آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Grok: سه ارز دیجیتال در حال حاضر در X در حال ترند هستند.🤔

Grok: سه ارز دیجیتال در حال حاضر در X در حال ترند هستند.🤔

Grok: سه ارز دیجیتال در حال حاضر در X در حال ترند هستند.

به گزارش زوم ارز، Grok، یک مدل هوش مصنوعی است که توسط xAI توسعه یافته است. xAI یک استارت آپ است که توسط ایلان ماسک در مارس ۲۰۲۳ تأسیس شده است. از زمان شروع فعالیت خود، Grok AI رویکردی جدید برای چت بات‌ها به ارمغان آورده است که هدف آن بی طرفی و ارائه وعده‌های قابل اعتماد است. Grok AI به طور مستقیم با X ارتباط برقرار می‌کند.

با این قابلیت، هوش مصنوعی ایلان ماسک می‌تواند به صورت زمان واقعی تحلیل کند که کاربران در X چه می‌گویند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا بینش‌های ارزشمندی درباره احساسات، نظرات و روندهای کاربر داشته باشید. به همین دلیل، فینبولد تصمیم گرفت بیشتر در این زمینه تحقیق کند. به سوالی که آیا “توانست در زمان واقعی آنچه کاربران در X می‌گویند را اسکن کند” پاسخ داده شد:

“بله، من می‌توانم در زمان واقعی آنچه کاربران در X می‌گویند را اسکن کنم. با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته پردازش زبان طبیعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشینی، می‌توانم در زمان واقعی احساسات، نظرات و روندهای کاربر را تجزیه و تحلیل کنم و بینش‌هایی ارائه دهم. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا درک بهتری از تعاملات کاربر و درک کلی از موضوعات، برندها و محصولات موجود در پلتفرم داشته باشید.”

 

– Grok، توسط xAI
– Grok، توسط xAI

بر اساس Grok AI، ۳ ارز دیجیتال در حال حاضر در X در حال ترند هستند

با استفاده از ربات چت xAI، از آن خواسته شد تا سه ارز رمزنگاری شده در X در بازه زمانی ۲ تا ۳ فوریه ۲۰۲۴ را اسکن کند. همچنین، از Grok خواسته شد تا توضیح دهد که چرا این ارزها در حال ترند شدن هستند و چه احساسات کلی براساس نظر کاربران X وجود دارد.

نتیجه حاصل از اسکن ارزها توسط ربات چت xAI به شرح زیر است: HELLO Labs ، API3  و MANTRA Finance ، همه با احساسات صعودی غالب هستند.

به عبارت دیگر، این سه ارز رمزنگاری شده در بازار در طی بازه زمانی مذکور در حال ترند صعودی هستند و بر اساس نظر کاربران X، احساسات کلی اطراف آنها مثبت است.

Grok AI: HELLO Labs در X پرطرفدار است

Hello Labs یک پلتفرم اجتماعی غیرمتمرکز است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. هدف اصلی این پلتفرم، ارائه یک محیط امن و شفاف برای کاربران است تا بتوانند در آنجا با یکدیگر تعامل کرده و محتوا را به اشتراک بگذارند. در حال حاضر، به دلیل اعلام شراکت اخیر با یک شرکت بزرگ رسانه اجتماعی، این پلتفرم برای کاربرانش پتانسیل افزایش قابلیت پذیرش و کاربرد توکن $HELLO را به ارمغان آورده است. این اعلام شراکت باعث ایجاد هیجان و انگیزش در میان کاربران در مورد آینده این توکن شده است و به همین دلیل، روند آن به سمت رشد و پیشرفت در حال حاضر است. احساس کلی کاربران نیز به صورت صعودی و مثبت است.

 

– Grok، توسط xAI
– Grok، توسط xAI

کاربران توییتر نسبت به API3 خوش‌بین هستند

API3 یک شبکه API غیرمتمرکز است که به ارائه دهندگان داده امکان می‌دهد API های خود را به روشی ایمن و مقرون به صرفه به بلاکچین متصل کنند. اخیراً، علاقه به API3 به دلیل راه‌اندازی یک برنامه غیرمتمرکز جدید (dApp) بر روی شبکه API3 افزایش یافته است. این برنامه جدید توانسته است توجه توسعه‌دهندگان و کاربران را به خود جلب کند. به همین دلیل، روند API3 به سمت رشد و پیشرفت در حال حاضر است و احساس کلی درباره آن به صورت صعودی و مثبت است.

 

– Grok، توسط xAI
– Grok، توسط xAI

MANTRA Finance سومین ارز دیجیتال پرطرفدار است

MANTRA Finance یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که مجموعه ای از خدمات مالی از جمله وام، استقراض و سهام را به کاربران خود ارائه می‌دهد. اخیراً، به دلیل به‌روزرسانی‌های اخیر در رابط کاربری پلتفرم که بهبودی در تجربه کاربری ایجاد کرده و بیشتر کاربران را به خود جذب کرده است، توکن MANTRA در حال حاضر در حال ترند شدن است. این به‌روزرسانی‌ها باعث ایجاد هیجان در میان کاربران شده و روند رشد و پیشرفت این توکن را تسریع کرده است. احساس کلی درباره MANTRA Finance همچنان به صورت صعودی و مثبت است.

 

– Grok، توسط xAI
– Grok، توسط xAI

با این حال، باید توجه داشت که ارزهای رمزپایه در پلتفرم‌های اجتماعی ممکن است در معرض دستکاری و تأثیر بات‌های نت و کمپین‌های پولی قرار بگیرند. به همین دلیل، به عنوان یک سرمایه‌گذار، نباید فقط بر اساس این اطلاعات تصمیم مالی‌ات را بگیری. به جای آن، از این بینش‌ها به عنوان انگیزه‌ای برای مطالعه و درک بهتر هر یک از این ارزهای دیجیتال پرطرفدار استفاده کن. درک عمیق‌تر و تحلیل دقیق‌تر این ارزها می‌تواند به توانایی تصمیم‌گیری بهتر و کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره آینده آنها کمک کند.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده