آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش بیش از ۶۵ درصد توکن GALA در سال ۲۰۲۲، چه اتفاقی می‌افتد؟

با افزایش بیش از ۶۵ درصد توکن GALA در سال ۲۰۲۲، چه اتفاقی می‌افتد؟

با افزایش بیش از ۶۵ درصد توکن GALA در سال ۲۰۲۲، چه اتفاقی می‌افتد؟

به گزارش زوم ارز، افزایش ۴۰ درصدی GALA در ۲۴ ساعت اخیر و رسیدن آن به ۰.۰۸۵۸۷ دلار، سطحی بی‌سابقه را نشان می‌دهد. ارزش بازار GALA نیز به بیش از ۲ میلیارد دلار افزایش یافته و این ارز دیجیتال در لیست برترین برندهای بازار قرار گرفته است.

در طی آخر هفته، بازارهای ارزهای دیجیتال به روند صعودی خود ادامه دادند و بیتکوین و اتریوم به ترتیب به بالاترین سطوح خود یعنی ۷۰٬۰۰۰ دلار و ۳٬۹۵۰ دلار رسیدند. در این روند صعودی، بیشتر ارزهای دیجیتال به سطح بالاتری نسبت به قبل دست یافتند و GALA به عنوان یکی از این توکن‌ها، توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. در ۲۴ ساعت اخیر، GALA با یک افزایش ۴۰ درصدی، از ۰.۰۶۰۹۸ دلار به ۰.۰۸۵۸۷ دلار رسید. علاوه بر این، ارزش بازار GALA به بیش از ۲ میلیارد دلار رسید و جایگاه نخست را در لیست برندگان تضمین کرد.

اگرچه قیمت GALA به طور چشمگیری افزایش یافته است، هیچ اطلاعیه مهمی توسط GALA منتشر نشده است، به استثنای همکاری اخیر Gala Games با Alienware و خدمات وب آمازون برای برنامه هکاتون در کنفرانس توسعه دهندگان بازی ۲۰۲۴.

هدف بعدی GALA

در زمان نگارش این مقاله، قیمت GALA به ۰.۰۷۴۲۲ دلار رسیده است و با سود روزانه ۲۴٪ قیمت گذاری شده است. همچنین، نسبت بازدهی هفتگی ۶۷ درصد و نسبت بازدهی ماهانه ۲۰۲ درصد نشان می‌دهد که حرکت رو به رشد ادامه خواهد یافت و پیش‌بینی می‌شود که به زودی به آزمایش مجدد با قیمت حدود ۰.۰۹۵ دلار برسد. همچنین، حجم معاملات روزانه توکن GALA قابل توجهی افزایش یافته و در ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۷۶ میلیارد دلار رسید.

در صورتی که GALA ادامه دهد و قیمت آن بالاتر از ۰.۰۸۵ دلار باقی بماند، ممکن است هدف جدیدی در حدود ۰.۰۹۸ دلار و بالاتر تعیین شود. در یک سناریوی بسیار خوش‌بینانه، رالی می‌تواند به سمت قله‌های ۰.۱۸ دلار گسترش یابد که می‌تواند باعث افزایش بیشتر به سمت ۰.۲۳ دلار شود.

اما، در صورتی که بازار اصلاح شود و GALA نتواند بالای محدوده ۰.۰۸۵ دلار باقی بماند، ممکن است شاهد کاهش به سمت سطح حمایت در ۰.۰۳۷ دلار باشیم. این می‌تواند قیمت را به ۰.۰۲۶ دلار کاهش دهد و راه را برای منطقه نزولی هموار کند.


منبع: thenewscrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده