آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صاحبان FLOKI با افزایش FlokiFi Locker به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار TVL، سود خوبی به دست آوردند.

بایننس تایلند فلوکی (FLOKI) را فهرست می‌کند که باعث خوش‌بینی سرمایه‌گذاران می‌شود

صاحبان FLOKI با افزایش FlokiFi Locker به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار TVL، سود خوبی به دست آوردند.

به گزارش زوم ارز، قفل‌کننده فلوکی‌فای با توجه به دستاورد قابل توجهی که به تراوش کلی ارزش بسته شده به میزان ۱۰۰ میلیون دلار دست یافته است، در یک نقطه عطف تاریخی قرار دارد. روند صعودی پیوسته‌ای که توسط کاربران و پروژه‌ها به ابزار نوآورانه فلوکی اعتماد کردند، باعث شده است که قفل‌کننده رمزنگاری پیشرفته فلوکی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار برسد.

قفل‌کننده کریپتوگرافی فلوکی به عنوان یک پروتکل قفل‌کننده عمل می‌کند و توکن FLOKI به عنوان ابزار اصلی آن عمل می‌کند. این دستاورد نشان‌دهنده ارزش قابل توجهی است که کاربران به پیشنهادات فلوکی می‌دهند و اعتماد قوی‌ای که نسبت به قابلیت‌های آن دارند.

این پروتکل قفل‌کننده امن انواع دارایی‌ها را شامل می‌شود، از جمله توکن‌های LP، توکن‌های قابل مبادله و NFT، و به کاربران یک پلتفرم جامع و قابل اعتماد ارائه می‌دهد. برای تضمین ایمنی فرآیند قفل‌کردن، قفل‌کننده فلوکی‌فای تحت نظارت و ممیزی مداوم توسط Certik، یک حسابرس قرارداد هوشمند برجسته که به دلیل استانداردهای امنیتی سخت‌گیرانه‌اش شناخته می‌شود، قرار می‌گیرد.

فلوکی با به اشتراک‌گذاشتن هیجان خود درباره این دستاورد مهم، از پتانسیل قفل‌کننده فلوکی‌فای اطمینان به‌خرج داده است، که نشان‌دهنده زمان‌های هیجان‌انگیز در آینده برای جامعه فلوکی است.

قفل‌کننده فلوکی‌فای با TVL ۱۰۷ میلیون دلاری خود به عنوان یک رهبر در فضای قفل‌کردن رمزنگاری معرفی می‌شود. این دستاورد بر تعهد فلوکی  به توسعه مداوم و پذیرش پیوسته FLOKI و فلوکی‌فای  در چشم‌انداز کریپتو اکسنژی تأکید می‌کند. جامعه پیش‌بینی میکه بر اساس روند رشد خود، دستاوردهای بیشتری را برای فلوکی  در انتظار دارد.


منبع: cryptonewsland.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده