آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: میم کوین فلوکی برای مرحله پنجم، الگوی صعودی پنج موجی دارد

تحلیلگر: میم کوین فلوکی برای مرحله پنجم، الگوی صعودی پنج موجی دارد

تحلیلگر: میم کوین فلوکی برای مرحله پنجم، الگوی صعودی پنج موجی دارد

به گزارش زوم ارز،

با توجه به نیک، میزبان چنل یوتیوب Cheeky Crypto، FLOKI که یکی از ممکوین‌های مبتنی بر مضمون سگ است، پس از اخیراً اعلام کردن افت قیمت، قرار است دوباره افزایش یابد. این تحلیلگر فنی معروف تشریح کرد که FLOKI در نمودار هفته‌ای یک پای دیگر ایجاد می‌کند و در حال گسترش آلودگی‌هاست.

نیک نشان داد که از زمان اسفند ۲۰۲۳ کاهشی شگرف دریافت کرده و با شکل‌گیری الگوی پنج موجی، رالی کند. او مشخص ساخت که نحوه پیشرفت قیمت تا دور از شروع اصلاحات، تقریباً ۲۰۰۰ درصد رشد داشته است. در همین سال، FLOKI بیش از ۱۰۰۰٪ تحقق سود کرد که پس از افزایش قیمت محسوسی که در پایان بهمن صورت گرفت، بازگشت.

پس از تجزیه و تحلیل شخصی او، نیک به رقوم ۴۹.۲۲ درصدی در قیمت FLOKI می‌پردازد و این را به عنوان فرصتی برای ورود مجدد به بازار بازگو می‌کند به دنبال رالی بعدی. او مشخص ساخت که رالی آینده الگوی پنج موجی پنجم را شکل می‌دهد که می‌تواند به اندازه ۱۶۰ درصد سودزا باشد.

نیک توجه به نمودار روزانه می‌کند که نشان دهنده حمایت قوی FLOKI بوده و در آستانه از بهبود حرکت به قله است. او با استفاده از شاخص‌های تصادفی روزانه آینده را پیش‌بینی می‌کند که به تدریج در یک شکل صعودی بروز خواهد داد.

تجزیه و تحلیل نیک تا زمان نگارش این مقاله تازه معامله‌ای بین قیمت ۰.۰۰۰۱۶۱ دلار و ۰.۰۰۰۲۴۵ دلار FLOKI دیده شده است. Memecoin در کمتر از دو روز از کمینهٔ تاریخی‌اش

میزان اخیر به ۶۰ درصد افزایش یافته است. این حرکت ممکن است آغاز مرحله پنجم پیش بینی شده توسط نیک باشد. طبق تحلیل تخصصی او، FLOKI در حال حاضر به بالای ۰.۰۰۰۳۱۳ دلار رسیده و ATH را شکسته و به بالاترین سطح خود می‌رسد. او معتقد است که این حرکت ممکن است قیمت FLOKI را به ATH جدید در حدود ۰.۰۰۰۴ دلار برساند.

لطفا توجه داشته باشید که این اطلاعات صرفا جهت اطلاع رسانی و آموزشی است و شامل هیچ گونه توصیه یا مشاوره مالی نمی‌باشد. Coin Edition هیچ تعهدی در قبال خسارت یا زیان ناشی از استفاده از اطلاعات، محصولات یا خدمات مذکور ندارد. توصیه می‌شود که خوانندگان قبل از اقدامی مربوط به شرکت، اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند.
منبع: coinedition.com (لینک)

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده