آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگان ارز دیجیتال با حجم بالایی از آلت کوین ها معامله می‌کنند!🐋

نهنگان ارز دیجیتال با حجم بالایی از آلت کوین ها معامله می‌کنند!

به گزارش زوم ارز، چندین نهنگ ارزهای دیجیتال در چند ساعت گذشته فعالیت‌های قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال داشته‌اند.

نهنگ با نام کوتاه 0xed0 در حال آماده شدن برای واریز ۳۴۲۹۰ واحد ارز NMR (معادل ۸۷۴۸۴۰ دلار) به کیف پول شماره ۱۰ در صرافی متمرکز کوین بیس است. این اولین بار است که 0xed0 مقدار NMR را واریز می‌کند. جالب اینجاست که این کیف پول تنها پنج ماه پیش ۴۱۷۰ واحد ارز NMR را از کوین بیس برداشت کرده بود. در ۲۴ ساعت گذشته، مقدار NMR با ۱۱.۷۰ درصد کاهش یافته است.

در یک اقدام مهم دیگر، نهنگ با آدرس کیف پول کوتاه 0xf21، ۱۴۳۲۰ واحد ارز ETH (به ارزش ۳۳.۴۸ میلیون دلار) را به صرافی کوین‌بیس واریز کرد.

نهنگ با نام کوتاه 0x5fd به نظر می‌رسد قصد دارد ۳۲۲.۲۷ میلیارد واحد ارز SHIB (به ارزش تقریبی ۲.۸۶ میلیون دلار) را به کیف پول شماره ۱۰ در کوین بیس واریز کند. این اولین بار است که 0x5fd مقدار SHIB را به یک صرافی متمرکز واریز می‌کند.

همچنین به نظر می‌رسد آزمایشگاه‌های بایننس در حال آماده شدن برای واریز ۷۵۰ هزار واحد ارز PERP (به ارزش ۷۸۹.۷۵ هزار دلار) به کیف پول شماره ۱۴ بایننس هستند. این توکن‌ها دو سال پیش با قیمت متوسط ۹.۰۶ دلار از کیف پول قفل شده بنیاد پروتکل دائمی خریداری شده‌اند. در حال حاضر، آزمایشگاه بایننس ۳ میلیون واحد ارز PERP (به ارزش ۳.۱۴ میلیون دلار) را در هفت آدرس در اختیار دارد. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت PERP در حدود ۱.۰۶ دلار معامله می‌شود.

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده