آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جمع آوری میلیون‌ها دلار از آلت‌کوین‌های مختلف توسط نهنگ تازه کریپتو!💎

جمع آوری میلیون‌ها دلار از آلت‌کوین‌های مختلف توسط نهنگ تازه کریپتو!💎

جمع آوری میلیون‌ها دلار از آلت‌کوین‌های مختلف توسط نهنگ تازه کریپتو!💎

به گزارش زوم ارز، با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain، یک فرد یا شخصیت بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال، که به عنوان “نهنگ ارز دیجیتال” شناخته می‌شود و به تازگی یک کیف پول جدید ایجاد کرده است، مقدار قابل توجهی از انواع مختلف آلتکوین‌ها را خریداری کرده است.

بر اساس داده‌های ارائه شده، این نهنگ در طول هفت روز گذشته مجموعاً حدود ۱۵ میلیون دلار ارز دیجیتال از صرافی Binance خریداری کرده است. آلتکوین‌های مورد خرید این نهنگ به همراه معادل‌های دلاری آنها به شرح زیر می‌باشد:

– ۴۰,۰۰۰ واحد از توکن ILV با ارزش ۳.۵۵ میلیون دلار
– ۲,۶۰۹ واحد از توکن MKR با ارزش ۳.۳۸ میلیون دلار
– ۱,۵۴۳ واحد از توکن ETH با ارزش ۳.۱۷ میلیون دلار
– ۶.۴ میلیون واحد از توکن ۱INCH با ارزش ۲.۴ میلیون دلار
– ۳۵۲,۲۴۰ واحد از توکن UNI با ارزش ۱.۸۷ میلیون دلار
– ۶۰,۷۷۴ واحد از توکن ENS با ارزش ۵۴۶ هزار دلار
– ۴۹,۹۹۷ واحد از توکن LQTY با ارزش ۷۱ هزار دلار

این نهنگ تقریباً هفت روز پیش به نمایندگی آمده و قبلاً هیچ فعالیتی انجام نداده بود. با این حال، امکان وجود یک آدرس جدید که توسط یک نهنگ ارز دیجیتال قدیمی برای پنهان کردن فعالیت‌های خود استفاده می‌شود نیز وجود دارد.

از جمله آلتکوین‌هایی که این نهنگ خریداری کرده است، توکن Illuvium (ILV) به تازگی در معاملات آتی Binance وارد شده است. بر اساس داده‌ها، یک نهنگ دیگر نیز مقداری توکن ILV را به ارزش تقریبی ۱ میلیون دلار به یک صرافی منتقل کرده و بلافاصله پس از لیست شدن در Binance، احتمالاً آنها را به فروش خواهد رساند. قیمت توکن ILV در هفته گذشته حدود ۵۶ درصد افزایش یافته است.

*توجه: این مطلب به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری مطرح نمی‌شود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده