آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Google Bard قیمت بیت کوین را در بازار ارز دیجیتال پیش بینی می کند

Google Bard قیمت بیت کوین را در بازار ارز دیجیتال پیش بینی می کند

Google Bard قیمت بیت کوین را در بازار ارز دیجیتال پیش بینی می کند

به گزارش زوم ارز، اشتیاق مداوم شامل هوش مصنوعی (AI) که با راه اندازی ChatGPT ماژول مبتنی بر متن که توسط OpenAI ساخته شده است، همچنان ادامه دارد. رقبای دیگری در چشم انداز گسترده هوش مصنوعی مولد در این شور ظاهر شده اند و Google Bard به عنوان یک بازیکن قابل توجه ظاهر شده است.

در حالی که احساسات نزولی غالب اکثر دارایی های حوزه ارزهای دیجیتال را در بر می گیرد، بازتاب مذاکرات اسپیس ایکس در مورد ذخایر بیت کوین (BTC) آن همچنان طنین انداز می شود. ادعای بحث برانگیز مبنی بر حذف ارزش بیت کوین توسط اسپیس ایکس در روایت مطرح شده است، که برخی آن را محرک اصلی نزول سریع ارزش بیت کوین می دانند.

Finbold به دنبال تخصص Google Bard برای پیش‌بینی ارزش بیت‌کوین در بازار ارز دیجیتال بعدی و اینکه آیا این بازار تقریباً در همان زمان پیش‌بینی‌شده رخ خواهد داد یا خیر، جستجو کرد. رویداد نصف شدن بیت کوین.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

پیش‌بینی Google Bard

Google Bard اشاره می کند که قیمت بیت کوین احتمالاً به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت فعلی خواهد بود.

قیمت بیت کوین در دو رویداد قبلی هاوینگ با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شد و قیمت بیت کوین به ترتیب ۱۰ برابر و ۴ برابر افزایش یافت. هیچ تضمینی وجود ندارد که در سال ۲۰۲۴ نیز همین اتفاق بیفتد، اما نصف شدن احتمالاً یک کاتالیزور اصلی برای روند صعودی بعدی خواهد بود.

LLM خاطرنشان کرد که رویداد هاوینگ آینده در آوریل ۲۰۲۴، که عرضه بیت کوین را به نصف کاهش می دهد، می تواند قیمت را افزایش دهد.

همچنین پذیرش بیت کوین توسط موسسات و مشاغل و وضعیت کلی اقتصاد جهانی را به عنوان دو عامل دیگر برجسته کرد.

طبق گفته برخی از تحلیلگران، قیمت بیت کوین می تواند تا سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار، ۲۰۰۰۰۰ دلار یا حتی یک میلیون دلار برسد. با این حال، برخی دیگر محتاط تر هستند و قیمتی در حدود ۵۰۰۰۰ دلار پیش بینی می کنند. در نهایت، قیمت بیت کوین به عوامل مختلفی از جمله وضعیت کلی اقتصاد، سطح پذیرش توسط موسسات و محیط نظارتی بستگی دارد.

Google Bard قیمت بیت کوین را در بازار ارز دیجیتال بعدی پیش بینی می کند

تحلیل بیت کوین

همانطور که اوضاع پیش می‌آید، بیت‌کوین با قیمت ۲۶۰۱۳ دلار در حال تغییر است که نشان‌دهنده کاهش ۰.۳۴ درصدی در روز است، ۱۱.۵۳ درصد ضرر در هفته گذشته، طبق داده‌های بازیابی شده در ۲۱ اوت.

نمودار بیت کوین
نمودار بیت کوین

به طور کلی، هنوز خیلی زود است که بگوییم قیمت بیت کوین در دوره صعودی بعدی چقدر خواهد بود. با این حال، رویداد نصف شدن احتمالاً یک کاتالیزور قابل توجه است و قیمت می تواند به سطوح بسیار بالاتری نسبت به امروز برسد.

 


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها