آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز گالا Gala چیست؟

ارز گالا Gala چیست؟

ارز دیجیتال گالا GALA چیست؟ در یک عبارت کوتاه اگر بخواهیم به معرفی این ارز دیجیتال بپردازیم، می توان گفت رمز ارز گالا GALA به منظور تامین انرژی و قدرت بخشیدن به گالا گیمز Gala Games پلتفرمی برای بازی های بلاکچین به وجود آمده است. در ادامه شما می توانید با این رمز ارز بیشتر آشنا شوید.

شما می توانید با کیف پول ها و صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز گالا GALA نیز در این مقاله آشنا شوید. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این رمز ارز را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. چرا که ما به بررسی روند قیمت این ارز دیجیتال و آینده آن نیز خواهیم پرداخت.

شما می توانید مقالات تحلیل ارز دیجیتال گالا GALA و کیف پول های ارز گالا GALA را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای گالا در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت گالا | قیمت GALA) را مشاهده نمایید.

ارز دیجیتال گالا GALA چیست؟

ارز دیجیتال گالا GALA چیست؟
ارز دیجیتال گالا GALA چیست؟

رمز ارز گالا GALA، ابزار دیجیتال اکوسیستم بازی های گالا هستند که بر روی بلاکچین اتریوم کار می کنند و با استاندارد ERC-20 مطابقت دارد. این رمز ارز به اکوسیستم گالا گیمز Gala Games قدرت می دهد.

ماموریت گالا گیمز ساخت بازی های بلاکچینی است. این بازی ۱.۳ میلیون کاربر فعال دارد و هدف ان این است که کاربران کنترل بیشتری بر بازی هایشان داشته باشند. گیمرهای گالا می توانند NFT یا توکن های غیر قابل تعویض داشته باشند که به انها اجازه می دهد بر نحوه اجرای بازی ها تاثیر بگذارند و در مورد بازی های جدید رای دهند. توکن گالا GALA را می توان برای خرید این NFTها و آیتم های درون بازی استفاده کرد.

گالا گیمز در نظر دارد تا به تغییر ماهیت بازی های سنتی بپردازد. همچنین این بازی به کاربران اجازه می دهد تا به کنترل دارایی ها در بازی بپردازند. City star نام یکی از بازی هایی است که گالا گیمز Gala Games منتشر نموده است.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال گالا

نام اختصاری Gala
نوع ارز Token
عرضه کل ۳۵,۲۴۰,۱۱۲,۴۹۳
مقدار در گردش ۶,۹۷۷,۲۰۵,۴۳۶
وب سایت رسمی gala.games
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

ethplorer.io

bscscan.com

solscan.io

پیج های ارتباط رسمی blog.gala.games

twitter.com

آدرس قرارداد 0x15D4c048F83bd7e37d49eA4C83a07267Ec4203dA

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران گالا Gala

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران گالا Gala
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران گالا Gala

گالا Gala در سال ۲۰۱۹ با هدف بازتعریف دنیای بازی راه اندازی شد. این شرکت بیان می دارد “ما واقعا در حال ساختن بزرگترین پلتفرم بازی غیرمتمرکز در جهان هستیم. تمرکززدایی به معنای سپردن قدرت، مسئولیت و پاداش به دست بازیکنان است.” هدف این پلتفرم ساخت اکوسیستمی از بازی های بلاکچین است که توسط شبکه نود بلاکچین بزرگ و مستقل طراحی شده است.

اکوسیستم گالا گیمز توسط Eric Schiermeyer که بنیانگذار Zynga و اسطوره بازی بوده است، Wright Thurston یکی از اولین ماینرهای بزرگ در فضای ارزهای دیجیتال و دارنده چندین اختراع در زمینه فناوری بلاکچین و Michael McCarthy تاسیس شد.


چه ویژگی هایی گالا Gala را منحصر به فرد ساخته است؟

چه ویژگی هایی گالا Gala را منحصر به فرد ساخته است؟
چه ویژگی هایی گالا Gala را منحصر به فرد ساخته است؟

همانطور که در قسمت های قبلی مقاله گفتیم، رمز ارز گالا ابزار مورد استفاده در اکوسیستم گالا گیمز می باشد. گالا گیمز تنها یک بازی نمی باشد و شامل بازی های مختلف بلاکچین است. Town Star یکی از بازی های گالا گیمز است و در آن بازیکنان به اداره شهر می پردازند. به عبارت دیگر آنها مالک شهر می باشند و به خرید و فروش ان می پردازند.

بازی های دیگری نیز توسط گالا گیمز ارائه شده است که می توان به Echoes of Empire ،Ortified و Mirandus اشاره کرد. کاربران قادر خواهند بود نودهای گالا را به منظور پشتیبانی از گالا اجرا نمایند. با این کار انها به عنوان پاداش توکن های گالا GALA و یا توکن های غیرقابل تعویض NFT دریافت می کنند.

در اکوسیستم گالا از سه الگوریتم استفاده می شود. این الگوریتم ها شامل الگوریتکم اثبات سهام PoS، اثبات ذخیره سازی Proof of Storage و اثبات کار PoW است. الگوریتم اثبات ذخیره سازی در این اکوسیستم به عنوان یک نود رایگان میزبانی کل بازی ها را فراهم می نماید. اثبات سهام نودهای قابل شارژ می باشند که با استفاده از قراردادهای هوشمند برای بازی های ویژه اجرا خواهند شد. اثبات کار همان Founder Nodes هستند که NFT را از بازی های دیگر دریافت نموده و به نودهای گالا ارائه می دهند.


چه تعداد گالا GALA در گردش است؟

چه تعداد گالا GALA در گردش است؟
چه تعداد گالا GALA در گردش است؟

حداکثر عرضه کل، ۳۵ میلیارد توکن گالا خواهد بود. در حال حاضر حدود ۷ میلیارد گالا در گردش است. ۱۷،۱۲۳،۲۸۶ گالا روزانه توزیع می شود. نیمی از این گالا به اپراتورهای Founder Node ارائه می شود.

توکن گالا GALA به عنوان یک توکن کاربردی عمل می کند که برای خرید آیتم های بازی استفاده می شود و می توان از اجرای یک نود به دست آوررد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گالا GALA

در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۱، قیمت رمز ارز گالا برابر با ۰.۷۱۳۱۴۳ دلار است و حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۲،۴۱۷،۴۹۳،۵۹۲ دلار می باشد. ارز دیجیتال گالا GALA در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸.۷۹ درصد رشد قیمت داشته است.

در حال حاضر این رمز ارز در رتبه ۴۱ سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. شایان ذکر است که رمز ارز گالا در تاریخ ۲۶ نوامبر ۲۰۲۱ یعنی درست ۳ روز پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده نمایید:

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گالا GALA
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال گالا GALA

خرید ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟
خرید ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

برای خرید رمز ارز گالا نیاز است تا در ابتدا یکی از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز را انتخاب کنید. صرافی های آنلاین خارجی پشتیبانی کننده ارز دیجیتال گالا GALA، صرافی های Binance ،Coinbas،KuCoin و Gate.io می باشند. بهتر است صرافی را انتخاب کنید که از امنیت کافی برخوردار باشد. کاربران ایرانی می توانند برای خرید رمز ارز از صرافی های خارجی طبق مراحل زیر پیش روند:

  1. در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی ثبت نام و احراز هویت نمایید.
  2. مقدار تومان مورد نظر خود را به یکی از استیبل کوین ها همانند تتر تبدیل کنید.
  3. پس از ثبت نام در یکی از صرافی های خارجی و احراز هویت، آن را به ارز دیجیتال گالا GALA تبدیل کنید.

فروش ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟
فروش ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

برای فروش رمز ارز گالا، کاربران می توانند همانند خرید آن از صرافی ها استفاده نمایند. اولین کاری که باید کاربران انجام دهند این است که در یکی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال گالا ثبت نام کنند.

در صورتی که از قبل ثبت نام نموده اید، نیاز به ثبت نام و احراز هویت مجدد نمی باشد. توجه کنید صرافی مورد نظر شما از امنیت کافی برخوردار باشد زیرا این کار شما را در روند سرمایه گذاری کمک می نماید.


کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال گالا GALA

پس از خریداری رمز ارز گالا GALA، کاربران می توانند از کیف پول ها به منظور ذخیره سازی ارز دیجیتال خود استفاده کنند. لازم به ذکر است که کیف پول های بسیاری در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. اما شما باید از کیف پولی استفاده نمایید که قابلیت ذخیره سازی رمز ارز گالا را دارد و یا به عبارتی از این رمز ارز پشتیبانی می کند. در ادامه به معرفی کیف پول های پشتیبانی کننده رمز ارز گالا GALA خواهیم پرداخت.

  1. کیف پول تراست Trust Wallet: تراست یکی از کیف پول های نرم افزاری پشتیبانی کننده رمز ارز گالا GALA است. این کیف پول علاوه بر رمز ارز گالا، از ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند. همچنین از یک رابط کاربری ساده برخوردار است.
  2. کیف پول سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل برای رمز ارز گالا نیز گزینه مناسبی است. کاربران می توانند این کیف پول را بر روی تلفن همراه خود نصب نموده و از آن به راحتی برای ذخیره سازی رمز ارزهای مختلف استفاده کنند.

آینده ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال گالا GALA چگونه است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم با هم بررسی نماییم که آیا رمز ارز گالا GALA یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود یا خیر؟ به طور کلی عوامل مختلفی می تواند بر آینده قیمت رمز ارزها تاثیر بگذارد. برای مثال میزان قوی بودن پروژه رمز ارز و برخوردار بودن از یک تیم قوی یکی از عوامل می باشد.

هر چه پروژه در راستای اهداف خود حرکت کند، می تواند آینده خوبی را رقم بزند. همانطور که در ابتدای این مقال گفتیم پروژه رمز ارز گالا در نظر دارد تا دنیای بازی را در حوزه بلاکچین گسترش دهد. این امر می تواند به آینده ان کمک نماید. البته ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از سرمایه گذاری حتما تمامی عوامل تاثیرگذار بر قیمت این رمز ارز را بررسی نمایید و سپس اقدام به سرمایه گذاری کنید.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال گالا GALA

اینفوگرافیک ارز دیجیتال گالا GALA
اینفوگرافیک ارز دیجیتال گالا GALA

کلام پایانی درباره ی ارز گالا GALA چیست؟

در این مقاله به بررسی یکی از ارزهای دیجیتال با نام گالا GALA پرداختیم. این رمز ارز ابزار مورد استفاده در اکوسیستم گالا گیمز Gala Games می باشد. گالا گیمز  به ساخت بازی های بلاکچینی می پردازد. همچنین در نظر دارد تا ماهیت بازی های سنتی را تغییر دهد.

برای خرید رمز ارز گالا کاربران می توانند از صرافی های Binance، KuCoin و Gate.io استفاده کنند و پس از خریداری آن را در یکی از کیف پول های تراست و سیف پل ذخیره کنند. امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید اطلاعات کافی در ارتباط با رمز ارز گالا GALA دریافت نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز گالا GALA چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

1 دیدگاه دربارهٔ «ارز گالا Gala چیست؟;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده