شده بود، اما حمایت دوم در محدوده ۰.۱۱۱ الی ۰.۱۱۷ دلار می باشد، و محدوده تست شروع حرکت صعودی قبلی است. بنابراین در صورت واکنش مثبت قیمت به این دو حمایت، می توانیم انتظار رشد خوبی از GRT حداقل تا سقف قبلی در مقاومت ۰.۱۹۵ الی ۰.۲۱۱ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل گراف GRT امروز 30 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته روند کاملاً رنجی را ثبت کرده است. محدوده نوسانات این ارز بین مقاومت ۰.۱۸ و حمایت ۱۶ دلار بوده است. در بازه زمانی روزانه، به دلیل اینکه روند قیمت صعودی می‌باشد، می‌توانیم همچنان انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. اهدافی که برای GRT در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۲۱۷ الی ۰.۲۹۵ دلار می‌باشد. همچنان یکی از مهم‌ترین حمایت‌ها در محدوده ۰.۱۳ الی ۰.۱۴ دلار می‌باشد. اما تا زمانی که حمایت دوم در محدوده رند ۰.۱۰۰ دلار شکسته نشود، روند می‌تواند صعودی باقی بماند.

همچنین در هفته جاری تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۱۶۵ دلار حفظ شود، روند کوتاه مدت و میان مدت GRT می‌تواند صعودی باشد. بعد از فشار خریدی که در آخرین موج صعودی از محدوده ۰.۰۹۰ دلار شروع شد، هنوز پولبک عمیق مشاهده نشده است، که می‌تواند نشانه قدرت بالای خریداران باشد. توجه داشته باشید که در بازه زمانی ۴ ساعته، روند رنج بوده و می‌تواند بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده مدتی نوسان داشته باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 2 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT در طی دو هفته گذشته افزایش قیمت شدید داشت، و با توجه به داغ شدن بحث هوش مصنوعی، و اینکه ارز GRT در لیست این حوزه قرار دارد، با تقاضای شدیدی مواجه شده است. قیمت این ارز به محض شکست سقف کانال نزولی، بدون پولبک حرکت صعودی قوی خود را ادامه داد، و این موج صعودی جدید در قابل یک حرکت اسپایک صعودی بوده است. بعد از افزایش قیمت ۱۵۰ درصدی از سقف کانال نزولی، قیمت ارز GRT به مقاومت محدوده ۰.۲۳۰ دلار واکنش منفی شدیدی نشان داده است.

همچنین در بازه زمانی هفتگی با استفاده از ابزار فیبوناچی اصلاحی محدوده رند ۰.۳۰ دلار به عنوان سطح ۵۰ درصد فیبوناچی شناسایی شده است، که با در نظر گرفتن مقاومت ۰.۲۳ دلار که در چند روز گذشته قیمت به آن واکنش منفی نشان داده است، می‌توانیم یک ناحیه مقاومت قوی برای GRT شناسایی کنیم. با توجه به قدرت بالای موج صعودی، بعد از اصلاح قیمت انتظار افزایش بیشتر و شکست سقف قبلی را داریم. یکی از محدوده‌های حمایت که احتمال بازگشت قوی از آن وجود دارد، در قیمت ۰.۱۳۳ الی ۰.۱۴۲ دلار در نظر گرفته شده است، و در تایم فریم ۴ ساعته پتانسیل تشکیل الگوی کف دوگانه نیز وجود دارد. بنابراین در صورت شکست مقاومت ۰.۱۷۰ دلار، مجدداً حرکت قوی صعودی تا مقاومت‌های مشخص شده می‌تواند ادامه پیدا کند.

تحلیل گراف GRT امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی گراف GRT امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته زیر یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۰۹۳ الی ۰.۱۰ دلار نوسان داشته است. شکل کندل های تایم روزانه کاملا نشان می دهد که  فشار خرید کاهش شدیدی پیدا کرده است، و به دلیل اینکه بازار در طی چند هفته رشد داشته است، برخی از خریداران کوتاه مدت تصمیم به سیو سود گرفته اند. بنابراین با توجه به کندل روز قبل که یک کندل نزولی قوی می باشد، می توانیم احتمال شکست کف کانال صعودی را بیشتر در نظر بگیریم، و احتمال اینکه در هفته جاری روند رنج در این ارز شاهد باشیم بیشتر می باشد. سطوح واکنشی و محدوده های کناال رنج همان حمایت مقاومت های رسم شده روی نمودار می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته و این هفته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز با افزایش شدید تقاضا از دو سطح مقاومت قوی عبور کرده است. مقاومت اول در محدوده ۰.۰۶۶ و مقاومت دوم در محدوده ۰.۰۷۰ دلار قرار گرفته بود، که سطح اول به حمایت تبدیل شده است، و در صورت برگشت قیمت به این محدوده، احتمال واکنش مثبت از این سطح و ادامه روند صعودی وجود دارد. از مهم ترین مقاومت های روند ارز GRT می توانیم به محدوده ۰.۰۷۹ الی ۰.۰۸۱ دلار اشاره کنیم. این ناحیه با سقف کانال نزولی همپوشانی دارد، و شکست آن در برخورد اول احتمال بسیار کمی دارد. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز یک کانال صعودی باریک تشکیل شده است، که کف کانال روی حمایت ۰.۰۶۶ دلار قرار دارد، و برگشت به این ناحیه می تواند واکنش مثبت ایجاد کند. با توجه به شرایط کنونی، در ابتدا ادامه روند و برخورد به مقاومت مشخص شده مورد انتظار است.

تحلیل گراف GRT امروز 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته های گذشته در پایین ترین کف قبلی ۴۰ روز گذشته معامله شده است. قیمت این ارز بعد از اینکه تا محدوده حمایت ۰.۰۵۳ الی ۰.۰۵۴ دلار کاهش داشت، به این ناحیه واکنش مثبت نشان داد، و افزایش تقاضا منجر به رشد ۱۲ درصدی قیمت در طی چند روز گذشته شده است. در تایم فریم ۴ ساعته هنوز سقف و کف های بالاتر مشاهده نمی شود.

بنابراین در این شرایط حرکت قوی صعودی می تواند منجر تشکیل یک ناحیه رنج بزرگتر در نمودار شود. تنها در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از سطح ۰.۰۶۲ دلار ببرند و در پولبک به محدوده ۰.۰۵۹ دلار واکنش مثبت مشاهده شود، انتظار صعودی شدن روند را در تایم ۴ ساعته خواهیم داشت. مقاومت ها و اهداف بالاتر در صورت افزایش فشار خرید در محدوده های ۰.۰۶۶ و ۰.۰۷۰ دلار در نظر گرفته شده است. برای کوتاه مدت با توجه به اینکه سطوح مقاومتی قوی بالای قیمت قرار دارد، احتمال واکنش منفی به مقاومت ۰.۰۶۲ دلار بیشتر می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. محدوده مقاومتی که در قیمت ۰.۰۶۲ الی ۰.۰۶۷ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود شکسته شد، و برگشت قیمت به این ناحیه با واکنش اولیه همراه بوده است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم تغییر روند را از نزولی به صعودی ببینیم، و تا زمانی که شاهد تشکیل کف پایین تری نسبت به محدوده ۰.۰۵۲ دلار نباشیم، انتظار داریم که حرکت قیمت به سمت مقاومت های بالاتر را شاهد باشیم. اولین محدوده مقاومت در قیمت ۰.۰۷۷ الی ۰.۰۸۰ دلار است که در برخورد اول با واکنش بسیار شدیدی همراه بوده است. بنابراین در برخورد دوم نیز می تواند با واکنش همراه باشد. باید توجه داشته باشید که مقاومت مشخص شده محدوده بسیار مهمی است که شکست آن، حمایت و شرایط ویژه ای را در بازار نیاز دارد. اما در صورت رخ داد چنین اتفاقی، هدف بعدی خریداران می تواند در محدوده ۰.۰۸۸ الی ۰.۰۹۰ دلار در نظر گرفته شود.

تحلیل گراف GRT امروز 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طول هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و قیمت این ارز با شکست یک حمایت مهم در محدوده ۰.۰۸۰ دلار، وارد موج نزولی جدیدی شد. یک کانال نزولی کوتاه مدت در این نمودار در نظر گرفته شده بود، که عدم تقاضا باعث شکسته شدن کف کانال و ایجاد فشار فروش مضاعف شد. با توجه به محاسبات اندازه حرکتی، یک ناحیه حمایت واکنشی در محدوده ۰.۰۳۴۲ الی ۰.۰۳۷۰ دلار برای GRT در نظر گرفته شده است. در صورت ادامه پیدا کردن فشار فروش، می توانیم در این ناحیه انتظار یک واکنش مثبت را داشته باشیم.

اگر تمام روند نزولی را داخل یک کانال در نظر بگریم، قیمت داخل کانال نزولی قرار دارد، و این حرکت نزولی می تواند تا کف کانال ادامه داشته باشد. جایی که دقیقا حمایت مورد نظر در این ناحیه قرار دارد. البته در یک صورت این محدوده می تواند به صورت فیک شکسته شود. در این صورت یک برخورد لحظه ای می تواند تا محدوده ۰.۰۱۹۰ الی ۰.۰۱۹۵ دلار به ثبت برسد. از ناحیه دوم واکنش قوی تری می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل گراف GRT امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته از سمت خریداران حمایت خوبی شد، و بعد از پولبک به محدوده ۰.۰۸۰ دلار، قیمت این ارز تا میدلاین کانال نزولی میان مدت رشد داشت. به دلیل نزولی بودن روند کلی در محدوده رند ۰.۱۰ دلار واکنش منفی شدیدی مشاهده شد. واکنش منفی مجدداً باعث برگشت قیمت به سطح حمایت ۰.۰۸۰ دلار شده است. نوسانات شدیدی که در این محدوده مشاهده می کنید، باعث تشکیل روند رنجی شده است که این روند رنج در صورتی که ریزش شدیدتری در بازار نداشته باشیم می تواند ادامه داشته باشد. اما اگر ریزش ادامه پیدا کند و حمایت محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۷۵ دلار شکسته شود، کف کانال می تواند شکسته شود، و کاهش قیمت تا حمایت ۰.۰۵۰ الی ۰.۰۴۹ دلار مورد انتظار می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 17 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمزارز GRT در طی هفته گذشته رشد قیمت داشت، اما این رشد قیمت به حدی ضعیف بوده است که تنها توانسته دو کندل نزولی قوی را پوشش دهد. همانطور که مشاهده می کنید، یک مقاومت در محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۹۷ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده است که اگر برگشت قوی بالای این ناحیه مشاهده نشود، احتمال ریزش مجدد و تست حمایت محدوده ۰.۰۷۵ دلار وجود خواهد داشت. اما برای صعودی شدن روند، نیاز به شکست مقاومت مشخص شده به همراه مقاومت خط روند نزولی داخل کانال می باشد، که در این صورت اهداف بالاتری در محدوده های ۰.۱۰۵ و ۰.۱۱۷ الی ۰.۱۲۰ دلار در انتظار خریداران خواهد بود.

البته دستیابی به این اهداف، لازمه ثبات شرایط صعودی در بازار را دارد. قیمت از یکی از خطوط اندیکتور ایچیموکو عبور کرده است، اما مقاومت دوم دقیقا در محدوده ۰.۰۸۹ دلار در کف مقاومت مشخص شده می باشد، که نشانه تایید مقاومت است. بنابراین اگر این مقاومت خطی شکسته شود، افزایش قیمت می تواند حداقل تا محدوده مقاومت رند ۰.۱۰ دلار ادامه داشته باشد. شکست این مقاومت نیاز به حمایت بسیار زیادی از سوی خریداران دارد، که باید تا آن زمان منتظر ماند.

تحلیل گراف GRT امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت و این ارز با برخورد به محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۰۷۷ الی ۰.۰۸۰ دلار داشت، با واکنش مثبت همراه بوده است. همانطور که مشاهده می کنید، این محدوده حمایت شکسته شده و هنوز برگشت قوی بالای این حمایت مشاهده نمی شود. بنابراین احتمال کاهش بیشتر قیمت و شکست کامل این محدوده و حرکت به سمت کف کانالی نزولی بلند مدت وجود دارد. پایین ترین حمایتی که در کف کانال در نظر گرفته شده در محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۵۰ دلار می باشد، که در این ناحیه انتظار واکنش قوی وجود دارد.

الگوی کنج نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده هنوز معتبر می‌ باشد. اما در صورت شکست کامل این حمایت، دیگر اعتبار خود را از دست خواهد داد. بنابراین برای معاملات خرید روی این ارز باید تا زمان تایید این الگو منتظر بمانیم. در بازه زمانی چهار ساعته می توانیم یک خط روند صعودی کوتاه مدت روی پیوت های آخر در نظر بگیریم. شکست این حمایت داینامیک مجددا می تواند روند نزولی این ارز را تقویت کرده و قیمت را به سطوح حمایتی پایین تر برساند.

تحلیل گراف GRT امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته ریزش قیمت آن ادامه پیدا کرد، و با شکست حمایت محدوده ۰.۰۸۳ الی ۰.۰۹۰ دلار، به عدد ۰.۰۸۰ دلار رسید. این قیمت کف جدیدی در تاریخ معاملات ارز GRT می باشد، که می تواند هنوز نشانه نزولی بودن کامل روند این ارز می باشد. الگوی کنج نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، نه تنها تایید نشد، بلکه اعتبار الگوی کنج کاهش پیدا کرده است.

اما برای این هفته یک حمایت بسیار معتبر در محدوده ۰.۰۸۰۰ الی ۰.۰۸۳۵ دلار در نظر گرفته شده است، که سایه یکی از کندل های هفته گذشته داخل این محدوده نفوذ کرده است، اما با واکنش مثبت همراه بوده است. در تایم فریم ۴ ساعته، روی این محدوده حمایتی واکنش های خوبی مشاهده می شود. در صورت ادامه روند صعودی کوتاه مدت بیت کوین، احتمال برگشت قوی از این محدوده حمایت بالا می باشد. بنابراین برای هفته جاری محدوده حمایت مشخص شده را می توانید زیر نظر داشته باشید.

تحلیل گراف GRT امروز 26 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته بعد از رنج زدن در محدوده ۰.۱۰ دلار، باز هم کاهش قیمت داشت، و بعد از طی مدت سه ماه، مجددا به محدوده حمایت ۰.۰۸۳ الی ۰.۰۹۰ دلار برخورد کرد. واکنش مثبت به این محدوده مشاهده شده است، که نشان از احتمال برگشت روند دارد. الگوی کنج نزولی روی نمودار این ارز تشکیل شده است، که این مورد هم می تواند به برگشت روند کمک کند.

همچنین شناسایی واگرایی های مثبت توسط اندیکاتور RSI هم یکی دیگر از نشانه های مثبت می باشد. بنابراین در صورتی که بیت کوین محدوده حمایت خود را در قیمت ۱۹۰۰۰ دلار حفظ کند، با توجه به فشردگی قیمت ها در محدوده های حمایت، احتمال رشد قیمت ها در بازار وجود دارد. برای صعودی شدن روند نیاز است که مجددا خریداران با حجم معاملات بالایی قیمت را به محدوده ۰.۱۰ دلار برسانند، و در صورت پولبک به این محدوده، می توانیم انتظار داشته باشیم که اهداف بالاتر در محدوده های ۰.۱۱ الی ۰.۱۲ دلار محدوده های سیو سود خریداران باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته کاهش قیمت داشت و حرکتی که به سمت بالا انجام شده بود، با این برگشت، تمام موج صعودی قبلی پوشش داده شد. همچنین حمایت رندی که در محدوده ۰.۱ دلار قرار گرفته بود شکسته شده و احتمال شکست کامل حمایت فعلی در محدوده ۰.۰۹۶ الی ۰.۱ دلار وجود دارد. در صورت از دست رفتن این محدوده پایین ترین کفش قبلی در قیمت ۰.۰۸۳ الی ۰.۰۹۰ دلار هدف بعدی فروشندگان خواهد بود.

این ارز در بازه زمانی هفتگی پتانسیل خوبی برای حفظ محدوده های حمایت فعلی خود ندارد، و در صورتی که ریزش شدید در بازار اعمال شود و فشار فروش موجب شکست حمایت مهم بیت کوین شود کاهش قیمت رمز GRT می تواند حتی تو محدوده ۰.۰۴۶ الی ۰.۰۵۰ دلار ادامه داشته باشد. تنها در صورتی که بیت کوین محدود حمایت فعلی خود را کاملا حفظ کند، با توجه به واگرایی مثبتی که روی نمودار تشکیل شده است، در صورت شکست خط روند نزولی در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم انتظار داشته باشیم که مجدداً حرکت به سمت سقف کانال ادامه پیدا کند و در این محدوده یک روند رنج برای هفته جاری و هفته آینده مورد انتظار است.

تحلیل گراف GRT امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته روند صعودی خوبی داشت. واکنش مثبت کندل ها به محدوده حمایت رند ۰.۱ دلار موجب رشد بیش از ۳۰ درصدی این ارز شد. حرکت پر قدرت کندل های صعودی باعث شد تا مقاومت محدوده ۰.۱۱۵ الی ۰.۱۲ دلار به سمت بالا شکسته شود. اما قیمت این ارز قبل از اینکه بتواند بالای این محدوده تثبیت داشته باشد، با فشار فروشی که بر تمام بازار اعمال شد، شاهد شکسته شدن مجدد این محدوده توسط فروشندگان بودیم.

در صورتی که فشار فروش همچنان ادامه داشته باشد، قیمت این ارز می تواند باز هم به سمت محدوده ۰.۰۹۶ الی ۰.۱۰ دلار برگشت داشته باشد. باز هم روند قیمت در تایم فریم روزانه نزولی شده است، و حتی قیمت می تواند تا حمایت اصلی در محدوده ۰.۰۸۳ الی ۰.۰۹۰ دلار کاهش داشته باشد. اندیکاتور پیوت پوینت ماهانه هم که در محدوده ۰.۱۲ دلار قرار گرفته بود، اکنون به مقاومت تبدیل شده است، و مومنتوم این ارز مجددا نزولی است.

تحلیل گراف GRT امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته شرایط کم نوسانی داشت، و روند رنجی را برای آن روی محدوده حمایت ۰.۱۰۰ الی ۰.۹۶۵ دلار مشاهده کردیم. این حمایت در هر برخورد با واکنش مثبت همراه بوده است، و در دو روز گذشته با حمایت خریداران قیمت به سمت مقاومت خود در محدوده ۰.۱۱۲۰، و ۰.۱۱۵۰ الی ۰.۱۲۰۰ دلار در حال حرکت می باشد. مقاومت مورد نظر مربوط به بازه زمانی روزانه بوده و بسیار مهم می باشد. چرا که در صورت شکست این محدوده مجددا روند قیمت در تایم فریم روزانه صعودی می شود.

همچنین در تایم ۴ ساعته می توان یک الگوی کنج نزولی در نظر گرفت. به دلیل اینکه مقاومت های پیش رو بسیار قوی می باشند، در صورت شکست الگو از بالا، می تواند نشانه خوبی برای درک قدرت گرفتن خریداران باشد. بنابراین قیمت باید حداقل بالای محدوده ۰.۱۱۰۰ دلار تثبیت داشته باشد. محدوده پیوت اندیکاتور Pivot Points در منطقه ۰.۱۲۰۰ دلار می باشد. بنابراین نقظه عطف روند این ارز برای ماه جاری خواهد بود.

تحلیل گراف GRT امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال GRT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت GRT را مشاهده کنید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت، فشار فروش قیمت گراف را به محدوده حمایت ۰.۱۰ دلار رساند. در این محدوده به دلیل واکنش هایی که در گذشته مشاهده شده بود، مجددا قیمت با واکنش همراه بود. روند قیمت در این بازه زمانی مجدداً نزولی شده و قیمت با توجه به زاویه برخورد به محدوده حمایت، احتمالا برای تست مجدد یک پولبک خواهد داشت. در صورتی که ریزش مجدد در بازار مشاهده نشود، پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۱۳ دلار فراهم خواهد شد. با توجه به فشار فروشی که اتفاق افتاده پتانسیل یک روند رنج برای این ارز در روزهای آینده وجود دارد. مطابق موج نزولی قبلی که یک حرکت شارپ و پر قدرت داشته است، بعد از آن قیمت وارد یک روند رنج شده است. همین پروسه مجددا می تواند برای محدوده فعلی تکرار شود.

تحلیل گراف GRT امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته یک روند را پشت سر گذاشت، و با شروع هفته جدید، شاهد قدرت گرفتن فروشندگان و کاهش قیمت برای این ارز بودیم. خط روند صعودی که روی نمودار برای ارز GRT در نظر گرفته شده بود، به سمت پایین شکسته شده است. خریداران در صورتی که حمایت محدوده ۰.۱۲۵ الی ۰.۱۳۰ دلار را از دست بدهند، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت در محدوده ۰.۱۰۱۷ الی ۰.۱۰۵۰ دلار با حمایت بسیار خوبی مواجه شود.

تعداد بسیار زیادی از مقاومت در یک محدوده قرار گرفته است، که تشکیل یک دیوار مقاومتی را می دهند. این مقاومت ها که در قیمت های ۰.۱۶ الی ۰.۱۷۳۵ دلار قرار گرفته اند، می توانند موجب رنج شدن روند این ارز در تایم فریم هفتگی شوند. اندیکاتور Ichimoku در محدوده فعلی حمایت خوبی را نشان می دهد، و در صورت حمایت شدن قیمت در این محدوده، پتانسیل رشد تا مقاومت ذکر شده وجود دارد.

تحلیل گراف GRT امروز 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته با واکنش به محدوده ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی، رشد خوبی را به ثبت رساند، و از محدوده ۰.۱۱۶ دلار شاهد رشد قیمت بودیم. ادامه روند صعودی کوتاه مدت تا مقاومت ۰.۱۵ الی ۰.۱۵۷ دلار به ثبت رسید، و این ناحیه با واکنش شدیدی همراه بود.

با توجه به اینکه خریداران GRT موفق شده اند قیمت را بالای سقف یک کانال رنج برگردانند، می توانیم انتظار یک حرکت صعودی کوتاه مدت دیگر را تا محدوده ۰.۱۷ دلار داشته باشیم. یک حمایت مینور در تایم فریم ۴ ساعته در محدوده ۰.۱۳۵ الی ۰.۱۴ دلار رسم شده است، که انتظار می رود قیمت به این محدوده واکنش داشته باشد. یک خط روند صعودی کوتاه مدت نیز در تایم فریم ۴ ساعته می توان در نظر گرفت. در صورتی که این خط روند شکسته نشود، و نشانه های حمایت در این محدوده مشاهده شود، انتظار داریم که باز هم شاهد رشد قیمت باشیم.

تحلیل گراف GRT امروز 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته خریداران آن قدرت بیشتری پیدا کردند. شکست یک محدوده مقاومت در ناحیه ۰.۱۲ الی ۰.۱۱ دلار، موجب شد تا حرکت صعودی به سمت هدف بعدی ۰.۱۵ دلار ادامه پیدا کند. اما قبل از برخورد به این ناحیه، واکنش منفی شدیدی به ثبت رسید. نکته ای که وجود دارد این است که در صورت حفظ حمایت ۰.۱۱۵ دلار، امکان رشد مجدد قیمت و برخورد کامل به محدوده مقاومت ۰.۱۵ الی ۰.۱۶ دلار وجود دارد.

به این دلیل که روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شده است. در بازه زمانی ۴ ساعته با استفاده از ابزار فیبوناچی محدوده ۰.۱۲ الی ۰.۱۱ دلار به عنوان نواحی حمایتی خوبی برای کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که قیمت ۰.۱۰۴۴ دلار به سمت پایین شکسته نشود، احتمال رشد قیمت تا مقاومت ذکر شده برای کوتاه مدت وجود دارد.

تحلیل گراف GRT امروز 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۰.۱۱۸ الی ۰.۱۲۷ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه شد. به دلیل نزولی بودن روند کلی و همچنین به دلیل اینکه قیمت در سقف یک کانال رنج در تایم فریم روزانه قرار گرفته بود، با شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت و پولبک به این خط روند شاهد ریزش سنگین قیمت بودیم. این حرکت نزولی در حال رسیدن به یک محدوده حمایت در قیمت ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۹۰ دلار می باشد.

در صورت کاهش فشار فروش در کل بازار می توان انتظار داشت که از این محدوده مجدداً یک حرکت صعودی به سمت بالا شروع شود. اما در صورتی که فشار فروش افزایش داشته باشد، کف کانال نزولی بلند مدت در قیمت ۰.۰۷۰ دلار می تواند رویت شود. در حال حاضر هیچ سیگنال مثبتی مبنی بر واگرایی روی نمودار مشاهده نشده است بنابراین باید در زمان برخورد به محدوده حمایت و کاهش فشار فروش منتظر ماند.

تحلیل گراف GRT امروز 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در محدوده مقاومت ۰.۱۱۴۰ الی ۰.۱۲ دلار یک مقاومت استاتیک مهم در اختیار دارد، و در محدوده ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۹۰ حمایتی است که موجب رنج شدن روند قیمت در این محدوده شده است. همچنین خطوط داینامیک آبی رنگ نیز محدوده استاتیک را تقویت کرده است. یک خط روند صعودی کوتاه مدت روی موج صعودی در تایم فریم ۴ ساعته می توان در نظر گرفت. در صورتی که فشار فروش موجب شکست این خط روند گردد، برگشت قیمت به سمت حمایت اصلی مورد انتظار می باشد. در غیر اینصورت، اگر بیت کوین شرایط مساعد خود را حفظ کند، احتمال شکست مقاومت پیش رو افزایش خواهد یافت.

تحلیل گراف GRT امروز 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT این روزها در محدوده حمایت بسیار مهم و خطرناکی قرار گرفته است. حمایتی که در محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۹۰ دلار قرار گرفته است، و در صورت از دست رفتن این محدوده، GRT فشار فروش سنگینی را متحمل خواهد شد. چرا که کف کانال نزولی بلند مدت شکسته خواهد شد. خط روند نزولی و مقاومت استاتیکی که در محدوده ۰.۱۲ دلار قرار گرفته است، تا زمانی که شکسته نشود، روند قیمت در بهترین حالت ممکن می‌تواند رنج باقی بماند. بنابراین در صورتی هم که فشار فروش متوقف شود، پتانسیل رشد مجدد تا سطح مقاومت مورد نظر وجود دارد.

تحلیل گراف GRT امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در پایین ترین سطوح تاریخی خود قرار دارد، در محدوده حمایت ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۹۰ دلار رنج شده است. با اینکه فشار خرید در محدوده حمایت فعلی کاهش چشمگیری پیدا کرده است، اما قدرت خریدار برای حرکت دادن قیمت به سمت مقاومت محدوده ۰.۱۱۶ الی ۰.۱۴ دلار کافی نمی باشد. بنابراین در تایم فریم های پایین تر نیز شاهد روند رنجی هستیم. همچنین قیمت در کف کانال نزولی قرار گرفته است، و خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته نشده است. عدد رند ۰.۱۰۰ دلار به عنوان مقاومت بسیار مهمی سر راه حرکت قیمت قرار گرفته است، و تنها در صورتی که این مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، امکان رشد قیمت در هفته جاری وجود خواهد داشت.

تحلیل گراف GRT امروز 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طی هفته گذشته یک کندل رنج را با برآیند مثبت ۴.۸۵ درصد به ثبت رسانده است. این ارز بعد از اینکه در محدوده کف کانال نزولی حمایت شد، حرکت صعودی کوتاه مدت آن تا مقاومت ۰.۱۲۴۰ دلار ادامه داشت، و با توجه به اینکه این ناحیه در گذشته به عنوان حمایت با واکنش همراه بوده است، بعد از شکسته شدن نیز قیمت به این سطح واکنش نشان داده است. فشار فروش دو روز گذشته موجب شکست حمایت ۰.۱۱ دلار شده است، و در صورت تثبیت قیمت زیر این محدوده، ادامه کاهش قیمت می تواند تا سطوح حمایتی پایین تر مشاهده شود. حمایت هایی که برای این ارز می توان در نظر گرفت، در محدوده ۰.۱۰، ۰.۰۹ و ۰.۰۸ دلار می باشند.

تحلیل گراف GRT امروز 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته و با شروع این هفته، روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز تا سطح ۰.۰۹۶ دلار کاهش داشت. فشار فروش موجب شکست حمایت محدوده ۰.۱۱۸۰ الی ۰.۱۳۴۰ دلار و تبدیل این سطح به مقاومت شده است. با توجه به اینکه ارز GRT گذشته قیمتی مناسبی جهت پیدا کردن محدوده های حمایتی ندارد، با استفاده از ابزار فیبوناچی و کلاسترهای آن ها، محدوده ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۹۰ دلار را به عنوان حمایت بعدی شناسایی شده است.

این محدوده در صورت ریزش بیشتر قیمت، می تواند با واکنش بسیار خوبی همراه باشد، و بعد از آن با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم هفتگی نیز نزولی شده است، برای  این ارز می توان یک کانال نزولی بلند مدت در نظر گرفت. قیمت می تواند برای مدت زیادی در محدوده کف این کانال نزولی شروع به رنج زدن کند، که در تایم فریم های پایین تر نوسانات زیادی را می توان برای این ارز متصور شد.

تحلیل گراف GRT امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته روی سطوح حمایتی رسم شده روی نمودار به خوبی حمایت شد و شاهد یک روند رنج بین محدوده حمایت ۰.۱۴۴ دلار و مقاومت ۰.۱۶۷ دلار بودیم. قیمت تاکنون به خوبی به سقف و کف این محدوده رنج واکنش نشان داده است. در صورتی که همچنان شاهد واکنش های خوبی به سطح حمایت مورد نظر باشیم، احتمال شکست مقاومت و حرکت قیمت به سمت مقاومت بعدی ۰.۲۰ دلار وجود دارد. در این هفته شاهد یک سطح پیوت مهم در قیمت ۰.۱۵۷ دلار هستیم، و چنانچه حرکت قیمت بالای این محدوده تثبیت داشته باشد، پتانسیل رشد قیمت بیشتر خواهد شد.

حمایت اصلی این ارز نیز همچنان در محدوده ۰.۱۳۴ الی ۰.۱۱۸ دلار قرار دارد. فشار فروش و روند نزولی این ارز در تایم فریم روزانه به حدی بالا بوده است که برای برگشت روند و صعودی شدن کوتاه مدت، خریداران باید حداقل قیمت را تا محدوده ۰.۲۳ دلار برسانند. در غیر اینصورت هر حرکت صعودی می تواند با شکست مواجه شود.

تحلیل گراف GRT امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در چند هفته گذشته در محدوده حمایت ۰.۱۱۸۰ الی ۰.۱۳۴۰ دلار متوقف شده است،  برگشت قیمت و موج اصلاحی که در روند نزولی، به ثبت رسیده است، در محدوده مقاومت ۰.۲۰ دلار متوقف شد، و مطابق تحلیل قبلی انتظار ما کاهش مجدد قیمت و برخورد به سطح حمایت فعلی بود. این اتفاق رخ داد، و این بار نیز شاهد فعال شدن سفارشات خرید و قدرت گرفتن خریداران این ارز بودیم.

با شکسته شدن خط روند نزولی و در صورت حفظ قیمت ۰.۱۴۴۰ دلار، انتظار داریم که شاهد رشد خوبی در قیمت این ارز باشیم. مجددا پتانسیل حرکت صعودی تا محدوده مقاومت ۰.۲۰ الی ۰.۲۲ دلار برای این هفته و هفته بعد وجود دارد. البته یک مقاومت مینور در قیمت ۰.۱۶۸۰ دلار نیز وجود دارد، که ممکن است قیمت را برای چند ساعت در این ناحیه متوقف کند. اندیکاتور Pivot point در محدوده ۰.۰۱۴۹ دلار حمایت قوی را نشان می دهد، و تا زمانی که کلوز کندل روزانه زیر این ناحیه نداشته باشیم، پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت های ذکر شده وجود خواهد داشت.

تحلیل گراف GRT امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 27 اردبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۷ اردبهشت ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۷ اردیهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی را پشت سر گذاشت. این ارز هم در جهت صعودی و هم در جهت نزولی با فشار خرید و فروش زیادی همراه بود. در ابتدا با فشار فروش، قیمت این ارز تا سطح حمایت ۰.۱۲ الی ۰.۱۳ دلار ریزش پیدا کرد، و با فعال شدن سفارشات خرید در این محدوده، قیمت آن به سرعت کاهش ارزش ۴۰ درصدی را جبران کرد و مجددا تا محدوده ۰.۲۰ دلار افزایش داشت.

این ناحیه در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است و همان طور که مشاهده می کنید، مجددا با برخورد قیمت به این ناحیه، شاهد سیو سود خریداران و افزایش عرضه بوده ایم. با توجه به نبود قدرت خریداران در کندل های روزانه مجددا انتظار برخورد قیمت به سطوح حمایتی پایین تر را در نمودار داریم، و حتی این بار امکان برخورد به سطح ۰.۱ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل گراف GRT امروز 27 اردبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۷ اردبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 20 اردبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۰ اردبهشت ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ اردبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در تایم فریم هفتگی محدوده حمایت بسیار مهمی را به سمت پایین شکسته است. حمایتی که در محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۳۱ دلار قرار دارد، و در صورتی که برگشت بالای این محدوده را تا آخر هفته یا در هفته آینده شاهد نباشیم، پتانسیل ریزش بیشتر قیمت و حرکت به سمت محدوده اول ۰.۲۰ و محدوده دوم ۰.۱۵ دلار وجود دارد. با توجه به اینکه این ارز گذشته قیمتی مناسبی در تایم فریم های بالا ندارد، در صورت تثبیت زیر این ناحیه مقاومت، روند آن در میان مدت نزولی خواهد شد و می تواند پولبک عمیق تری به سمت حمایت های پایین تر داشته باشد. به طور کلی برای حفظ روند فعلی، خریداران باید قیمت را بالای سطح ۰.۳۰ دلار برسانند.

تحلیل گراف GRT امروز 20 اردبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۰ اردبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 6 اردبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۶ اردبهشت ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۶ اردیهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در تایم فریم روزانه روی محدوده حمایت ۰.۳۴ الی ۰.۳۰ دلار متوقف شده است، و در این هفته با حمایت خریداران شاهد حرکت های صعودی خوبی در این ارز بوده ایم. نوسانات شدیدی در امروز و روز گذشته روی ارز GRT مشاهده شده است و جهش های حرکتی نشانه های خوبی از تلاش خریداران برای عبور از مقاومت ۰.۴۰ دلار دارند. همان طور که مشاهده می‌کنید، تلاش های خریداران برای رشد قیمت هنوز قدرت کافی را ندارند. اما انتظار می رود به دلیل حجم ورود سرمایه به این ارز، پتانسیل رشد قیمت در روزهای آینده وجود دارد. اهداف قیمت در صورت رشد بیشتر، محدوده ۰.۴۶ و ۰.۵۰ و ۰.۵۴ دلار می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 6 اردبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۶ اردبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته با کاهش ۹.۲۷ درصد به حمایت ماهانه محدوده ۰.۳۴۶۰ الی ۰.۳۰ دلار برخورد کرد، و به آن واکنش خوبی نشان داده است. خریداران در این محدوده اقدام به خرید کرده اند. اما تا زمانی که مومنتوم روند کاهش نداشته باشد و کلوز هفتگی بالای محدوده ۰.۴۰ دلار نداشته باشیم، پتانسیل رنج شدن روند بین این مقاومت و حمایت فعلی وجود خواهد داشت.

این اتفاق در صورتی که رخ دهد، می توانیم انتظار داشته باشیم که الگوی کف دو قلو تایید شود و در هفته های آینده خریداران بتوانند قیمت را تا محدوده ۰.۴۶ دلار حمایت کنند، و با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه قیمت روند رنجی دارد، در صورت عبور از محدوده هدف اول، هدف دوم در محدوده ۰.۵۳ دلار می باشد. همچنین قیمت GRT در یک الگوی کنج نزولی هم قرار دارد که در صورت تایید این الگو رشد خوبی در انتظار این ارز می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT برای چهارمین ماه متوالی به سطح حمایت ماهانه خود در قیمت ۰.۳۵ الی ۰.۳۰ دلار برخورد کرده است. با توجه به اینکه قیمت در موج اصلاحی به سر می برد، و فشار فروش در این ارز همچنان بالا می باشد، احتمال ادامه دار بودن روند رنج در تایم روزانه بین محدوده حمایت هفتگی و مقاومت محدوده ۰.۴۹ الی ۰.۵۴ دلار وجود دارد.

برای کاهش مومنتوم روند نزولی در تایم ۴ ساعته و برگشت به سمت مقاومت ها، خریداران باید قیمت را از کانال نزولی تایم ۴ ساعته خارج و بالای محدوده مقاومت ۰.۳۷۴ الی ۰.۳۸۸ دلار تثبیت بدهند. در این صورت می توانیم مجددا انتظار رشد قیمت به سمت اهداف بالاتر را داشته باشیم. هدف اول محدوده ۰.۴۳ هدف دوم ۰.۵۰ و هدف سوم در صورت عبور از مقاومت دوم، محدوده ۰.۷۰ دلار خواهد بود.

تحلیل گراف GRT امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل گراف GRT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته حرکت صعودی خود را ادامه داد، و بعد از حمایتی که در محدوده ۰.۳۷ الی ۰.۳۸ دلار داشت، با واکنش مثبت همراه شد، و در زمان نگارش این تحلیل به یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۴۸ دلار برخورد کرده است. در صورتی که این سطح مقاومتی شکسته شود، روند قیمت از حالت کاملا نزولی خارج و به حالت صعودی تبدیل خواهد شد.

با توجه به اینکه قیمت در تایم فریم هفتگی نیز در کانال نزولی و موج اصلاحی قرار دارد، اما با شکست کانال نزولی تایم فریم روزانه، و در صورت شکسته شدن مقاومت پیش رو، حرکت صعودی می تواند به سمت سقف کانال بزرگتر یعنی محدوده ۰.۷۰ الی ۰.۷۵ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته نوسانات بسیار کمی داشت و در محدوده حمایت خود در قیمت ۰.۳۰ الی ۰.۳۵ دلار متوقف شده بود. واکنش خوبی که به محدوده حمایت نشان داد خریداران مجاب شدند در این محدوده خرید انجام دهند و همانطور که مشاهده می کنید سقف کانال نزولی و همچنین مقاومت استاتیک محدوده ۰.۳۷ دلار تبدیل به حمایت شده است.

امروز GRT با رشد بیش از ۱۷ درصد همراه بوده و قیمت در حال رسیدن به یکی از مقاومت های مهم این نمودار در عدد ۰.۵۰ دلار می باشد. اما در محدوده مقاومت انتظار واکنش قیمت و توقف کوتاه مدت داریم. اما در هر صورت در روزهای آینده اگر محدوده مقاومت شکسته شود، مقاومت بعدی در قیمت ۰.۶۰ دلار خواهد بود.

تحلیل گراف GRT امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال گراف را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز GRT در طول هفته گذشته باز هم کاهش قیمت داشت. اما این کاهش قیمت مجدداً با برخورد به سطح حمایت ۰.۳۵ الی ۰.۳۱ دلار با واکنش و توقف قیمت همراه بود با شروع این هفته شاهد توقف کامل قیمت و کاهش مومنتوم نزولی در محدوده حمایت بودیم در صورتی که این سطح به همین صورت حفظ شود و خریداران بتوانند در این محدوده با حجم معاملات بالا، تمامی فروشندگان را در بازار به خود جذب کنند، احتمال رشد قیمت و خروج از کانال نزولی در تایم فریم روزانه وجود دارد.

توجه داشته باشید که با خروج قیمت از کانال نزولی روزانه باز هم قیمت در تایم هفتگی داخل کانال نزولی قرار دارد و محدوده‌ های مقاومت و اهداف قیمت در صورت خروج از کانال نزولی قیمت ۰.۵۰ دلار برای هدف کوتاه مدت اول، و هدف ۰.۶۰ دلار برای هدف میان مدت می باشند.

تحلیل گراف GRT امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل گراف GRT امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه:

واگرایی مثبت روی نمودار در محدوده حمایت یکی از نشانه‌های خوب و برگشت قیمت برای روزهای آینده می باشد. بنابراین انتظار داریم در صورتی که قیمت بالای محدوده ۰.۳۸ دلار برگشت داشته باشد، خریداران می توانند قیمت را از کانال نزولی خارج کنند. در غیر اینصورت روند در تایم ۴ ساعته بین محدوده ۰.۳۸ و محدوده حمایت اصلی می تواند مدتی رنج باشد.

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل  GRT برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز GRT در هفته گذشته با ۱۸ درصد رشد بالاخره مقداری از ارزش از دست رفته خود را جبران کرد. این ارز نزدیک به یک سال گذشته بعد از ثبت آخرین ATH وارد روند اصلاح عمیقی شده است. و این اصلاح قیمت تا محدوده ۰.۳۵ دلار ادامه پیدا کرده است. آخرین موج اصلاحی در یک کانال نزولی قرار گرفته است، و قیمت از کف این کانال یک حرکت صعودی به سمت سقف کانال داشته، که در این هفته با واکنش به محدوده مقاومت ۰.۵ دلار در سقف کانال، مجددا دچار کاهش قیمت شده است.

تحلیل گراف GRT امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل گراف GRT امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه:

با وجود مقاومت ‌های مهم و محکمی که پیش روی این ارز قرار گرفته است، فقط شرایط کاملا مساعد در بازار می‌تواند به صعودی شدن آن در میان مدت کمک کند. مجددا امروز با ۹ درصد کاهش قیمت، قدرت دست فروشندگان افتاده است، و حرکت قیمت به سمت حمایت ۰.۴۰ دلار را می‌ توانیم انتظار داشته باشیم. اگر در این محدوده شاهد الگوی کف دوگانه باشیم، و در صورت دیدن نشانه های حمایت و واگرایی روی اندیکاتور RSI می توانیم به رشد مجدد این ارز امیدوار باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل  GRT برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز GRT بعد از ریزش های سنگین بازار وارد روند رنجی در تایم های پایین تر شده است. این روند رنج بین محدوده های ۰.۴۲ تا ۰.۴۴ دلار در سقف و ۰.۳۸ الی ۰.۳۷ دلار در کف کانال نزولی می باشند. با توجه به اینکه کف این محدوده های حمایت با کف کانال نزولی بلند مدت نیز یکی می باشد، انتظار داریم که قیمت در صورت ریزش بیشتر بازار، نهایتا در محدوده ۰.۳۰ دلار متوقف شود، و خریداران در این محدوده واکنش های قوی تری برای حمایت و برگشت کامل قیمت از این محدوده داشته باشند.

تحلیل گراف GRT امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است، که در صورت حفظ این خط روند، می توان انتظار افزایش بیشتر قیمت و شکست مقاومت پیش رو را داشت، به طور کلی مبنای حرکت قیمت در این هفته محدوده ۰.۴۲۸۰ تا ۰.۴۴۵ دلار می باشد، و هر رفتاری که قیمت با این محدوده داشته باشد، تعیین کننده ادامه روند حرکت می باشد. تا زمانی هم که قیمت بالای این ناحیه تثبیت نداشته باشد، روند ۴ ساعته صعودی نخواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز گراف GRT در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۳۰ درصدی قیمت همراه بود. یک محدوده حمایت بسیار مهم در قیمت ۰.۵۶ دلار قرار دارد. در هفته گذشته و با شروع هفته با ریزش شدیدی که در بازار شاهد بودیم، این حمایت شکسته شد. در واقع طبق بررسی و پیش بینی هفته گذشته که سناریوی دوم سناریوی نزولی بود این اتفاق رخ داد، و کاهش قیمت تا سطح محدوده حمایت ۰.۴۰ دلار اتفاق افتاد.

اما با شروع این هفته و کاهش بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۳۴ دلار قیمت به یک حمایت بسیار مهم تر در تایم هفتگی برخورد کرد. همچنین محدوده کف کانال نزولی موج اصلاحی در تایم هفتگی می باشد که بسیار معتبر بوده و توانایی بازگرداندن قیمت را دارد. صرفا باید تا مساعد شدن وضعیت کلی بازار منتظر ماند.

تحلیل گراف GRT امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل گراف GRT امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه:

اما قیمت همچنان که در تایم بالاتر در کانال نزولی قرار گرفته است، در این بازه زمانی نیز موج آخر را در کانال نزولی قرار داده‌ایم. قیمت در حال حاضر در کف این کانال نزولی قرار گرفته است. همچنین روی یک سطح حمایتی هفتگی بسیار مهم می‌باشد. پس این نقطه یکی از مهم ترین نقاط برگشت قیمت حداقل تا سقف کانال نزولی می باشد. مقاومتی که شکست آن می تواند این سناریو را تایید کند، در محدوده ۰.۴۲ تا ۰.۴۴ دلار قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT در این هفته با افت رتبه مواجه شد، و در حال حاضر در رتبه ۵۲ لیست ارزهای دیجیتال جای دارد. در طول هفته گذشته مانند اکثر آلت کوین های بازار، دچار کاهش قیمت شد، مستقیماً به سطح حمایت ۰.۵۵ دلار برخورد کرد. اگر یک محدوده ی مشخص را بخواهیم برای این ارز در نظر بگیریم، کانالی است که در سقف ۱ دلار و در کف ۰.۵۰ دلار منجر به رنج شدن شدن طولانی مدت روند شده است. در حال حاضر نیز قیمت در کف کانال رنج قرار دارد. شیب برخورد به کف کانال زیاد می باشد. پس اگر ریزش مجددا در بازار شاهد باشیم، احتمال شکست حمایت ۰.۵ دلار و رسیدن قیمت به سطح حمایت بعدی در محدوده کف کانال نزولی یعنی قیمت ۰.۴۰ دلار وجود دارد.

تحلیل گراف GRT امروز 21 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

یک خط روند نزولی روی موج آخر رسم شده است، و در صورتی که افزایش تقاضا منجر به شکست این خط شود، و خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۵۹ دلار برسانند، روند تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد، و رشد قیمت تا محدوده ۰.۷۰ الی ۰.۷۵ دلار ادامه خواهد داشت. در غیر این صورت در همین محدوده روند رنج خواهد بود، و حتی در صورت ریزش مجدد بازار، احتمال شکست کامل حمایت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته-21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT در بازه زمانی روزانه همچنان روند رنجی دارد. قیمت در طول هفته گذشته نوسانات بسیار محدودی در حوالی قیمت ۰.۶۵. دلار داشت. خط روند نزولی روی موج آخر هنوز به عنوان مقاومت عمل می‌کند، و مانع از رشد قیمت به سمت اهداف گذشته شده است.

تحلیل گراف GRT امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

نمودار این ارز با اینکه نسبت به بیت کوین رشد کمتری داشته است، اما در طول ماه های گذشته همبستگی زیادی با بیت کوین داشته است. اما در این اواخر رشد آن بیشتر از بیت کوین بوده است. اگر خریداران بتوانند مقاومت خط روند نزولی را بشکنند، در این صورت مقاومت بعدی در قیمت ۰.۷۵ دلار خواهد بود که این مقاومت نزدیک خط روند نزولی می باشد. بنابراین برای شکست این مقاومت نیز رشد قیمت باید با شدت زیاد و حجم معاملات بالا انجام شود تا هر دوی این مقاومت ها به سمت بالا شکسته شود و قیمت بالای محدوده مورد نظر تثبیت داشته باشد تا بتواند به اهداف بالاتر خود در محدوده های یک دلار برسد. در غیر این صورت کاهش مجدد قیمت به سمت حمایت ها را شاهد خواهیم بود.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 دی 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز GRT در هفته گذشته نوسانات کمی داشت، و روند آن در طول هفته گذشته رنج بود. اما حرکت مثبتی که قیمت آن را بالای محدوده مقاومت برگرداند، تا این لحظه پا برجا مانده است. قیمت کانال نزولی را به سمت بالا شکسته است، و در محدوده ۰.۶۵ تا ۰.۷۰ دلار متوقف شده است. به دلیل برگشت قیمت بالای این محدوده، در حال حاضر این محدوده به حمایت تبدیل شده است، و همانطور که ملاحظه می کنید قیمت به سقف کانال شکسته شده پولبک زده است. اگر در همین محدوده حمایت شود و نشانه‌ های برگشت قیمت در نمودار در تایم فریم های کوچک تر ظاهر شود، انتظار رشد قیمت تا محدوده ۱ دلار را خواهیم داشت.

تحلیل گراف GRT امروز 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر قیمت همین محدوده فعلی حمایت شود و نشانه های حضور خریدار در این تایم فریم دیده شود با توجه به اینکه اندیکاتور RSI نیز به محدوده اشباع فروش نزدیک شده، می‌توان انتظار برگشت قیمت را داشت. البته در شرایطی که بازار مساعد باشد و برگشت های شدید به سمت پایین نداشته باشد.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT که همچنان در کانال نزولی به سر می‌برد. در طول هفته گذشته در کف این کانال قیمت متوقف شد، و ریزش بیشتری نداشت. طبق بررسی هفته گذشته گفته شده بود در محدوده حمایت، اگر خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند می تواند تا محدوده ۰.۷ دلار رشد داشته باشد. این اتفاق امروز در حال رخ دادن است، و قیمت در حال برخورد به همین محدوده مقاومت می باشد.

برای اینکه قیمت از کانال نزولی خارج شود، خریداران باید با حجم معاملات بالا، قیمت را بالای محدوده ۰.۷ دلار رسانده و در این محدوده تثبیت دهند. اگر این اتفاق رخ دهد، در این صورت احتمال خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد. در غیر این صورت می‌تواند داخل کانال نزولی به نوسان خود ادامه داده تا به محدوده مشخص شده حمایت کف کانال برسد.

تحلیل گراف GRT امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این نمودار با جزئیات بیشتری مشخص می باشد. سطح مقاومتی که قیمت در حال حاضر به آن برخورد کرده دقیقاً در محدوده ۰.۷ دلار قرار دارد، و در صورت شکست این محدوده، و پولبک بعد از آن به این محدوده که همزمان خواهد شد با خروج از کانال نزولی و قدرت گرفتن خریداران و حرکت به سوی محدوده ۰.۹ و ۱ دلار.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز GRT در رتبه ۵۲ لیست ارزهای دیجیتال جای دارد. قیمت آن در لحظه نگارش این مقاله، ۰.۶۰۹۶ دلار می باشد. برای این ارز، ما دو محدوده حمایت مقاومت روی نمودار شناسایی کرده ایم، که قیمت ۰.۳۲ الی ۰.۴۵ دلار به عنوان حمایت در کف و قیمت ۰.۹۱ الی ۱.۱۶ دلار در سقف به عنوان مقاومت می باشند.

قیمت در یک الگوی مثلث قرار گرفته بود، که توسط خط روند صعودی از پایین حمایت می شد. اما دو هفته گذشته به دلیل شروع ریزش بازار، الگو از پایین شکسته شد. اگر روند بازار به همین صورت ادامه پیدا کند، فروشندگان می توانند قیمت را به حمایت مشخص شده برسانند.

تحلیل گراف GRT امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل گراف GRT امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه:

شیب روند نزولی نشان از فشار فروش بالا برای این ارز دارد. محدوده ای که روی نمودار مشخص شده است، برای برگشت قیمت در نظر گرفته شده است، و حمایتی است که مربوط به تایم بالاتر می باشد، و با واکنش مثبت می تواند همراه باشد.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت اگر بتواند خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند، می تواند تا محدوده ۰.۷۰ دلار در سقف کانال نزولی رشد داشته باشد. اما برای برگشت روند و صعودی شدن، باید خریداران بتوانند قیمت را بالای این عدد برسانند. تا قیمت بتواند از کانال نزولی خارج شده و به سمت مقاومت ۰.۹۰ و ۱ دلار حرکت کند. در غیر اینصورت، قیمت با همین روند به سمت حمایت حرکت خواهد کرد.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 آذر 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

هفته ای که گذشت برای عرض GRT هفته بسیار بدی بود. ریزش قیمت تا محدوده ۰.۶ دلار اتفاق افتاد، و هرچه خریداران در این مدت رشته بودند پنبه شد. هفته های طولانی بود که قیمت در حال رنج زدن بود، و خریداران در حال تلاش برای شکست مقاومت ۱.۳۰ الی ۱.۷۰ دلار بودند. اما واکنش منفی که بازار در پی داشت، باعث فروش سنگین و ریزش ۳۰ درصدی این ارز شد.

اکنون یک خط روند نزولی روی نمودار وجود دارد، قیمت به این خط روند پولبک زده است. اگر در این هفته خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۷۶ برسانند، و قیمت در این محدوده تثبیت داشته باشد، در صورتی که بازار شرایط مساعد به خود ببیند، باز هم می‌توان برای رشد GRT امیدوار بود، تا قیمت به محدوده ۱.۳۰ سپس ۱.۷۰ و در نهایت سقف قبلی در محدوده ۲.۵ دلار برسد.

تحلیل گراف GRT امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل گراف GRT امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه شاهد یک محدوده هستیم که احتمال فشردگی وجود دارد. قیمت اگر داخل الگوی کنج نزولی به خوبی نوسان داشته باشد، و پس از شکست خط روند نزولی دوم بتواند بالای محدوده ۰.۷۵۸۶ تثبیت داشته باشد، صعود قیمت تا سقف قبلی می تواند اتفاق بیفتد. در غیر این صورت حمایت محدوده نیم دلار در صورت ریزش شدید بازار می تواند به عنوان آخرین نقطه امن برای جلوگیری از ریزش قیمت GRT در نظر گرفته شود.

تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز 16 آذر 1400
تحلیل گراف GRT بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز GRT چندین ماه است که در یک کانال رنج به سر می برد. قیمت اکنون به خط روندی که آن را در ماه گذشته شکسته، پولبک زده است. اگر حمایت محدوده ۰.۸۱ دلار بتواند از ریزش بیشتر جلوگیری کند، انتظار داریم یک حرکت صعودی به سمت سقف قبلی در قیمت ۱.۳۱ و هدف بعدی ۱.۷۰ دلار داشته باشیم.

 تحلیل گراف GRT امروز 2 آذر 1400
تحلیل گراف GRT امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل GRT بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه ما یک کانال صعودی را در نظر گرفته ایم. که قیمت اکنون نزدیک کف کانال می باشد. چندین حمایت مهم و قوی در این ناحیه وجود دارد. اول حمایت خط روندی که قبلاً شکسته شده بود، دوم حمایت کف کانال صعودی و سوم حمایت استاتیک محدوده ۰.۸۱ دلار نقاط بسیار خوبی جهت شروع یک حرکت صعودی میان مدت می باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 2 آذر 1400 روزانه
تحلیل گراف GRT امروز ۲ آذر ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل GRT بازه زمانی ۴ ساعته:

البته در تایم ۴ ساعته مشخص است که قیمت باید ابتدا برای شروع حرکت، خط روند نزولی را به سمت بالا شکسته و بعد از پولبک در صورت مساعد بودن شرایط می تواند به حرکت صعودی خود ادامه دهد. اندیکاتور EMA نیز می تواند به عنوان تشخیص دهنده جهت روند یک راهنمای خوبی باشد.

تحلیل گراف GRT امروز 2 آذر 1400 4 ساعته
تحلیل گراف GRT امروز ۲ آذر ۱۴۰۰ ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل گراف GRT امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT در این بازه زمانی یک حرکت صعودی به سمت سقف کانال خود داشته. خریداران توانستند این ارز را به محدوده سقف کانال صعودی نزدیک تر کنند. این محدوده در قیمت ۱.۳۰ دلار با واکنش شدیدی همراه بوده است، و باعث ریزش ۸ درصدی قیمت آن شد.

با توجه به اینکه محدوده ۱.۰۷ دلار در حال حاضر به حمایت خوبی تبدیل شده است، در صورتی که خط روند صعودی هم شکسته شود، باز می تواند از ریزش این ارز جلوگیری کند. حجم بسیار بالایی در محدوده ۱.۲۱ دلار معامله شده است. بنابراین این محدوده یک نقطه ای برای جنگ سر خریداران و فروشندگان برای ادامه روند می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز GRT امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل GRT امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

توکن GRT در این بازه زمانی بعد از رشدی که انجام داد، وارد یک روند رنج شده، و تشکیل الگوی مثلث داده بود. حمایت محدوده ۰.۵۰ تا ۰.۶۵ دلار به خوبی توانست از اصلاح بیشتر GRT جلوگیری کند، و در نهایت در هفته گذشته با موفقیت الگو را به سمت بالا شکست.

انتظار می رود بعد از پولبک به ناحیه شکسته شده بتواند در میان مدت به سقف قبلی خود در قیمت ۲.۵ دلار برسد.

تحلیل GRT امروز 11 آبان 1400
تحلیل GRT امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز GRT بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی می توان یک کانال صعودی را برای GRT در نظر گرفت. یک حمایت خوب در محدوده ۰.۹۱ دلار دیده می شود. چنانچه بتواند از این ناحیه به سمت بالا حرکت خود را شروع کند، اهداف آن ۱.۰۷ (سقف قبلی) و ۱.۳۸ دلار (سقف کانال) خواهد بود. اما اگر این حمایت از دست برود، حمایت مهم بعدی محدوده ۰.۷۳ دلار خواهد بود.

این محدوده کف کانال صعودی بوده، که حمایت مهم تر و مستحکم تری می باشد. چنانچه مقاومت ۱.۰۷ دلار نیز به سمت بالا شکسته شود، خریداران می توانند به هدف ۱.۳۸ دلار در کوتاه مدت دست یابند.

تحلیل GRT امروز 11 آبان 1400 روزانه
تحلیل GRT امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز GRT در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

ارز GRT بعد از هفته ها نوسان و درجا زدن، و تشکیل الگوی مثلث متقارن، حالا به انتهای مثلث رسیده و خریداران و بازیگران اصلی بازار، اگر بخواهند از این ارز حمایت کنند، به نظر میرسد که وقت آن رسیده این کار را انجام دهند. اما شما عزیزان زوم ارز، با توجه به اینکه بازه زمانی روزانه می باشد، تا زمانی که کندل روزانه بیرون مثلث به سمت بالا بسته نشده، نمی توانید وارد معامله روی ارز شوید. چرا که احتمال دارد مجدد به سمت پایین یعنی حمایت ۰.۶۵ تا ۰.۵ دلار برگردد.

تحلیل تکنیکال ارز GRT در تاریخ 27 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز GRT در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف GRT

ارز دیجیتال گراف به عنوان یک پروتکل برای جستجوی داده ها معرفی می شود. در واقع گراف به جستجوی داده ها در بلاکچین و شبکه های ذخیره ساز می پردازد. گراف در حال حاضر از شاخص گذاری داده ها در IPFS پشتیبانی می کند و شبکه های بیشتری به زودی ارائه خواهند شد. IPFS یک سیستم توزیع شده و همتا به همتا برای ذخیره سازی و به اشتراک گذاری داده ها می باشد.

GRT یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم پیاده سازی شده است. توکن GRT در پلتفرم گراف به عنوان یک توکن کاربردی و اختصاصی می باشد. شاخص گذاران در پلتفرم گراف می توانند با نگه داشتن توکن های GRT به بهبود عملکرد شبکه بپردازند.

سرپرست پروژه گراف Yaniv Tal است. Brandon Remirez محقق گروه و Jannis Pohlmann از دیگر افراد است. این افراد دارای سابقه مهندسی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط ارز دیجیتال گراف، بر روی لینک “ارز گراف GRT چیست؟” کلیک کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز گراف GRT پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع روش های تحلیل که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز گراف

یکی از روش ها برای پیش بینی قیمت، تحلیل تکنیکال است. در این روش، تحلیلگران به مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. همچنین از ابزارها و نمودارها برای پیش بینی قیمت استفاده می نمایند. شما می توانید در این صفحه نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز گراف

بررسی عواملی که به صورت بنیادی بر قیمت تاثیرگذار است، روشی است که در تحلیل فاندامنتال استفاده می شود. در تحلیل فاندامنتال پروژه رمز ارز بررسی خواهد شد. علاوه بر آن، عوامل تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز بررسی می شود.

سایت زوم ارز به بررسی عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال پرداخته است که می توانید به راحتی از انها استفاده نمایید. همچنین می توانید اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته بررسی کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز گراف

یکی از جدیدترین روش های تحلیل، تحلیل سنتیمنتال است که مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار است. در این نوع از تحلیل، احساسات سایر معامله گران بررسی خواهد شد. علاوه بر این، تحلیلگران باید حرکات قیمت را در نظر داشته باشند.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز گراف پرداخته ایم. تیم زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید در صورتی که قصد دارید به سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال بپردازید، قبل از انجام فرآیند خرید و فروش تمامی جوانب را به طور کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف GRT” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده