آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سهم FLOKI در TVL از ۴۱.۳۵ میلیون دلار فراتر رفت!!🔥

سهم FLOKI در TVL از ۴۱.۳۵ میلیون دلار فراتر رفت!!🔥

سهم FLOKI در TVL از ۴۱.۳۵ میلیون دلار فراتر رفت!!🔥

به گزارش زوم ارز، سهامداران ارز دیجیتال FLOKI به ارزش بیش از ۴۱.۳۵ میلیون دلار ارزش قفل شده (TVL) را در این پروژه قفل کرده‌اند. این اتفاق در عرض ۴۸ ساعت پس از راه‌اندازی برنامه استیکینگ اتفاق افتاده است. این موضوع به معنای کاهش ۱۲ درصدی ارزش عرضه Floki Inu برای آینده قابل پیش‌بینی است.

برنامه استیکینگ FLOKI به ارزش ۴۱.۳۵ میلیون دلار در TVL عبور کرد.

کمتر از دو روز پس از راه‌اندازی برنامه استیکینگ #Floki، کاربران به طور کلی ۴۱.۳۵ میلیون دلار ارز دیجیتال FLOKI را به اشتراک گذاشته‌اند.

در عین حال، این موضوع منجر به کاهش گردش سکه‌ها در طی چهار سال آینده خواهد شد. این کمبود ممکن است باعث افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال FLOKI شود و منجر به افزایش قیمت آنها شود.

افزایش سرمایه‌گذاری در FLOKI در حالی رخ می‌دهد که بازیکنان بازار ارزهای دیجیتال پس از پیشرفت‌های اخیر اعتماد بیشتری به بازار داشتند. در طی هفت روز گذشته، بیشتر دارایی‌ها با افزایش قابل توجهی در قیمت بیتکوین و اتریوم به ترتیب ۱۴.۳۷% و ۹.۴۲% روبرو شدند.

نمودار هفتگی بیتکوین در Coinmarketcap نشان می‌دهد که بیتکوین در طول این دوره رو به رشد بوده و پس از افزایش ۰.۱۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، به ۳۴,۲۱۲.۸۹ دلار تغییر کرده است.

چشم انداز قیمت FLOKI

با توجه به آرامش بازار آلتکوین در طول هفته گذشته، قیمت فلوکی (FLOKI) به قیمت ۰.۰۰۰۰۳۵۴۲ دلار تغییر کرد. در روز گذشته، توکن میم با ۴.۶۱ درصد کاهش قیمت روبرو شد، اما رشد ۴۰ درصدی طی هفته گذشته باعث ماندگاری قیمت FLOKI در سطح بالا شده است.

نمودار هفتگی FLOKI در Coinmarketcap نشان می‌دهد که عملکرد آینده FLOKI احتمالاً تحت تأثیر قیمت بیتکوین و حرکت‌های کلی بازار قرار خواهد گرفت. با تثبیت قیمت در اطراف ۳۴,۰۰۰ دلار، بیتکوین نشان می‌دهد که پتانسیل افزایش بیشتری دارد.

تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال با استناد به احتمال تأیید ETF بیتکوین توسط SEC (کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا)، اعتقاد دارند که بیتکوین قادر خواهد بود به اوج جدیدی از رشد برسد. مدیر عامل مورگان کریک کپیتال نیز معتقد است که تأیید یک ETF می‌تواند باعث جذب بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار سرمایه به ارزهای دیجیتال پیشرو شود و باعث افزایش قیمت آنها به ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار شود.

با تأیید ETF، بازار بیتکوین ممکن است با یک حجم سرمایه گذاری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد دلار مواجه شود.

FLOKI احتمالاً در طی یک رالی گسترده به قیمت بالاترین حد خود خواهد رسید. همچنین، تیم توکن میم بر روی توسعه تمرکز دارد و به تازگی قرارداد بازاریابی استراتژیکی با تنیس روی میز جهانی اعلام کرده است.

با بازگشت رونق به بازار ارزهای دیجیتال، سهام FLOKI به بیش از ۴۱.۳۵ میلیون دلار رشد کرده و برای اولین بار در Invezz ظاهر شده است.

منبع : invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده