آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تغییر قیمت ۹۰٪ ارز GALA در ۲ روز گذشته: آیا حالا نهنگ‌ها به دنبال سود می‌باشند؟

تغییر قیمت ۹۰٪ ارز GALA در ۲ روز گذشته: آیا حالا نهنگ‌ها به دنبال سود می‌باشند؟

بر اساس گزارش زوم ارز، صعود قیمت گالا یکی از بارزترین رالی‌های این دوره رشد بوده است و این ارز دیجیتال در دو روز گذشته بیش از ۹۰ درصد ارزش خود را افزایش داده است.

این نشان می‌دهد که بسیاری از سرمایه‌گذاران از سودهای بلندمدت بهره می‌برند، اما برای برخی این رالی بهترین گزینه نیست.

سرمایه‌گذاران در انتظار سود هستند

صعود اخیر که قیمت گالا را به ۰.۰۷۶ دلار رسانده، برای حدود ۴۸ درصد از صاحبان این رمزارز چشم‌نواز بوده و آنها با قیمتی کمتر از قیمت عرضه خریداری کرده‌اند. اما این مورد برای بقیه سرمایه‌گذاران صدق نمی‌کند.

تقریباً نیمی از صاحبان گالا در حال حاضر زیر آب هستند و منتظر رالی هستند که شاید با مشکلاتی همراه باشد. دلیل آن این است که اکثر این سرمایه‌گذاران خرید خود را نزدیک به اوج قیمتی انجام داده‌اند که برای رسیدن به سود باید قیمت را به‌طور چشمگیری ۷۵۰ درصد افزایش دهند.

مطابق اظهارات این ارز دیجیتال، اندیشه به اندازه کافی مهم است و منجر به رشد بیشتری می‌شود، اما این بار نتایج ممکن است متفاوت باشد. یکی از گروه‌های کلیدی، یعنی نهنگ‌ها قبلاً شروع به رزرو سود کرده و بخشی از خرید خود را فروختند.

اشخاصی که بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱۰ میلیون واحد گالا دارند، در مدت ۱۰ روز ۳۰ میلیون گالا به فروش رسانده‌اند. بیشتر این معاملات در زمانی که صعود قیمت گالا آغاز شده، تمرکز شده است، که موجب تبدیل رالی‌ها به یک اتفاق فروشی مطلق می‌شود.

با این احتساب، منافعی که دارندگان آلتکوین از نوامبر ۲۰۲۱ بهره مند هستند، بزرگترین منافعی است که تاکنون شاهد آن بوده اند. نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) میانگین منافع یا زیان سرمایه گذاران را بعد از کسب دارایی ارزیابی می کند. به طور خاص، MVRV 30 روزه منافع یا زیان حاصل از خریدهای ماه قبل را نمایان می سازد.

در مورد گالا، MVRV 30 روزه با نشان دادن ۸۸٪ منافع، به معنای دریافت ۸۸٪ منافع برای سرمایه گذاران اخیر است که ممکن است باعث کسب منفعت و شروع فروش شود.

نمودارهای تاریخی نشان می دهد که زمانی که MVRV به بیش از ۳۴٪ می رسد، اغلب اصلاحات قابل توجهی رخ می دهد که می تواند به منطقه خطر اطلاق شود. اما از آنجایی که گالا به طور قابل ملاحظه‌ای بالاتر از این سطح قرار دارد، احتمال کسب منافع بیشتر وجود دارد.

پیش بینی قیمت گالا: آیا فرو خواهد کرد؟

قیمت گالا احتمال شکستن دارد. نشانه‌ها در حال حاضر در قالب شمع‌های قرمز و در بازه زمانی روزانه قابل مشاهده هستند. اگر فروش توسط نهنگ‌ها ادامه یابد، احتمالاً کاهش قیمت به ۰.۰۶ دلار، بخشی از منافع اخیر را از بین خواهد بُرد

با این حال، اگر سرمایه گذاران انعطاف پذیری نشان دهند و فروش را متوقف کنند و انتظار افزایش بیشتر را داشته باشند، قیمت Gala ممکن است به ۰.۰۷۲ دلار پیشرفت کند. این امر گالا را برای شکستن سطح مقاومت ۰.۰۸۴۵ دلار تقویت می‌کند و احتمال افزایش به ۰.۱۰ دلار را فراهم می‌سازد.مطلب زیر، تنزلی را که وجود دارد منکر می‌کند:
منابع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده