آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Google Bard AI پیش بینی می کند که قیمت ریپل چه زمانی به ۱، ۵، ۱۰ یا ۵۰ دلار خواهد رسید.

Google Bard AI پیش بینی می کند که قیمت ریپل چه زمانی به ۱، ۵، ۱۰ یا ۵۰ دلار خواهد رسید.

Google Bard AI پیش بینی می کند که قیمت ریپل چه زمانی به ۱، ۵، ۱۰ یا ۵۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش زوم ارز، Bard، یک پروژه آزمایشی هوش مصنوعی از غول فناوری جهانی Google، اخیراً به جدول‌های زمانی پیش‌بینی‌شده برای زمانی که XRP می‌تواند به ۱ دلار، ۵ دلار، ۱۰ دلار یا ۵۰ دلار برسد، اشاره کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

XRP با یک سری نوسانات و افت مواجه شده است، به خصوص در میان بازار نزولی رایج. با این حال، برخی از سرمایه گذاران هنوز به آینده XRP خوش بین هستند و نمی دانند چه زمانی به نقاط عطف قیمتی خاص می رسد.

برای پاسخ به این سوال، از ربات چت هوش مصنوعی Google Bard خواستیم تا پیش‌بینی‌هایی را برای زمان XRP به $۱، $۵، $۱۰، و $۵۰ خواهد رسید.

طبق گفته بارد، نمی توان با اطمینان گفت که چه زمانی XRP به این قیمت ها خواهد رسید، اما برخی برآوردها را بر اساس شرایط فعلی بازار و توسعه پروژه ارائه کرد.

XRP در $۱

بارد گفت که برخی از تحلیلگران معتقدند که XRP می تواند تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۱ دلار برسد. Poseidon، ناظر برجسته بازار، هفته گذشته پیش بینی کرد که XRP می تواند قبل از صعود به $۱، به $۰.۲۸ سقوط کنید.

قابل توجه، XRP طی چند هفته گذشته در محدوده ۰.۴۰ تا ۰.۵۰ دلار معامله می‌شود، و بارد تأکید کرد، شکست بیش از این محدوده می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود.

هدف ۱ دلاری واقعی‌ترین پیش‌بینی قیمت برای XRP است و به افزایش ۱۰۸.۵ درصدی نسبت به قیمت فعلی XRP 0.4795 دلار نیاز دارد.

XRP در ۵ دلار

طبق گفته بارد، رسیدن به ۵ دلار به افزایش قیمت بسیار بیشتر برای XRP نیاز دارد، اما غیرممکن نیست. قابل ذکر است که این قیمت هدف افزایش قابل توجه ۹۴۲ درصدی را می طلبد. در ماه ژوئیه، پلتفرم مالی Finbold از متخصصان در مورد پتانسیل XRP برای رسیدن به ۵ دلار نظرسنجی کرد.

برد خاطرنشان کرد که اگر XRP به یکی از ارزهای پیشرو در پرداخت بین مرزی تبدیل شود، می تواند در سال ۲۰۲۷ به این قیمت برسد. با این حال، همچنین ممکن است که XRP به این هدف نرسد، زیرا بسیاری از ارزهای دیگر وجود دارد. عواملی که می توانند بر ارزش آن تأثیر بگذارند.

XRP در ۱۰ دلار

بارد تاکید کرد که ۱۰ دلار نقطه عطف مهمی برای XRP خواهد بود و نیاز به افزایش قابل توجهی در پذیرش و تقاضا دارد. چند روز پیش، جامعه XRP در مورد امکان این قیمت هدف نظر داشت.

چنین قیمتی مستلزم افزایش ۱۹۸۵٪ از ارزش فعلی XRP است. بارد معتقد است که اگر XRP برای تسویه تراکنش های بیشتری استفاده شود یا اگر توسط مؤسسات مالی پذیرفته شود، می تواند در سال ۲۰۳۰ اتفاق بیفتد.

XRP در ۵۰ دلار

قیمت ۵۰ دلاری یکی از جاه طلبانه ترین پیش بینی ها برای XRP است. رسیدن به این مقدار یک سناریوی بسیار صعودی برای XRP خواهد بود و نیاز به افزایش گسترده در پذیرش دارد. در ماه ژوئن، EGRAG، یک تحلیلگر برجسته، افزایش XRP را تا ۵۰ دلار پیش بینی کرد.

XRP باید ۱۰,۳۲۷ درصد افزایش یابد تا به ۵۰ دلار برسد. بارد استدلال کرد که بعید است در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد، اما اگر XRP به ارز دیجیتال غالب در جهان تبدیل شود، غیرممکن نیست.

با وجود رزروهایش، ربات چت هوش مصنوعی معتقد است که چنین سناریویی می تواند در دهه آینده یا تا سال ۲۰۴۰ اجرا شود.

توجه داشته باشید که اینها فقط تخمین هستند و قیمت واقعی XRP می تواند بسیار بیشتر یا کمتر باشد. وضوح قانونی و مقرراتی پیرامون XRP نیز عامل اصلی است که می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد.

اگر درخواست SEC با شکست بیشتر توسط آژانس نظارتی محقق نشود، می‌تواند اعتماد مؤسسات و سرمایه‌گذاران نهادی را برای اتخاذ XRP تقویت کند. این می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در تقاضا و قیمت شود.

برد با بیان اینکه قیمت آتی XRP نامشخص است به پایان رسید. با این حال، این پروژه دارای فناوری قوی و یک جامعه بزرگ است.


منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده